לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2007, 23:21
  Pizza-Guy Pizza-Guy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
פרישתי מפורום "אומנות הצילום"

לצערי, החלטתי שאני אפסיק לפרסם תמונות בפורום פרש.

לא מתוך רגשות פגועים, אלא מסיבה אחת, די פשוטה ומפוספסת.

בזמן האחרון, יותר ויותר נראה לי שגולשי פורום "אומנות הצילום" נוטים להפוך את הפרום לפורום פרש "מדע הצילום". אני לא מדבר בשמי כשאני אומר שהמון תמונות פה מבוקרות על "טכניקה", קומפוזיציה, תאורה, מסגרת ועוד מונחים כאלה ואחרים מעולם הצילום. ועם זאת, אני כמעט ולא רואה אנשים שמנסים לראות את הצד ה"אומנותי" של התמונה.

לא כל תמונה מספרת סיפור של חצי שורה, לפעמים הסיפור מתגלה קצת מאוחר יותר. לכן זה מרתיח אותי לראות אשכולות שבהן יש כמות מכובדת של ביקורת טכנית ו0 ביקורת על הפן האומנותי. כולנו יכולים לזרוק כמה מונחים על צילום, לבקר את הקומפוזיציה הטיפה לא שיגרתית ואת התאורה הטיפה נועזת, אבל דרוש יותר בשביל להגיב על צילום. אני לא טוען ליהיות אומן, אבל אני רוצה להזכירשאף פעם לא ביקרו ציירים על הבד שבו השתמשו, או משוררים על המקום שבו החליטו לרדת שורה. בסך הכל הייתי רוצה שהגולשים פה יפתחו טיפה את הראש [ואני אפילו אעבוד על הטכניקה שלי] לרעיונות שונים טיפה, לנסות פשוט לספוג את התמונה. גם להוסיף "לדעתי" בתחילת משפט יכול להוסיף, כי גם הודעות מידי נחרצות ראיתי, ומאחר וזה לא מדע מדוייק, לא ביקוע הגרעין, "לדעתי" יכול לעזור גם.

מן הנאמר לעיל, ניתן להבין שצילומיי כבר לא רלוונטים לפורום.
וזהו בעקרון...

למעטים שהכירו אותי, בהצלחה

לאלה שלא הכירו אותי, גם בהצלחה

להת'

101
נוב' 07

נערך לאחרונה ע"י Pizza-Guy בתאריך 26-08-2007 בשעה 23:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2007, 23:45
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Pizza-Guy שמתחילה ב "חבל שאתה מסתכל על המונה..."

קראתי ת'תוכן.
במילה אחת - לא מתאים לך, ביי. כמו שאני לא מגיב בפורומים ובאתרים שלא מתאימים לי, גם אתה לא חייב להגיב פה.
תמצא לך את הפורום המתאים לך ותשתקע בו.
לא מבין למה לעשות כזאת דרמה.
כשאני הפסקתי להגיב בדי-ספוט, אמרתי משהו למישהו?
כשהפסקתי להגיב בקבוצה של שלומי, עשיתי נאום עזיבה?
תעשה לי טובה בנאדם, רוצה ללכת לך - בשביל מה כל הדרמה?

בנוגע למונה ההודעות - הוא משקף את ההשקעה שלך בפורום החל מדצמבר 2004.
אישית כחבר, ואישית כמנהל הפורום - לא כואב לי בכלל לאבד בנאדם שהשקיע מה שאתה השקעת בפורום.
אני אפילו לא יודע מי אתה

ישן 26-08-2007, 23:54
צלמית המשתמש של OrenKatzir
  OrenKatzir OrenKatzir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אביחי, אם אתה רוצה ללכת, אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx

האמת שזה טוב... אפקט הבופלו זה נקרא.
אבל זה היה צפוי. כל מי שבנה על עיבודי פוטושופ חזקים שיצילו את הצילומים הגרועים שלו עוזב.
זה היה בלתי נמנע, שהרי לא יתכן מצב בו הפורום ישמור על הצביון הצילומי שלו, ובעת ובעונה אחת ימשיך לקבל עיבודים גרפיים.

שיט, איבדנו גולש עם 183 תגובות.
מה נעשה? הו לא.. הפורום באמת מתרוקן

ביי גבר
אולי מספיק עם הדרמות חבר'ה, אמנות הבמה והמשחק זה לא שייך לפורום צילום

מתן... ממש בוגר.

" זה היה צפוי . כל מי שבנה על עיבודי הפוטושופ חזקים שייצילו את הצילומים הגרועים שלו עוזב. "
צילומים גרועים ???
בינתיים מי שעזב מהסיבות הנ"ל זה pizza-guy , ויניב . - צילומים גרועים ? ... ממש לא נראה לי.

ישן 27-08-2007, 00:13
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי OrenKatzir שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx] האמת שזה..."

תראה, יחסית למה שאחותי הקטנה מצלמת הם באמת לא גרועים.
בכל מקרה, אם אתה רוצה להתייחס למשהו רציני (כמו מה שכתבתי בכתב בהיר בסוף התגובה שלי), מי שלא רוצה להיות פה - שילך.
שורה תחתונה.
בלי כינורות ובלאגן.

סך הכל זה פורום חביב מאוד, גדול מאוד, דינאמי מאוד עם גרעין חזק של חברים שמגיבים לכולם, כולל לצעירים (אם תסתכל באשכולות של איש פיצה, תגלה שאפילו יש אשכולות שלו שאני בעצמי הגבתי בהן).
אבל - אם זה לא מתאים, אדיוס אמיגו, דס וודניה, מעסלאם.
לא נראה לך קצת (מאוד) תינוקי ומתבכיין לבוא ביציאות האלה של "אני הולך, הפורום לא לרמה שלי, אוי אוי אוי"?
בחייאת... עברנו ת'גיל למשחקים האלה, לא?

ישן 26-08-2007, 23:39
צלמית המשתמש של Tal K
  Tal K Tal K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "עוד שבוע וחצי מהפורום מתרוקן..."

שבוע אתה אופטימי תן יום!

חביבי אמנים הם עם רגיש צריך לפעמים גם ללטף
כל אחד יש לו חשיבה שונה וזה מאוד נחמד להיפתח לחשיבה יצירתית ולהעשיר את הידע שלך לזרוק ולברוח זה תמיד הרבה יותר קל אני חושב שיש תמיד מה ללמוד וללמד לא תמיד תקבל את התגובות שציפת לשמוע מה לעשות

אבל אם אתה חושב שזה הדבר הנכון לעשות רק בגלל שאתה לא מקבל את התגובה הרצויה זה אבסורד זה לא יקרה, ובו נגיד ועוד חודש תבוא עם חשיבה שונה לא חבל על מה שכבר יצרת פה? יש פה מגוון עצום של אנשים (שלא תמיד בוחרים להגיב) אבל מבלי שאתה שם לב כל התגובות עוזרות לך לעצב את הדעה שלך

תחשוב עוד קצת

ישן 26-08-2007, 23:40
  High Hopes High Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pizza-Guy שמתחילה ב "פרישתי מפורום "אומנות הצילום""

נראה לי שצריך להתחיל לחלק כינורות פה בפורום, איזה דרמטיות.

תקשיב ידידי, אם אתה נעלב מביקורת טכנית אז זו בעיה,
אני מעדיף לקבל טיפים והצעות לשיפורים טכניים (למרות שאתה צודק,והרבה פעמים הם קטנוניים ולא מקצועיים) מאשר הערות על דרך המחשבה האומנותית שלי,
וכן אין מה לעשות במקרים רבים אם הטכניקה לא טובה, אז הרעיון לא עובר,
קח דוגמא מהיום, אני חושב שהתמונה של מאיה עם הג'ירפות מקסימה, אבל מבחינה טכנית היא פשוט לא טובה, וקשה להנות מתמונה כזו היא היא נראית מעט לא רצינית,

דבר שני, הביקורות פה ניתנות כדי לעזור לאנשים להשתפר, אם אתה בטוח שאתה מוכשר ומוצלח ואתה לא צריך ביקורות מסויימות אתה יכול פשוט להתעלות על עצמך,להתנהג כמו בן אדם בוגר ולהשתין עליהן בקשת.
אם אתה אוהב תמונה שלך,ואתה יודע שהשקעת בה הכל, אז מה זה משנה אם איזה ילדון אמר לך שהיית צריך לזוז עוד ס"מ ימינה?

עוד דוגמא (אני אוהב אקטואליה) מישהי העלתה פה תמונות (מצטער ששכחתי את שמה) שהקסימו אותי, הכותרת "פילים" קלעה בול לעור המקומט של הזקנים והעבירה מסר מאוד ברור ומרגש, ולדעתי, מנסיוני הדל אני חשבתי שאם המסגרת תהיה שלמה זה יעניק חוויה נעימה יותר של הצפייה בתמונה,
הרי אפשר היה לשים פה מסך ורוד בתור רקע, כי סה"כ מה שחשוב זה האומנות, אבל אתה יודע שזה לא נכון ויש גם את העטיפה או המגש עליו מונחת התמונה, ואם יש פה אדם שחושב שבאמצעות הביקורת שלו הוא יכול לעזור לצלם להשתפר, זה מבורך שהוא ייתן אותה,
זה רק דורש בגרות ממי שמעלה תמונות ונכונות להיות סובלני,גם אם הוא לא מסכים.

בכל מקרה לא צריך להעלב מכל דבר, אם אתה לא רוצה להעלות תמונות זו החלטה שלך, אבל אל תחשוב שבמקום אחר אנשים יפלו לרגלייך וישבחו את האומנות שלך במילים נפלאות, כל אחד מגיב על מה שהוא יכול, והרבה יותר הגיוני להגיב על הצד הטכני, ולא על צורת המחשבה, או דברים עמוקים מזה שהצלם מנסה להעביר.

אנחנו אוהבים אותך!

www.nirgeiger.com

ישן 26-08-2007, 23:51
צלמית המשתמש של -mAoz-
  משתמש זכר -mAoz- -mAoz- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל -mAoz- Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pizza-Guy שמתחילה ב "פרישתי מפורום "אומנות הצילום""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pizza-Guy
לצערי, החלטתי שאני אפסיק לפרסם תמונות בפורום פרש.

לא מתוך רגשות פגועים, אלא מסיבה אחת, די פשוטה ומפוספסת.

בזמן האחרון, יותר ויותר נראה לי שגולשי פורום "אומנות הצילום" נוטים להפוך את הפרום לפורום פרש "מדע הצילום". אני לא מדבר בשמי כשאני אומר שהמון תמונות פה מבוקרות על "טכניקה", קומפוזיציה, תאורה, מסגרת ועוד מונחים כאלה ואחרים מעולם הצילום. ועם זאת, אני כמעט ולא רואה אנשים שמנסים לראות את הצד ה"אומנותי" של התמונה.

לא כל תמונה מספרת סיפור של חצי שורה, לפעמים הסיפור מתגלה קצת מאוחר יותר. לכן זה מרתיח אותי לראות אשכולות שבהן יש כמות מכובדת של ביקורת טכנית ו0 ביקורת על הפן האומנותי. כולנו יכולים לזרוק כמה מונחים על צילום, לבקר את הקומפוזיציה הטיפה לא שיגרתית ואת התאורה הטיפה נועזת, אבל דרוש יותר בשביל להגיב על צילום. אני לא טוען ליהיות אומן, אבל אני רוצה להזכירשאף פעם לא ביקרו ציירים על הבד שבו השתמשו, או משוררים על המקום שבו החליטו לרדת שורה. בסך הכל הייתי רוצה שהגולשים פה יפתחו טיפה את הראש [ואני אפילו אעבוד על הטכניקה שלי] לרעיונות שונים טיפה, לנסות פשוט לספוג את התמונה. גם להוסיף "לדעתי" בתחילת משפט יכול להוסיף, כי גם הודעות מידי נחרצות ראיתי, ומאחר וזה לא מדע מדוייק, לא ביקוע הגרעין, "לדעתי" יכול לעזור גם.

מן הנאמר לעיל, ניתן להבין שצילומיי כבר לא רלוונטים לפורום.
וזהו בעקרון...

למעטים שהכירו אותי, בהצלחה

לאלה שלא הכירו אותי, גם בהצלחה

להת'

תראה, קומפוזיציה, תאורה ושאר עניינים טכניים הם סה"כ כלים בהם אנו משתמשים כדי להעביר את ה"פן האמנותי", רעיון, מסר או אוירה.
לתת ביקורת על המסר שברצונך להעביר, לא רק שזה לא עניין פשוט, שכן הוא נובע מדעותיך, רגשותיך ומפנימיותך, זה גם לא רלוונטי לצילום נטו, אלא למגוון אינסופי של נושאים. ביקורת שכן ניתן וראוי להעביר היא על דרך העברת המסר, האם הוא עובר, האם התמונה מדברת אלינו ואיך, ואם לא אז למה, מה חסר? הניתוח הזה מתיחס פעמים רבות לכלים שעל ידם מועבר המסר, שהם, מה לעשות, כלים טכניים.
בדיוק כמו שבביקורת מוזיקה מתיחסים גם למבנה, למקצב ולמלודיה. כמו שתשמע שיר של פינק פלויד ותתפעם מהסולו האדיר של גילמור.
גם בביקורת על ציורים מתיחסים גם לאופן משיכות המכחול של הצייר, לפלטת הצבעים בה בחר להשתמש ובאופן בו עניינים טכניים אלה מסייעים (או פוגמים) בהעברת המסר, הרעיון או האוירה של הציור.
ככה זה גם בצילום. אני יכול לראות צילום שיפיל אותי מהרגליים, או שיתן לי בעיטה עצומה במעיים, שיפעים אותי או ירגש אותי, אבל בבואי לנתח את אותו צילום ולנסות ולנסח את הדרך שבה הצילום משפיע עלי, תהיה התיחסות לא מעטה להיבט הטכני, שהוא, כאמור, הכלי שבאמצעותו הצילום השפיע עלי את השפעתו.

ישן 27-08-2007, 01:25
צלמית המשתמש של Reality2
  משתמש זכר Reality2 Reality2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.07
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אשמח לשמוע על דרך פרקטית יותר..."

באמת שאני לא יודע למה אני ער..
בכל מקרה.. אם זוהי מגיפה כמו שציינת יכולת לכתוב לו הודעה כמו "דרך צלחה" ולנעול את האשכול
כרגע האשכול נגרר לספאם רציני ובלי שום סיבה
פשוט בתור מנהל זה קצת מפתיע אותי שאתה עדיין לא מסוגל להבחין מתיי זה עובר את גבול הטעם הטוב
"תראה, יחסית למה שאחותי הקטנה מצלמת הם באמת לא גרועים."
זה ממש היה לא במקום.. יניב צלם מעולה אני עוקב אחריו כבר הרבה זמן
זה שהוא לא בדיוק בעל דעות כמו שלך זה לא אומר שאתה צריך לרדת עליו ככה.. כנ"ל על בעל האשכול
תחשוב על אלה שמתחילים ממש כמוני.. אמנם אני למדתי לא לקחת כמה מהתגובות פה ברצינות.. אבל תחשוב על אחרים
ברגע שמנהל מדבר ככה על צילומים של אנשים אחרים זה מראה על התנשאות...
בסה"כ הפורום הזה נועד לעזר למשתמשים להתקדם בתחום ולא לשים להם רגליים
ואתה בתור מנהל אמור לנסות להאשיר את הקהילה ולא לגרום לאנשים לרצות לעזוב

ישן 27-08-2007, 01:44
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Reality2 שמתחילה ב "אביחי תחשוב על זה משתמשים..."

תשמע, יש לאשכול הזה הרבה רווחים שחלקכם לא מודע אליהם.
וזה בסדר. יש באפשרותי למחוק את כל האשכול הזה כיוון שהוא אשכול ספאם וזה נוגד את התקנון (זאת אומרת שמבחינה חוקית, אני יכול למחוק את האשכול הזה מבלי שאצטרך להצדיק את עצמי).
אני לא מוחק אותו, למען יראו כולם עד כמה אנחנו מתייחסים "ברצינות" להודעות הפרישה המגוחכות האלה.

מי שמכיר אותי, מכיר אותי. ומי שלא מכיר אותי - ההפסד כולו שלו.
מה אני אגיד לך, אני לא צריך לעשות רושם על אף אחד. אם יבוא חדש ויבהל מההתנהגות שלי, לא אפגע מזה.
באמת שזה הדבר האחרון שאני חושב עליו - מה אנשים יחשבו עלי בפורום

אביחי - אני שם 100 דולר שעוד שבוע וחצי הפורום לא מתרוקן - אתה מצטרף להימור?

ישן 27-08-2007, 02:03
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Reality2 שמתחילה ב "מה ספאם באשכול שלו בדיוק? הוא..."

קראת את מה שאסף כתב?
"נקודה מעבירים בדיון, לא באשכול פרישה דרמטי של מישהו שבקושי פעיל בפורום, זה מעורר אנטגוניזם אוטומטית.
יש לך מה להגיד - תגיד אותו בלי דרמה, יש לך מה לתרום לדיון - נפתח אשכול דיון כזה על ידי, והשקעתי בו לא מעט זמן ומחשבה.
"
זה בדיוק עונה למה שכתבת.
לו היה בעצמו מנסח את האשכול כמו שצריך מלכתחילה, הדיון היה מקבל צורה אחרת לחלוטין.
החרבת האשכול לידי אשכול ספאם היתה המטרה שלי.
זו הדרך שאני מצאתי לנכון לכבד את רמת האשכול.

התבכיינויות - תעשו בבית.
ניהול דיונים מסודרים ורציניים - בבקשה.
אל תגרום לי לרדוף אחרי משתמשים שלא ילכו, או שאני אבקש מהם במחילה שישארו וארד על ארבע.
זה לא יקרה וזה לא צריך לקרות.
בסופו של דבר, מי שנהנה בפורום ומפיק ממנו למידה והנאה - נשאר. וזה 99% מהמשתמשים.
מי שלא מפיק מהפורום הנאה - הולך.
אבל זו הפעם הראשונה שאנשים מודיעים בכזו דרמטיות שהם הולכים. זה מעולם לא היה.
לו יניב לא היה כותב את האשכול המטופש הזה שלו, גם איש הפיצה לא היה כותב את האשכול הזה.

אבל המגמה תגמר באשכול הזה.
זו המטרה שלי. להראות שאשכולות כאלה לא מקבלים התייחסות רצינית והופכים לספאם.
תאמין לי שהאשכולות הבאים, יהיו רציניים יותר ויכילו דיונים מסודרים (מילה של מנהל הפורום - מי שיספים, אני חוסם אותו אישית ומוחק ת'הספמות שלו - סבבה?)

ישן 27-08-2007, 02:15
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי Reality2 שמתחילה ב "שיהיה.. אתה הבוס אחרי..."

אני לא הבוס - אתה הבוס.
אני סתם סנג'ר שמוחק ונועל אשכולות כמו ג'ובניק.
זה אתה שקובע איך יהיו דברים בפורום, בתור משתמש וחבר בפורום, חלק מהקהילה. ממש כמוני.

בנוגע לאשכול של יניב, יש כמה הבדלים.
קודם כל, יניב היה חבר שהגיע למפגשים והכרנו את הבנאדם במציאות. הוא לא סתם כינוי אינטרנט בשם "איש הפיצה" שיש לו בקושי 184 תגובות מאז נרשם לפרש בסוף 2004.
שנית, יניב היה פעיל מאוד בפורום. עוד לפני התקופה של הריטושים המוגזמים, היה מעלה פורטרטים, צילומי חתולים, HDR וכו'... היה מגיע למפגשים של הפורום וגם למפגשים פרטיים בסביבתו.
ולבסוף, יניב היה הראשון שהודיע בצד דרמתי שהוא עוזב. כיאה לאשכולות שלו, גם באשכול הזה הוא לא הגיב לאף אחד ופשוט הלך.
האשכול הנוכחי הוא כבר תוצר של מגמה ולכן שונה מהותית מהאשכול של יניב (מהותית - לא ברמת התוכן).

איש הפיצה חשב שהוא יקבל את הליטופים שקיבל יניב וכנראה חסרה לו קצת תשומת לב (אחרת אני לא יכול להסביר את התופעה).
לכן, איש הפיצה קיבל את היחס המזלזל, כפי שהוא מתייחס לפורום.

מקווה שהיה ברור.

ישן 27-08-2007, 00:50
צלמית המשתמש של yoni_la
  משתמש זכר yoni_la yoni_la אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yoni_la

אילו הייתי נעלב מזה שלא הגיבו לי על תמונות, דיינו.
אילו הייתי נעלב שהיו אומרים לי שהתמונות שלי בנאליות, דיינו.
אילו הייתי נעלב שהיו אומרים לי שמבחינה טכנית התמונות שלי דפוקות, דיינו.
די די דיינו... * 8.

בקיצור, לא נוח לך עם הביקורות, אני לא מבין למה לפרסם תמונות.
אני גם אכלתי תגובות כאלה, ומספיק, אולי לא יצא לי לכתוב כאן הרבה זמן, אבל זה מסיבות טכניות בלבד. (מבטיח לחזור בשביל לכסות על אלה שעוזבים :-) )

אתה רוצה לפרסם תמונות רק בשביל לקבל את הטפיחה על השכם , ולקבל יישר כח?
תראה את התמונות לדודותיך, לאמא שלך, ואני מאמין שתקבל המון כאלו :-)

(התגובה נכתבה בלשון מעט צינית, אבל העיקרון ברור..)

ישן 27-08-2007, 01:56
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "איזו מגפה? הבנאדם מרגיש..."

קובי, עייפתי מהפוזות של הצלמים בשקל או צלמים wannabies שבאים לתת שיעורי דרמה.
אם הם לא מכבדים את המאמצים ואת התגובות המושקעות שכן קיימות בפורום (ואל תאלץ אותי לקשר אליהן), אני לא מתכוון לכבד אותם בתגובה בסגנון שאתה כתבת.

אתה מכיר אותי מאז שהגעתי לפרש.
אתה יודע שכשמגיע לבנאדם תגובה רצינית, מפורטת ומנוסחת בצורה רהוטה, אדיבה ונעימה - הוא מקבל אותה.
פה, לא רק שלא מגיעה לו תגובה באיכות שאתה כתבת, לדעתי פשוט צריך להתעלם מהאשכול הזה.
הדרך היעילה ביותר שיכלתי לחשוב עליה לצורך המטרה, היא הפיכת האשכול לספאם.

היי - זה עבד
המטרה הושגה.
עכשיו אפשר לחזור לשגרה.
אם נעילת האשכול תעשה לך טוב על הלב, אני אשמח לעשות עימך חסד זה

ישן 27-08-2007, 08:23
צלמית המשתמש של Jazz Jackrabbit
  Jazz Jackrabbit Jazz Jackrabbit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.07

כמה דמעות במקום אחד.

תשמעו, לדעתי אנשים שמפרסמים אשכולות ולא מגיבים להם, או שזורקים להם תגובות לא לעניין.
צריכים לדעת להשתפר, כנראה, משהו בצילומים שלהם לא עושה את זה לשאר חברי הפורום.

לבוא ולבכות וללעשות דרמה זה לא לעניין. בטח לא במקום שיש בו גם אנשים מקצועיים.
לא תמיד למשל התמונות של הכריש מוצאות חן בעיני. או של שאר החבר'ה הבכירים.

וזה בסדר גמור, אף אחד לא פורש כי אמרו לו שזה לא טוב, או לא מעניין.
כמו שכתבתי בדיון הקודם, יש תמונות שהן פשוט לא אמנות. הן גם ברמה הטכנית, וגם ברמת המסר, גרועות. ואם אדם רואה שלא מגיבים לו, אז סימן שמשהו אצלו לא בסדר והוא צריך להשתפר, הוא צריך להתאמץ, הוא צריך לעבוד. ככה מתנהל גם אורח החיים שלי, אם אני רוצה להשיג משהו, אני צריך לעבוד, ובמקרה של צילום, אם אני רוצה להגיע לרמה מסויימת, זה אומר שאצטרך לאכול ביקורות לא אוהדות, או התעלמות .

דרמה ונטישה היא בשביל אנשים שהחליטו שהם מוותרים.

וזהו, הזמינו אותי פה להפסקת סיגריה. (ככה על הבוקר!)

אבל אני לא נוטש, קניתי מחשב חדש, ועדיין לא הספקתי להתקין אותו, Vista קצת מעצבן.
אז תמונות יהיו בקרוב

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:51

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר