לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2007, 22:00
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
התלבטות קשה מאד בקשר לשנה הבאה... צריך עזרה

אני ב5 יחידות מתמטיקה ... בכיתה י' היה הכל סבבה וסיימתי עם 94
בכיתה י''א הציון השנתי שלי הוא 84
עשיתי השנה שני שאלונים ... 005 ו 006 ... בשאלון 005 קיבלתי בשאלון עצמו 96 והיה לי מגן מעפן בגלל שהמורה מפגרת אז הסופי 92 ... זה סבבה
הבעיה מתחילה עכשיו ... ב006 למועד הראשון למדתי רע מאד לבגרות וכשאני אומר רע מאד אני מתכוון לזה וקיבלתי ציון בהתאם של 15 הסופי עם המגן היה גם ציון של נדמה לי 50 שזה נכשל ...

באתי למועד ב' עם בטחון ... למדתי טוב ... לקחתי הרבה שיעורים פרטיים וידעתי טוב מאד את החומר במבחינה טכנית ... ומה ... אני רואה את הטופס ומקבל חום ... כל השאלות בחלק ב' הן שאלות חשיבה מוזרות שלא הייתה שום דרך להתכונן אליהן ובקיצור איך שאתם מבינים שוב אני לא עובר את ה40 ... ( יש לי שאלה אחת נכונה ).

אני יודע שאני לא ממש ילד ריאלי ... ואני לא אוהב מקצועות ריאלים בכלל ... ואני גם יודע שבעתיד אני לא הולך בכלל לכיוון של משהו ריאלי ...

השאלה היא האם כדאי לעבור ל4 יחידות בגלל הציונים הביזיוניים הללו בשאלון 006 ולהצליח שמה כמעט על בטוח ולסיים עם מתמטיקה בחודש ינואר ... או להשאר ב5 ולנסות לשפר את 006 במועד חורף ... שזה יהיה קשה למה יהיה מיקוד שונה ... וגם בסוף השנה יהיה את שאלון 007 ששמעתי שהוא קשה מאד ועל סף הפיזיקה בנושאים שלו .... ולקחת סיכון שאם אני נשאר ב5 אני יכול לדפוק לעצמי את הממוצע בגרויות בגלל ההתעקשות הספק מיותרת ספק לא על ללמוד 5 יחידות
חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 00:22
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "התלבטות קשה מאד בקשר לשנה הבאה... צריך עזרה"

תראה.. שאלון 006 השנה- מועד א'- גם הטובים ביותר לא הצליחו כל כך...
מועד ב'- הרבה לא ידעו- בדיוק כמוך- מה לעזאזל רוצים מהם (כי באמת היה שאלות חשיבה יותר..)
לכן הרבה (ואם לא כולם) אצלנו עושים מועד חורף...

אני מציע לך לנסות לעשות את מועד חורף - וללמוד אליו טוב טוב... אם אתה רואה שזה לא הולך -0 תתיעץ עם מורתך, ואם זה נראה לנכון - תרד ל-4.. כי באמת יותר טוב לקבל 100 ב-4 יח' מאשר 55 ב- 5..

דבר אחרון- 003 גם אח שלי הקטן בן השמונה יכול לעשות- ולכן כדי להשלים ל-4 יחי' אתה בעצם צריך ללמוד רק ל-004... לכן הסיכון וההחלטה לפי דעתי חשובה אבל לא קריטית.

בהצלחה
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 08:04
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "אבל הקטע שהמועד ב' ל006 הוא..."

יש מועד ב' בחורף? (לא הבנתי בדיוק..)

אתה חייב לקחת החלטה, בין אם להתחיל לקרוע ת'תחת ולהשאר ב- 5 יחי'- שמתחשבים בהם יותר טוב במוסדות השכלה גבוהות- ואם זה לא מצליח, לקרוע ת'תחת בנסיון להשלים ל-4 יחי'.

או להתפשר- וכבר עכשיו להחליט שאתה יורד 4.

בוודאי שהדרך הראשונה תדרוש יותר עבודה קשה- ואתה בסופו של דבר צריך לראות אם זה מתאים לך.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 09:45
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "יש מועד חורף ... כמו שיש מועד..."

מועד חורף נקרא מועד חורף ולא מועד ב' (בלבלת לגמרי.. -

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Audioslave
אבל הקטע שהמועד ב' ל006 הוא בינואר..
)

בקיצור- אם אתה בטוח שלא תלך ללמוד בעתיד שום מקצוע ריאלי (משפטים פסיכולוגיה וכד'),
אז זה יהיה באמת קצת מיותר להתאמץ על 5 יחי'- כשב- 4 יחי' אתה יכול להוציא הרבה יותר (005 קיבלת ציון טוב..)

נ.ב
אני לא חושב שישאר לך הרבה גאווה וביטחון עצמי אם תסיים מתמטיקה עם ציון שבקושי עובר.

בכל מקרה- שיהיה לך בהצלחה!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר