לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2007, 07:56
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "שאלה בקשר לסינים והיפנים משהו מוזר כנסו ..."

בוא נתחיל מזה שאי אפשר להגיד שהסינים או היפנים או השחורים או הלבנים או לא מי יודע מה הכי חזקים למה זה בולשיט כי יש ויש. יכול להיות לך יפני חלש וסיני חזק או כושי חלש ולבן חזק זה הכל תלוי ספציפית בבנאדם ויש דוגמאות מפה ועד הודעה חדשה.
שנית תבדיל חוזק מלהיות לוחם טוב רק שתדע שרוב המאסטרים האמיתיים הם לא בריוני על ותאמין לי שטכניקה גוברת על כוח למרות שאני מסכים איתך שקצת כוח פה ושם לא מזיק
עכשיו לגבי העובדה שבאיזור סין ויפן הומצאו רוב אומנויות הלחימה היא מהסיבה שהמצב שם היה שונה ואנשים נזקקו לזה במידה שאנשים במערב לא ובנוסף התרבות שלהם והמנטליות שלהם היא כזאת שאיפשרה קידום ופיתוח אומנויות לחימה.
לכן כדאי להוציא מהראש דעות קדומות ולדבר שטויות ולהכליל דברים כי זה פשוט לא נכון
חזרה לפורום
ישן 27-08-2007, 21:42
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "שאלה בקשר לסינים והיפנים משהו מוזר כנסו ..."

אין כזה דבר חזק יותר. כמו שאמרו תמיד יכול להיות כושי קטן וסיני ענק.
ושים לב, אני מתכוון במה שאני עונה לך לחוזק פיזי נטו ולא חוזק באומנות לחימה או מה שזה לא יהיה.

הסינים והיפנים המציאו הרבה מאוד אומנויות לחימה, אולי בגלל זה אתה מעריך אותך בתור עמים חזקים.

אבל במציאות רק שתדע שמבחינה אתנית הם נמוכים יותר מעמים אחרים.

אני עוד יכול להגיד לך שהאנשים הכי גבוהים שיש זה הסקנדינבים (ארים בשבילך), ובכלל כל ארצות מרכז ובעיקר צפון אירופה. הייתי בצ'כיה ותאמין או לא, הגובה הממוצע של גברים עומד על 190 ונשים 175. כל אדם עשירי 2 מטר ומשהו. קיצר זה גבוה.

כמו כן אני יודע שהסקנדינבים נחשבים לרחבים וחזקים.
הכושים באפריקה אני יודע שנחשבים לאתלטים (הצד המערבי, ניגריה, גאנה וכו')
הצד המזרחי ידוע בסיבולת גבוהה יותר, לדוגמא האתיופים ולמשל בקלה וגבריסילסי (אם עיוותתי את השם, בטעות) ששולטים בענף הריצה ללא עוררין.

אז בסופו של דבר, אם הייתי יכול להצביע על עם חזק במיוחד אלו כמו שהבנת דווקא הסקנדינבים

ולמי שאמר על הישראלים, תרשה לי לומר אחי, פחחחחחחחחחחחחח. אני אומר לך, היהודים לא ממש מדגדגים עמים אחרים. וכמו שכבר הזכרתי וגם אחרים הזכירו, תמיד יש לזכור שיש יוצאים מהכלל.

מקווה שעזרתי. מה שכן, היפנים הכי מצחיקים עם כל המצלמות שהם סוחבים איתם. חחח
חזרה לפורום
ישן 27-08-2007, 23:07
  KENPO JITSO KENPO JITSO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.06
מי שאמר
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "אין כזה דבר חזק יותר. כמו..."

תודה על חוות הדעת המקצועית!
אני מציע לך לכתוב ספר שישלב בין "מוצא המינים" ל"מיין קאמפ".
לא זכור לי שכתבתי יהודים, כתבתי ישראלים, שהודות לבני הדודים שלנו שיוצרים לנו את החוויה של שירות חובה (שאגב צריך ליהיות חובה אפילו שזו זכות להגן על המדינה)
שתאמין או לא עוזר מאוד לחוסן הפיסי, בקיצור יש אחד ישראלי שזכה בתחרויות "איירון מן" (יודע מה זה?) ויש הרבה ספורטאים ישראלים מעולים, ובנוסף בכל העולם פונים לישראלים שיבואו לאמן יחידות מובחרות. אני אשמח לתשובה (ואני מאמין שהיא לא תאחר לבוא)

אם תואיל גם לציין את האומנות בה אתה מתאמן ואת הוותק זה יוכל לעזור...

חזרה לפורום
ישן 07-09-2007, 21:42
  omry n omry n אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי KENPO JITSO שמתחילה ב "אחי תבדוק את עצמך..."

קנפו ג'יטסו יקר

דבר ראשון

מדינת ישראל קיימת פחות מ60 שנה
עם מתייחסים לתקופת ההתיישבות היהודית בישראל ותחילתה בעליות אפילו נגיד לפני 120 שנה
בוא נלך עוד יותר לקראתך, 150 שנה, בתקופת מבשרי הציונות.

עכשיו בוא אני אגלה לך משהו
ב150 שנה נורמליות ללא הפרעה מאסיבית חיצונית (פצצת אטום למשל) שום דבר לא משתנה.
150 שנה זה כמו שורה בהיסטוריית העולם.

כדי שיתבצע איזשהו שינוי זקוקים לעבור לפחות אלפי שנים.

ועכשיו בוא אני אסביר לך משהו, זה שאתה אומר שהישראלים עם חזק ומנסה לא לצאת גזען מוציא אותך קצת שרוט, במילים עדינות. כי אין כזה דבר גזע ישראלי.
ואם אתה בא להגיד שהתכוונת ליהודים אז אתה בעצמך כבר יכול לשלב את מיין קאמפ במאמרך ובהשקפתך לא?
בכל מקרה, נכנסת למלכוד.

וזה שאתה אומר שהצבא עושה? נו באמת, אתה באמת מצפה לתגובה על זה? זה שאנשים עושים פה צבא 3 שנים (והרוב כבר לא עושים) גורם להם לשינוי גנטי שגם הצאצאים שלהם יושפעו מזה?
טעות, טעות, טעות.
אם תתאמן במשקולות תקופה מסויימת ותפסיק, זה אומר שהבן שלך יהיה שרירי?

ועוד משהו לזה שאמר שהיה אלוף באיגרוף תאילנדי מישראל. נו ו? וכמה היו מתאילנד? וכמה היו בכל אומנות לחימה אחרת מכל מדינה אחרת?
תבינו כבר שתחרויות כאלה הן לא מדד כי הן לא מייצגות אוכלוסייה שלמה
כמו שתגידו לי שכל הסינים גבוהים כי שני הסינים שמשחקים בNBA מעל שני מטר.
השרירים שהלוחמים מקבלים זאת תכונה נרכשת (ובוא נסכים על זה שלא תהפוך אלי האנה משמירות במחסומים, מילא אם אתה לוחם בסיירת מובחרת, והם המיעוט שבמיעוט שבכלל לוחמים). גם בצבא אירן יש גיוס חובה, אז למה הם לא חזקים גם? זה כאילו תגיד לי שהסינים חזקים כי הם יודעים קונג פו, ואתה בעצמך או אנשים אחרים פה כבר תיקנתם את זה ששאל אם זה נכון. אז אם אתה
מלטף בצד ימין אל תרביץ ביד שמאל, ומקווה שהבנת את המטאפורה.

ודבר אחרון שמישהו אמר, הרבה ישראלים זוכים בתחרות איש הברזל וכו'.

זה ששלוש ישראלים זכו בשנים האחרונות בתחרות של נשיאת משקולות לא הופך עם שלם לחזק יותר. בכל מקום יש את הכלל ויש היוצאים מן הכלל.
מקווה שהבנתם.

וקנפו ג'יטסו, הבהרה אחרונה. קל מאוד ליהודי ששומע שסקנדינבים בנויים טוב יותר מעיראקים לקפוץ ישר ולצעוק גזענות גזענות או מה שזה לא יהיה. אבל אין לו בעיה להגיד שהיהודים, או במקרה שלך ישראלים חזקים/רחבים/חכמים/בעלי 7ין גדול יותר וכו'. אז לפחות, לשמור על איזשהו קו מחשבה אחיד.

ומה לעשות, במשך מאות אלפי שנים נוצרו הבדלים בין הגזעים בעולם. כמו שיש שחורים ולבנים, כך יש גזעים נמוכים יותר וגבוהים יותר, רחבים יותר ורחבים פחות.

ואיפה בדיוק שמעת שלישראלים "יצא שם" של מפחידים?

אז בוא אני אגיד לך משהו (ואתייחס לגזע היהודי כי גזע ישראלי זאת המצאה שלך)
היהודים אשר היו מפוזרים בעולם ומראים דוגמא טובה למה שאני אומר (יהודי גרמני, יהודי אתיופי). במרוצת השנים השתנו הסממנים החיצוניים. אז בוא נתייחס ליהודי הממוצע בישראל, נמוך, רזה, ערס.
בוא נתחייס לשבדי הממוצע, גבוה כמו הר ורחב כמו קיר. ואפילו באתרי ספורט תמיד מזכירים השוואה זאת. על "הנתונים הטכניים" של השחקנים מאנגליה גרמניה וכל מדינות צפון אירופה.
אז לפני שאתה קורא לי אנטישמי או מערב תיאוריות של היטלר, תחשוב על מה שאתה אומר, ועוד מטבל בזה קורט של טימטום.

עוד מעט יקפוץ לי מישהו ויגיד שהישראלים יודעים ללכת מכות

נערך לאחרונה ע"י omry n בתאריך 07-09-2007 בשעה 21:48.
חזרה לפורום
ישן 08-09-2007, 11:24
  KENPO JITSO KENPO JITSO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.06
ממממ.... מעניין......
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "קנפו ג'יטסו יקר דבר ראשון ..."

אם תוכל להפנות אותי למקום שבו כתבתי או התיחסתי לישראלים כגזע- אני אודה לך מאוד...
אם תפנה אותי למקום בו דיברתי על "שינוי גנטי" בעקבות השירות הצבאי זה יהיה יפה מאוד מצדך!
אז כמו שאמרתי אני מתכוון לישראלים ולא ליהודים! ואני לא מדבר על ישראלים כגזע... למרות שאתה עושה רושם של אינטיליגנט גדול תקרא עוד פעם מה שכתבתי ותנסה להישאר בקו מחשבה שלי ולא לעופף למחוזות דימיוניים ולכתוב דברים שנישמעים מופרחים...
ועוד דבר לomry איפה כתבתי משהוא בסגנון של "ישראלים חזקים/רחבים/חכמים/בעלי 7ין גדול יותר וכו'"
אז אם כמו שכבר כתבת אני אטבל את זה בקורט של טימטום אתה ההוככה שכל זה (ובמיוחד האחרון???) לא נכון...

חזרה לפורום
ישן 08-09-2007, 13:47
  omry n omry n אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי KENPO JITSO שמתחילה ב "ממממ.... מעניין......"

רשמת שהודות לבני הדודים שלנו אנו משרתים בצבא. אני צודק?
זה אומר שהישראלים חזקים יותר?
ובקשר לזה שלישראלים יש כמה תכונות (חזק, קשוח, 7ין גדול כולם סטיגמות ודעות קדומות של הישראלים, אין הבדל בין זה לבין "קשיחות" או כוח וכו') אמרת שהישראלים קשוחים. שזה בדיוק כמו שאר הסטיגמות שהישראלים המציאו על עצמם.
ואם אנחנו נכנסים לעניין של מי זה ה"קשוח" ומתייחסים לישראלים, בכל מקרה מי שמתגייס זה לא הערבים, אלא היהודים ואם תרצה גם הדרוזים ומעט בדואים. אז בסופו של דבר אתה אומר שמי שבצבא הוא זה שמקבל את הקשיחות, דהיינו, בעיקר יהודים ולא ערבים. משהו שכבר אמרתי שמוטעה מיסודו.

התייחסת לזה שהישראלים קשוחים מבחינת מקום גיאוגרפי, אז אם אתה לא מתייחס לישראלים כגזע (שוב פעם אני אומר, שזה לא נכון בכלל להגיד כזה דבר) אין לך איזשהו בסיס להגדיר את הישראלים על סמך מיקום גיאוגרפי כ"עם קשוח" (ובכלל אשמח לדעת מה כוללת בתוכה המילה קשיחות).

כתבתי על שינוי גנטי כי זה הדבר היחיד שיכול להצביע על איזשהו שוני ביננו לאחרים לא?
אבל הרי שירות בצבא לבד לא עושה את צאצאיו של הישראלים חזקים יותר ובטח שלא אותו עוד לפני הצבא

אה, והזכרת גם שמדינות ברחבי העולם נעזרות בשירותיהם של ישראלים כדי ללמד את כוחות הביטחון אומנויות לחימה.
דבר ראשון, אומנות לחימה לא קובעת חוזק של אומה וכוח של אומה לא קשור ללימוד תורת לחימה ישראלית או על ידי ישראלים. היעילות של האומנות קובעת אם ישתמשו בה בכוחות ביטחון.בFBI למשל לומדים ג'יו ג'יטסו ברזילאי. ברוסיה מלמדים סמבו. וככה כל כוח ביטחון עם האומנות המותאמת לו. ולכל אומנות יש את המומחים שלה. ואם בין המומחים יש ישראלי זה לא אומר שהישראלים החזקים ביותר.
מקווה שלקחת את זה לכיוון חיובי

נערך לאחרונה ע"י omry n בתאריך 08-09-2007 בשעה 13:51.
חזרה לפורום
ישן 30-08-2007, 15:48
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
סטיגמה.

אני משער שהסיבה לסטיגמה הזו שמלוכסנים הם בעלי יכולות מדהימות באומנויות לחימה נובעת בגלל סרטי הקונג פו וסרטים דוקומנטרים שמוצגים בצורה מאוד סוביקטיבית.
אין שום הוכחה לכך שמלוכסנים יותר טובים מלא מלוכסנים.
דווקא מבחינת מבנה גוף ונתונים פיזיים הם בנקו' פתיחה פחות טובה מהשאר, כמובן שמה שכתבתי מעיד על הכלל ולא על הפרט עיינו ערך יושין אוקמי (Yushin Okami) כוח ופיזיות לא חסרים לו.
אם כבר דברתי על נקו' פתיחה, ממה שאני יודע (בערבון מוגבל כי שמעתי את זה מזמן) לשחורים יש אינזים נוסף בגוף שעוזר להם לנצל אנרגיה, כלומר נקו' פתיחה יותר טובה מאחרים.

נערך לאחרונה ע"י natisa בתאריך 30-08-2007 בשעה 15:52.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:35

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר