לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2007, 18:44
צלמית המשתמש של BiNbA17
  משתמשת נקבה BiNbA17 BiNbA17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.06
מפגש פורום פרש - חי פארק קיריית מוצקין

בס"ד

מפגש פורום פרש: "חי פארק" קיריית מוצקין.

כתובת אתר האינטרנט של החי פארק - http://www.haypark.co.il

המפגש יתקיים ביום שישי, בתאריך 7.9.07 החל מהשעה 9:00 בבוקר.
החי פארק נסגר בשעה 16:00.
הרכבת האחרונה לת"א מק.מוצקין יוצאת בשעה 14:41.

דרכי הגעה למפגש:

*ברכב:
על כביש חיפה, נוסעים עד לצומת העשור (צבר)
פונים לכיוון מערב לרחוב בן גוריון בקרית מוצקין,
נוסעים עד כיכר הפינגוינים, פוניםימינה לרח‘ החשמונאים -הגעתם לחיפארק

קיים שילוט ברחובות העיר עד המקום.

* ברכבת: יש לרדת בתחנה קיריית מוצקין ומשמה לקחת קו 11 או 11א (יש לשאול את הנהג) שעוצר בסמוך לכיכר הפינגווינים, ומשמה הולכים רגלית, קיים שילוט למקום – אם תהיה דרישה אין לי בעיה לחכות לכם בתחנת האוטובוס על מנת להקל את ההגעה למקום.
כתובת אתר האינטרנט של רכבת ישראל הוא: http://www.israrail.org.il/
כתובת אתר האינטרנט של אגד לבירורים נוספים: http://www.egged.co.il

עלויות:
עלות כניסה לתושב חוץ: 25 ש"ח
מחיר כניסה יחיד מעל גיל שנתיים – 25 ש‘‘ח
חייל בשירות חובה – 17 ש‘‘ח
גמלאי - 20 ש‘‘ח
נכה הנזקק למלווה- 20 ש‘‘ח עבור נכה + מלווה
כרטיסיה עבור 10 כניסות – 192 ש‘‘ח

** נא לאשר הגעה באשכול הזה **

נערך לאחרונה ע"י BiNbA17 בתאריך 29-08-2007 בשעה 18:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2007, 20:53
  משתמשת נקבה oWeN oWeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל oWeN שלח הודעה דרך MSN אל oWeN Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BiNbA17 שמתחילה ב "מפגש פורום פרש - חי פארק קיריית מוצקין"

איתמר:
לפי מה שהבנתי באשכול הקודם את המפגשים צמצמתם רק לימי שישי בגלל האפשרות של כרטיס ב5 ש"ח לכל אחד, עכשיו הבנתי שזה לא יצא ואין אפשרות לדבר הזה אז מה הקטע??...טיפשי קצת לא?..

בכל מקרה כרגע בגלל שהמפגש ביום שישי כל התלמידים (שלא יכולים להבריז) שבנינו לא יוכלו להגיע אחרי בי"ס (נגיד מסיימים 12:00 פלוס מינוס ועוד פחות או יותר שעה + נסיעה למקום המפגש משאיר להם שעתיים , שלוש גג להיות במפגש ולהגיע בלחץ לרכבת/אוטובוס אחרון. מה שמפגש שיערך ביום חול יוכל למנוע מיכוון שיש תחבורה ציבורית עד שעות הרבה יותר מאוחרות. כמובן שיש גם זמן אחרי זה אולי לבקר בחיפה (בשעות הערב): בהאים, ים, וכו וכו (יש לנו מספיק אנשים מחיפה שידריכו אותנו - שחר!!)

מקווה שהרבה חברה יסכימו איתי פה זה יצור מפגש יותר גדול, מעניין וכיפי וכמובן בלי הלחץ של תחבורה ביום שישי...

לי:
מה שהחמוד למעלה אמר...

ישן 31-08-2007, 18:40
צלמית המשתמש של Sagi-i
  משתמש זכר Sagi-i Sagi-i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Sagi-i שלח הודעה דרך MSN אל Sagi-i Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אני יכול לאסוף 2 אנשים מתחנת..."

הדרך הכי פשוטה להגיע מהרכבת במוצקין זה רק לרדת ולשאול אנשים מאיפה לוקחים אוטובוס
אם לוקחים קו 11 א' אז זה ישר איך שיורדים מהרכבת (מי שבא מכיוון ת"א) יוצא החוצה וישר על הכביש יש תחנה, אפילו לא צריך לחצות את הכביש, רק לצאת מהחניה.
מי שרוצה אוטובוס שמגיע ממש עד לפארק יורד בתחנת רכבת ועובר במנהרה של התחנה לצד השני של הרכבת, יוצא שם במוצקין ולשאול מאיפה לוקחים קו 52 או 52 א לחי פארק, כל אחד יגיד לכם, אבל יש איזה 2-3 דקות הליכה לתחנה.
מי שבכלל לא רוצה להסתבך יורד בלב המפרץ, יוצא מהקניון ונכנס לתוך מרכזית המפרץ (תחנת אוטובוסים) ומשם לוקח ישר קו 52 או 52 א.

My Gallery

Nikon D80 + D60 + Nikkor 17-55 2.8 + Sigma 17-70 2.8-4.5 macro + Nikkor 70-300VR AF-S 4.5-5.6 + SB-800

ישן 03-09-2007, 18:06
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אתה סטודנט? עוד לא התחיל..."

הבנתי בהתחלה את ההודעה שלך כחוצפה (ויש לך עבר כחוצפן כך שאני לא אופתע אם צדקתי), אבל אני אשתדל להתייחס לזה בכל זאת בצורה שונה. (תדע שקודם היתה כתובה פה תגובה צינית וכעוסה. מחקתי אותה כי לא הייתי בטוחה שהניסוח שלך היה כזה בכוונה.)

בכל מקרה, ההכללה שלך היתה גסה מדי. יש הרבה עיסוקים שאנשים עושים שמשאירים להם זמן באמצע השבוע (חיילים שחוזרים יומיות, למרות שהם יצטרכו לאחר, בנות שירות לאומי, סטודנטים שלא עובדים כרגע, מי שעובד במשמרות או עובד עד שעה די מוקדמת, ועוד).
אבל אני לא חושבת שצריך לדחות את המפגש, כי אם הוא יידחה הוא לא יצא אל הפועל. עוד שניה כבר מגיע המפגש של המאה, ועד אליו יש כ"כ הרבה חגים שזה לא ממש מאפשר מפגש נורמלי. אני עדיין לא בטוחה שאני אוכל לבוא - אבל אם אני אוכל אני אשמח לפגוש את מי שיגיע, גם אם זה יהיה רק קצת אנשים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר