לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מתן האמיתי, לחופש נולד - כן או לא? ניהול דיפלומטי פרווה (לא) או כסאח (כן)
כן 1007 99.21%
לא 8 0.79%
מצביעים: 1015. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2007, 14:21
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
עודכנו שני סעיפים בתקנון, לתשומת לב הגולשים...

סעיף 9 (איסור הקפצת אשכולות) עודכן.
ההגבלה הישנה אסרה על הקפצת אשכולות אשר התגובה האחרונה שלהם מעל שלושה שבועות.
חידדתי את ההגבלה לאשכולות שבדף 4 (נראה כמו מקום סביר שממנו יהיה אסור להקפיץ אשכולות כי הם מאוד ישנים) ובנוסף הפעלתי הגבלת שבוע מאז התגובה האחרונה.
בד"כ אחרי שבוע בלאו-הכי האשכול מגיע לדף 3 או 4 ואז אף אחד כבר לא מגיב בו.

יחד עם זאת, התרתי הקפצת אשכולות ללא תלות בגיל כאשר מדובר בשאלת שאלה טכנית או רעיונית מסויימת. זה כולל כמובן הקפצת מדריכים מהארכיון (אבל לא לצורך "וואו! אחלה מדריך! שיחקת אותה" וכו')...
לצורך עניין זה, אני משחרר מדריכים מאורכבים מנעילה.
בנוסף הורחב סעיף 7 בנושא ספאם בעניין אשכולות פרישה מהפורום.
החל מהיום (באופן רשמי) אסור לפתוח אשכולות פרישה מהפורום. משתמש שירגיש שהוא רוצה לעזוב את הפורום יוכל לעשות כן גם מבלי לפתוח אשכול שכזה.
כל שעליו לעשות הוא לכתוב בכתובת הדפדפן שלו כתובת אחרת מפורום הצילום שלנו

במידה ובכל זאת ירגיש משתמש שהוא צריך לפתוח אשכול שכזה, האשכול ימחק לאלתר (לכן ממליץ לשאר המשתמשים לא להגיב בו בכלל) והמשתמש יחסם מהפורום (אני מודע לאירוניה)

המשך גלישה נעימה, ושבוע טוב (עוד מעט שבת שלום, יאי!)

טל הסנאי, משה הכריש, ועבדכם הנאמן.

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 29-08-2007 בשעה 14:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2007, 17:14
צלמית המשתמש של BiNbA17
  משתמשת נקבה BiNbA17 BiNbA17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אם לדעתך יש מקום לאשכולות..."

מתן,
הגיעו מים עד נפש.

ההגזמה פה של החוקים עברה כל גבול של הגיון. זאת פשוט חוצפה מצד ההנהלה להמציא חוק שכזה.
אז 2 אנשים(או יותר לא יודעת) פתחו אשכול ונימקו למה הם עוזבים את הפורום.
אתה פוגע פה פגיעה חד משמעית בזכות לביטוי.
ישנם אנשים שאוהבים את הפורום הזה, שהפורום הזה והאנשים שבו יקרים להם- אלה אנשים שנפגעו מההתנהלות פה בפורום, ברמה כל כך עמוקה שהם רוצים לפרוש.
לא כולם פה "צומי" . יש אנשים שהפורום הזה חשוב להם ורוצים להגיד את מה שיש להם על הלב - בנוגע לפורום הזה.
אין לכם שום זכות שבעולם לפגוע בזכותם לתת ביטוי לרגשותיהם בנוגע לפורום פה בפורום.

היה לי המון,אבל המון כבוד כלפייך עד לקריאת האשכול הזה.
חבל מתן,
לא חשבתי שאתה תאכזב בצורה שכזו.

ישן 29-08-2007, 21:48
צלמית המשתמש של White-Crow
  White-Crow White-Crow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "עודכנו שני סעיפים בתקנון, לתשומת לב הגולשים..."

לדעתי אתם צריכים להוסיף בחוקים משהו על ה"שוטרים" של הפורום
בתור אחד שמעדיף לקרוא ולהסתכל מבלי להגיב נורא מעצבנים אותי הבודדים בפורום שחשים משום מה כמו שוטרים
התגובות היחידות שלהם בכל דיון זה "יש חוקים, החוק הוא שגובה תמונה צריך להיות לא יותר מ700 פיקסלים, ושלך כולל המסגרת הוא 700.08 פיקסלים" בלי שום תגובה עניינית לצילום עצמו
עד כמה שידוע לי יש כאן גם מפקחים וגם יועצים וגם כל מיני כאלה בשביל הדברים האלה
דיברת על ספאם- זה ספאם טהור לפי דעתי

קחו את זה לתשומת לבכם
עם כל הבלגאן בפורום בזמן האחרון, המשתמשים האלה ממש לא פועלים למען ההנאה בפורום

ישן 29-08-2007, 22:22
  eyalpa eyalpa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל eyalpa שלח הודעה דרך MSN אל eyalpa
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי White-Crow שמתחילה ב "לדעתי אתם צריכים להוסיף..."

שאלה לי אליך ? אתה חי במדינת ישראל ? אתה מציית לחוקים ?
אם ענית לי בכן .... ז"א שאתה אזרח טוב , וירבו כמוך אמן ! .... אם אתה לא מציית לחוק... ביום מן הימים תשב במאסר או תקבל כנס כספי כלשהו .... ככה זה בחיים ..... אם קיבלת עליך את היותך שוהה במדינת חוק , תקבל את החוק כמו שקיבלת את היותך במדינה!

בקשר ל"שוטרים" של הפורום .... ה700 פיקסלים לא נועדו סתם! , כמו שחוק שאסור לרצוח בישראל לא נועד סתם! ...
במקרה הזה ה700 פיקסלים , זהו הגודל שהדפדפן עצמו מציג(או משהו כזה) .... שלמעשה תוכל לראות תמונה שלמה ולא חצי תמונה , כי מה שווה לראות תמונה בחלקים !? המטרה היא לראות אותה שלמה....

ישן 30-08-2007, 06:14
צלמית המשתמש של White-Crow
  White-Crow White-Crow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.01
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "זה מה שמציק לך בחיים? אנשים..."

כנראה שניכם לא קראתם את מה שרשמתי ובאתם בתגובות מתחכמות
אז נתחיל עם נרקס, א. זה לא מה שיפריע לי בחיים
אפילו לא יפריע בסדר היום, ואתה יודע מה? אפילו לא מפריע לי באותה דקה

ב. אתה מפקח (או מנהל או לא יודע איך אתה נחשב) זה התפקיד שלך, אתה מוזמן לקרוא שוב את ההודעה ולראות על מי אני מדבר

לאייל-
אם אני מציית או לא מציית לחוקים זה לא העניין שלך
אבל אם אני רואה מישהו עובר על החוק אני לא יגיד לו כלום (וכמובן שאני לא מדבר על רצח או שוד, אני מדבר נניח על מישהו נוסע במהירות מופרזת או מישהו שדופק באנגים) בשביל זה יש את המשטרה
הצליח להתחמק מהמשטרה? סבבה לו
כאן זה צריך להיות אותו דבר
יש היררכיה, יש מנהלים, יש מפקחים
הם אלה שאמורים לעשות את העבודה הזאת, בשביל זה הם פה

ישן 30-08-2007, 06:30
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי White-Crow שמתחילה ב "כנראה שניכם לא קראתם את מה..."

נראה לך שאני פה בשביל "לתפוס עבריינים"?
בנאדם, אתה חי בסרט.
אני לא שוטר, אני משתמש רגיל לחלוטין כמוך שאם מבקשים ממנו לעשות סקר אז הוא עושה סקר, ואם עושים אשכול מפגש אז הוא מעגן אותו ואם מישהו מפרסם פה איזה מוצר או שירות כלשהו, אז אני מוחק לו את האשכול וחוסם אותו מהפורום.

אין לי לגיטימיות יתרה לעשות דברים שאתה לא יכול לעשות.
הניהול זה סתם פרט טכני.
ואם לי חשובה טובת הכלל (והיתה חשובה עוד הרבה לפני שנכנסתי לניהול) אז אני אקפיד שאנשים ישמרו על התקנון (שנכתב בדיוק בשביל להתחשב בכולם).
אם מישהו הגיב על גודל התמונה, אז הוא הגיב על גודל התמונה.
נכון, זה מאוד מבאס לקבל תגובות רק בנוגע לחוקים, אבל זה חלק מהעניין. לו מלכתחילה היה קורא את התקנון ומפנים את החוקים, היה נמנע מכך מראש.

ישן 30-08-2007, 19:44
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי White-Crow שמתחילה ב "אתה פספסת לגמרי את הנקודה..."

אחדד את שאמרתי.
יש אנשים (מלבד ההנהלה וההנעלה) שרק מעירים על התקנון, גובה, משקל, העלאת קבצים לפרש וכו'.
מה אכפת לך?
שיעירו על מה שהם רוצים.
לו מלכתחילה הצלם היה מעלה לפי החוקים, הם לא היו מעירים לו על הדברים הללו, כך שאם מישהו בא בתלונות לאנשים שרק מעירים על הפרטים הטכניים הללו, אז שיבוא קודם כל בתלונות לעצמו

בכל הנוגע לחובבניות, אין אנו מתיימרים להיות פורום של מקצוענים כיוון שאנחנו ברובנו המוחלט (!) חובבים.
אתה לא היחיד שלא יסכים איתי בהרבה דברים שקשורים לניהול אבל אני מאמין שכל אחד פה עושה את המקסימום שהוא יכול ומבין ובסך הכל, נחמד פה מאוד בפורום.
מאז ומעולם היה פה נחמד, אפילו שהוא נראה על פי רוב יותר חובבני מפורומי צילום אחרים. יש לנו את הקסם שלנו

ישן 30-08-2007, 22:02
  eyalpa eyalpa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל eyalpa שלח הודעה דרך MSN אל eyalpa
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אחדד את שאמרתי. יש אנשים..."

הוא חושב שמעירים לו סתם על הדברים ?!
הוא לא מבין שלא מורידים את התמונה שלו ורואים "707 פיקסלים" בוא נעיר לו !
מבחינה תכנית , חלק מהמשתמשים , עובדים ברזולוציה של 600*800 ..... (שזאת הרזולוציה הבסיסית ביותר! )
ולכן אנשים מעלים את התמונה ב 700 פיקסלים ....
אם אתה מעוניין שנגיב לך על חצי תמונה.... תעלה תמונה של 900 פיקסלים ..... זה אך ורק מבחינה תכנית !!!
הרי עבדו פה קודם עם 800 פיקסלים , אבל לא מזמן אנשים הבינו שזאת טעות ועברו ל 700 , כי ככה כולם רואים את התמונה שלמה!! ולא חצי תמונה!!

(ואם לא הבנת אותי ? אני מוכן לתת לך הסבר יותר מפורט , ואפילו סרטות וצילום מסך !)

ישן 01-09-2007, 10:53
  משתמשת נקבה oWeN oWeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל oWeN שלח הודעה דרך MSN אל oWeN Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי White-Crow שמתחילה ב "לדעתי אתם צריכים להוסיף..."

איזה חוק להוסיף להם? שעל כל כמה אנשים שהם מעירים להם שיקבלו צל"ש..? .. או נקודה סגולהה.. (או ירוקה )

אני מעירה על הגובה של התמונות.. ובזמן האחרון יוצא לי להעיר על זה הרבה.. ותאמת, זה ממש מעצבן..
אני לא נהנית מזה..
אני מעירה על זה כי אני שמה לב שאני לא רואה את התמונה כמו שצריך... מלבד זה יש חוקים.. וצריך לציית להם.. הם לא נחקקו סתם..
חוצמזה... לא זכור לי איי פעם שכתבתי "התמונה עוברת על החוקים..וכו' וכו'..." ולא הערתי גם על התמונה..
אני בדרך כלל מגיבה על התמונה ומוסיפה כבדרך אגב.. שעברו על החוקים...

כמו שמתן אמר.. (כמעט) כל מי שמעירים לו לומד... ויותר לא מעלה תמונות של יותר מ700 פיקסלים לגובה..

ו.. אמרת שהמשתמשים האלה ממש לא פועלים למען ההנאה בפורום?
אחד ההנאות בפורום הזה הוא לראות תמונות (יפות).. ולראות אותם טוב ויפה על המסך...
אני לא צריכה ללחוץ על F11.. (ויש גם תמונות שבF11 הוא לא מראה לי אותן בשלמותן..) כל פעם שיש תמונה שעוברת את ה600 (וטיפה) פיקסלים לגובה...
החוקים החדשים נקבעו על 700 פיקסלים לגובה.. אז בסדר.. ככה נחקק, נקבע.. אין מה לעשות... אבל תמונות שעוברות על החוקים.. מונעים ממני את ההנאה של לראות תמונה כמו שצריך בלי ללחוץ על F11 או במקרים מסויימים להעביר למחשב ולראות...
אז אולי לגבי אותם האנשים שעוברים על החוקים צריך לעשות משהו?
(בכל אופן אני חושבת שצריך להעיר ולא יותר מזה.. בגלל זה.. אני מעירה..)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:39

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר