לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2007, 03:38
  ארמדיל ארמדיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.07
שאלה חברים חנונים

אהלן
רציתי לשתף אתכם בבעיה שנורא מתסכלת אותי ולפי הכותרת אתם יכולים להבין על מה אני מדבר אבל אני אפרט קצת יותר.

החברים הקרובים שלי מהבית ספר ומאיפה שאני גר ואלו שבדרך כלל אני מסתובב ויוצא איתם די חנונים כאלה. עכשיו אין לי בעיה לא עם חנונים לא עם ערסים לא עם פריקים ולא עם אף אחד. חוץ מהחברה האלה יש לי גם את החברים מהצבא שאיתם אני מרגיש שאני יותר נהנה ויותר פתוח איתם. הבעיה היחידה היא שרובם גרים רחוק ממני וכמעט לא יוצא לנו להיפגש כשאנחנו בבית.
בכל אופן לגבי החברים שלי מהבית כל פעם שאני בבית כמעט תמיד אני מתראה איתם אבל כל פעם מתבאס מחדש. הבילויים איתם נורא אבל נורא משעממים. בדרך כלל אנחנו הולכים ויושבים באיזה מסעדה או בית קפה פלצני כזה וחוזרים הביתה באחת שתיים בלילה. אם הם ממש מתפרעים אז הולכים לאיזה פאב וגם חוזרים מקסימום ב3 בלילה. לצאת למסיבות איתם זה בכלל משהו נדיר. ניסיתי פה ושם להוציא אותנו מהשיגרה המשעממת הזאת אבל רובם לא זורמים איתי. בין אותם החברים האלה יש אחד שהוא החבר הכי טוב שלי מביניהם אני מכיר אותו כבר הרבה מאוד שנים בעצם את כולם אנחנו ביחד מאז היסודי אבל הוא בוא נגיד החבר הכי טוב שלי מביניהם.
בכל אופן הצעתי להם לפעמים לבוא ולצאת לאיזו מסיבה אבל בדרך כלל התשובה שאני מקבל זה "עזוב מסיבה", "אני עייף", "אין לי כוח", "לא בא לי בא לי סתם לשבת איפשהו" וכל פעם אני אוכל את הלב מחדש.
בגלל שאני כמעט ולא יוצא למועדונים או דאנס ברים ומקומות כאלה לא יוצא גם כמעט להכיר בנות ובכלל אם כבר יוצא לנו לצאת לאיזו מסיבה גם אז לא יוצא לנסות להתחיל כי כל הביטחון שלי והחשק יורד כשאני איתם.
בכלל עוד קטע מעצבן שלהם זה שהרבה דברים ביניהם זה לא מקובל עליהם כי זה של ערסים או כי "יש שם מלא ערסים" ומשפטים בסגנון.
בכלל אני חושב שאני מתנהג שונה כשאני לידם מאשר כשאני עם החברים שלי בצבא. כמו שכבר אמרתי אני יותר טבעי ויותר אני עם החברה בצבא וכשאני איתם אז אני קצת יותר מרסן את עצמי ומעדן את עצמי ואולי אפילו מתנהג כמוהם וחבל לי. אני לא יודע למה אבל ככה זה נראה לי שאני נגרר לנורמות שלהם.
החברים שלי בצבא אף פעם לא פגשו את החברים שלי מהאזרחות ואם הם היו פוגשים אותם הם לא היו מאמינים עלי שאני מסתובב עם חברה כאלה. על בנות כמו שאמרתי אין כמעט מה לדבר לחברים החנונים שלי יש כמה ידידות אבל הן גם ילדות חננות כאלה ומכוערות ואני שונא שהן יוצאות איתנו לפעמים.
אני כבר לא יודע מה לעשות כדי לצאת מהפלונטר הזה. אני רוצה לצאת יותר לבלות ולהנות וגם על הדרך להכיר בנות. עם החברים החנונים שלי זה ממש לא אפשרי כרגע.
אני לא חושב שאני יכול לשנות ולגרום להם לאהוב דברים שאני אוהב והם לא וכמו שכבר אמרתי ניסיתי כמה פעמים וזה לא הלך.
בכל אופן הם עדיין החברים שלי ואני יודע גם שיש לי על מי לסמוך והחיים לימדו אותי שחברים זה דבר מאד יקר שאסור לוותר עליו בכזאת קלות. בגלל זה אני גם מתנהג שונה לידם כי אולי כי אני חושש שאם הם יבינו שאני לא באמת נהנה איתם ואני בעצם איתם כי הם מעין ברירת מחדל זאתמרת זה או הם או להישאר בבית לבד ואז אולי הם לא ירצו בי יותר בחברתם.
נמאס לי מהמצב הזה של להעמיד פנים של מי שאני לא אבל אני מפחד לאבד את החברים שלי שלמרות שהם חנונים הם יקרים לי והם תמיד עזרו לי במיוחד אותו חבר אחד שדיברתי עליו שהוא הכי קרוב אלי.

טוב כל הכבוד לכל מי שהיה לו סבלנות לקרוא את כל החפירה שלי.
אודה לכל מי שייעץ לי מה לעשות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 08:09
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ארמדיל שמתחילה ב "חברים חנונים"

וואי אחי אני בהלם זה כאילו אני בעוד שנה שנתיים ככה אחרי שאני אתגייס ... זה פשוט נשמע כאילו אני מדבר

אני כתבתי גם משהו דומה על חברים שלי ... אתה יכול להסתכל כמה עמודים אחורה ...
עכשיו שמע ... החברים שלך ... הם לא חנונים ... אלה אנשים שאני מגדיר כנורמאלים ... וככה הם בדיוק אותו סוג החברים שלי ... אף אחד לא חנון ... חנון זה מישהו שיושב כל היום בבית לא עושה כלום חוץ מללמוד ולחרוש ... והם לא כאלה ... תאמין לי שאני יודע בדיוק על זה איזה סוג של אנשים אתה מדבר ... כי זה בדיוק הסוג של החברים שלי ... פשוט אנשים שדואגים לעתיד שלהם מה שנקרא " ילדים טובים " , ביישנים כאלה קצת חסרי בטחון ליד בנות ... קיצר מכיר את הסוג הזה חחח זה לא חנונים אז הסר דאגה מליבך אתה לא מסתובב עם חנונים .

אבל כן ... אתה קצת בבעיה ... באמת זה בעיה לעזוב את חברי הילדות שלך ... במיוחד שעכשיו אתה בצבא ואין לך שום הזדמנות להכיר מישהו מהסביבה שלך ... בגלל זה לא הייתי מציע לך לעזוב אותם כל כך מהר ... כי איך שאני רואה שאתה מבין ... חברים לא מחליפים כמו גרביים ... וחברים זה דבר חשוב מאד ... וגם לי יש את ההתלבטות הזאת מה לעשות ... אבל זה באמת או להשאר לבד בבית בערבי שישי או לצאת עם חברים ... אני חושב שיש תשובה ברורה ... להשאר עם החברים .

יש לך חברים בצבא ויש לך את החברים " על אזרחי " .... אתה יכול להיות עם שניהם זה לא סותר אחד את השני ... ואם היית חבר כל כך הרבה שנים של החברים האלה שאתה בוכה עליהם ... אני חושב שיש משהו בך שבטוח מאד דומה להם ומשותף איתם בכל זאת ... ואתה פשוט רוצה להשתנות ולהיות ההפך מהם ... כן להכיר בנות וכן לנסות לצאת למועדונים .

קיצר דעתי היא ...חברייך לא חנונים ... אם אלה חברי ילדות שלך ... בטוח יש לכם דברים במשותף ... ויש לך סיבה טובה להשאר איתם אחרת אתה תהיה לבד בערבי שישי כי למען האמת חברים בצבא זה לא כמו חברים על אזרחי ... הם לא החברים שעברו איתך את כל השנים בבית ספר ... והם לא יכולו בקלות לצאת איתך בערבי שישי כי הם לא מהאזור שלך ... ככה ששווה לשמור על קשר עם החברים מהבית ספר לפי דעתי ...

אם אתה באמת כל כך רוצה להכיר בנות ... אפשר להכיר בכל מקום ... אל תפיל את זה על החברים שלך ... נכון אני יודע על מה אתה מדבר ... שעם החברים האלה בגלל שהם יבשים ככה ... אתה בעצם מתאים את עצמך להתנהגות שלהם ... ופתאום לא נעים לך להתחיל עם בנות והכל ... גם לי זה בדיוק ככה ... אבל למען האמת זה סתם תירוץ לחוסר נעימות .. זה לא שהם אומרים לך " לא אל תתחיל איתה " זה פשוט מחסום פסיכולוגי כזה ...
בנות אתה יכול להכיר גם בפאבים ובמסעדות ...

ישן 24-08-2007, 16:15
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07

בטח אחד מהחברים האלה שלך קצת יותר קרוב אליך בדיעות שלו נכון? הרי לא לכולם יש את אותה דיעה...תנסה למצוא אחד כזה או אפילו קח את החבר הכי טוב שלך מאותה קבוצה של חברים ותנסה לשכנע אותם לבוא איתך לאיזו מסיבה.....מספיק שרק אחד יבוא איתך אפילו...ברגע שאחד יבוא ויראה שהיה כיף, בפעם הבאה או אחרי כמה פעמים גם השאר יצטרפו כי הם יראו שזה לא באמת כמו שהם חשבו...וחוץ מזה שאז גם יש קצת לחץ חברתי שישכנע אותם לבוא....זה לא שהם חנונים הם פשוט באמת ילדים טובים וכאלה....
זה כמו שנגיד אני נסעתי לפני איזה שבועיים עם חברים שלי לכנרת עם אוהלים.....והם צפונים חבל על הזמן לא רצו לישון באוהל...זה לא אומר שהם חנונים....במשך שנה שלמה שסיפרתי להם כמה כיף לעשות טיול אוהלים הם חשבו שנפלתי על הראש....בסופו של דבר איכשהו קצת לחץ חברתי ועוד איזה בורג שנפל להם מהראש (חחח.....) הם הסכימו לבוא וראו שזה באמת כיף....

בקיצור....תנסה לשכנע אחד שיבוא איתך.....אחרי הפעם הזאת הוא יספר בטח לעוד כמה...והם יראו שאם הוא נהנה אז אולי גם הם יהנו והם יסכימו לבוא
ישן 31-08-2007, 03:14
  ארמדיל ארמדיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.07

דבר ראשון הם כן חנונים בעייני ואני מניח שהם בעצמם יודעים את זה. חנון זה לאו דווקא מישהו שיושב כל היום בבית ואין לו חברים.
דבר שני העניין עם להתחיל עם בנות זה רק חלק מהבעיה זו לא הבעיה העיקרית.
הבעיה העיקרית היא שאני פשוט מאוד כבר לא מרגיש שייך אליהם. פעם באמת הייתי כמוהם אבל זה כבר לא ככה כנראה שהשתניתי ואני לא אותו בנאדם שהייתי פעם ובגלל זה גם לא טוב לי ומשעמם לי עם החברים שלי ועם המצב שאני נמצא בו כעת ובגלל זה גם התחלתי להסתכל עליהם כעל חנונים. טוב לי עם מי שאני היום יותר מאשר איך שהייתי פעם ככה שאני לא מתכוון לנסות ולהשתנות ולשנות את הראש שלי חזרה כמו שהייתי פעם.
וכן ניסיתי כמה פעמים לשכנע אותם לבוא לאיזה מסיבה אבל הם ממש לא בקטע ובמקום זה הם מעדיפים לשבת בעוד איזה בית קפה מעפן ולשתות מילקשייק או ללכת לאכול גלידה.
אשכרה כמו ילדים בני 8
אשמח לקבל עוד תגובות כי אני באמת לא יודע איך לצאת מהמצב הבעייתי הזה
ישן 31-08-2007, 14:13
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ארמדיל שמתחילה ב "דבר ראשון הם כן חנונים בעייני..."

תנסה להגיע איתם למצב שאתה יוצא איתם לעיתים רחוקות יותר....בין אם זה אומר להכיר עוד אנשיים במקביל ובין אם זה אומר לשבת בבית...כי בעצם ככל שאתה עושה פעילות כלשהי בתדירות יותר נמוכה, ככה כל פעם אתה יותר נהנה מזה (יחסית)...לא ככה?
נגיד היית נוהג ללכת הרבה לסנוקר....לדוגמה 3 פעמים בשבוע...באיזשהו שלב זה היה מתחיל לשעמם אותך והתדירות שבה היית ממשיך לבוא הייתה הולכת וקטנה...עכשיו נגיד שמאז שהפסקת ללכת לסנוקר עבר חודש - אתה תאמר לעצמך וואללה כמה זמן לא הייתי בסנוקר...וחוץ מזה גם תהנה יותר כשתלך לשם מאשר הפעם האחרונה שהיית שם...

בקיצור, אם תקטין את התדירות שבה אתה יוצא עם אותם חבר'ה מהאזרחי (אבל לא לגמרי) אני מאמין שאתה תהנה ביציאות איתם יותר מעכשיו...לא?
ישן 31-08-2007, 14:31
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07

אחי .... קראתי גם את התגובה השנייה שלך ... ואני עדיין אומר לך ... זה לא חנונים ...

זה מה שנקרא " ילדים טובים "

ולא ... לא כל מי שלא הולך לאיזה מועדון שמופיעים בו כמה די ג''ים נכים ובאות כמה פאקצות ... הוא חנון .
תגיד שאתה פשוט לא מתחבר יותר אליהם ... שהם כבר לא מתאימים לאיך שאתה רוצה להיות וזהו ... אמרתי לך כבר ... גם אני באותו מצב ... וגם אותי מבאס שהחברים שלי לפעמים מעפנים חבל על הזמן ויוצאים לאותם מקומות שוב ושוב ... ושהם לא מתחילים עם בנות וכאלה ... ואתה יודע מה ... אתה צודק ... ברגע שאתה מסתובב עם כאלה אתה מתאים את עצמך והופך להיות ביישן כזה כמוהם.

אם אתה החלטת שהם לא מתאימים לך יותר ... פשוט נתק איתם קשר ... או שתמצא חברים חדשים על אזרחי ... אתה לא יכול להיות כמו חתול ... לזיין ולבכות ... חחחח גם להמשיך לצאת איתם וגם לבכות שאתה לא רוצה להיות איתם .... הגיע הזמן לקבל החלטות ...
ישן 01-09-2007, 07:05
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man

שמע כל מה שאמרת אני מקשיב לזה וזה דיי נשמע לי פחות או יותר כמוני..
כלומר החברים שלך באופי דיי דומים לאופי שלי..
לי לא מתאים לצאת למועדונים או לדאנס-ברים כי זה לא כייף זה לא עושה לי משהו ועדיין יוצא לי להכיר בנות..
אצלנו מי שרוצה לצאת לכאלה דברים בדרך כלל חבר אחד שתיים הולכים לבד.. וזה לא שאנחנו רעים או משהו כזה פשוט זה לא באופי שלנו.. (ובאמת בעיקר בגלל סוג האנשים שמסתובבים שם)
פאב זה מקום יותר ניטראלי יותר שקט חמים ונחמד לטעמי.. וכן מה לעשות שאני נהנה יותר בפאב ובמסעדה מאשר באיזה מועדון פרוע עם מוזיקה רועשת..?
אבל עדיין אני מכיר בנות חדשות וזה לא מפריע לי לשום מערכת יחסים שהי..

בכל אופן לא מבין מה אתה תלוי בחברים שלך?? זה לא שיש חוק שחייבים לבוא למועדון עם חברים?
ואתה בעצמך אמרת שגם אם כן החברים שלך רק מבאסים אותך שם וזה סתם מוריד לך תמצב רוח..
לך תצא לבד תשתולל לכיר בנות חדשות תהנה וזהו..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר