לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2007, 22:55
  The Unforgiven The Unforgiven אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
הנפילה לא חייבת להיות קשה כל כך.

הייתי לוחם בנח"ל שנה ו-4 חודשים ועקב בעיות ת"ש הוציאו אותי. עכשיו הייתי שבוז מהחיים, הדבר האחרון שרציתי להיות זה אחד מאותם ג'ובניקים שכל כך שנאתי בהיותי לוחם. כל כך זלזלתי בהם ותמיד שהייתי עובר בקריה בדרך הביתה הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כל כך גבר לעומת האפסים האלה כביכול.
והנה עכשיו אני אחד מהם. ורציתי להגיד שזה לא חייב להיות כל כך נורא כמו שרבים(מהלוחמים/מלש"בים) חושבים, אני נמצא עכשיו בקריה ועושה יומיות אבל בתפקיד מאוד מסווג וממש מעניין ואני בכלל לא שבוז לחזור לצבא, כן עד כדי כך.... אני יודע המון דברים שקורים והולכים לקרות ומתעסק הרבה עם אלופים ופקודות של הרמטכ"ל, דברים שאתה לא יכול אפילו לחלום עליהם בתור לוחם, כל מבצע גדול של צה"ל עובר דרכי.
אמנם אני כבר לא עושה מעצרים ומחסומים וסיורים אבל עדיין, אני ג'ובניק, עושה יומיות, ותורם המון למדינה, ולעצמי.
הצבא לא מתחיל ונגמר בקרבי, יש המון דברים חשובים מסביב!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 13:51
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
תלוי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "בגדול אני מסכים איתך... אבל..."

מה לעשות, צריך גם תלפיונים ואנשי מחשבים ושפות למסלולים כאלה או אחרים בצה"ל. אם מישהו חושבשהוא מתאים, אז שינסה בכל כוחו ללכת לשם. מה רע? מה, זה רק לאנשים עם פרופיל 64 ומטה? ואם מישהו תותח בכל שפות התכנות, עם עניים עצומות בונה לך תוכנת חישוב שעושה דברים מטורפים אבל הוא בעל פרופיל 97, ישר תשלח אותו לקרבי? לא חבל? כמה שמכעיס אותך לשמוע את זה, יש אנשים שתכלס כן תורמים יותר בתור גובניקים אפילו אם מבחינה רפואית הם כשירים לקרבי.

אני לא צריך לתת לך דוגמאות על איך עבודה של מס' גובניקים שאתה סופר עם יד אחת מצילה מאות או אפילו אלפי חיים, אזרחים וחיילים כאחד.

אני אישית חושב שכל מי שמרגיש שהוא שמתאים לגאמא או שחקים או אפילו מפרש צילומי אויר, שילך למיונים ינסה להגיע.

אבל, אם הוא לא עובר ונשלח לקרבי, אז שלא יבכה ושיעשה את ה3 שנים שלו כמו גדול.

אתה מבין, זה לא כל-כך שחור-לבן כמו שאתה חושב שזה. זה כל מה שרציתי להגיד באמת...

ישן 25-08-2007, 01:43
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Unforgiven שמתחילה ב "הנפילה לא חייבת להיות קשה כל כך."

יש גו'בניקים ויש ג'ובניקים

יש כאלה שבאים לצבא עונים לטלפונים ויוצאים לסידורים כל היום זה ג'ובניקים במלוא מובן המילה

ויש את האנשים שהם עתודים חבצלות תלפיונים גאמא וכל שאר ירקות שהם למעשה מנצלים את הידע והיכולת שיש להם ע"מ להועיל לצבא מה יעזור לך צבא שלם של לוחמים בלי אף אחד שיתמוך בו מאחורה? בלי אף אחד שיגלה לך מודיעין? בלי אף אחד שיבנה תוכנות שיקלו עליך בקרב? בלי אף אחד שיפתח לך נשקים חדשים כדי שתהיה לך עליונות וכדומה....

לא נשכח שלהיות עתודאי בימינו זה לא דבר קליל... כנ"ל לשאר הירקות קורעים אותך שמה, נכון שזאתי לא קריעה פיזית אבל לאמץ את המוח גם מעייף ונכון שזה לא כואב כמו שכואב ללוחם שהוא חוטף כדור, אבל חסר למי שיזלזל בהם !

כל עוד אתם תורמים למערכת הזאתי שנקראת צה"ל ותורמים למדינת ישראל, כולכם מבורכים.

מקווה שהבנתם את הנקודה, המשך יום\לילה תלוי מתי אתם קוראים את זה נעים.

ישן 25-08-2007, 01:56
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי idanmev שמתחילה ב "לא מצטער שאני אומר את זה..."

מה מההודעה שלו לא הבנת בדיוק?

ציטוט:
הייתי לוחם בנח"ל שנה ו-4 חודשים ועקב בעיות ת"ש הוציאו אותי. עכשיו הייתי שבוז מהחיים, הדבר האחרון שרציתי להיות זה אחד מאותם ג'ובניקים שכל כך שנאתי בהיותי לוחם. כל כך זלזלתי בהם ותמיד שהייתי עובר בקריה בדרך הביתה הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כל כך גבר לעומת האפסים האלה כביכול.
והנה עכשיו אני אחד מהם. ורציתי להגיד שזה לא חייב להיות כל כך נורא כמו שרבים(מהלוחמים/מלש"בים) חושבים, אני נמצא עכשיו בקריה ועושה יומיות אבל בתפקיד מאוד מסווג וממש מעניין ואני בכלל לא שבוז לחזור לצבא, כן עד כדי כך.... אני יודע המון דברים שקורים והולכים לקרות ומתעסק הרבה עם אלופים ופקודות של הרמטכ"ל, דברים שאתה לא יכול אפילו לחלום עליהם בתור לוחם, כל מבצע גדול של צה"ל עובר דרכי.
אמנם אני כבר לא עושה מעצרים ומחסומים וסיורים אבל עדיין, אני ג'ובניק, עושה יומיות, ותורם המון למדינה, ולעצמי.
הצבא לא מתחיל ונגמר בקרבי, יש המון דברים חשובים מסביב!

אז נכון, היתה לו חשיבה מסוימת, והיא השתנתה. מה פסול בזה?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:01

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר