לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2007, 02:49
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שאלה בקשר לחברה וחברה בע"מ

שלום לכם
זאת פעם ראשונה שאני רושם פה
אני מקווה שהשאלה שלי קשורה לפורום הזה כי ממה שהסתכלתי בפורומים הוא נראה לי הכי מתאים
במידה והאשכול לא מתאים לפה אודה לכם אם תעבירו אותו לאשכול המתאים ותיידעו אותי כמובן רצוי בפרטי, ועכשיו לשאלתי
אני עצמאי בתחום המחשבים ואני עוסק מורשה
ורציתי לדעת אם אני ביחד עם עוד כמה שעובדים ביחד יכולים לקרוא לעצמנו חברה למרות שאנחנו לא חברה בע"מ וגם לא רשומים ברשם החברות או שרק חברה שהיא חברה בע"מ יכולה לקרוא לעצמה חברה מקווה שלא התבלבלתם

השאלה בעיקר עלתה כיוון שעכשיו עולה לאתר האתר שלנו ושם ההתלבטות היא האם אפשר להגדיר את עצמנו שם כחברה או מה שיקל על הנוסח או שזה אסור

בתודה מראש
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 18:10
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "תודה ושאלה נוספת"

לעניין האישי כנס לאתר שלי או (של ספרי) ואני מקווה שהרזומה שלי יספק אותך לעניין תוקף שאלותיך.
ישנו 'טריק' קוראים לו 'חברה ביסוד' שהוא מתאים לכאלה שרוצים לומר שהם חברה בהתהוות, אך טרם נרשמה ברשם החברות או במע"מ. אני חוזר על כך שאני נגד הצגה כזו.
מה זו חברה? חברה הינה ישות משפטית נפרדת שחלים עליה עקרונות מסויימים כמו 'פקודת החברות' או 'חוק החברות' ובמיוחד חל לגביה עקרון ה'בערבון מוגבל'. אינני עורך דין אולם הניסוח שלי מדוייק דיו גם משפטית. לכן אתם לא חברה, אף אחד לא יתבע אתכם על נזק בגין התחזות, אולם תראו מגוחכים.
ולבסוף, ע.מ אינה מסגרת נוחה לעבודה עם שותפים. חברה כן, תרצה אסביר. מבחינה זו ראוי שתשקלו את העניין. אולם, יש לכך משמעויות למשל בצורך ל'סגירת החברה' וניהול הנה"ח כפולה.

יעק'ב בן שאול, חיפה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר