לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2007, 00:28
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "צילום מוצר - בושם =]"

ההשתקפות לא הגיוני הוספה גרוע בעריכה (ה-NB לא הכיוון הנכון והמיקום שלו לא הגיוני ביחס לזוית וההשתקפות)
כמו כן אני לא יודע עד כמה אפשר כבר להגדיר את זה צילום
לקחתה צילום של המוצר, חתכתה אותו והשאר עריכה...
כל מה שעשיתה ויותר אפשר היה לעשות בסטודיו ובצורה יותר טובה.
פשוט מצטער...
אני לא יכול להגיב על זה כצילום אלה כעריכה גרפית .

זו דעתי בלבד שאני חייב להעיר.
מצטער אביחי.
זה כבר לא צילום מוצר
זה תוצר כמעט מוגמר לפרסומת שעשוי ברשלנות.

דרך אגב יכול להיות שאני סתם מגיב בחומרה... אבל צריך להחזיר אותך לכיוון הנכון.

שוב... זו דעתי האישית בלבד.

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

נערך לאחרונה ע"י גודלן-ארז בתאריך 24-08-2007 בשעה 00:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 19:01
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "צילום מוצר - בושם =]"

היי אביחי
ככה, התמונה נראית בעלת פוטנציאל -
הרקע המעגלי הלבן, קו האופק המינימלי, הרקע המיוחד...

אמנם יפה, אבל אני לא יודע כאן כמה זה פוטושופ. אחרי שאני רואה את הגרסה השנייה אני לא יודע האם הפריים הראשון הוא גרסה דומה עם עריכה מרובה, או שכל פריים עבר שינוי תאורה, וזווית.

מהניסיון הקטן והמצ'וקמק שלי בסטודיו ביתי הבנתי שלא כל הבשמים הם פוטוגניים. לדוגמה, אני לא מתחבר כ"כ לצורה של הבושם הזה. אולי העמדה על הצד ולא פרונט היה מציג משהו יותר מעניין.
ההשקפות שיצרת לא יפה לגמרי - ההשתקפות של הפריים השני טובה הרבה רבה יותר.

ההורים קוראים לי לאכול אז אני רק אומר שטמון כאן פונטציאל, אבל הוא לא ממומש. אולי כדאי לך לעיין בתמונות סטודיו, גם בפורום, גם בגוגל וגם במגזינים ורשום כל פרט קטן שלדעתך הופף את התמונה ליפה. תדפיס את המסמך לפני הצילום הבא ואחרי הצילום תעבור נק' נק' ותראה האם השתדלת לתקן את הנק' הזאת. ערוך כמה צילומים שתרצה עד שתשיג תוצאה שתרצה אותנו, ובטוח גם אותך.

בהצלחה סומך עליך!

ישן 24-08-2007, 20:51
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "מצטער מתן אבל בתחום הצילום..."

אל תצטער, אבל תנסה להבין את ההבדל.
אם אתה רוצה להפוך את האשכול שלך לדיון בנוגע לעד לאן מותר לערוך בבקשה.
תמיד יש לי כוח לאשכולות האלה, והאתר www.worth1000.com תמיד מקבל ממני הרבה 'היטים' שזה טוב לו

אלי לא אומר שאסור לעבד תמונה ואני גם לא ממש מגדיר כמה זה הרבה וכמה זה מעט.
יש דברים שלא עושים ויש דברים שמותר לעשות.
קח לדוגמא את התמונה הבאה:
http://narxx.deviantart.com/art/IR-Park-60804545
היא רלוונטית לפורום הזה בדיוק כמו התמונה שלך (והיא ממש לא).
אמנם מבוססת צילום, והיא אפילו רלוונטית יותר מהתמונה שלך, כיוון שגם את ההדבקה בתמונה הזו, עשיתי מצילום אחר שאני עצמי צילמתי, ולא איזה משהו מרונדר פוטושופ, אבל היא פשוט לא "צילום".

אביחי, לאחרונה צצים יותר מדי אשכולות שמתעסקים בגימור התוצר הסופי, אבל מפספסים מאוד את עניין ה"צילום".
זה פורום אמנות הצילום. זו בדיוק הסיבה מדוע יש פורום עיצוב גראפי בשכנות נפלאה איתנו. זה פורום בשביל אנשים שעובדים בגראפיקה. וזה בדיוק מה שאתה עושה (או יניב לצורך העניין, דודי ואפילו ג'קי באשכול האחרון).

אתה לא צריך את הפוטושופ כדי להוציא תמונות מדהימות.
אתה לא חייב לשנות את הרקע ולהדביק במקומו רקע אחר כדי לפצות על תמונה משעממת.
אם אתה לא מצליח ליצור עניין בפריים, פתח את הראש או בקש עזרה מחברים.
לאחר שאתה מתגבר על המכשול הראשון שהוא שליטה טכנית בציוד, אתה נכנס למכשול הבאמת גדול, שהוא חשיבה יצירתית.
אני לא צריך לתת לך פה דוגמאות מהפורום לאנשים שמצלמים פשוט מדהים, מחוץ למסגרת... הם לא מצלמים טוב יותר ממך ברמה הטכנית. לשלוט בצמצם, תריס ואיזו זו לא בעיה.
אבל זוית הצילום השונה, הראייה השונה של הנושא (בנאלי ככל שיהיה, אפילו חתולים), זה מה שמייחד אותם ועושה את התמונות שלהם ל"וואו".
זו אמנות הצילום.

ישן 24-08-2007, 20:56
  משתמש זכר Espires Espires אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אל תצטער, אבל תנסה להבין את..."

בתמונה השנייה אני לא הדבקתי כלום, צילמתי את התמונה על RAW, ואז שמתי שמה את התמונה על WB טונגסטן וזה עשה את התמונה כחולה ואז שיחקתי קצת בCOLOR BALANCE ובקונטרסט וזהו....

ואני לא אומר שאין טובים ממני כי יש ואפילו יותר מדי =]
פשוט שוב אני אומר, העריכה הגרפית מתלווה לצילום, וקח את תחום האופנה, כל הפרסומות שיש בתל אביב , ה"צילומים" האלו, עברו הרבה יותר עריכה ממה שאני עשיתי X5, אבל אם מישהו יציג אותם פה אתה לא תגיד להם על הרקע ודברים דומים...
קח למשל את פורום דיספוט, הם יודעים להעריך תמונות כאלה וחושבים עם ראש פתוח ולא קבועים על אם זה צילום אז אסור לפוטושופ אפילו להיות באותו מחשב שיש בו את התמונה הזו...
ישן 24-08-2007, 21:06
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "בתמונה השנייה אני לא הדבקתי..."

1. לא התייחסתי לתמונה השניה שלך כי קראת לי מקובע שם. זו הסיבה היחידה.
לתמונה הראשונה התייחסתי ורק אמרתי שזה לא מתאים לפורום. יניב לדעתי כבר מזמן איבד פרופורציות ומכיון שאני מרגיש מגמתיות בנושא (זאת אומרת שלא רק יניב מתעסק בשטויות האלה), אבדוק עם שאר המנהלים איך מתמודדים עם התופעה המאוד לא צילומית הזו.
2. מבלי להשתחצן, אל תלמד אבא לעשות ילדים
תאמין לי שאני יודע טוב מאוד מה הולך בצילומי אופנה. להזכירך, אני מגיע משם.
מעולם לא אמרתי שצילומי האופנה כפי שרואים במגזינים מתאימים לפורום הצילום שלנו. לדעתי הם ממש לא מתאימים והריטושים שעוברות שם תמונות לא מעידות במיוחד על הצילום - אם כי לפעמים יש הרבה מה ללמוד מצורת סידור התאורה והפוזה של המודלית.
3. אני לא כותב בדי-ספוט כבר קרוב לשלוש שנים אני חושב. כתבתי בדי-ספוט לפני שכתבתי בפרש, אם אני לא טועה (ואני בד"כ לא טועה). אני לא יודע מה הולך בדי-ספוט ואם לומר לך את האמת - זה ממש לא מעניין אותי.
אם בדי-ספוט מעריכים עיבודים כאלה, לך לדי-ספוט שיעריכו את העיבודים שלך.
פה זה פורום צילום.
יש פה ליד פורום עיצוב גראפי. ממליץ לך לבקר בו לפעמים, הוא חביב מאוד.
4. אל תתרגש יותר מדי ממני, בסה"כ התמונה השניה שהעלית היא טובה.
יש לי כמה טיפים לתת לך ברמת הצילום לתמונה ההיא, אבל הייתי מעדיף לו העלית את הפריים המקורי כמו של זה שיניב צילם. לא אחד אחר.

ישן 24-08-2007, 21:29
צלמית המשתמש של Lens
  Lens Lens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "1. לא התייחסתי לתמונה השניה..."

עשה לי טובה מתן...
אני איבדתי פרופורציות.. אתה בכלל יודע על מה אתה מדבר..
אני עובד עם ארט דיירקטורים מהגדולים בארץ.. ואתה יודע איזה עריכות פוטושופ הם מבקשים שיעשו להם בתמונות שלהם עריכות חזקות וקצת יוצאות מהפרופורציה.. אז מה אדון מתן יקום ויתלונן ויגיד שזה לא בסדר...
עשה טובה מתן אין דבר שלא עובר פוטושופ ואין צילום בעולם הזה שלא צריך פוטושופ.. חלק ברמה יחסית חזקה מאוד וחלק בנגיעה קטנה.. אז מתן תשכול שוב את הדעות שלך..
ועשה טובה להבא.. אם אתה צלם אופנה ( לא שאני צלם אופנה אבל בכל זאת ) תשלח לי עבודות פרטיות שלך
ברמה של " ללא פוטושופ כלל" אני חייב לראות!

ישן 25-08-2007, 01:45
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Lens שמתחילה ב "עשה לי טובה מתן... אני איבדתי..."

חיכיתי לתגובה שלך
כמו אביחי, גם אתה לא הבנת את דברי, לכן אסביר בעברית פשוטה כדי שגם "צלמי אופנה" יבינו.

אין לי בעיה עם עיבוד מוגמר כתוצר סופי לפירסום / לקוח / וואט-אבר.

זה פורום צילום.
העבודות המוגשות לביקורת כאן, הן עבודות צילום אמנותי אשר נבחנות ברמה זו.
לכן, להעלות לכאן קולאג'ים של תמונות (כמו שאתה מעלה) או רינדורי רקע כמו שעשית לאביחי הן לא רלוונטיות.
זה יפה מאוד כתמונה, אבל זה לא שייך לקטגוריית צילום.
אם תעלה את זה לפורום עיצוב גראפי, אני בטוח שהם יוכלו להעריך מאוד את העבודה שלך.

אם בכל זאת אתה בוחר לפרסם עבודות שלך בפורום, דאג שהן עבודות צילום ולא משהו אחר.
באותה נשימה אני יכול להגיד לך שאני עובד עם מעבדי סאונד גדולים מלונדון אבל להעלות לכאן דגימות ומיקסוסים שלי - הם לא רלוונטיים, עם כמה מקצועי שזה ישמע וכמה אמנותי שזה יהיה... זה פשוט לא שייך לצילום.
אני יודע שזה מבלבל, כי גם עיצוב גראפי וגם צילום אלו אמנויות וויז'ואל המבוססות צילום, אבל ההבדל בין זה לזה, גדול.

במקום לקפוץ עם הביטחון העצמי הנמוך שלך, ולבקש להשוות צילומי אופנה שלי לצילומי אופנה שלך ולעשות תחרות השתנות, שתה כוס מים, ספור עד 10 ונסה להבין מה שאני אומר.
בסך הכל, אתה מסכים עם דברי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:58

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר