לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2007, 21:56
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
רוצה להתחיל אומנות לחימה.

שלום, קודם כל אני חדש פה, אז אני מקווה שאני אהנה פה
רציתי לשאול מה דעתכם.

אני רוצה מאוד להתחיל להתאמן באומנות לחימה. חשבתי על כמה. אייקידו, נינג'יטסו, קרב מגע ואיגרוף תאילנדי. כולם נשמעים לי מעניינים ובקרב מגע גם הייתי אז אני יודע מה זה.

אייקידו אין ליד הבית שלי אז אפשר להוריד. בגדול ההתלבטות הגדולה היא בין איגרוף תאילנדי לנינג'יטסו.
הבעיה היא שאין לי איגרוף תאילנדי ליד הבית ואני אצטרך לנסוע במיוחד. (גם נינג'יטסו רחוק אבל אפשר לנסוע באופניים).

שתי האומנויות מאוד מעניינות אותי. ומאוד חשוב לי הרמה, ההשקעה והאיכות במכון.

אני גם יודע שאיגרוף תאילנדי נחשבת אומנות לחימה שמרגישים עלייה רצינית ברמה והכושר כבר לאחר חודשים ספורים.

מה דעתכם, במה כדאי לי לבחור.

ועכשיו אני מגיע לבעיה השנייה.
אני מתאמן בחדר כושר, עובד ואל תשכחו שהדבר הכי חשוב זה ללמוד בגיל שלי (אני בן 16). חוץ מזה יש גם חיים חוץ מזה. אני חייב להיות בעבודה כי אני מתכוון לשלם על החוג הזה וזה יוצא פעמיים בשבוע. עוד פעמיים בשבוע לפחות בחדר כושר ואז נשארים לי יומיים לחוג. הדבר הזה יצור שבוע דחוס מאוד. לכן אני לא בטוח שאני אוכל לעמוד בזה (לפחות זה מה שהמשפחה מכניסה לי)
מה דעתכם? האם בכלל אני יכול להשקיע במצב כזה ולא לגרום לירידה בתדירות וברמה של שאר הדברים או אפילו דבר אחד. ואם כן, איזה אומנות לחימה אתם ממליצים לי ולמה? תודה מראש.
חזרה לפורום
ישן 27-08-2007, 22:27
  energy88 energy88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "רוצה להתחיל אומנות לחימה."

ברוך הבא אחי !
האמת אני הייתי מציע לך אומנות יותר חזקה ממה שהצעת פה וזה שיטת דניס הישרדות .. שם משולב קראטה ג'ודו וג'יו ג'יטסו והכל במגע מלא ! מה שיהפוך אותך ללוחם mma שזה אומר שתשלוט בכל מצב לחימה גם בעמידה וגם בקרקע !
איגרוף תאילנדי ונינג'יטסו גם טוב אבל דניס הישרדות יותר רציני אבל עם אין לידך את שיטת דניס הישרדות אז הייתי הולך על הנינג'טסו אפילו על איגרוף תאילנדי האמת ששתיהם טובים תלך לשתיהם לראות את האימונים ותחליט ...
עכשיו בקשר לבעיה השניה חח אותו דבר קורה אצלי אין לי זמן לנשום אבל אני לא מוותר על האימונים ואני הולך אחרי עבודה ישר לאימונים ולחדרי כושר כי אני אוהב את זה ולא מוותר על זה וזה בהחלט נותן לך סדר יום עמוס אבל אתה תתרגל זה גם יעשה אותך חרוץ ! תחשוב אחי על הדברים ותראה איך אתה מסתדר עם זה אבל אם אתה אוהב משהו אל תוותר עליו !
חזרה לפורום
ישן 27-08-2007, 22:51
  KENPO JITSO KENPO JITSO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.06
בנשימה אחת, דניס הישרדות וגדי קנפוג'יטסו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "ברוך הבא אחי ! האמת אני..."

בעיקרון שיטות דומות מאוד...
חבל שאנשים ממליצים פה קודם כל על האומנות שלהם...
באיזה איזור אתה גר?
אם אתה נמשך לאיגרוף תאילנדי או לנינג'יטסו לך תבדוק את זה כדי שלא תרגיש אחר כך פיספוס...
בנוסף תשקול אופציות אחרות...

אם תכתוב איזור מגורים ומה חשוב לך באומנות יהיה יותר קל לכוון אותך ולהציע לך...
לדעתי אם ההשתתפות באימון דורשת ממך השקעה (זמן יקר או כאם אתה משלם בעצמך ועוד...)
אתה תשקיע יותר באימון עצמו ותגיע להישגים יותר טובים מילד שעושה את זה " על הדרך", שההורים משלמים ואין לו שום דבר חוץ מזה לעשות במשך היום...

דבר אחרון, הרבה בהצלחה לאן שתחליט לפנות!

חזרה לפורום
ישן 28-08-2007, 00:47
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
אממ אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "רוצה להתחיל אומנות לחימה."

קודם כל לפי דעתי אתה צריך לבחור באומנות שאתה אוהב ומתחבר אליה והכי חשוב נהנה בה
לכן עליך לנסות להתאמן בשיעור שתיים ניסיון על מנת לבחון זאת.
אני מתאמן בנינג'יטסו ואני מאוד מרוצה בסה"כ. אני לא מנסה לעשות פה פרסום או כמו שנאמר"להמליץ רק על האומנות שלי" אני רק מביע את דעתי האישית השאלה מה מתאים לך ולמה. אם אתה מתחבר נינג'יטסו היא אומנות מדהימה ואני מאוד מציע לך לנסות מהניסיון שלי אנשים שמתחברים לאומנות הזו בדרך כלל לא עוזבים ומתמידים בה והופכים אותה לא רק לאומנות לחימה וחוג אלא לדרך חיים. בנוסף אני מציע לך לנסות דברים אחרים לפני שאתה מחליט כי הכל בסופו של דבר תלוי בך כל אחד יכול להמליץ לך על אומנות אבל רק אתה יכול לקבוע מה טוב ומה מתאים בשבילך אין כזה דבר אומנות חזקה או טובה יותר ומי שיגיד את זה מדבר שטויות.

בקשר לשאלה השנייה
מידת ההשקעה שלך תלויה בך אני חושב שפעמיים בשבוע בהתחלה זה די והותר ואם אתה משקיע אתה תקבל תוצאות טובות.אם אתה מרגיש שזה עמוס לך מידי ואתה לא מצליח להסתדר עם לוח הזמנים תחילט בשבילך מה חשוב לך יותר ותתמיד בו הכי חשוב זה להתמיד בעיקר בתחום של אומנויות לחימה על מנת להגיע לתוצאות והתקדמות.

מקווה שעזרתי
orib
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר