לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2007, 10:01
  energy88 energy88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shooda שמתחילה ב "צריך עצה לגבי אומנות לחימה"

גם בדניס הישרדות וגם באיגרוף תאילנדי אתה תצטרך כושר כדי להיכנס לשם ...שתיהם במגע מלא שזה אומר שאתה מחטיף וחוטף ואין לך מה לדאוג בהתחלה אתה לא תחטוף חזק בחודשיים הראשונים אתה גם תתרגל ואלו אומנויות הלחימה הכי אפקטיביות שאני מכיר תחשוב שאם אתה נכנס לקטטה מישהו מתחיל איתך ברחוב או לא משנה מה אתה תידע איך להתגונן ולהגן על עצמך ואיך להתמודד במצבי לחץ עכשיו אני מציע לך ללכת לדניס הישרדות בגלל ששם מלמדים אותך קראטה ג'ודו וג'יו גיטסו במגע מלא וגם מלמדים אותך טכניקות נגד נשק קר וחם שזה אומר אם מאיימים עלייך באקדח או בסכין זה לפי דעתי האומנות לחימה הכי אפקטיבית שאני מכיר פה בארץ ! איגרוף תאילנדי גם טוב מאוד אבל דניס הישרדות בהרבה יותר טוב ! תלך לדניס הישרדות תאמין לי אתה לא תתחרט ! והמכון הכי טוב של שיטת דניס הישרדות זה באשקלון כי באשקלון יש את המשמעת הכי הטובה ושם עובדים ממש חזק !
חזרה לפורום
ישן 09-09-2007, 17:29
  HEZI_889 HEZI_889 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "זה שאין לך כושר טוב לא צריך..."

מציע לך ללכת לאומנות לחימה שאתה מתעניין ומסתקרן נורא
בראשון יש מכון מואי תאי של רועי הייזלר
אבל כמו שאמרתי אל תבחר אומנות לחימה ל לפי אם היא טובה ברחוב או לא לכל אומנות לחימה יש היתרונות רבים וחסרונות מועטים וכל אומנות לחימה יכולה להתאים לך ברחוב בדרך זו או אחרת אם תהיה לוחם ברמה גבוהה ותקדיש לאימונים ולעצמך את רוב זמנך .
ללמוד אומניות לחימה זה לא נועד רק לאלימות אלה גם לחזק את הנפש ואת השקט הפנימי .

נ.ב- בזמני המועט שאני נכנס לפורום (את רוב זמני שאני במערכת פרש אני מבלה בפורום צבא וביטחון)
אני רוצה לומר שיש ההמון תגובות כאלה שרוצות להראות לאיזה אומנות לחימה "יש גדול יותר"
אני חושב שצריך להפסיק עם התגובות האלה ולתת לכל אומנות לחימה את הכבוד לו היא ראוייה ולא אם היא טובה יותר ללכת מכות עם מישהו ברחוב .

נערך לאחרונה ע"י HEZI_889 בתאריך 09-09-2007 בשעה 17:35.
חזרה לפורום
ישן 09-09-2007, 18:38
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shooda שמתחילה ב "צריך עצה לגבי אומנות לחימה"

אני ממליץ לך על נינג'יטסו קוגה ריו (יש סניף בראשל"צ),
תבנית האימונים בשיטה מתאימה לכך שאפשר להתחיל בכל סוג כושר ובונים את הכושר עם הזמן,
בסופו של דבר אם תתמיד להתאמן תגיע לרמה של כושר-על,
בקשר לאפקטיביות השיטה במצבים קרביים אין ספק,
תורת הנינג'ות מי שהיו לאלו שנחשבו ללוחמים אולי הכי מלוכלכים בהיסטוריה הידועה
תסתדר עם איזה כמה ערסים ברחוב.

קצת מידע על השיטה:
אמנות הנינג’יטסו פותחה ביפן לפני כ-900 שנה על ידי מיסטיקנים שהתגוררו בהרים באזור דרום מרכז יפן.
מיסטיקנים אלו התעמקו בפילוסופיות סיניות והודיות עתיקות המדברות על הרמוניה עם היקום, הבנת תהליכי החיים ושליטה בגוף ובנפש. את הידע רכשו המיסטיקנים דרך התבוננות, דת ה"שינטו" שהייתה הדת הנהוגה ביפן ומפליטי מלחמה שהגיעו מסין.

חלקם הגדול של אותם פליטים היו חיילים בעלי ידע לחימתי נרחב ונזירים בודהיסטים, שבתמורה למגורים באזורים אלו חלקו ידע עם המיסטיקנים ואף הצטרפו לדרך חיים זו.
על ידי הבנה מעמיקה של הפילוסופיות ופיתוח היכולות הפיזיות והנפשיות שלהם, הצליחו אותם אנשים, שנקראו "ימבושי", להגיע לרמות מודעות ושליטה פיזית ונפשית יוצאות מן הכלל ונחשבו על ידי תושבי יפן לאנשים בעלי כוחות על, שדים וכו.
השלטון ביפן של אותה תקופה היה שלטון פאודלי. שלטון כוחני שהתבסס על ערכי כבוד הנעלים מערך החיים עצמם.
יפן היתה מחולקת אזורי שליטה ושליטים מקומיים. מצורך ההישרדות של כל אחד מהשליטים השתמשו השליטים במרגלים ובמתנקשים שנבחרו בעיקר מקרב אותם "ימבושי"

כתוצאה מהביקוש ללוחמים מסוג זה החלה להתפתח תורת לחימה המתמחה בריגול וחיסול.

נינג'יטסו - אומנות החמקנות
טקטיקות וטכניקות הלחימה של הנינג'יטסו הועברו מדור לדור אך ורק בתוך המשפחות, מאב לילדיו, או בתוך השבט.
רוב הידע לא נשמר והועבר בעיקר מעשית, לכן הרבה ידע נשכח או ששונה לפי - ראות הדור הבא, ההתפתחות אישית של הלוחמים, אופי המשימות אותם ביצע השבט באותו הדור והתקדמות הטכנולוגיה.
בספירת השבטים האחרונה בסוף המאה התשע עשרה נודע על כמאה שבטים שיישמו את דרך הנינג'יטסו כאשר כל אחד מהשבטים אללו התמחה בנושאים ספציפיים בשל חוסר הקשר ביניהם ורצון לייחודיות.
בנוסף לידע הכללי בלחימה ושימוש בכלי נשק התמחה כל שבט בתחום שנדרש כגון - רעלים, ריגול, הסוואה, נשק חם, עבודה בתנאי שטח המותאמים לאזור מגוריו ועוד.

ב-150 השנים האחרונות חלו שינויי משטר לא רק ביפן, אלא בעולם כולו.

ממלכות הפכו למדינות עם שלטון חוק. הידע הלחימתי לצורכי התגוננות, חיסולים וריגול כבר לא היה חיוני לחיי היום יום. לאותם אנשים שחיו על חרבם לא הייתה פרנסה יותר והם נאלצו לפנות לתחומים אחרים בכדי ליצור לעצמם פרנסה. חלקם הגדול החל לעבד אדמה, לעסוק באמנות, מוסיקה, או לרפא דרך צמחים ושיטות ריפוי נוספות שנלמדו מדור לדור כחלק משיטות ההישרדות.
חלק נוסף חבר לכוחות הביטחון והמשטרה והוסיף מהידע האישי לת"ול הצבאי והמשטרתי במדינה. שבטים מסויימים ירדו למחתרת והשכירו חרבם תמורת תשלום

כיום ניתן למצוא ברוב כוחות הביטחון בעולם, אם לא בכולם, יחידות מיוחדות העוסקות בפעילות הדומה במהותה לפעילותיהם של אותם אנשי "ימבושי" או "שינובי" כפי שנקראו אותם אנשים . ההבדל העיקרי בין הלוחמים של היום ללוחמי העבר הוא ה"טכנולוגיה" המגבירה לעין ערוך את יכולות הלוחם המודרני.
מקום נוסף בו נוכל למצוא אנשים העוסקים בשיטת הנינג'יטסו הוא בבתי הספר ללימוד השיטה, הממוקמים בכל רחבי העולם. מועדוני הנינג'יטסו שמים דגשים על הגנה עצמית ופילוסופיות החיים ולא על הרג. הדרך לחיים טובים יותר תוך נגיעה בגבולות החיים והמוות.

נינג'יטסו זאת אחת מסגנונות הלחימה האכזריים ביותר שפותחו על ידי האדם, חלק קטן מלוחמים אלה הורשה ללמד את סגנון הלחימה ברבים בשנים האחרונות, תוך העברת הידע כאומנות לחימה להגנה עצמית והגשמה עצמית בלבד

המהות האמיתית של הקוגה נינג'יטסו לא נלמדת ברבים מפאת אופייה כמפתחת לוחמים לצרכים אמיתיים של התמודדות מול חיים ומוות על כל המשתמע מכך

אחד מבתי הספר המפורסמים ביותר לקוגה נינג'יטסו ריו הוא "דרך הרוחות" של אוסנסיי
(-גראנד מאסטר) פרופסור רונלד דאנקן, לוחם דגול ומורה מבריק בעל ידע עצום בנינג'יטסו בפרט ובאומנויות לחימה בכלל שהיה האדם הראשון מהמערב שהורשה להפיץ את השיטה בעולם.

במשך השנים החלו תלמידיו הבכירים של אוסנסיי ללמד באזורים שונים בארה"ב בעיקר אך גם באזורים אחרים בעולם כגון: אירופה, אפריקה וישראל.

אחת לשנה מאחד אוסנסיי פרופסור רונלד דאנקן את ראשי בתי הספר בעולם ותלמידיהם הבכירים למפגש גיבוש ותרגול משותף, וכמו כן לתחרויות בסגנונות השונים - הטלות אביזרים, קרבות סכינים, הצגת תכלית של בכירי השיטה, והענקת דרגות

רעיונות ונקודות מבט חדשות מוצגים בסוף כל מפגש שנתי בהופעות של בכירי השיטה ותלמידיהם דבר שמקדם ומפתח את השיטה כאומנות לחימה המשלבת אומנות מסורתית עם פתרונות למצבים עכשוויים.

להלן קישור לאתר השיטה:
www.ninjitsu.co.il
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר