לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2007, 08:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לוי, דן ציני. הוא חש זעם על כך שנמחק אשכול שהוא פרסם נגד החרדים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי levy99 שמתחילה ב "למה למחוק?"

הוא פרסם אשכול שעסק בילד חרדי שחלה בחצבת, אחרי שלא חוסן - ונתן לידיעה את הכותרת המסולפת
"חשש להתפרצות מגיפת החצבת", שמבשרת לנו על שובה של התפיסה האנטישמית העתיקה על
היהודים מפיצי המחלות...
כעת דן מנסה להשוות כותרת אנטישמית שהוא נתן, לכותרת עובדתית על דברי בלע הזויים עובדיה.
דן מנסה ב"שנינות חריפה" להראות לנו שיש כאן מוסר כפול, אבל הדבר היחיד שהוא מראה לנו, זה שאינו
מסוגל להבחין בין הבאת דבר בשם אומרו, לבין מתן כותרת אנטישמית לידיעה עובדתית. לו כתב דן, ילד
חרדי שלא חובן בחצבת, מאושפז במצב קשה - איש לא היה נוגע באשכול שלו. דן מתקשה להבין זאת, ואל
לנו לכעוס עליו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2007, 12:03
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
ואני חשבתי שהסטנדרט של הפורום כולל הבאת ידיעות כלשונן מאתרי תקשורת גדולים.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ווינט גם נתנו כותרות על עקירות זיתים שלא, ודיווחו על נחיתתו בשלום של אילן רמון ז"ל."

גם אם תוכן הידיעה או מביא הידיעה אינם חביבים על מנהל הפורום.

ולא מדובר רק ב-YNET, להלן נוסח הידיעה באתרי חדשות אחרים:

חשש להתפרצות חצבת בישראל
פעוט בן שנתיים וחצי אושפז בבי"ח בירושלים במצב קשה לאחר שנדבק במחלת החצבת, והצטרף לשני חולים נוספים שאותרו לאחרונה. מומחה עונה על כל השאלות ומרגיע: מי שמחוסן - מוגן
http://www.nrg.co.il/online/43/ART1/628/393.html

חשש להתפשטות מגיפת החצבת
http://news.msn.co.il/news/Internal...70826181655.htm

חשש להתפשטות חצבת בישראל

זהו המקרה הרביעי של חצבת שהתגלה בשבועות האחרונים בארץ, ובמשרד הבריאות חוששים מהתפשטות המחלה. המחלה אותרה לראשונה אצל תייר חרדי מאנגליה שבא לארץ כדי להשתתף בחתונה.
http://news.walla.co.il/?w=/1/1159939

עכשיו תטען שכולם שונאי חרדים?

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 27-08-2007 בשעה 12:30.
ישן 27-08-2007, 13:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא, לא כולם שונאי חרדים. עם זאת, אני חושב שהעובדה ש-א-ת-ה נכנס לויכוח הזה היא בעייתית
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ואני חשבתי שהסטנדרט של הפורום כולל הבאת ידיעות כלשונן מאתרי תקשורת גדולים."

בהתחשב בכך שעמדותיך כלפי החרדים אינן סוד (ואף הביאו מספר להשעיות שלך מפה), די מיותר מצידך
לגלגל עיניים ולדבר על "מה שחשבת לגבי הסטנדרטים של פרש".
דן פתח אשכול במגמה ברורה להתסיס, והעובדה שגם אחרי שאלעד נעל את האשכול, הוא שב וניסה
להעלותו - מלמדת על המטרה שבפתחית האשכול. לא היה כאן רצון לעדכן אותנו על פעוט שלקה במחלה
מדבקת ומצבו קשה. היה כאן רצון לספר לנו על החרדים כנשאי מחלות מדבקות - ודבר זה לא יתאפשר
פה, נקודה. גם אם ווינט יעלה כאן יופי של סיפורים על דוסים מסריחים באוטובוסים - כאן הן לא תופענה
בצורה הזו.
ישן 27-08-2007, 13:37
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

אז אתה מעדיף למחוק הודעות בדבר חשש של משרד הבריאות לגבי התפרצות מחלת החצבת
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, לא כולם שונאי חרדים. עם זאת, אני חושב שהעובדה ש-א-ת-ה נכנס לויכוח הזה היא בעייתית"

רק בגלל שמדובר בחרדים?

וכן, מה לעשות, מדובר בתייר חרדי שלקה במחלה, שהיה נוכח בארוע המוני (חתונה) חרדית שכנראה בה נדבק אותו פעוט חרדי שלצערנו הרב, לא חוסן נגד חצבת.

אין לי ססטיסטיקות לגבי אחוזי חיסון ילדים בחברה החרדית לעומת המגזר החילוני או מגזרים אחרים בארץ, ולכן אני נאלץ להסתמך על YNET: "בשל שיעורי ההתחסנות הנמוכים באוכלוסיה החרדית באיזור ירושלים, עלה חשש במשרד הבריאות מפני התפשטות המחלה בעקבות התייר החרדי הנגוע.".
אין לי מושג אם נתון זה נכון או לא, אבל גם אם הוא נכון, התגובה לא צריכה להיות תקיפת המגזר החרדי אלא פשוט לנקוט באמצעים שיעלו את המודעות לחיסונים וחשיבותם בואתו מגזר.

כמו בכל מקרה של התפרצות אפשרית של מחלה מדבקת, יש להגביר את ערנות הציבור, ובמיוחד את הציבור שבא במגע עם אנשים שחלו במחלה (לדוגמא, משתתפי אותה חתונה) על מנת לטפל במחלה במהירות האפשרית.

התגובה שלי היתה זהה גם אם היה מדובר בגן ילדים חילוני
, אולם חתונות בקיבוץ או בכפר ערבי.

הפרנויה שלך לגבי "שנאת חרדים" גורמת לך להגיב בצורה תוקפנית בכל פעם שמתרחש ארוע המערב אנשים ממגזר זה, וחבל.

ישן 27-08-2007, 14:05
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

נתחיל מכך שתקפתם אותו על כותרת שקרית - מה שהתגלה כשגוי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, הכתבה חשובה - אבל את העמדות על היות מגזר זה "מפיץ" מחלות" ראוי שישמור הכותב לעצמו"

כי כל שאר אמצעי התקשורת השתמשו בכותרת דומה - חשש מהתפרצות חצבת.

בכתבה ב-MSN צוין גם כי היתה התפרצות של חצבת באנגליה (משם הגיע התייר החולה), האם תטען שהם מאשימים את האנגלים כמפיצי מחלה?

בכל מקרה, הטענה כי האשימו פה בפורום את החרדים כ"מפיצי מחלות" משוללת כל יסוד. כל אדם שהתחסן, יהיה מגזרו אשר יהיה, לא יכול להדבק בחצבת, אפילו אם הוא בא במגע עם אדם חולה.

החשש הוא שאם קבוצה גדולה של אנשים לא תתחסן (ודווקא ב-YNET, "שונאי החרדים", ציינו כי קיימת גם קבוצה של חילונים, משכילים, אפילו חלקם מת"א, ירחם השם, שלא מחסנים את ילדיהם. לינק לכתבה), ברגע שאחד מאותה קבוצה ידבק במחלה עלולה להיות הדבקה המונית בקרב אותה קבוצה, תוך כדי גרימת סיכון לחייהם ויצירת עומס על מערכת הבריאות המקרטעת גם ככה.

אם אכן שיעור החיסון נמוכים יותר במגזר כלשהו (תהיה הסיבה אשר תהיה), הדבר פוגם במלחמה להדביר מחלות שונות מהעולם (לפי NRG, ב-2007 נתגלו 4 חולי חצבת, 3 מהם מהמגזר החרדי).
מכאן ועד האשמות בנוסח אנטישמי, המרחק גדול.

ישן 27-08-2007, 17:12
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אני חושב שהתקפה על עובדיה לא מוצדקת אבל גם שאתה טועה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, לא כולם שונאי חרדים. עם זאת, אני חושב שהעובדה ש-א-ת-ה נכנס לויכוח הזה היא בעייתית"

ראשית, אני לא מכיר פורום אינטרנטי שבו יצנזרו ידיעה או כותרת שהובאה כלשונה מאתר חדשות מימסדי. שנית, הכותרת שהובאה גם מתאימה להודעה הרשמית של משרד הבריאות. לא הכל אנטישמיות-המגזר החרדי הוא מגזר סגור ובעל בעיות (וגם יתרונות) האופייניות לו. כנ"ל לגבי קיבוצים, ערבים וכו'. האם, אגב, אנטישמי לטעון שיהודים אשכנזים סובלים ממחלות גנטיות מאחרים? שכן, הדבר נכון עובדתית. אינני יודע אם חרדים נמנעים במתכוון מחיסון (כפי שנאמר כאן, אני מכיר דווקא חילונים שנמנעים מחיסון וזה אסון בעיני). אני כן יודע שתנאי החיים בחלק משכונות העדה החרדית הם כר נוח להתפשטות מחלות. מדובר בתנאים אוביקטיביים של צפיפות, כמות ילדים גדולה וכו'.
ולגבי עובדיה: אני מסרב להתרגש. תפיסת שכר ועונש היא חלק מהשקפת העולם הדתית, ובוודאי ביהדות. רק חבל שהוא לא מעט יותר רגיש לאופן דבריו הפומביים עשויים להתקבל. באופן כללי עובדיה מבטא עמדות ממקובלות בהלכה ובקבלה תוך ניסיון להביאם בצורה עממית ושוב ושוב מסתבך כשלדברים ניתן ביטוי פומבי. לא פעם מבינים בדיוק ההיפך ממה שהוא מתכוון.
ישן 27-08-2007, 20:48
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הדיון בכלל לא עסק בדברי התועבה התורניים של עובדיה...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני חושב שהתקפה על עובדיה לא מוצדקת אבל גם שאתה טועה"

הדיון עסק באשכול אחר, שנפתח בצורה שרימזה שהחרדים מעבירים מחלות, עקב התנגדותם לחיסון
ילדיהם.
אני חושב שבלתי אפשרי להגן על דברי עובדיה, ובוודאי שאין לי סיבה לצנזר את מי שיבקר אותו...
מכיוון שאני לא מתעסק באיך נוהגים בפורומים אחרים, אין לי דרך לקבוע כיצד ינהגו שם בכל מקרה. אני
מודד את הזכות לטפל בידיעה שהובאה, בהתאם לרמת אמינותה. ווינט, חרף היותו אתר גדול, אינו בדיוק
כלי תקשורת אמין. מי שקורא את דיווחי עלי ואקד, למשל, יודע שהאתר הזה מועד לגלישה לתעמולה.
אם אראה נתונים של משרד הבריאות לגבי נטייה גורפת של חרדים שלא לחסן ילדיהם, אתייחס אליה
ברצינות. כל זמן שהמקור היחיד שלי לכך, הוא מקור אנונימי שדיווח לווינט, ודאי שאין סיבה שאתייחס
לכך ברצינות. ווינט, למרבה הצער, אינו עיתון שכאשר מופיעה בו ידיעה (להבדיל מטור פובליציסטי), אפשר
לסמוך עליה שנבדקה עפ"י הסטנדרטים הראויים.
ישן 27-08-2007, 20:59
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

הידיעה פורסמה כלשונה גם בהארץ, מעריב ובאתר של MSN.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הדיון בכלל לא עסק בדברי התועבה התורניים של עובדיה..."

אבל קל להטפל ל-YNET.

גם במעריב יש התיחסות שיש קבוצות מקרב החרדים אשר מתנגדות לחיסון:

כיום, חיסונים אינם מעוגנים בחוק ולא נכפים על בני אדם בישראל ובמדינות רבות אחרות בעולם המערבי, "כנראה מחשש לפגיעה בזכויות הפרט", אומרת ד"ר גולד. "בישראל אנחנו במקום טוב מבחינת האוכלוסייה המחוסנת: כ-80 אחוז בוחרים להתחסן, גם בגלל שהחיסונים זמינים ומסובסדים וגם בגלל המודעות הגבוהה. ישנן אוכלוסיות ספציפיות שמתנגדות לחיסונים-קבוצות בקרב חרדים, טבעונים ואנשי רפואה משלימה. בארצות הברית אפשר למצוא אנשים שאינם מחוסנים בעיקר בקרב אוכלוסיות חלשות, אם בגלל בורות ואם בגלל אג'נדה. זה בעיקר עניין של אופנות".

http://maariv.co.il/online/43/ART1/499/059.html

אפילו באתר הכנסת יש נתונים בנושא זה (המסמך הוא מ-2004):
לפני כשנה נדבקו במחלת החצבת כ-60 ילדים בתוך שבועיים בשכונה חרדית בירושלים. ההתפרצות נבעה מירידה בשיעור החיסונים ומהדבקה מילד חולה חצבת שבא משווייץ לביקור בישראל. בעקבות זאת חוסנו נגד חצבת אלפי ילדים חרדים במבצע משותף של משרד הבריאות ושל עיריית ירושלים ובברכת הרבנים.

http://www.google.com/url?sa=t&ct=r...-yALc3zG1qYxm2g

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 27-08-2007 בשעה 21:13.
ישן 27-08-2007, 21:34
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

ועוד מידע בנושא:
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הדיון בכלל לא עסק בדברי התועבה התורניים של עובדיה..."

זהו קטע שנלקח מעיתון מעריב ינואר - 2006
"ילד בן שבע וחצי מירושלים מת אתמול כתוצאה ממחלת החצבת. זו הפעם הראשונה זה עשור שאדם בישראל מת ממחלה זו. הילד, בן למשפחה חרדית המתגוררת בשכונת גבעת-שאול שבירושלים, אושפז לפני כעשרה ימים בבית החולים הדסה הר-הצופים כשהוא סובל מחום גבוה ומקשיי נשימה. לאחר שנבדק, התברר לרופאים כי הוא לקה בחצבת. בנוסף ציינו הרופאים, כי הילד לקה בגיל צעיר במחלה קשה.
לשכת הבריאות המחוזית בירושלים קיימה בירור עם הוריו של הילד, ממנו עלה כי הוא ושתי אחיותיו לא חוסנו נגד המחלה. כתוצאה מהבירור, חוסנו שתי האחיות, אולם בינתיים הספיקו גם הן לפתח את סימני המחלה. בשלב זה מצבן הרפואי מוגדר כיציב, והן שוהות בבית תחת מעקב רפואי.
כפי שפורסם במעריב, ביולי השנה אירעה התפרצות קשה של מחלת החצבת בשכונת מאה שערים שבירושלים. בעקבות התפרצות המגיפה החל משרד הבריאות במבצע מהיר לאיתור ילדים שנדבקו במחלה.
על פי המידע שנאסף בלשכת הבריאות בירושלים, בחודש האחרון לקו 53 מתושבי העיר במחלה, מתוכם 46 שייכים לקהילת ברסלב, או מתגוררים ברחובות הסמוכים למאה שערים. "בחודש האחרון חיסנה טיפת חלב בשכונת מאה שערים ילדים רבים‭,"‬ סיפרה מנהלת לשכת הבריאות המחוזית בירושלים, ד"ר חן זמיר. "בנוסף, פתחנו במבצע לאיתור ילדים שלא חוסנו, במוסדות החינוך החרדיים‭."‬
זמיר הוסיפה כי "רוב החולים הם ילדים מתחת לגיל ‭,9‬ ובנוסף לקו במחלה גם 2 בחורות שנדבקו בה לאחר שטיפלו בילדים חולים. מצבם של כל החולים יציב ואף חולה לא אושפז, מלבד הילד שנפטר‭."‬ לדבריה, משרד הבריאות פתח בחקירה שמטרתה לגלות אם קיים קשר בין משפחת הנפטר לקהילת ברסלב.
משרד הבריאות קרא אתמול להורים לחסן את ילדיהם על פי תוכנית החיסונים המומלצת בטיפות חלב. על פי התוכנית, חיסון נגד חצבת ניתן בכל טיפת חלב לפעוטות בגיל שנה, ומנת חיסון נוספת ניתנת בכיתה א‭.'‬ "החיסון יעיל, בטוח ומונע את המחלה ואת סיבוכיה‭,"‬ הדגישו במשרד הבריאות."
מקריאת הקטע ברור כי המחלה קיימת גם כיום והיא אלימה . אין ספק כי ירידה של רמת החיסון באוכלוסייה של חלתה מאז 1967. מעלה מאוד את הסיכון להתפרצות היות והחיסון לא מגן על כולם. כאשר קיימת ירידה של רמת החיסון הכללית באוכלוסייה מתחת ל 70% מתחילים לראות את ההתפרצויות שראינו בירושלים.
http://refua.hevre.co.il/siteFiles/1/1841/6046.asp

ישן 28-08-2007, 03:06
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אני נגעל מאנשים שמשחקים ראש קטן - הם מעצבנים אותי
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "חוקי הפורום מתיחסים במפורש לציטוט הכותרת ממקור הידיעה."

גופי תקשורת עלולים מדי פעם (ואני יודע את זה כי אני במערכת) למשוך קוראים באמצעים לא נאותים - זה נקרא דמגוגיה. הכותרת צריכה להיות חדשותית ולא מסתמכת על חצי השערה חצי שנאה שלך.

מוזר, כשנוח לך, אתה יודע לשנות כותרות ולא להעתיק אותן מילה במילה. לכן, צביעות, שנאה, דמגוגיה - לא יעזרו פה. את החוקים אני כתבתי, אז עם כל הכבוד, אין לך זכות להפנות אותי "ללמוד" את החוקים שלי. אני יודע ומכיר אותם יותר טוב ממך.

מה שכן, אני מציע לך לקלוט שמגיפה אין. החשש הזה הופרך על-ידי כל רופא שהתראיין לכל גוף תקשורת. מי שיצר את "החשש" הזה, היו אך ורק גופי התקשורת - כדי שוב, לחפש קוראים. מדובר בטריק עיתונאי ידוע. חבל שאתה לא בקיא במערכת באופן מינימלי וגררת את האשכול הזה לנושא אחר לגמרי. פשוט חבל על הבורות.

ישן 29-08-2007, 19:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

טיעוניך הופרכו. כל הסיבה שלך לדיון בעניינם היה שהם בכוונה נמנעים מחיסון ילדיהם.
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "טיעוני המקוריים כלפי החרדים נשארו."

אפילו לו הייתה וודאות שהמסמך שהבאת, הוא מדוייק - הרי שאפילו הוא לא יכול לצייר את התמונה
שניסית להציג כאן, של אוכלוסייה שכקבוצה נמנעת במודע מחיסון ילדיה...
היחיד בדיון שיש לו איזושהי בקיאות בתחום, הפריך אחת לךאחת את כל טענותיך, ואתה מיהרת אל תחום
מלחמות הסמנטיקה של "לא אמרתי שהם נמנעים ה-ל-כ-ת-י-ת מלחסן את ילדיהם"...
עובדתית, כל הנוכחות שלך בדיון הזה היא מתוך שנאת חרדים. לו היה נפתח אשכול זהה על כל בעייה
אחרת הקשורה בטרגדיה של ילד לא מחוסן שלקה במחלה מדבקת - איכשהו קשה לראות אותך צץ
ומאשים את העדה כולה באי חיסון ילדיה (ומשתדל נורא שכולם יבינו שהסיבות לאי-החיסון הן דתיות...)...
ישן 27-08-2007, 14:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא, לא אד-הומינם. לו היית בא בידיים נקיות, היה טעם בדיון.
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אד-הומינם."

מכיוון שיש לך "עבר" (לא לכאורה ולא בטיח) בכל הנוגע להפצת שטנה נגד החרדים), הרי שהדיון הזה
מיותר מעיקרו.
כאשר יבוא מישהו שאין לו רקורד אישי מזהיר בכל הנוגע להפרת חוקי הפורום בדיוק בתחום זה, אז
בהחלט יהיה טעם לקחת טענותיו ברצינות.
בכל מקרה, אשכולות על הפצת מחלותע"י מגזר כלשהו, באיזו דרך שלא תהיה, שאינם מבוססים על טענות
קצת יותר רציניות מאשר "ווינט אומרים", יימחקו.

אין לי עניין לנהל איתך דיון לגבי התנהלות בנוגע לחרדים. אתה תדאג לוודא שאתה לא מפר את חוקי
האתר, ותניח לאחרים לדאוג לעצמם. יש מי שאחראים לנהל את הפורום הזה, והם ישרדו גם בלי
הסיוע שלך...
ישן 27-08-2007, 14:22
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
איזה מזל שפטון היה גנרל בכיר בצבא ארה"ב ולא אתה,
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ואני אומר שמטרת המלחמה היא למען הפסקת ההרג בשני הצדדים"

אגב, גישתו רק חסכה חיי אדם בכך שהוא האיץ את ההכרעה בשדה הקרב אבל בשדה הקרב
לא מקשקשים על הצלת חיי אדם של האויב על על הכרעתו המוחצת.

במלחמה אין שום אופק ושום בטיח ושום נעליים, לחסל את האויב עד שהוא צועק במלוא הגרון:

"אני נכנע".

לאחר מכן אפשר לדון בתנאי הכניעה או על כל דבר אחר.

את הגרסה האחרת של חולי הנפש של אוסלו אנחנו מכירים, הטרור הבלתי נגמר, הירי על ישראל
הבלתי נגמר, התבוסות הצבאיות שגוררות מפולת מדינית ובסופו של דבר חיסול פיזי של ישראל.

ישראל במלחמה ולמלחמה יש שתי תוצאות אפשריות, נצחון, תבוסה.

ישן 27-08-2007, 20:38
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אה? כנראה שהלוגיקה שלי באמת פגומה כי אינני מבין את הערתך
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי איתי מאיר שמתחילה ב "אתה מעלה פה שגיאה לוגית. זה..."

הגישה של פטון לחיים הייתה מאוד מאוד כוחנית ולעיתים קרובות גבלה בפשיזם (ממליץ לקרוא ביוגרפיה מקיפה שלו). מתוך אותה גישה באה האגרסיביות שלו כגנרל, מתוך אותה גישה באה נכונותו להקריב את חייליו ללא גבול, מתוך אותה גישה באה נכונותו לסלוח לנאצים אחר המלחמה ולשתף איתם פעולה כנגד האויב הבא מבחינתו-בריה"מ. מתוך אותה גישה באה סלידתו לניצולי מחנות ההשמדה וטענתו ששום עם אחר לא היה מגיע תחת שום תנאי לשפלות שאליה הגיעו היהודים במחנות. מתוך אותה גישה באה אמירתו לאחר המלחמה שהגרמנים הם האנשים ההגונים ביותר באירופה. צריך לדעת מי האיש ומה המקורות הרעיוניים של אמירותיו בטרם מצטטים אותו. זה הכל.
ישן 27-08-2007, 12:50
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
תשובה לפרימיטיבי הלבוש בשמלה ותרבוש המכונה עובדיה יוסף.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הרב עובדיה יוסף: "החיילים נהרגו כי לא שמרו מצוות""

לא יודע אם מישהו מעביר לו תגובות -אני מקווה שמישהו יעביר לו את תגובתי.
תשמע חתיכת פרימיטיב מפגר :
1.האח שלי נהרג במלחמת יום כיפור כדי שאתה וחבריך תמשיכו לזיין במוח לכולם.
2.האח שלי לא נהרג כי הוא לא קיים מצוות אלא כי טיל סאגר מצרי פגע בטנק שלו.
3.האמת, ההבלים שאתה מאמין בהם לא מזיזים לי כולל לא האלוהים שלך.
אתה יכול לדחוף את האמונה שלך לאן שאתה רוצה - כל זמן שאתה מתעסק בד' אמותיך.
אבל כשאתה מאשים אנשים אחרים שנהרגים כדי שאפס פרימיטיבי כמוך יוכל להמשיך לחיות ולישון בשקט ולבלבל את המוח כאן -זה הופך אותך לעלוקה - היינו פרזיט שמוצץ דם זרים כדי שיוכל להמשיך לחיות.
4.אני מאד מקווה שבקרוב האלוהים שלך יקח אותך אליו שם תוכלו לשבת ולזיין את המוח אחד לשני וכך יהיה קצת שקט מהשטויות שלך.
5.עובדיה, בעיני אתה חתיכת זבל אנושי שאינו ראוי לאויר שאתה נושם. חבל על החמצן הזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:46

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר