לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2007, 12:57
  gza gza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
מחירים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ediman שמתחילה ב "מחירים באיה נאפה"

מחירי המועדונים באיה נאפה נעים בין 5-10 פאונד.
דוגמאות :
בלאק אנד וויט , אייס , האביס - 10 פאונד
קאסל - 6 פאונד
קארווש - 4/5 פאונד + בקבוק שתיה חינם
סטארקיסט - אם אתה מישראל - 8 , אם לא - 5

בדרך כלל המסיבות אפטר פרטי הם בסביבות 2-3 פאונד..

יש פאב ליגה שקוראים לו בלאק הוק , אתה מזמין לדוגמא בירה ב 2 פאונד ומקבל לבחירתך, או 10 שוטים של הבית(שזה נחמד אבל זה מהול ממש..) או 2 שוטים מתוך 5 שמוצעים...יש וודקה,שנאפס,טקילה וכו'..
הקטע פה שאתה יכול לבקש כרטיסים למועדון חינם ומביאים לך..
אני פעמיים הייתי שם וכל פעם קיבלתי כרטיס חינם גם לסטארקיסט וגם לקארווש(עם כרטיס חינם אתה לא יכול לקבל בקבוק חינם...אלא מה?)
יש גם את הפאב סניור פרוג ששם אתה מקבל את הכוס מתנה וזה נחמד...

זה בעניין המועדונים והפאבים..

אני בנאפה אישית אכלתי רק ב 3 מקומות ספצייפים :
פיצה האט , בורגר קינג , קנטאקי..
בבורגר אכלתי פעמיים...וגם בפיצה האט..
יש בפיצה האט מבצע אכול כפי יכולתך ב 4 פאונד שזה שווה רצח אבל מה הקטע? לוקח ממש הרבה זמן בין זה שמביאים לך עוד מגש...תבוא לשם ממש רעב ותפשוט אותם...

בבורגר קינג יש דיל שהוא בעיקרון מוצע ל 4 איש ב 10 פאונד כך שכל אחד משלם 2.5 פאונד...אני לא יודע מה איתך אבל אני בחיים לא אכלתי אותו עם עוד 3...תמיד אכלתי אותו אני וחבר...ואז מה שקרה זה שכל אחד שילם 5 פאונד וכל אחד מאיתנו קיבל :
המבורגר , שניצל(שניהם בלחמניה מן הסתם) , 2 שקיות צ'יפס , שקית טבעות בצל , 2 שתיה , ושקית כנפיים משותפת...
אם אתה אוכל את המנה הזאת עם עוד מישהו..אתה לא יכול לזוז אחרי זה בערך...
וזהו בקנטאקי סתם אכלתי דלי עם 30 כנפיים ביחד עם חבר...יש שם עוד כל מיני דברים....

עכשיו שמע..ליד הבית דירות שלי היה סופר שהיה פתוח עד ממש מאוחר עד איזה 11...אבל המחירים שלו בשמיים..נגיד שישיית מים עלתה 2 פאונד...
לעומת זאת יש סופר שהוא ליד מרקיה...שעולה שם 1 פאונד...אז הלכנו קצת וסחבנו אבל זה ישתלם...כנ"ל באלכוהול אקסלים וכו'..הכל מהסופר שם ...

תהנה חוויה של פעם בחיים..

נערך לאחרונה ע"י gza בתאריך 27-08-2007 בשעה 12:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר