לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2007, 11:40
  Surf666 Surf666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "חח ארה"ב מאיימת על אירן..."

חייזרים זה דבילי, כמו שהקודמים אמרו הם לא טיפשים מספיק כדי שיעלו עליהם ויש להם את היכולת לנחות, אז אני לא מאמין לזה שהם התרסקו בגלל איזה בעיה, כל התמונות האלה שרואים אלה זיופים, וסתם אנשים יורדים מהפסים ומתחילים לבלבל תמוח, ומשפיעים על אנשים אחרים, ואחר כך האנשים המושפעים מתחילים לפחד מהחייזרים, באמצע הלילה בטיול שנתי אני שומע אחד שיושב לידי : ''אמאלה חייזרים באים לתפוס אותי הצילו'' והוא אומר את זה מתוך שינה והוא באמת ישן.. והוא באמת מפחד מחייזרים, קיצור חייזרים זה סתם מטומטם, נחזור לנושא המקורי יש תיאורית קונספרציה עם הבאסיסט של החיפושיות שחכתי איך קוראים לו שהוא מת בתאונה או משו נכון.? ושהחליפו אותו בכפיל חחח איזה מטומטם זה... XD
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2007, 03:39
צלמית המשתמש של DanDS
  משתמש זכר DanDS DanDS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל DanDS
או-או
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Silver Shadow שמתחילה ב "קונספירציות ושטויות למיניהן"

שאלת את הבנאדם הלא נכון. אני יכול לחפור לך על זה שעות וזה לא יגמר. נתחיל בדוגמא קטנה יחסית:

הנחיתה על הירח. אמיתית או מבוימת?

זו אחת הקונספירציות המפורסמות, שכולם בטח מכירים, שארה"ב ביימה את הנחיתה על הירח, הכל זויף ע"י נאסה והCIA, וזה כדי לנצח את ברית המועצות בתחרות לחלל ולגרום להם להפסיק.
(יש עוד הרבה חומר על זה אבל אין לי כח)

ועכשיו לתמונה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
התמונה "המפוברקת"

והטיעונים:
איכות תמונה מצוינת באופן מחשיד
אין כוכבים ברקע
צללים מנוגדים - שימו לב שצל הדגל בכיוון ההפוך מהצל של האוביקטים האחרים מה שמעיד על כך שהתמונה צולמה באולפן.
וכמובן הדגל המתנוף ברוח. איזו רוח יש בירח?

*חפרתי מספיק?*

נערך לאחרונה ע"י DanDS בתאריך 01-09-2007 בשעה 03:44.
ישן 01-09-2007, 04:18
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
אני מגיב פה לכל האשכול ובעיקר לאילו עם ההודעות של החייזרים
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "שים לב למקל של הדגל! הוא נראה..."

לא יודע אם קיימים או לא אבל תחשבו על זה רגע אם הם כן הגיעו לכאן משמע יש להם טכנולוגיה יותר מתקדמת מכאן שהם היו צריכים כבר להמיד אותנו> כשציויליזציה אחת פוגשת באחרת שנחותה ממנה טכנולוגית היא משמידה אותה ואין לי בעייה לצטט את הוקינג(סטיבן):"כשציויליזציה אחת פוגשת באחרת שנחותה ממנה טכנולוגית לא יוצא מזה משהו נחמד וטוב..."
זה הופיע בתוכנית שראיתי בנשיונל או בערוץ 1.
אז או שהם סגרו עיסקה עם ארה"ב ....???
או שהם ריחמו עלינו...??
או שהם פוחדים מאיתנו(מפה אפשר לפנות להסבר על פצצות האטום בהירושימה ונגסאקי>הפיצוץ נראה בחלל ואם היו קיימים חייזרים הם היו רואים אותו)...?
או שהם עוד לא הגיעו אבל קיימים..?
או שהם פשוט לא קיימים...??

ישן 01-09-2007, 12:51
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
אמממ כמה דעות שלי :)
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "וגם כשזה שדרך ראשון על הירח,..."

1)אני כן מאמין שארצות הברית הגיע לירח אך התמונה אכן מזויפת כמו כן יש שמועות שאומרות שהם גילו על הירח טביעה של כף רגל של מי ? (חייזרים או בנאדם אחר שהיה לפניהם רוסיה ?).
2)אני מאמין שגם אם יש ישות טכנולוגית בחלל הגדול וברור לי שיש כי אנחנו לא לבד ביקום המפלצתי שאנחנו לא יודעים אחוז עליו.. כי אין לו בכלל סוף ..בקיצור כל ישות התפתחה טכנולוגית באופן שונה באתם לכדור שבו הם חיים סביר להניח שהרכב האטמוספרה שלהם שונה צמחיה מים קרקע טמפרטורה וגם האטומים שונים או שהם לא עלו על זה? ויש להם טכנולוגיה אחרת שהם משתמשים בא.
3)תנסו לדמיין תדבר הכי הזוי שאתם מסוגלים לדמין תעצמו תעיניים תמתפחו אותם בעוד כמה עשרות או אף אלפי שנים וזה יהיה קיים ..
רק שתדעו פיזית הצליחו לשגר דבר מנוקדה א לנקודה ב למרות שזה היה רק 2 מטר אבל בקטנה

ישן 02-09-2007, 20:25
  Silver Shadow Silver Shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Silver Shadow שמתחילה ב "קונספירציות ושטויות למיניהן"

הקטע המעניין בחייזרים אלה בעצם המקומות שבהם הם(ככל הנראה שורדי ההתרסקות ברזוול ) לכאורה מוחזקים מי לא שמע על AREA 51? לדעתי כמות האבטחה המושקעת באזור לא דומה לאף בסיס צבאי אחר לכן ישנו סיכוי כי זה הוא המקום של המעבדה שחוקרים בה את החייזרים או משו כזה יש גם סיכוי שזהו בלוף של CIA/NSA/FBI שנועד בעצם לשמש מסך עשן ומקום משיכה של מעריצי החייזרים או ווטאבר חח בזמן שישנו מקום מבודד קטן ששם נשמר הסוד הגדול בהחלט...

אשמח לשמוע עוד תגובות על הנושא הספציפי הזה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר