לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2007, 22:04
  longbow82 longbow82 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.07
ציוד בצה"ל

אני יודע שנושא זה נדון פה פעמיים רבות,אבל אני מעלה אותו שוב כדי שכולם יקראו,אני חושב שאנחנו שרבונו פה לא אותם חבר'ה שיושבים עם אהוד ברק ומקבלים החלטות באיזה צבע צה"ל.
יכולים לעשות שינוי בדברים הקטנים,אני כבר רואה מספר פעמיים תלונות על טיב איכות הציוד שחיילים מקבלים,מה הפלא שהציוד בלוי אם חיילים מזלזלים בערך הציוד, אני במהלך השירות שלי ראיתי איך חיילים משחיתים ציוד ללא רחמים. והכל נובע מתוך טיפשות בדעה שזה שייך לצה"ל כביכול ואם לא שלמו על זה ממלא ואין להם טיפת הבנה שהציוד הזה עולה הון למדינה שהוא מגיע מכספי האזרחים.
והדבר בחושב ביותר הוא צריך לשמש עוד לוחמים בדרך ועם קצת משמעת ואכפתיות ניתן לשמר את הציוד לכמה מחזורים.
בנוסף לזה תהיה כנים עם עצמכם למי מכם יש ציוד צבאי בבית?
חרמונית שהאח הקטן לוקח לסקי לחרמון?
עוד איזה אפוד שגנבתם בשבוע מטווחים מפלוגה שכנה במתקן X או בבסיס Y?

מי מכם ראה השחתה של ציוד במו עיניו ולא חשב לעצור את ההשחתה?
אפילו אם החבר שלכם למחלקה/צוות רשם על השכפץ בצבע שחור את שמו?

חברים יקרים לפני שמאשימים את הימ"חים בחוסרים נסתכל לעצמנו בעיניים ופעם הבא לפני שאנחנו מכניסים לעצמנו עוד גול עצמי דרך עוד איזה ניתוק של קליפס מרמ"ק נחשוב פעמיים, כיהציוד הזה מכריע מערכות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2007, 00:45
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Black Mammmba שמתחילה ב "פעם היה צה"ל נותן יום בשנה..."

שוכבת אצלי בבית כמות לא קטנה של מדים, סרבלים וציוד צבאי אחר.
לפני השיחרור החלטתי לשמור אצלי כמות של ציוד צבאי, אחרי שנשלחתי לתגבר פלוגת מילואים שעשתה את קו המים וראיתי את החוסר האדיר בציוד שהם סובלים ממנו.
הציוד שלהם היה ישן, בלוי, קרוע ולא מתאים. אם היתה פורצת מלחמה אז חצי מהם היו צריכים לעבור קודם בריקושט לפני שהם יוצאים לקרב.
הכנתי לעצמי חבילה של פחות או יותר מה שזכרתי שמקלים בקיטבג חירום - 4 זוגות מדי"ם, 3 סרבלים, נומקס, משקפי מגן (מאד שימושיים!) ועוד דברים קטנים שהיו לי. כל אלה שימשו אותי מצויין במילואים. בכל פעם שאני מגיע ואני רואה את הציוד בלאי שהחבר'ה מקבלים אני אומר לעצמי "איזה מזל שחשבתי קדימה".
אני מצטער שלא לקחתי גם גם אפוד וקסדה. בימ"חים, האפודים הקרועים תמיד מגיעים מבולגנים ולחצי מהקסדות אף פעם אין רצועות או ריפוד מבפנים. במילואים האחרונים ראיתי את אחד החבר'ה שהועבר לאחד מגדודי החי"ר אחרי ש500 התפרקה והוא שמר את הווסט שהיה לו, כשכל האחרים מהמחזור שלו נתנו את שלהם במתנה לחברים או למפקדיונרים מהגדוד שלהם והצטערו על זה.

ציוד נוסף ששכב אצלי כמו מדים שלא מתאימים בגודל, בית מימיה (אין לי מושג איך הגיע אלי) וציוד אחר שאני לא צריך העברתי לרס"פ. תמיד טוב שיהיה spare.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר