לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2007, 07:16
  ZaZen ZaZen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.07
חומר למחשבה לכל הלוחמים

מאת:אנדרו דאוסון

במשך השנים האחרונות עסקתי רבות בשאלה הנצחית שמטרידה הרבה מאומני הלחימה. מי הם החברה הכי קשוחים באמת ?אני רוצה להקדים ולהגיד כי יש גם הרבה בחורות קשוחות.אם כך מי הם? אופנוענים מגודלים מכוסי כתובות קעקע? אולי עבריינים לשעבר? יתכן ושחקני פוטבול? אולי גלוחי הראש ?? שנאה יכולה לפתח מה שחלק מהאנשים יזהו כאומץ.אני עבדתי במלון אלביון שנמצא בנמל ניוקסל אוסטרליה.ואני חושב שראיתי וספגתי מכות מאנשים קשוחים בזמן שעבדתי שם.לשמחתי ימים אלו חלפו והיום אני תלמיד של אומנויות לחימה פנימיות, נשוי לג'ניפר היפה ואב לשתי בנות מקסימות. אני אדם בר מזל. נחזור לשאלה, מי הם החברה הקשוחים? האם תהיתם על כך?האם בלכתכם ברחוב התבוננתם על מישהו וחשבתם האם אוכל להתמודד אתו? אל תתייאשו אני מצאתי את החברה הקשוחים.כאשר התבוננתי בקופסת הטמטום (טלוויזיה) באחד הערבים הקרינו תוכנית על המחלקה האונקולוגית בבי"ח 'מטר' והאנשים שרואינו היו באלפי מונים חזקים וקשוחים מכל מי שנלחמתי אתו!בכדי להתמודד עם סרטן או מחלות סופניות אחרות , נדרש הרבה יותר אומץ מאשר להתמודד עם כל סוגי הטיפוסים שהזכרתי קודם.לכן בפעם הבאה כשתראו משהו שאתם חושבים שהוא קשוח, זכרו שכמו צ'י , עוצמה אמיתית היא פנימית לא חיצונית ולהגן על עצמך בקרב רחוב הוא לא דבר קל, אבל בהשוואה למחלה סופנית? -אני רוצה להודות למורה הדרך שלי בים אומנויות הלחימה הפנמיות מרק בויס.

תודה חבר

אנדרו הוא מדריך בכיר בביה"ס Black Eagle Chinese Boxing
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר