לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2007, 20:35
  Digitalizer Digitalizer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
תגובה על המאמר של - HummerH1 - אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה ...

HummerH1

אין לי הרבה זמן בשביל לחבר מאמר מ 1500 מילים כתגובה על הדברים שאתה מציג.

אסתפק להגיד, שלא התאמצת מספיק כדי להגיש לנו עובדות.. אתה פשוט העתקת מספרי הגזענים שנוטים לשקר כמו שהם נושמים.. ולהאמין להבל שהם מייצרים.

וזה די טוב (לא רע בכלל) לגזעני מתחיל - כמוך

אתה אומר: "אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים )."

איך הגעת למסכנה זו לכל הרוחות ?!!!

ואם ערבי נולד בארה"ב - אז הוא לא ערבי ?!!!!

זה נשמע מופרך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ערבי ישראלי - זה אדם שנולד בשטח מדינת ישראל - ואני לא זוכר ילדים ערבים שנולדו בחיפה, עכו, יפו, לוד או כל מקום אחר - המתין להם ביציאה מבית החולים איזה שר פנים ממדינות ערב עם תעודת אזרחות או דרכון ערבי.

להגיד שהערבים פלשו - נשמע מגוחח... מצחיק עד בכי.

אני לא זוכר מימיי אזרח ערבי ישראלי שבא על גבי טנק - וביקש בכח שיקבל אזרחות ישראלית.

אני לא מכיר אזרחים ערבים שנולדים בסוריה ובאים להתגורר כאן.. למען האמת אני מכיר לא מעט יהודים שנולדו בכל מיני מקומות בעולם ובאו להתגורר כאן בזכות חוק השבות שמאפשר רק ליהודים בעלי אזרחות זרה לעלות ארצה ולקבל אזרחות...

ואתה שואל: מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית מושג של "פלסטיני"

ואני שואל אותך בחזרה: מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית (עד לפני 1948) מושג של "ישראלי" ??

ולגבי עניין השנאה - שהערבים שונאים זה את זה, כמו שהם שונאים את היהודים - אבקש שתלמד אותנו איך אתם (בתור יהודים) מצליחים "למות" אחד על השני..

אני ממש מקנא בכם!

ועוד... ועוד....

לא רע לך אם תלמד קצת היסטוריה.. כי אני מתחיל לרחם עליך!... מסכן

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 29-08-2007 בשעה 20:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2007, 13:39
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=crazygamer]צריך קצת..."

לא נראה לי שאבותיך (אני אומר אבותיך כי לפי התבטאותך אני מבין שאתה ערבי)
הסכימו עם הטענה שלך שערבי כאן לא צריך טנק.....

והם באו עם טנקים,הרבה טנקים,לא בשביל אזרחות שווה,אלא בשביל חיסול והשמדה טוטאלית עד עפר...

וזאת,"ידידי",הסיבה שאתה עכשיו זועם על היהודים..........
בגלל שאתה לא מוכן להודות בטעות שלכם,שאתם נלחמים ונלחמים עד אין סוף,רק בשביל לאבד את מה שנותר לכם...

הרי בלי מלחמה ב48,הייתה לכם מדינה על רוב שטחיה היעילים של הארץ.

בלי מלחמה ב67,היה לכם עכשיו את מה שנותר לכם מ48,ולא היה לכם 40 שנות "כיבוש לא צודק".

בלי אינתיפאדה,הייתם מקבלים מדינה על רוב שטחי הגדה,ולאחר מכן כל שטחי הגדה ועזה.

בלי אינתיפאדה שניה, כנ"ל.

במשך יותר מ60 שנה נלחמתם בשביל הלחימה,חיסלתם בשביל החיסול.....ועוד יש לך זכות להתלונן?

על הרבה פחות עמים עקרו עמים אחרים,עמים הפציצו ערים של עמים אחרים ללא הפסקה....

"ידידי",לפי איך שאתם התנהגם,ישראל היא המדינה הכי מתחשבת והכי נאורה שקיימת על פני האדמה.

ישן 30-08-2007, 01:00
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=HummerH1]המאמר אינו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Digitalizer
מעניין...

אם אני אקבל מייל שמכיל חומר על הכחשת השואה... האם אני צריך להעתיק אותו לפורום ולהתנער מכל אחריות ?!!!!

חוץ מזה.. אתה לא הבהרת את דעתך לגבי הנאמר שם - דבר אשר מרמז - גם דעה.
אם תקבל מייל שמכיל חומר על הכחשת השואה - תעשה איתו מה שאתה חושב, ובלבד שיהיה במסגרת חוקי המקום שבו תעשה איתו מה שאתה חושב.
אחד היתרונות של להביא דברים בשם אומרם זה שלא חייבים להביע דיעה.
תודה שאתה מאפשר לי להישאר נייטראלי ולהביא דברים כדי שאחרים יגיבו כאשר יחפצו.

ישן 29-08-2007, 22:46
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
כמה קל לסתור כל מלה במכתם השנאה שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "תגובה על המאמר של - HummerH1 - אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה ..."

ציטוט:
HummerH1

אין לי הרבה זמן בשביל לחבר מאמר מ 1500 מילים כתגובה על הדברים שאתה מציג.

אסתפק להגיד, שלא התאמצת מספיק כדי להגיש לנו עובדות.. אתה פשוט העתקת מספרי הגזענים שנוטים לשקר כמו שהם נושמים.. ולהאמין להבל שהם מייצרים.

וזה די טוב (לא רע בכלל) לגזעני מתחיל - כמוך

גזענים, שקרנים - טיעונים של מי שלא מסוגל להביא עובדות הסותרות טיעון של מישהו אחר...
הרבה יותר קל לתקוף את הכותב במקום את דבריו...

ציטוט:
אתה אומר: "אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים )."

איך הגעת למסכנה זו לכל הרוחות ?!!!

ואם ערבי נולד בארה"ב - אז הוא לא ערבי ?!!!!

זה נשמע מופרך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ערבי ישראלי - זה אדם שנולד בשטח מדינת ישראל - ואני לא זוכר ילדים ערבים שנולדו בחיפה, עכו, יפו, לוד או כל מקום אחר - המתין להם ביציאה מבית החולים איזה שר פנים ממדינות ערב עם תעודת אזרחות או דרכון ערבי.

סבי נולד בפולין. האם הוא פולני? האם פולין היא מולדתו?
התשובה לשתי השאלות היא לא.
למרות שנולד בפולין, ולמרות שאביו, וסבו, ואבי-סבו וכן הלאה, נולדו בפולין, הרי פולין אינה המולדת שלו ואינה ארצו.
כך בדיוק לגבי ערבי שנולד בחיפה, ברמאללה, בעזה או בלוד.

ציטוט:
להגיד שהערבים פלשו - נשמע מגוחח... מצחיק עד בכי.

אני לא זוכר מימיי אזרח ערבי ישראלי שבא על גבי טנק - וביקש בכח שיקבל אזרחות ישראלית.

הם לא פלשו על טנק. הם פלשו על סוס ועל גמל, במאה השביעית. ולאחרונה הם פלשו, ברגל, מסוריה, מערב הסעודית, מעיראק, ובאו לארץ כדי להנות מהקידמה והפיתוח שהביאה לארץ התנועה הציונית.

ציטוט:
אני לא מכיר אזרחים ערבים שנולדים בסוריה ובאים להתגורר כאן.. למען האמת אני מכיר לא מעט יהודים שנולדו בכל מיני מקומות בעולם ובאו להתגורר כאן בזכות חוק השבות שמאפשר רק ליהודים בעלי אזרחות זרה לעלות ארצה ולקבל אזרחות...

ערבים רבים מסוריה, וממקומות אחרות, היגרו לארץ ישראל בשנות ה-20, כדי להנות מהפיתוח שהביאה התנועה הציונית. עד היום מהגרים לישראל ערבים מירדן ומהרש"פ, כדי להנות מרמת חיים גבוהה יותר מזו שאחיהם יכולים לספק להם - וכדי לשנות את המאזן הדמוגרפי במדינת ישראל.
ובקשר לחוק השבות - זכותה של מדינה לקבל לשטחה את מי שהיא רוצה ולהעניק לו אזרחות. מדינת ישראל לא חייבת להעניק אזרחות לכל הבאים בשעריה. היא גם אינה חייבת להכניס לשטחה את כל הבאים בשעריה.

ציטוט:
ואתה שואל: מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית מושג של "פלסטיני"

ואני שואל אותך בחזרה: מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית (עד לפני 1948) מושג של "ישראלי" ??

האם אתה בכלל מסוגל לענות של השאלה "מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית מושג של 'פלסטיני'"? איפה הם, הפלסטינים? איפה שפתם? איפה תרבותם? איפה תרומתם לאנושות? איפה הם, ב-10,000 שנה של היסטוריה מתועדת?
המושג "ישראלי" הוא אכן מושג חדש, בן פחות מ-60 שנה, אבל המושג "יהודי" הוא בין המושגים העתיקים ביותר בהיסטוריה האנושית. מדינת ישראל אינה מדינתם של הישראלים. היא מדינתם של היהודים.

ציטוט:
ולגבי עניין השנאה - שהערבים שונאים זה את זה, כמו שהם שונאים את היהודים - אבקש שתלמד אותנו איך אתם (בתור יהודים) מצליחים "למות" אחד על השני..

נקודה קטנה למחשבה - הרוצחים הגדולים ביותר של ערבים אינם היהודים/הישראלים/הציונים, האמריקאים, הבריטים או הרוסים.
הרוצחים הגדולים ביותר של ערבים הם ערבים אחרים, אחיהם.

ציטוט:
אני ממש מקנא בכם!

ועוד... ועוד....

לא רע לך אם תלמד קצת היסטוריה.. כי אני מתחיל לרחם עליך!... מסכן

ומתי אתה מתחיל ללמוד היסטוריה? מתי תתחיל להכיר את העובדות?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-08-2007, 00:32

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "תגובה על המאמר של - HummerH1 - אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה ..."

אלה דבריך:
"סבי נולד בפולין. האם הוא פולני? האם פולין היא מולדתו?התשובה לשתי השאלות היא לא.
למרות שנולד בפולין, ולמרות שאביו, וסבו, ואבי-סבו וכן הלאה, נולדו בפולין, הרי פולין אינה המולדת שלו ואינה ארצו.
כך בדיוק לגבי ערבי שנולד בחיפה, ברמאללה, בעזה או בלוד."

אני רוצה ממך לדמיין שראש ממשלת פולין אומר את הדברים האלה.

אין לי מה להגיד על זה יותר.

דבריך: "
הם לא פלשו על טנק. הם פלשו על סוס ועל גמל, במאה השביעית. ולאחרונה הם פלשו, ברגל, מסוריה, מערב הסעודית, מעיראק, ובאו לארץ כדי להנות מהקידמה והפיתוח שהביאה לארץ התנועה הציונית."

ואתם איפה היתם כשפלשנו ??? טיול בחו"ל ????
על כל פנים.. ברור שגם אתם לא צמחתם כאן מתוך האדמה - באתם מכל רחבי העולם.. על גבי ספינות וגם לפעמים על גבי בעלי חיים - לא חסר לכם סיפורים מהמקרא לגבי דברים אלה.

דבריך:
"אבל המושג "יהודי" הוא בין המושגים העתיקים ביותר בהיסטוריה האנושית. מדינת ישראל אינה מדינתם של הישראלים. היא מדינתם של היהודים."

המושג "יהודי" היה נפוץ כדת - ולא כעם... כמו המושג "מוסלימי" או "נוצרי"..

דבריך:
"הרוצחים הגדולים ביותר של ערבים אינם היהודים/הישראלים/הציונים, האמריקאים, הבריטים או הרוסים.הרוצחים הגדולים ביותר של ערבים הם ערבים אחרים, אחיהם."

יפה.. אז הלילויה ישראל... יחי המוות העדין בידי ישראל.. יחי "הרוצח (כהגדרתך) הקטן"...

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 01:00.
ישן 30-08-2007, 01:17
צלמית המשתמש של הפטריוט

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "אלה דבריך: "[b]סבי נולד..."

ציטוט:

אני רוצה ממך לדמיין שראש ממשלת פולין אומר את הדברים האלה.

אין לי מה להגיד על זה יותר.
אין לי בעיה שיגיד את זה. הוא לא יגיד את זה לעולם, כי הוא מבין שהיהודים תרמו רבות לפולין - ולאירופה בכלל - ואין לו כל סיבה לרצות שיעזבו.
מה תרמו הערבים למישהו מלבדם?

ציטוט:

ואתם איפה היתם כשפלשנו ??? טיול בחו"ל ????
על כל פנים.. ברור שגם אתם לא צמחתם כאן מתוך האדמה - באתם מכל רחבי העולם.. על גבי ספינות וגם לפעמים על גבי בעלי חיים - לא חסר לכם סיפורים מהמקרא לגבי דברים אלה.

כן, בטח, הרי לא היו פה יהודים עד 1948...
יהודים יושבים בארץ ישראל ברציפות מאז חזרתם לארץ ממצרים (סביבות המאה ה-13 לפני הספירה). אמת שלא כל הזמן הזה היינו שליטי הארץ או הרוב בה, אבל הקשר לארץ נשמר.
איזו זיקה יש לערבים לארץ הזו?

ציטוט:
המושג "יהודי" היה נפוץ כדת - ולא כעם... כמו המושג "מוסלימי" או "נוצרי"..

אנטישמיות - לא כאן. הטיעון "היהודים אינם עם" הוא אחד מעמודי התווך של האנטישמיות המודרנית, ששוללת מהיהודים את זכותו הטבעית של כל עם.
היהודים אינם עם? שפה נפרדת, דת נפרדת, תרבות נפרדת... צריך עוד הגדרה לעם?

ציטוט:
יפה.. אז הלילויה ישראל... יחי המוות העדין בידי ישראל.. יחי "הרוצח (כהגדרתך) הקטן"...

אז מה אתה רוצה בעצם להגיד? שלערבי מותר להרוג ערבי?
ואם תבדוק את העובדות (שלא נעימות לך,אני מבין, אבל תשתדל, רק הפעם) תגלה שכל הערבים שנהרגו בידי יהודים נהרגו בזמן מלחמה - מלחמה שנכפתה עלינו בידי הערבים...
במה חטאו תושבי בגדד, בצרה, מוסול, בעקובה, אל-חמה, נהר אל-ברד, עזה, דרפור, אלג'יר... והרשימה נמשכת ונמשכת ונמשכת...

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-08-2007, 12:05

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "[QUOTE=Digitalizer] ..."

ציטוט:
אין לי בעיה שיגיד את זה. הוא לא יגיד את זה לעולם, כי הוא מבין שהיהודים תרמו רבות לפולין - ולאירופה בכלל - ואין לו כל סיבה לרצות שיעזבו.
מה תרמו הערבים למישהו מלבדם?

אם אתה מתנדב לשלול את זכותך כאזרח פולני... זה עניינך הפרטי - תעשה מה שבא לך.
אני לא מתכוון להתנדב לדבר כזה, ואפילו אם ראש ממשלה ישראלי יגיד דברים בנוסח דומה לגבי ערביי ישראל, זה לא ישנה לי דבר.
אני בעל זכויות בכל דבר כאן במדינה - ואפילו אתה לא פחות ממני.

ציטוט:
כן, בטח, הרי לא היו פה יהודים עד 1948...
יהודים יושבים בארץ ישראל ברציפות מאז חזרתם לארץ ממצרים (סביבות המאה ה-13 לפני הספירה). אמת שלא כל הזמן הזה היינו שליטי הארץ או הרוב בה, אבל הקשר לארץ נשמר.
איזו זיקה יש לערבים לארץ הזו?

אתה בא לשכנע אותי שהיו כאן יהודים ??? אני יודע עובודת אלו, אני מכיר בזיקה שבין ארץ ישראל לתנ"ך... אך איני מכיר בשום פנים שזה צריך לתת לך נקודות על חשבוני..
אני יכול להעלאת את אותם הטיעונים ההיסטורים באותה מידה.

ציטוט:

אנטישמיות - לא כאן. הטיעון "היהודים אינם עם" הוא אחד מעמודי התווך של האנטישמיות המודרנית, ששוללת מהיהודים את זכותו הטבעית של כל עם.
היהודים אינם עם? שפה נפרדת, דת נפרדת, תרבות נפרדת... צריך עוד הגדרה לעם?

אנטישמיות - לא כאן. הטיעון "אין דבר שנקרא עם פלסטיני", זה לא פחות אנטישמיות כלפי הערבים מצדכם.
אתה לא פחות אנטישמי כאשר אתה פוסל קיומו של עם פלסטיני...

ציטוט:
אז מה אתה רוצה בעצם להגיד? שלערבי מותר להרוג ערבי?

איפה אני אמרתי דבר כזה ???? תראה לי... אל תכניס לי מילים לפה חמוד!

ציטוט:

ואם תבדוק את העובדות (שלא נעימות לך,אני מבין, אבל תשתדל, רק הפעם) תגלה שכל הערבים שנהרגו בידי יהודים נהרגו בזמן מלחמה - מלחמה שנכפתה עלינו בידי הערבים...

כן, בטח... מלחמה שנמשכת מאז ועד היום... כל הזמן ישראל במלחמה, וכל יום יש הרוגים...

ציטוט:

במה חטאו תושבי בגדד, בצרה, מוסול, בעקובה, אל-חמה, נהר אל-ברד, עזה, דרפור, אלג'יר... והרשימה נמשכת ונמשכת ונמשכת...

מודה לך על הרחמנות ורקות הלב שלך...
והרשה לי להתבולל איתך בעוד שאלה... במה חטאו תושבי קאנא (שבלבנון), במה חטאו תושבי כפר קאסם (שלמעשה הם אזרחים ישראלים), במה חטאה הבת מעזה שהיתה על חוף הים כך שימות אביה, האחים שלה, וכל אחותיה.. וכל אשמתם שרצו לבלות ביום אביבי על חוף הים ????
במה חטאו הילדים שנהרגים מדי יום ???

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 12:10.
ישן 30-08-2007, 12:55
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[right][QUOTE] [/right] אין..."

ציטוט:
[right]

אני לא מתכוון להתנדב לדבר כזה, ואפילו אם ראש ממשלה ישראלי יגיד דברים בנוסח דומה לגבי ערביי ישראל, זה לא ישנה לי דבר.

בוודאי שיש לך זכויות במדינת ישראל, הרבה יותר ממה שאי פעם יהיה לך במדינה ערבית (וכן, גם הפלסטינים חוטאים בדיקטטורה). הבעיה היא שאתה כנראה תומך ב"מדינת כל אזרחיה" וזה מאוד נחמד רק שהערבים מעוניינים בהוצאה של סממנים יהודים מהמדינה ובאותו הזמן הם יוכלו לשמור על אוטונומיה ערבית. אני מציע שאם כבר נהפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה השפה הרשמית היחידה תהיה עברית וכל בתי הספר בארץ יחנכו את הילדים על ברכי התרבות העברית והשפה העברית, זה יהפוך את ישראל ל"מדינת כל אזרחיה" בנוסח אמיתי ולא בתור שלב בהפיכתה לעוד מדינה ערבית.

אתה בא לשכנע אותי שהיו כאן יהודים ??? אני יודע עובודת אלו, אני מכיר בזיקה שבין ארץ ישראל לתנ"ך... אך איני מכיר בשום פנים שזה צריך לתת לך נקודות על חשבוני..

שני דברים:
1. אני לא סגור על זה, אבל הקוראן לא מציין שא"י שייכת ליהודים? אשמח אם תוכל לעזור לי בזה, אני לא כל כך מוכר בנושא.
2. יהודים ישבו פה לפני אלפיים שנה, ובמשך כל רצף ההיסטוריה. באו הערבים במאה ה7 וכבשו (!) את הארץ. במהלך המאה ה19 וה20 הגיע זרם אפילו יותר גדול של ערבים ונוצרה פה קהילה ערבית בא"י. אותה קהילה ערבית החליטה שהיא עם לפני בערך 80 שנה כאשר הם ראו שהיהודים לפתע הופכים את כל השממה לאדמה פורחת. הפלסטינים בעצם נוצרו משום השנאה ליהודים, ולא משום רצונם למדינה. הם היו יכולים לקבל אחת ב47' אך נראה שזה לא התאים להם והחליטו לנסות ולהילחם ביהודים. אנחנו ניצחנו וכבשנו את ארץ אבותינו מידי עם ששלט בה מכוח החרב. ההתיישבות הערבית בא"י היא בעצם סמל לכיבוש הערבי והמוסלמי, ובתור מתנגד לכיבוש אתה לא חושב שיש לצאת נגדו? בסופו של דבר אנחנו ניצחנו מבחינה ההווה ואנו מנצחים גם מבחינת העבר, ואתה צריך להודות לאללה שאנו נוהגים בך לפי דרך דמוקרטית ולפי הדרך המוסלמית, כבתור לא יותר מבני חסות.

אנטישמיות - לא כאן. הטיעון "אין דבר שנקרא עם פלסטיני", זה לא פחות אנטישמיות כלפי הערבים מצדכם.

אנטישמיות היא שנאת יהודים, לא שנאת ערבים. נכון, יהודים וערביים הם שני עמים שמיים אבל אין צורך לעוות את המושג ההיסטורי

אין תגובה על זה, אין לי קשר לזה.

כן, בטח... מלחמה שנמשכת מאז ועד היום... כל הזמן ישראל במלחמה, וכל יום יש הרוגים...

האמת שכן, ישראל במשך כל תקופת קיומה נלחמת לשרוד, אם נגד האומות הערביות או נגד הטרור הערבי. אתה ואחייך לא נתתם לנו רגע של שקט ולכן אנחנו תמיד במצב של מלחמה

והרשה לי להתבולל איתך בעוד שאלה... במה חטאו תושבי קאנא (שבלבנון), במה חטאו תושבי כפר קאסם (שלמעשה הם אזרחים ישראלים), במה חטאה הבת מעזה שהיתה על חוף הים כך שימות אביה, האחים שלה, וכל אחותיה.. וכל אשמתם שרצו לבלות ביום אביבי על חוף הים ????
נשמע כאילו מחקנו את כפר כנא מהמפה, בסך הכול הורדנו בניין שממנו ירו קטיושות. לפי אמנת ז'נבה תקיפה צבאית מתוך ריכוז אוכלוסייה אזרחי הופך את המקום ללגיטימי לתקיפה וזה מה שעשינו ועוד דבר: צה"ל הודיע להם לפנות את הכפר אך כנראה חיזבאללה עצר את הפינוי והשאיר אותם בכפר בשביל לשמש כבתור מגן אנושי וכמו כן לפי כל העדויות (כולל של הניצולים עצמם) הבניין הופצץ בין 00:30 ל1:30 וקרס רק 7 שעות אחרי, מספיק זמן בשביל לפנות את כל יושבי הבניין (שעדיין קיימת השאלה מה עשו שם?) בקשר למשפחה מעזה: הוכח שישראל לא הרגה אותם, אז אל תנסה להעלות אשמות שקריות בדבר רצח שמעולם לא קרה. בנושא הילדים כמובן שילדים יפגעו במתקפות צה"ל על טרוריסטים, אבל האשמה היא בטרוריסטים שנוהגים להסתובב באזורים מאוכלסים ולסכן את האזרחים שם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-08-2007, 13:30

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "[QUOTE=Digitalizer][right] ..."

ציטוט:
בוודאי שיש לך זכויות במדינת ישראל, הרבה יותר ממה שאי פעם יהיה לך במדינה ערבית...

נכון, כי אני אזרח ישראלי ולא אזרח של ירדן למשל.

לא צריך להיות חכם כדי להגיע למסכנה זו

ציטוט:
:
1. אני לא סגור על זה, אבל הקוראן לא מציין שא"י שייכת ליהודים? אשמח אם תוכל לעזור לי בזה, אני לא כל כך מוכר בנושא.

אין בקוראן ולא תמצא דבר כזה.. אני אמרתי שכנגד שאתה מעלה טענות מהתנ"ך הוכחות על בעלות הארץ.. אני יכול להעלאת טענות מהקוראן שתוכיח בעלות איסלאמית על אדמה זו - גם

ציטוט:
אנטישמיות היא שנאת יהודים, לא שנאת ערבים. נכון, יהודים וערביים הם שני עמים שמיים אבל אין צורך לעוות את המושג ההיסטורי

משגעת אותי רמת הבורות, הסילוף, העיוות, הזיוף, והשעתוק שאתם כעם בלטתם בו
אניטשמיות היא שנאת העם השמי, נותר לך לחפש מי שייך לעם השמי

לצערך הרב: הערבים הם שמים

ציטוט:

נשמע כאילו מחקנו את כפר כנא מהמפה, בסך הכול הורדנו בניין שממנו ירו קטיושות.

נכון, בנוסף ל 120 התינוקות שנשרפו כליל בתוך הבניין ההוא, שלמעשה הוא לא בניין, אלא מקלט ששייך לכוחות האו"ם

ציטוט:

לפי אמנת ז'נבה תקיפה צבאית מתוך ריכוז אוכלוסייה אזרחי הופך את המקום ללגיטימי לתקיפה וזה מה שעשינו ועוד דבר...
.

אתה פותר את עצמך מהאחריות.. ומפרש את החוק בין לאומי והאמנות הבין לאומית בצורה מכוערת ביותר

את הדם הזה על ידיכם לא תתצליחו למחוק.. עוד יכתב על זה ספרים בהיסטוריה

[right]לפי הכל האמנות הבין לאומיות.. האחריות לחיי אזרחים היא על אחריות הצד הכובש/הפולש

</FONT>

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 13:34.
ישן 30-08-2007, 13:39
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[font=Arial] [font=Times..."

אנטישמיות הוא מושג שהומצא בגרמניה במאה ה19 ומשמעותו שנאת יהודים, האם אתה הולך להתווכח אם ההוגה של הרעיון? כל מפלגה אנטישמית וכל תנועה אנטישמית יוצאים נגד היהודים ולא נגד הערבים, הניסיון שלך להשתמש במושג רק מראה שאינך מכיר אותו. לא מתו 120 תינוקות, ולא מדובר במקלט של האו"ם אז תפסיק לשקר, אל תחשוב שאתה יכול להשתמש נגדי בטענות שאתה ממציא. אינני מפרש את זה בצורה גועלית, אלא בצורה הגיונית ביותר, אמנת ז'נבה קובעת שמטרות אזרחיות שמשתמשים לתקיפה צבאית אינן מוגנות ולכן אינני צריך לשטוף את הדם מהיידים מפני שהוא מעולם לא היה עליו. אזכיר גם שאנחנו נתנו הוראה להתפנות מהאזור, דבר שהמצרים למשל לא עשו בהפצצות על ת"א ב48' ולטעון באופן גורף שהאחריות לחיי אזרחים היא ע"י הכוח הפולש מראה חוסר ידע בעניין. האחריות לחיי אזרחים נח על כתפי שני הצדדים, ובמלחמה האחרונה רק צד אחד התייחס לאחריות ברצינות ואף הקריב חיילים רק בשביל לא למחוק כפרים מפחד שנפגע בנפש חפה מפשע.

ישן 30-08-2007, 14:27

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אנטישמיות הוא מושג שהומצא..."

ציטוט:
אנטישמיות הוא מושג שהומצא בגרמניה במאה ה19 ומשמעותו שנאת יהודים,

משמעותו שנאת הגזע השמי!

ציטוט:
האם אתה הולך להתווכח אם ההוגה של הרעיון? כל מפלגה אנטישמית וכל תנועה אנטישמית יוצאים נגד היהודים ולא נגד הערבים,

אם בגרמניה יצאו המפלגות נגדכם זה לא עושה את המושג "אנטישמיות" בלעדי לעם היהודי

ציטוט:
הניסיון שלך להשתמש במושג רק מראה שאינך מכיר אותו.

הניסיון שלך להשתמש במושג רק מראה שאינך מכיר אותו.

ציטוט:
לא מתו 120 תינוקות, ולא מדובר במקלט של האו"ם אז תפסיק לשקר,

שתי מילים: תפסיק לשקר!

ציטוט:
אל תחשוב שאתה יכול להשתמש נגדי בטענות שאתה ממציא.

מעניין מי ממציא טענות מופרכות ומצטט חוקים בין לאומיים שלא קיימים

ציטוט:
אלא בצורה הגיונית ביותר,

כן, כמו שפרשת שהחוק והאמנות הבין לאומיות מצדיקות הפגזת ילדים/אזרחים.

ציטוט:
ולכן אינני צריך לשטוף את הדם מהיידים מפני שהוא מעולם לא היה עליו.

תקרא את החלטות האו"ם בנושא.

ציטוט:
אזכיר גם שאנחנו נתנו הוראה להתפנות מהאזור,

לא מספיק! עדיין לא פוטר אותך מאחריות...
אתה נושא את דמם על כתפיך.. אתמול, היום, מחר ועד בכלל

ציטוט:
האחריות לחיי אזרחים נח על כתפי שני הצדדים,

נכון הדבר לגבי מלחמה קלאסית.

כאשר צבא סדיר נלחם נגד אזרחים, האחריות המוסרית והחוקית (וכל המשתמע ממנה) מוטלת עליו (הצבא - המדינה התוקפת)

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 14:29.
ישן 30-08-2007, 14:57
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE]אנטישמיות הוא מושג..."

משמעותו שנאת יהודים! המושג "אנטישמיות" הומצא ב1879 ע"י וילהלם מאר, עיתונאי גרמני שרצה להגדיר את התנועות האנטי יהודיות בהן היה שותף. אין שום קשר בין המושג הזה ובין ערבים, שאחרי הכל אתם הייתם התומכים הנלהבים של היטלר ומשטרו. לפי דיווחים המספר של הרוגי כפר כנא נע בין 35-60, איפה ה120 תינוקות שאתה מדבר עליהם?! איפה מקלט האו"ם שאתה מדבר עליו?! אתה ממציא דברים בזמן שאני מביא ציטוטים מדוייקים מהמשפט הבין לאומי, הוכחות שאתה לא יכול להפריך ולכן מכריז עליהן כשקר! בנושא האמנות הבין לאומיות, הן אינן טוענות שהפצצה מכוונת של תינוקות הוא משהו מוצדק אבל כאשר מאותו נקודה בו יש ילדים משגרים טרוריסטים קטיושות לעבר ריכוזי אוכלוסייה של האויב, במטרה מוצהרת של הרג נשים,זקנים וטף, הילדים לא מגנים על הטרוריסטים. ובכלל: מדוע אינך יוצא נגד אותם טרוריסטים שמשתמשים בילדים ואזרחים חפים מפשע בתור מגן אנושי לביצוע פשעי מלחמה?. בנושא החלטות האו"ם, האו"ם הוא אינו גוף אובייקטיבי לקביעה, ואפשר לראות דוגמה מצויינת לכך שכאשר הפלסטינים זעקו שבג'נין בזמן "חומת מגן" מבוצע טבח באוכלוסייה האו"ם קפץ והאמין לשקר הזה, ויש לי עוד דוגמאות לחוסר האובייקטיביות שלו, רק תבקש. ולבסוף בנושא האמנות: בכל סכסוך מזויין מחוייבים שני הצדדים לדאיגה לחיי האזרחים ולשמירה על חוקי המלחמה, ולא רק במאבקים בין מדינה למדינה.

ישן 05-09-2007, 16:51
צלמית המשתמש של Bez
  Bez Bez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
אוקיי, אתה צודק אבל חלקית לצערי.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אישי הטוב, בדוק בוויקיפדיה...."

הערך בוויקפדיה הוא ממש לא מקיף,
אני ממליץ לך לפתוח את הערך באינציקלופדיה העיברית שם כתובים 37 עמודי A4 על הערך
בפירוט הרבה יותר רחב.

ברשותי האינציקלופדיה העיברית, מהדורה חמישית, כרך 4, עמודה 493
אודה כי לא קראתי את הכל מפאת חוסר זמן.

חסרים פרטים בוויקפדיה.
אז נכון ווילהאלם מאר השתמש במושג במקור נגד היהודים אך הוא לא הראשון שטבע אותו,
באותה שנה השתמש במושג ווילהאלם שרר שגם אמר שהיא שנאת היהודים, באנציקלופדיה העיברית
מזכירים אותו לפני ווילהאלם מאר ומוסיפים שהערך כנראה רווח עוד לפני שנמצא בכתובים ע"י
שני המוזכרים מעלה.
OK כל זה עדיין לא מאשש את טענותיי ואתה צודק לגבי המקור של המונח.
אבל המושג "השתכלל" (סלח לי על הביטויי) עם הזמן,
לדוגמא כריסטין לאסן שאכן דיבר נגד היהודים לא מזכיר בכתביו יהודים כדוגמא לעמים שמים.
ארנסט רנאן טען שהעם השמי הטיפוסי הם לא היהודים אלא הערבים.

אז נכון אתה צודק שהמונח במקור נכתב נגד היהודים בגלל הקנאה להצלחתם האקונומית
באותה תקופה ועוד סיבות שלא משנות כרגע, אבל לא חסרים פילוסופים וסופרים שהנחיתו את
המושג גם על ערבים.

וזה נכון שרוב אם לא כל האנטישמים כיום ובעבר היו והם שונאי יהודים,
אבל יש והיו גם אנשים ששנאו ערבים רק בגלל היותם ערבים אז איך תקרא להם, לא אנטישמיים?
תוכל לומר שהם גזענים וזה יהיה נכון אבל אנטישמי שונא יהודים לא יהיה גזען? יהיה.

אני מקווה שאתה מבין את הלך מחשבתי, אבל אני מסכים איתך שבמקור המונח התייחס אך ורק
לשנאת יהודים, אבל זה היה גם (לא רק) בגלל שבגרמניה של אז לא היה לאוכלוסייה כמעט
כל מגע עם ערבים.

אשמח לתגובה ממך.

אני פה בשביל דיון תרבותי, אז אם יש אנשים שסתם רוצים לקשקש לגדף ולהתלהם,
בבקשה חיסכו זאת ממני.

יום טוב.

ישן 05-09-2007, 20:17
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Bez שמתחילה ב "אוקיי, אתה צודק אבל חלקית לצערי."

אדם מתורבת שמעוניין בדיון, אני באופריה ^^. טוב אחרי הפתיחה המלקקת משהו, אנסה להשיב:
המושג אנטישמיות כפי שהוגדר במילון אבן שושן הוא:"אנטישמיות- שנאת ישראל". האנטישמיות הוא מונח יחודי שלא משמש בשביל להגדיר את השנאה לערבים, שנאה אשר נכנסת לתוך גזענות. כל אנטישמי הוא גזען אבל לא כל גזען הוא אנטישמי למרות שבדרך כלל תנועה גזענית כבר תוסיף את היהודים בתור עוד מיעוט שיש לשנוא. כמו כן עלינו לתהות האם קיימת באמת גזענות נגד הערבים ואולי מדובר רק בשנאה שקיימת בין שני עמים במלחמה? בצד הערבי שונאים אותנו על היותנו יהודים (כפי שנעסק פה כבר הפלסטינים לא הוציאו מילה נגד הכיבוש הירדני והמצרי) ובמיוחד החמאס אשר תופס את שליטתנו כחטא נגד אללה. בצד הישראלי לעומת זאת מעולם לא נתקלתי בשנאה של ערבי על עצם היותו ערבי בציבור הרחב. ב"חרצופים" למשל הם זכו לדמויות קטנות וחמודות כמו כל השאר, כולנו נהנים ממאכלי המטבח הערביים ואף שפתנו מושפעת מהערבית (דבר שלא נשמע אפשרי כאשר קיימת גזענות יוקדת כלפי אותו מיעוט). אז האם בעצם הערבים יכולים לטעון ש:
א. קיימת גזענות כלפיהם באותה רמה כמו האנטישמיות.
ב. האם הם יכולים להגדיר את אותה גזענות כבתור "אנטישמיות".

ישן 05-09-2007, 23:55
צלמית המשתמש של Bez
  Bez Bez אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "[font=Verdana]אדם מתורבת..."

אוקיי, כנראה שנפלתי על כמה עובדות שגרמו לי לחשוב כך (שאנטישמיות יכולה להיות מיוחסת
גם לערבים) בכל מקרה, כמו שאמרתי אני יודע שבמקור המושג מתייחס אך ורק ליהודים
אך אני עדיין לא משוכנע לגמרי (אם כי יותר ממוקדם לאחר כל מה שקראתי)
שאנטישמי יכול להיות כך גם לגבי ערבים.

לתהות האם קיימת גזענות כלפיי ערבים? ברור, יש מספיק אנשים בארץ ששונאים ערבים רק כי הם ערבים
אזכיר את ססמת ה: "מוות לערבים" בלי שום הפרדה בין מחבלים או ערבים אחרים שלא עשו כל רע,
גזענות או לא?

מחר אני נוסע לטיול כך שאם לא אגיב יומיים שלושה אל תחשוב שזה בגלל שברחתי : )

נערך לאחרונה ע"י Bez בתאריך 06-09-2007 בשעה 00:02.
ישן 06-09-2007, 19:13
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Bez שמתחילה ב "אוקיי, כנראה שנפלתי על כמה..."

"המוות לערבים" לא נזעק בכנסי מפלגות השלטון ואינו מהווה את הבסיס של רוב האוכלוסייה או התקשורת. כל ההצעות שמועלות נגד הערבים, וגם הלא מוסריות ביותר, נובעות מהטיעון "הם אוכלוסיית אויב, מדינת ישראל חייבת ללחום נגד אותו גיס חמישי", טיעון בעל ביסוס משום שכאשר נציגי אותו ציבור קופצים כל שני וחמישי לסוריה ובאמצע נואמים נגד קיום מדינת היהודים אפשר להבין למה יש הרגשה שמדובר בקבוצה בוגדנית, ולא נובעות מהטיעון "הם יזהמו את העם היהודי, הם תתי אדם שאין להם זכות לחיות וכו' ". השנאה של היהודים אל הערבים היא אינה משום היותם ערבים אלא משום היותם אוכלוסיית אויב. בצד השני לעומת זאת המצב שונה: אנחנו מהווים מושא שנאה לא משום היותנו אויב אלא משום היותנו "יהודים" וההוכחה היא בכך ש"הפרוטוקולים של זקני ציון" ממשיכים להיות רב מכר בכל העולם המוסלמי והתנועה הנאצית והיטלר שימשו תמיד בשורשיהם של האומות הערביות.

ישן 16-09-2007, 13:28
צלמית המשתמש של Bez
  Bez Bez אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב ""המוות לערבים" לא נזעק בכנסי..."

סליחה, אבל אני לא קונה את כל מה שאתה אומר,
שהמון כועס צועק "מוות לערבים" בהפגנות זה לא עושה טוב לאף אחד לא גורם לנו להראות יותר
טוב מהם שצועקים "איטבח אל יהוד" ולפי מה שאתה אומר,
הם (הערבים) יכולים לאמר שהם צועקים את זה בגלל שכבשנו את הגדה ועזה
"וטבחנו" בהם ולא בגלל שהם שונאים אותנו.
(הרי סטטיסטית הרגנו יותר פלסטינאים וערבים בכלל מאשר שהם הרגו יהודים).

מעבר לכך בצבא פגשתי מספיק יהודים שאמרו לי חד משמעית שהם שונאים ערבים
רק בגלל שהם ערבים ואם קשה לך להאמין בזה אז אתה חי באשליות או שלא ממש איכפת לך,
לא יודע.
בכל מקרה לאמר שאין יהודים גזענים ששונאים ערבים שמפיהם יוצאים אימרות "שפר" כמו
"ערבי טוב הוא ערבי מת" או "לזרוק את כל הערבים לים" "כל הערבים רוצחים" וכו'
הוא היתממות לשמה.
סלח לי אבל אדם שקורא להרוג קבוצה אתנית שלמה בלי שום יוצאים מן הכלל הוא גזען
והסיבה לכך לא משנה כלל, הרי גם לנאצים היו "סיבות" (זו לא השוואה חס וחלילה זו רק דוגמא).

גם אני כבר מזמן חדלתי להאמין לפלסטינאים ואני מאמין שמשהו גדול מאוד צריך
להשתנות בכדי שנוכל לגור כאן בשלום (לא יודע מה).
זה שימותו עוד יהודים וערבים בעתיד לצערי זה בלתי נמנע, אבל אתה לא רואה אותי
(ואני חושב שגם לא אתה) קוראים להרוג את כל הערבים באשר הם, זה יפתור משהו?
(חלק מהאנשים כנראה יאמרו כן, אבל אני לא חושב שנרצה להימנות עם צוררי עם ישראל ימח שמם
ע"י הריגה של קבוצה אתנית מבין הגדולות בעולם)
צה"ל (לפחות איפה ומתי שאני שירתתי) מנסה לפתור את הבעיות בשטח ע"י כמה שפחות אלימות
ולא ע"י רצח חסר אבחנה, הרי בזה אנחנו גאים לא? אם צריך לתקוף אז תוקפים,
אני לא מיתמם ואומר שאפשר לפתור הכל ע"י דיבורים צריך גם להגן על עצמנו,
אבל מצד שני אי אפשר רק ע"י אלימות.

ופעם אחרונה, אנשים שקוראים להרוג קבוצה אתנית מסויימת בלי שום אבחנה
ולא משנה מה הסיבות שלהם הם גזענים, קשה לך לקבל את זה?
ציטוט מהיר מוויקפדיה:

"גזענות היא כל הבחנה, הוצאה מן הכלל, הגבלה או העדפה של בני אדם, המיוסדת על נימוקי גזע, צבע או אתניות, שמגמתן או תוצאתן יש בהן כדי לסכל או לפגום בהכרה, בהנאה או בשימוש על בסיס שווה של זכויות האדם וחרויות היסוד בחיים המדיניים, הכלכליים, החברתיים, התרבותיים או בכל תחום אחר בחיי הציבור."

תתעורר, יש גזענים פה בארץ אל תיתמם.

נערך לאחרונה ע"י Bez בתאריך 16-09-2007 בשעה 13:53.
ישן 16-09-2007, 15:23
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Bez שמתחילה ב "סליחה, אבל אני לא קונה את כל..."

אתה מסיט את זה לדיון אחר וכנראה גם אני אז צריך להבהיר: מעולם לא האמנתי שלא קיימות קבוצות אצלנו שמעוניינות בהשמדה של הערבים על בסיס גזעי ולא טענתי שאין מדובר בגזענות רק טענתי שרוב הציבור מפתח שנאה לערבים על היותם אוכלוסיית אויב. בפעם האחרונה שבדקתי הפלסטינים הם אלו שבחרו תנועה קיצונית שמדברת על השמדת ישראל (אה, רק רגע נזכרתי, שתי התנועות המרכזיות שם מדברות על זה) בעוד שהדמוקרטיה אצלנו חנקה את תנועת כ"ך לפני שהייתה בכלל איזה שהוא גורם משפיע בסדר היום הישראלי. ובהקשר לנושא המקורי: השנאה לערבים אינה יכולה לקבל את השם "אנטישמיות" ואין אותה גזענות נגד הערבים מתקרבת לשליש ממה שאנחנו סבלנו. בפעם האחרונה שבדקתי לא הציבו מכסות לתלמידים ערביים באוניברסיטאות והם נתלו על זה ששכבו עם נשים יהודיות ו"זיהמו" את טוהר הדם. וגם אנחנו לא באמת יכולים ליצור איזו שהיא גזענות על בסיס אתני או גזעי משום היותנו לאום המורכב מכל כך הרבה מוצאות אתניים שונים.

ישן 30-08-2007, 23:30
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE]אנטישמיות הוא מושג..."

שיגעת אותי.
הבורות שלך בנושא לא נותנת לי לישון בשעות טרופות אלו.סתם שתהיה בעניין,מעניין מאוד איך זה שהיטלר נפגש עם חאג' אמין אל חוסייני,המופתי של ירושלים בזמנו וכמעט סגרו דיל על השמדת היהודים בא"י ובבוסניה.ואם כבר דיברת על אנטישמיות בסטייל שלך,מן הסתם היינו צריכים להתאחד נגד האויב המשותף.אבל מעניין מאוד שבמסדרים הצבאיים של חמאס וחיזבאללה מצדיעים המחבלים במועל יד....

אין דבר כזה עם פלוצטינאצי.עד סוף שנות ה-60 אולי לא הייתה בכלל לאומנות פלסטינית.כל הלאומיות,הדגל,הרשות וכל הקישקוש הזה מבוסס על האיבה ל'כובשים הציונים'.נכבות,הפגנות,פיגועים.
יכלתם להתקדם ולפרוח כערבים שחיים באיכות חיים פי אלף מאחיכם במדינות השכנות.אתה רק צריך לראות באיזו יד קשה עובדים המשטרים בסוריה ובירדן כלפי המיעוט הפלסטיני(ובירדן הרוב...)
אנשים כמו ראאד סלאח כבר היו מזמן נעלמים במצרים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 31-08-2007, 00:53

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "שיגעת אותי. הבורות שלך בנושא..."

ציטוט:

סתם שתהיה בעניין,מעניין מאוד איך זה שהיטלר נפגש עם חאג' אמין אל חוסייני,המופתי של ירושלים בזמנו וכמעט סגרו דיל על השמדת היהודים בא"י ובבוסניה.

מעניין מאיפה אתם שואבים אינפורמציה:
ציטוט:
וכמעט סגרו דיל על השמדת היהודים בא"י ובבוסניה.
בספרי ההיסטוריה מוגדרת פגישה זו בין אמין חוסייני לבין הגרמנים כאיום על הבריטים:

והנה הציטוט המדויק של פרשנות פגישה זו:

"המערכה הצבאית: הלחימה במזה"ת הייתה בעלת חשיבות גדולה לברה"מ ובריטניה בפרט מ 3 סיבות: א. יחסה של איטליה עם גרמניה, שליטתה בלוב ואתיופיה וכוונתה להשתלט על אזורים נוספים. ב. שאיפות העצמאות של עמי ערב ורצונם לנצל את המלחמה על מנת להשתחרר מן השלטון הזר. ג. הנטיות הפרו – נאציות של גופים בעולם הערבי, במיוחד שיתוף הפעולה בין המופתי חאג' אמין אל חוסייני וגרמניה הנאצית. דברים אלה היוו איום ישיר על נכסיה בריטניה במזה"ת כגון שדות הנפט והדרך להודו. "

ציטוט:
ואם כבר דיברת על אנטישמיות בסטייל שלך,מן הסתם היינו צריכים להתאחד נגד האויב המשותף.

אתם נתקלתם באנטישמים באירופה.. אנחנו נתקלנו באנטישמים (יהודים) כאן..

ציטוט:

אבל מעניין מאוד שבמסדרים הצבאיים של חמאס וחיזבאללה מצדיעים המחבלים במועל יד....

אם מישהו הבטיח לך שכאשר תכבשי אדמות - הנכבשים יקבלו אותך בוורדים - הוא שיקר לך.

ציטוט:

אין דבר כזה עם פלוצטינאצי.עד סוף שנות ה-60 אולי לא הייתה בכלל לאומנות פלסטינית.

הנושא של לאומיות הוא חדש במזרח התיכון...
לפני 70 שנה לא היה לאום: סורי, לבנוני, סעודי, ירדני.. ישראלי - למרות זאת: זה עדיין לא מצדיק לפסול את קיומן של לאומיות אלה היום.

ציטוט:
כל הלאומיות,הדגל,הרשות וכל הקישקוש הזה מבוסס על האיבה ל'כובשים הציונים'.

יפה איך שאת מסיקה מסכנות.

ציטוט:
נכבות,הפגנות,פיגועים.
יכלתם להתקדם ולפרוח כערבים שחיים באיכות חיים פי אלף מאחיכם במדינות השכנות.

בלי אדמה, בלי הכרה בזכות קיומנו.. תחת כיבוש.. ממש חלון הזדמניות להתפחות שמעורר קנאה.

ציטוט:

אתה רק צריך לראות באיזו יד קשה עובדים המשטרים בסוריה ובירדן כלפי המיעוט הפלסטיני(ובירדן הרוב...)

לגבי קשות היד עם הפלסטינים - כנראה שהמשטרים הערבים עדיין יכולים ללמוד מכם.

הבורות (ואולי לא בורות - אולי זה סילוף מכוון) שלכם לפעמים גורם לי להקיא.

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 31-08-2007 בשעה 00:57.
ישן 31-08-2007, 02:11
צלמית המשתמש של הפטריוט

אוי, הבורות
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE] סתם שתהיה..."

ציטוט:
מעניין מאיפה אתם שואבים אינפורמציה: בספרי ההיסטוריה מוגדרת פגישה זו בין אמין חוסייני לבין הגרמנים כאיום על הבריטים:

והנה הציטוט המדויק של פרשנות פגישה זו:

"המערכה הצבאית: הלחימה במזה"ת הייתה בעלת חשיבות גדולה לברה"מ ובריטניה בפרט מ 3 סיבות: א. יחסה של איטליה עם גרמניה, שליטתה בלוב ואתיופיה וכוונתה להשתלט על אזורים נוספים. ב. שאיפות העצמאות של עמי ערב ורצונם לנצל את המלחמה על מנת להשתחרר מן השלטון הזר. ג. הנטיות הפרו – נאציות של גופים בעולם הערבי, במיוחד שיתוף הפעולה בין המופתי חאג' אמין אל חוסייני וגרמניה הנאצית. דברים אלה היוו איום ישיר על נכסיה בריטניה במזה"ת כגון שדות הנפט והדרך להודו. "

המופתי פעל ליצירת ברית עם גרמניה כדי לסייע במאבקם של הערבים לשחרור לאומי (?), וכמובן, כדי למחות את היהודים - ואת המדינה העתידית שלהם - מן העולם (וויקיפדיה). לשם כך הוא גייס מוסלמים מן הבלקן - ומן העולם הערבי - כדי להקים דיוויזיית SS מוסלמית (שוב, וויקיפדיה). המלחמה נגד בריטניה היתה חלק מתוכניתו - אבל חלק משני. יש לציין כי המופתי חוסייני לא היה המנהיג הערבי היחידי הפרו-נאצי באותה התקופה: ראשיד עלי (עירק) ואנוואר סאדאת (נשיאהּ לעתיד של מצרים).

ציטוט:
אתם נתקלתם באנטישמים באירופה.. אנחנו נתקלנו באנטישמים (יהודים) כאן..

אנטישמיות = שנאת יהודים. האם אתה טוען שאתה יהודי?

ציטוט:
אם מישהו הבטיח לך שכאשר תכבשי אדמות - הנכבשים יקבלו אותך בוורדים - הוא שיקר לך.

מעניין שתושבי יש"ע הערבים לא התנגדו לכובשיהם - הירדנים והמצרים...

ציטוט:
הנושא של לאומיות הוא חדש במזרח התיכון...
לפני 70 שנה לא היה לאום: סורי, לבנוני, סעודי, ירדני.. ישראלי - למרות זאת: זה עדיין לא מצדיק לפסול את קיומן של לאומיות אלה היום.

רק שצריך להוכיח את קיומן של לאומיות אלה... יש ערבים ויש יהודים. יש עמים ערביים אחרים?

ציטוט:
בלי אדמה, בלי הכרה בזכות קיומנו.. תחת כיבוש.. ממש חלון הזדמניות להתפחות שמעורר קנאה.

ב-1947 נתנו לערביי הארץ מדינה על מגש של כסף. במקום לשמוח ולהתחיל לעבוד על בנייה ופיתוח, ערביי הארץ פתחו בהתקפה על היישוב היהודי - והפסידו הכל.
ב-1993 שוב ניתנה לכם הזדמנות למדינה משלכם, ושוב העדפתם דם ומוות.
אתם יכולים לבוא בטענות רק לעצמכם.

ציטוט:
לגבי קשות היד עם הפלסטינים - כנראה שהמשטרים הערבים עדיין יכולים ללמוד מכם.

אוי, השקרים והפרופגנדה... ספטמבר השחור (ירדן - כ-8000 הרוגים, מעשי טבח וזוועה משני הצדדים), אל-חמה (סוריה - 25000 הרוגים), דרום וצפון עירק (לאחר מלחמת המפרץ הראשונה - עשרות אלפי הרוגים), חלבג'ה (עירק - כ-5000 הרוגים), נהר אל-ברד (לבנון - כמה מאות הרוגים) והרשימה נמשכת ונמשכת...
כפי שציינתי, הרוצחים הגדולים ביותר של ערבים הם אחיהם הערבים...

ציטוט:
הבורות (ואולי לא בורות - אולי זה סילוף מכוון) שלכם לפעמים גורם לי להקיא.

היחיד שמפגין בורות ומסלף את העובדות זה אתה.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 31-08-2007, 11:33

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אוי, הבורות"

תראה:

למה זה נראה דיון לשווא.. דיון מיותר ????
כי אתה לא מצליח להפנים את העובדות..
אחרי שאני מסביר לך דבר.. ואני חושב שהבהרתי לך את הסוגייה... אתה חוזר חלילה באיזה שהוא שלב לאותה נקודה - מנקודת ההתחלה.

למשל: אתה טוען עוד הפעם:

ציטוט:

אנטישמיות = שנאת יהודים. האם אתה טוען שאתה יהודי?

בסוגייה הזו כבר דנו ארוכות.. ונדמה לי שהסברתי לך את השקפת עולמי בנושא זה..
אז מה אתה פתאום קופץ מעל כל מה שנאמר ושואל את אותה השאלה שוב ???
הדיון זה פשוט מיותר לשנינו.

ציטוט:

מעניין שתושבי יש"ע הערבים לא התנגדו לכובשיהם - הירדנים והמצרים...

אמרתי לך מקודם גם כן...
אתה חופשי להשתמש במונחים שלך (כמו מילה כיבוש ירדני), ואת הנקודה הזאת הבהרתי כבר...

ציטוט:

ב-1947 נתנו לערביי הארץ מדינה על מגש של כסף. במקום לשמוח ולהתחיל לעבוד על בנייה ופיתוח, ערביי הארץ פתחו בהתקפה על היישוב היהודי - והפסידו הכל.

זה נשמע כמו: אני לוקח את אדמתך, יש לך שתי אופציות:
א. או שתשתף איתנו פעולה ונהנה מהחגיגה הכלכלית יחד.
ב. או תפסיד את האדמה ואת השגשוג - כי הכח בידינו.

ותשובתי לסוגייה זו שלא הבחירה א' חייבת להיות ברירת המחדל של העים...
השגשוג הכלכלי לא צריך לבוא על חשבון המולדת/ המדינה והעצמאות כביכול.

ציטוט:

ב-1993 שוב ניתנה לכם הזדמנות למדינה משלכם, ושוב העדפתם דם ומוות.
אתם יכולים לבוא בטענות רק לעצמכם.

אל תדאג, אנחנו יודעים היטב למי אנחנו צרכים לבוא בטענות.

ציטוט:

אוי, השקרים והפרופגנדה... ספטמבר השחור (ירדן - כ-8000 הרוגים, מעשי טבח וזוועה משני הצדדים), אל-חמה (סוריה - 25000 הרוגים), דרום וצפון עירק (לאחר מלחמת המפרץ הראשונה - עשרות אלפי הרוגים), חלבג'ה (עירק - כ-5000 הרוגים), נהר אל-ברד (לבנון - כמה מאות הרוגים) והרשימה נמשכת ונמשכת...
כפי שציינתי, הרוצחים הגדולים ביותר של ערבים הם אחיהם הערבים...

גם בסוגייה הזו דנו... ושוב בקיצור
רצח ערבי בידי ערבי.. לא צריך לגרום לי לחפש רוצח זר...
מה ההבדל... כל כיבוש הוא רצחני ומנוול.. אם זה מדינה ערבית נגד מדינה ערבית אחרת..
אם זה "רוצח קטן" נגד עם שנאבק למען קיומו, זהותו, עתידו.. וכו

ציטוט:
היחיד שמפגין בורות ומסלף את העובדות זה אתה.

ניתן להגיד את אות הדבר לגביך.

הערה: כל הושאים הללו ממוחזרים שוב ושוב מצדך, בפעם הבא אני אסתפק בלא לענות.. ואפילו אם זה ייתן לך הרגשה שקרית (ולא בהכרך צודקת) שאתה מצליח בטיעונים (נגיד: שחסרות כל בסיס, אני מציע לכל קורא באשקול זה לעין בבוסטים הקודמים.. ויווכח לדעת מי מסלף עובדות... ומי בורח מתשובות... ומי מתקשה בהבנת העובדות.

עד לכאן, הדיון איתך נעשה עקור.
ישן 31-08-2007, 11:43
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
מחבלון קטן, הרי אתה יודע שאם ישראל הייתה 1\100 ממה שמדינות ערב\איסלאם בתחומים :
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "תראה: למה זה נראה דיון..."

אכזריות, רצח עם, דיקטטורה, דיכוי מיעוטים וכו' כבר מזמן היית עמוק במרתפי השב"כ יחד עם כל החמולה מסוריה\עיראק\חיג'אז\אלג'יר\תורכיה (להקיף בעיגול תשובה נכונה). לא נורא, תמשיך לשחק אותה, תמשיך לצרוח על אברטהייד, דימוקרטיה, גיזענות, בלה בלה בתקשורת של היאהוד, אתה נהנה מזה. רק תזכור, שלמרות שנראה לכם שהיהודים הם כוסיות בלי כבוד שאפשר לדרוך ולצחוק עליהם ולזיין אותם לנצח, יום אחד תעשו משהו שישרוף למישהו פיוז וצ'יק צ'ק תצטרפו לאחיכם במ.פ. אי שם בדרום מזרח סוריה.

נערך לאחרונה ע"י תוכי.נ בתאריך 31-08-2007 בשעה 11:46.
ישן 31-08-2007, 15:18
צלמית המשתמש של הפטריוט

נו, באמת, למה כבר ציפיתי...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "תראה: למה זה נראה דיון..."

שבן לתרבות השקר והכזב יקבל את העובדות?... לא, אתה מעדיף את השקר והפנטזיות שבניתם לעצמכם, כדי להצדיק את כשלונותיכם ופשעיכם.
"כמה אנחנו הערבים מסכנים... האומה הערבית הקטנה והחלשה שוב נכבשת על ידי האימפריה הציונית האכזרית... אוי לא... הרי מעולם לא פגענו בהם, מעולם לא תקפנו אותם, מעולם לא רצחנו בהם, אז מה הם רוצים מאיתנו...? אוי לא, תצילו אותנו..."

אתה רוצה להתבכיין ולהמשיך לפזר את הפרופגנדה והשקרים שלך, או שאתה רוצה לנהל דיון ענייני?
אני מביא עובדות, עם סימוכין. אתה מביא פרופגנדה, לא מסוגל להביא סימוכין לשטויות שלך (כולל ה"סיכום" המוזר שלך לפגישה של המופתי והפיהרר, שלא ברור מאיפה הקרצת אותו), ואח"כ מתבכיין על שקרים וסילופים...
אז תפסיק להתבכיין. או שתודה שאין לך טיעון ענייני להביא מולי (ולכן אתה מתבכיין על שקרים וסילופים), או שתביא טיעונים ענייניים ותפסיק עם הפרופגנדה האש"פיסטית שלך.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 04-09-2007, 22:35

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "אני לא יודע מה עשינו בפרטי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
אני לא יודע מה עשינו בפרטי פרטים לאנשים שישבו פה לפני מלחמת העצמאות,מה שאני יודע זה שלא משנה כמה "רע" זה היה זה עדיין בגדר אסל לעומת מה שהמצרים היו עושים להם במקומנו,ככה שאין מה לחפור בזה,למרות שנכון-אין אני רוצה לשכוח ולא חושב שהפלסטינים צריכים לשכוח אבל מאידך גיסא,זה צבוע פתאום "לשכוח" את כל מה שהמצרים והירדנים עשו לפסטינים במשך 19 שנה.
לנהוג כך מראה שאתה חסר כל אובייקטיביות.

להזכירך, איני "שוכח את כל מה שהמצרים והירדנים עשו לפסטינים..", אני הבהרתי שלא היה כיבוש, לא ירדני ולא ומצרי.. אתם משתמשים בלקסיקון שלכם.
אני רק אמרתי נניח שזה נכון (וזה לא נכון שהיה כיבוש ירדני ומצרי).. רק כדי לחסוך דיון שולי בין אם היה (כיבוש) או לא היה.

לכן, אין כאן שום צביעות, כפי שאתה טוען.

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 04-09-2007 בשעה 22:38.
ישן 05-09-2007, 22:04
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]או שאתה מעדיף..."

הא....הבנו.
מעדיף עובדות ממנהיגיכם האינפנטילים בכנסת שבמקום לקדם אתכם לחייים טובים יותר ממציאים לכם כל מיני דמיונות על הכובשים הציונים(שד"א הם אלה שבאמת באו אליך הביתה וסידרו לך אינטרנט).
אם תשים לב ידידי היקר,כל פעם שהייתה איזו התקבות ותחילת הזדהות של ערביי ישראל עם מדינתם,באו המנהיגים המושחתים שלכם והביאו אותכם לקיצוניות ולאומנות שממנה לא יצא לכם כלום.

כבר נמאס מכם,מהתלונות שלכם ובלבולי שכל על נכבות.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 30-08-2007, 18:27

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "האו"ם יכול להחליט מה שהוא רוצה"

ציטוט:
שימוש באזרחים כבמגן אנושי הוא פשע מלחמה.

נכון, אבל הבעיה שלא נעשה שימוש בהם כמגן אנושי.. מגן אנושי למי ??? לכוחות היוניפיל ???
חוץ מזה שימוש באזרחים כמגן אכן פשע מלחמה - והענישה היא למי שמשתמש באנשים כמגן אנושי
ולא לאנשים עצמם, על ידי ביצוע טבח המוני בהם.

ציטוט:

מי שמציב אמל"ח בקרבתם של אזרחים, על מנת להרתיע את הצד שכנגד מלתקוף, הוא פושע מלחמה. החוק הבינלאומי קובע שנוכחותם של אזרחים במקום שכזה אינה סיבה מספקת לביטול תקיפה.

אני אגיד לך למה בכל פעם שאתם מפצצים מתים אזרחים חפים מפשע...
אתם פשוט מפצצים בתים, בתי ספר, מוסדות חברתיות.. וכו...
מפצצים את הבתים בטענה שיש בהם אמל"ח... ואת הגשרים בטענה שמשתמשים בהן לוחמים
את תחנות הטלוויזיה.. את החשמל.. המים.. הכבישים.. הולכי הרגל (בטענה שאי אפשר להבחין בין לוחם לבין עובר אורח).. העצים..

הידד לכם... תחלקו לחברה צל"שים.
ישן 30-08-2007, 18:54
צלמית המשתמש של הפטריוט

בטח בטח בטח
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE] שימוש באזרחים כבמגן..."

אל-יאהוד, כרגיל, אשמים בכל צרות העולם, והערבים לא אשמים בדבר...

כפר קנא הראשון - התבצע ירי קטיושות סמוך למחנה של האו"ם, שבו התרכזו פליטים. הדבר נעשה מתוך כוונה ברורה להעניק חסינות ליורים, או, כמו שאכן קרה, במקרה של ירי תגובה ישראלי, לגרום פגיעה המונית באוכלוסיה אזרחית ו"להפיל את התיק" של ישראל.
כפר קנא השני - החיזבאללה הסתיר מצבור קטיושות בתוך מבנה אזרחי, מתוך מטרה זהה (למנוע ירי של צה"ל, או לגרום אבידות כבידות ולהאשים את ישראל).

בשני המקרים מדובר בשימוש ציני של ארגון טרור ערבי באוכלוסיה שלו כבמגן אנושי (עולם כמנהגו נוהג...)

תגיד לי,האם הדולפינריום בתל אביב הוא מטרה צבאית? או מסעדת מצא? או קפה הלל? או האוטובוסים של אגד ודן? האם בנות משפחת חטואל היו חיילות? שלבהת פס,בת 10 חודשים, היתה חיילת בצה"ל?

כשנהרגים אזרחים ערבים, הרי הם היו בקרבת מטרות צבאיות לגיטימיות (מפקדות, מחסנים, מפעלי ייצור). כשנהרגים אזרחים ישראלים, הם היו בדרך לעבודה, ללימודים, לקניון...
יחי ההבדל הקטן...

ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-08-2007, 19:05
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=הקרדינל]כפי שהפטריוט..."

מדוע לא? קשה לך להאמין שהעולם הזה תומך בכם משום שנאת המן ולא משום אהבת מרדכי? זאת האמת לצערנו הרב, כמו למשל ההחלטה שלהם גם שהציונות היא תנועה גזענית, החלטה שבוטלה רק לאחר כמה עשרות שנים. האו"ם הוא גוף אובייקטיבי בדיוק כמו שאר תנועות השלום למיניהן. ובנושא כפר קאנא, עד כמה שזה נראה לפי ניתוח של הנושא מדובר במקום ששימש לשיגור קטיושות לעבר ישראל וישראל הפגיזה אותו במטח ארטילרי, זה שהיה שם כוח של האו"ם רק מחזק את ההרגשה שהייתה שם פעילות חיזבאללה משום שכפי שאתה בטח יודע יוניפי"ל, אותו כוח בין-לאומי ארור, היה משת"פ של אש"ף וחיזבאללה. הנושא גם מראה שהאו"ם בהחלט לא אובייקטיבי: בין הפעולות שביצע צבא לבנון נגד פתח אל איסלאם קיימת הפגזה מאסיבית (!) של מחנות הפליטים, כאשר לבטח נהרגו עשרות אם לא מאות חפים מפשע אך כמובן האו"ם שתק, העולם שתק וגם אתה שתקת, עוד הוכחה לכך שמותחים ביקורת על כל פעילות של ישראל, גם אם מדובר באחת לגיטימית.

ישן 30-08-2007, 20:02
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "תשמע.. יש לי מספיק ידע..."

יהירים אולי כן, אבל לא כוחניים, עובדה למשל שב67' לא קפצנו על ההזדמנות לתקוף וחיכינו יותר מחודש (!) עד שיצאנו למתקפה מקדימה. בנושא הידע שלך נראה שיש לו חורים בכל מה שקשור להיסטוריה יהודית, לחוק הבין לאומי ולמושגי בסיס כמו אנטישמיות. הטיעונים שלך ברובם חסרי כל בסיס מוצק לנכונותם ואני בטוח שכל משקיף אובייקטיבי שהיה בוחן את האשכול ואת הטיעונים היה נע לצידנו. כנראה שפשוט לחצנו יותר מדי עד שהעלת את טיעון ה"אפרטהייד", טיעון החירום האחרון ואחרי שהוא נפל הבנת שבמאבק הזה תפסיד ואתה מסתלק לך, בכל מקרה זה נתפס כבריחה עם הזנב בין הרגליים משום שאנחנו עם היד העליונה.

ישן 30-08-2007, 20:10
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "יהירים אולי כן, אבל לא..."

יש לי שאלה....(מן הסתם היא לDIGITALIZER) ואני מבקש לאנשים שמערבים פה יותר מדי רגשות ופחות מדי שכל,לא להגיב סתם בשביל פרופגנדה.

מה יקרה בעוד כמה שנים(אולי עוד 5 שנים,לבטח עוד 50-נשמע מוכר)
כאשר זה כבר לא יהיה אופנתי לדבר על מה שקורה פה ולא יעניין אף אחד על סבל הפלסטינים וה"דיכוי" הנוראי של ערביי ישראל...מה אז הערבים יעשו? ימשיכו לעשות רעש וצלצולים וימשיכו להאשים אחרים בכישלונותיהם?או שרק חוסר התעניינות ימריץ ערבים סוףסוף להתאמץ למען המטרה הלאומית להגדרה עצמית.
שוב,אני רק מסתכל על העובדות ההיסטוריות שתמיד יש אשם בכישלונות הערבים בארץ והפלסטינים.

ישן 30-08-2007, 20:33
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "יש לי שאלה....(מן הסתם היא..."

העולם הערבי בפרט והעולם המוסלמי בכלל, לפי איך שהמצב נראה כרגע, ישארו ב"הוא עשה לי, הוא לקח לי" משום שזה נוח יותר. הערבים תקועים בעבר במקום בהווה ומתעסקים בכך שהמערב הוריד אותם מעמדם ועליהם לנקום בו. הם אינם מעוניינים בלהשתפר ולהיבנות אלא להתלונן ולהישאר תקועים בעבר מפואר, הווה עלוב ועתיד עוד יותר עלוב. בסופו של דבר מדינות ערב והעולם המוסלמי ירדו מחשיבותם כאשר נפט יפסיק להיות משאב האנרגיה הראשי, וכפי שביטאה את זה היטב אחת הדמויות ב"סיראנה": "לפני מאה שנה חייתם באוהלים במדבר הזה, חותכים את הראש אחד לשני ובעוד מאה שנה תעשות את אותו דבר"

ישן 31-08-2007, 01:18

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "יש לי שאלה....(מן הסתם היא..."

ציטוט:

יש לי שאלה....(מן הסתם היא לDIGITALIZER) ואני מבקש לאנשים שמערבים פה יותר מדי רגשות ופחות מדי שכל,לא להגיב סתם בשביל פרופגנדה.

איני משתמש בפרופגנדה בדרך כלל, זאת היתה טענתו של ------- וזאת היתה הדרך הקלה כדי לא להשיב לטעונים העובדתיים שהעלאתי.

וגם הפעם - כמו בכל פעם - לא נצטרך לה(פרופוגנדה).

ציטוט:

אתה נשמע לי די אופטימי, אין לך את כל הזמן שבעולם כדי לטפל בסכסוך ובבעייה של האיזור...
לעניות דעתי - מקסימום עוד 10 שנים, אם לא יפתר הסכסוך בצורה הוגנת - הוא (הסכסוך) יפתור את עצמו (ימצא פתרון לעצמו)... אתה לא יכול להקפיא את התרחשויות ואת הזמן.
וההיסטוריה מעידה על מקרים - כעומק הזלזול בסוגיות אלו - כעומק ההפסד.
מה שעולה לך היום שקל, מחר יעלה לך בעשר.

והשאר לא רלוונטי - הדמיון הרחב שלך לוקח אותך רחוק.

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 31-08-2007 בשעה 01:24.
ישן 05-09-2007, 00:05
צלמית המשתמש של Bez
  Bez Bez אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]ששימוש במתקן..."

או"ם שמום, הם נתונים למתקפה יחצנ"ית אדירה מצד מדינות ערב והפלסטינאים שעושים
(לצערי) עבודה נהדרת לעומת משרד החוץ הישראלי, כך שאני לא מחשיב את דעתם
במיוחד אחרי התקרית של חטיפת החיילים בדרום לבנון שבה האו"ם היה נוכח אך לא היה לא איכפת
בכלל.

בנוסף לכך שיש עוד מספיק החלטות או"ם אחרות שמספר לא מבוטל מאויבינו בסביבה לא מקיימים.
להביא החלטות או"ם כדוגמא לא אומר שהן צודקות אם כן הרי הפלשתינאים היו צריכים להפסיק
את הטרור לפני כל ביצוע החלטות או"ם אחרות ע"י ישראל, זה קרה? לא אז למה שישראל רק תיתן
ותיתן ותקבל טרור בתמורה?

יצאנו מעזה הרי, אם רק הייתם מנצלים את זה לטובה מנסים לשקם את עצמכם ומדברים שלום ברצינות אולי היום כבר הייתם מקבלים עוד חלקים מהגדה.

אבל לא, אתם רוצים הכל ועכשיו, נראה לך ריאלי כזה דבר? ואם אתם ממשיכים בשלכם אפילו אחרי
שאנחנו מנסים בכל כוחנו להשיג שלום בר קיימא אז למה שמישהו מאיתנו יאמין לכם עדיין?

נערך לאחרונה ע"י Bez בתאריך 05-09-2007 בשעה 00:22.
ישן 30-08-2007, 14:36
צלמית המשתמש של הפטריוט

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[right][QUOTE] [/right] אין..."

ציטוט:
[right]

אני לא אזרח פולני, ואין לי שום זכויות שם. זו לא הארץ שלי,למרות שמשפחתי היתה שם במשך כמה וכמה דורות.
זה שאתה אזרח ישראלי לא נותנת לך שום זכויות על הארץ. ישראל איזרחה לאחרונה גם ילדי עובדים זרים. האם זו ארצם?
אתה אורח כאן, על פי רצוננו הטוב.

ציטוט:

זה נותן לנו ולו נקודה אחת יותר ממך - מהסיבה הפשוטה שזו ארצנו, ולא ארצכם...

ציטוט:

אנטישמיות = שנאת יהודים. אתה יהודי?
ובבקשה, בוא תוכיח לי שקיים עם פלסטיני.

ציטוט:

בכך שמעשי הרצח של ערבים בערבים לא ממש מפריעים לך...

ציטוט:

כן, אני יודע, זה המצאה שלי...
הטרור, המלחמות, ההרוגים... זה הכל פיקציה של הציונות...

ציטוט:

הם לא חטאו. חטאו מנהיגיהם שכפו עלינו מלחמה. במלחמה יש הרוגים, ומי שפותח במלחמה לא יכול לבוא בטענות שיש לו נפגעים. במלחמה נפגעים גם אזרחים (במה חטאו ילדי דרזדן, הירושימה ונגסקי?). אם לא הייתם פותחים במלחמה נגד ישראל, לא היו הרוגים, משני הצדדים, והיינו יכולים לחיות בדו קיום, ושני הצדדים היו מרוויחים מכך.
אבל אתם מעדיפים מלחמה על פני שלום, דם על פני דו קיום, מוות על פני שגשוג...
אז תשלמו את המחיר.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 31-08-2007, 11:01
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
איזה יופי! תועמלן משכיל מעדאללה אצלנו בפורום!
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=תוכי.נ]חשבת שתצליח..."

רק שבסוף מסתבר שמתחת לידע המרשים ב'קרוא וכתוב' מסתתר עוד פרימיטיבי מהמדבר בהשכלתו, ברוחב אופקיו, בסגנונו, בדבקותו באמת ובעיקר באלימות החבויה בו.

לידיעתך. אנו מחזיקים יהודים ממספר סוגים. חלקם הם כאלו שנדמה לך כי ניתן לגבור עליהם במספר שניות [הם בד"כ עוסקים בתכנון ובניית כלי נשק מתוחכמים], חלקם לא [הם אלה שישתמשו בכלי הנשק בעת הצורך]. חבוט במקלדת כאוות נפשך אך זכור כי הג'מעה מהחמולה הנודדת שלך עוד עלולים לקחת אותך ברצינות ולחשוב שמחלקים בתולות במרכז הכפר ואת מחיר התוצאות של מעשיך אם וכאשר תניפו את נס המרד - תשלמו כולכם.

מאחר ומתחת לשפע המלל היוצא מפיך בחסות הדמוקרטיה היהודית - מסתתר בריון צבוע, אתייחס רק לתקווה שלך ל'יאללה קישטא'. אבותיך ואבות אבותיך כבר ניסו או חלמו מספר פעמים על 'יאללה קישטא' ליאהוד אך איכשהו תמיד מצאו את עצמם מקיימים בסופו של דבר מערכת יחסים זוגית עם עז כלשהי במדבר. אני מניח כי אתה, בעזרת התואר הראשון מאונ' חיפה תצליח למצב את עצמך כגולה משכיל בביירות ואולי אפילו תצא למסע הופעות באירופה יחד עם הסטוריון חדש משלנו - אך אחיך ואחיותיך עלולים למצוא את עצמם מצטרפים לשרות הלקוח המתמיד של אונר"א.
ישן 03-09-2007, 18:16

מה קרה פאטימה? נגעתי בעצב רגיש? האמת כואבת לחובבי המחבלים?
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "אין על מה להתייחס... משפט..."

אל תתבכיין אודות גזענות. התגובה לא מכוונת כנגד כלל הערבים אלא כנגד אותם 'משכילים' הנהנים מפירות הדמוקרטיה היהודית וחותרים תחתיה בכדי להמליך על הארץ הזו את אחיהם צמאי הדם. מתחת לבירבורים אודות קיפוח מסתתר בישארה קטן ומתחתיו מסתתר בד"כ נסראלה מוסרי לא פחות.
מי שרוצה לחיות בשלום במדינה היהודית שיבורך. מי שמשתמש במילים רכות בכדי לחתור מתחת למדינה הנדיבה ביותר לאזרחיה הערבים במזה"ת - לא אמור לזכות להנחות.
ה'עם' שלך קיבל הזדמנויות אינספור אך בריונים שחצנים וחלקלקים כמוך הקפידו להחמיץ את כולן. מהחלטת החלוקה ועד פנוי רצועת עזה. כ'עם' - הוכחתם כי כל שאתם מסוגלים ליצר הוא טרור, בכיינות ונתמכות סעד. אה כן, גם כפיות טובה.
יתכן ואתה מביט בביילין ומחכך ידיך בהנאה וחושב כיצד לחלק את השלל. אל תטעה. רוב היהודים אינם מעריצים את האיחוד הארופאי ואינם מתרשמים מהאהבה לה זוכה 'עמך' בקרב 250 מדינות שהתל"ג שלהם נמוך אפילו משל טייבה שתוצאות הבחירות בהן אינן יוצרות מתח גדול בקרב המצביעים ושרצח המוני הינו שגרת יום יום בהן. אל תצפה כי צרפת או אפילו איראן יבואו להושיעכם. העובדה שהרבה חומר אורגני נקבר מתחת למפרץ הפרסי לפני כמה מאות מליוני שנים מעניקה לכם מספר נקודות זכות אצל מי שזקוק לנפט. זה לא קשור למוסר או לצדק ואין להם כל כוונה להשיט נושאות מטוסים בכדי לדאוג לשוויון בנקיון הרחובות בין ערערה לחדרה.
רוב היהודים - חפצים מאוד לחיות. רוב היהודים אינם נופלים בפח ויודעים בדיוק את מה נבחרי הציבור שלכם מייצגים ורוב היהודים באם יחושו שגבם אל הקיר עלולים לאכזב אתכם כפי שקרה כבר בעבר ולהותירכם עם אהדה רבה מצד טיפוסים דמויי אידי אמין אך עם קצת פחות ארץ.
תאוריית הרחם כנשק של העם הפלשתיני טובה למנוולים שאתה בודאי מעריץ הגוזלים את כספי הסיוע של 'עמך' הנאצל אך יותירו אתכם להתמודד עם הרבה פיות רעבים גם ביום בו יפסיק הבטוח הלאומי לממן את החותרים תחת הלאום שהקים אותו.
רגע לפני שאתה הולך למטבח ליבב לפני לפני תמונתו של סאדם חוסיין שבודאי תלויה שם זכור כי:
באם יתפתו חבריך אחר דברי החלקות שלך וינסו לתקוף את מדינת ישראל מבית תוכל להתנחם בכך כי בזכות הטכנולוגיה המערבית יהיה המפתח שתשאו על צווארכן קל יותר וקומפקטי יותר מהפיקציות איתן מסתובבות סבותיך האידאולוגיות.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 03-09-2007 בשעה 18:23.
ישן 04-09-2007, 16:25

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מה קרה פאטימה? נגעתי בעצב רגיש? האמת כואבת לחובבי המחבלים?"

ציטוט:
ישראלה היפהפיה = אל תתבכיין אודות גזענות.

איני סבור שאני מתבכיין..
איני מבין איך ניתוח של המציאות מתפרש כהתבכיינות.

ציטוט:
התגובה לא מכוונת כנגד כלל הערבים אלא כנגד אותם 'משכילים'

את שונאת את המשכילים (בגרשיים ובלי גרשיים), כי אלה שחושפים את פנייך המכוערות.

ציטוט:
..וחותרים תחתיה בכדי להמליך על הארץ הזו את אחיהם צמאי הדם.

יש מספיק צמאי דם בניכם... לא יחסר פה.. אני היום משוכנע שלא נצטרך ליבא בשלב זה.

ציטוט:
מתחת לבירבורים

דווקא, את נותנת דוגמה יפה ליכולת בירבור יוצאת דופן.
רציתי לצטט (למעשה, להעתיק) את כל הפוסט שלך, אך קל יותר לקורא לבדוק ע"י לחיצה כאן.

ציטוט:
אודות קיפוח מסתתר

נכון, קשה להבחין בקיפוח..
אם בטעות תכנסי לאיזה כפר ערבי (לוד למשל) את עלולה לחשוב שאת נמצאת בהרצליה.

ציטוט:
בישארה קטן ומתחתיו מסתתר בד"כ נסראלה מוסרי לא פחות.

כהנא קטנה ומתחתך מסתתר ברכה (מהשם - ברוך) גולדשטיין אצילה, כמו שאת אוהבת.

ציטוט:
תאוריית הרחם כנשק של העם הפלשתיני טובה למנוולים שאתה בודאי מעריץ

טוב, אולי באיזה שהוא שלב, אני אתחיל להעריץ את המנוולים שאת מעריצה.

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 04-09-2007 בשעה 16:33.
ישן 05-09-2007, 18:37

מרוב שאתה לא מתבכיין הרטבת את המקלדת
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE]ישראלה היפהפיה = אל..."

כמה נלעגת בעיני זעקת השבר הערבית 'גולדשטיין'!
מתוך חריגותו של גולדשטיין וקצת פחות מעשרת הטרוריסטים הרוצחים היהודים ניתן ללמוד על טיבם של בני 'עמך' שהוציאו או ניסו להוציא מתוכם ב'חודש מוצלח' מבחינתכם כמה עשרות שכאלה.

אומה שמחנכת את ילדיה להיות שהידים בעזרת ספרי לימוד לגיל הרך היא אומה צמאת דם. אומה שמנהיגיה מפיצים ספורי נאו-נאצים אודות סוכריות האורניום המדולל מתוך מטרה לגייס עוד רוצחים מקרבה - היא אומה צמאת דם. אותן אמהות עלובות המספרות למצלמה כמה הן גאות בילדיהן שפוצצו אוטובוס היא אומה צמאת דם. אומה המשגרת כשיטה ובכוונה קסאמים למרכזי אוכלוסיה ומסתירה את המשגרים מאחרי ילדיה שלה - היא צמאת דם.

נכון שהתקדמתם מאוד ולפני שבועיים אפילו לא רצחתם חייל יהודי שנכנס לאחת מעריכם! מדהים בשביל אומה נאצלת כמוכם! עד גיל 25 עוד תגיעו לירח!

לענין הרצליה והכפרים הערביים. אם במקום לחמוד את מה שבנו אחרים בעמל הייתם מטפחים קצת את ישוביכם יתכן ומצבכם היה טוב יותר. את פטנט ראשי החמולות הרואים בתפקיד ראש המועצה מסחטת כספים שכללתם לאומנות. תלמדו, תעבדו, תשלמו מיסים וארנונה, תנצלו את השטחים הרחבים העומדים לרשות המועצות הערביות ואת שלוש שנות היתרון הכלכלי שמעניקים לכם היהודים בזמן שהם צריכים להגן על ארצם מפני אחיך האוהבים בארצות ערב ומפני דומיך בקרב ערביי ישראל - וותרגישו קצת יותר טוב עם ההשוואה להרצליה. גם דימונה לא דומה להרצליה, אבל תושביה אינם מצפים לאחיהם מעבר לים שיחסלו את המדינה.
דחיתם את הצעת החלוקה ב47, זמזמתם בהנאה את אטבאח-אטבאח ב67, רקדתם על הגגות ב91 - מדוע מגיע לכם משהו בכלל? האם הייתם מספקים מים וחשמל לחבל ארץ יהודי שלא נותר בו ערבי אחד ושהיה תוקף את אוכלוסיתכם האזרחית יום יום? הסיבה היחידה שאנו עדיין חיים כאן היא חוסננו והסיבה היחידה שאתם עדיין חיים כאן היא מוסריותנו.

בכיינות, חמדנות ולא מעט צביעות. התפיסה כי אם ראיתי משהו יפה עלי לקחת אותו בכח ולא לנסות ולחקותו - הביאה אותכם עד הלום ותביא אותך ואת דומיך באם תעברו לאלימות מעשית לטיול שורשים בחורן או בעמאן.

אם נסכם את העניין: [1] היית מחסל את היהודים ב10 שניות אם... - חשפת את חיבתך לרצח יהודים.
[2] הינך חלק מהאומה הערבית - נכון. וזו מהות המאמר אודות הפיקציה הפלשתינאית.
[3] יש לכם עומק אסטרגי - נכון, ולכן הסיבה שאינכם מתפשרים וסרבתם לחלוק את פיסת הארץ הזו עימנו היא חמדנות ורצחנות. על כך נענשתם פעמיים אך משום מה אתם סבורים כי תמיד צריך להעניק לכם הזדמנות נוספת [לתקוף אותנו]

מ.ש.ל

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 05-09-2007 בשעה 18:48.
ישן 06-09-2007, 15:45

בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מרוב שאתה לא מתבכיין הרטבת את המקלדת"

ישראלה היפהפיה =

ציטוט:
מדוע מגיע לכם משהו בכלל?

כי זה לא תלוי בך... הבנת, או שאאית לך את זה ?
כי זה תלוי במשהו שאת מאוד לא מוצא חן בעינייך.. החוק.

ציטוט:

האם הייתם מספקים מים וחשמל לחבל ארץ יהודי שלא נותר בו ערבי אחד ושהיה תוקף את אוכלוסיתכם האזרחית יום יום? הסיבה היחידה שאנו עדיין חיים כאן היא חוסננו והסיבה היחידה שאתם עדיין חיים כאן היא מוסריותנו.

תודה על המוסריות שבך...
אבל, בכל זאת, אם באיזה שהוא שלב את מתחרטת ובא לך לאמץ את המודל הנאצי, ולסדר לנו "פתרון סופי".. לשיקולך ולשיקולי אפי איתם.

ציטוט:
בכיינות,

בזה השתמשתם בפני כל העולם עד שנתנו לכם פיסת האדמה הזאת..
הרי, אתם טובים בזה.

ציטוט:
חמדנות

חמדנות זה, לרצות ולקחת מה שלא בשבילי...
אז מתי אתם מתכוונים להחיזר את מה שגנבתם לאורך 60 שנה ????

ציטוט:

ותביא אותך ואת דומיך באם תעברו לאלימות מעשית לטיול שורשים בחורן או בעמאן.

1- טיול השורשים יקח אותי לחיפה, לת-אביב וליפו... שם הם השורשים שלי (בניגוד לך, כמובן).
2- האיום הזה לא מזיז לי שערה אחת.. את יכולה להמשיך לנבוח כמו כלבה רעבה...

ציטוט:

אתם סבורים כי תמיד צריך להעניק לכם הזדמנות נוספת

בסוף אתם עצמכם תביאו כאן אסונות, ותתחילו להתחנן להזדמנות נוספת

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 06-09-2007 בשעה 15:50.
ישן 06-09-2007, 19:17

אתה לא עוקב אחר הסדר הנכון ילד.
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "ישראלה היפהפיה = ..."

אני שמח שהחוק הינו בעל ערך בעיניך ומתוך כך מבין עד כמה אתה מקבל את חוק השבות ואת תקנות האפוטרופוס על נכסי הנפקדים. כמעריץ של המופתי המתכוון ללכת בכל דרכיו כדאי שתתעניין בפרטי החקיקה הקשורה בנושא. היא יכולה להיות מאוד רלוונטית בעבורך.

היהודים למיטב ידיעתך לא היו מיעוט עוין הזומם להשמיד את גרמניה והגרמנים לא 'גרשו' את היהודים.
מאחר וכבר העלת את הנושא הרי שהטרמינולוגיה שלך היא לכאורה 'פגועה ומקופחת' אך היא מוכרת לנו היטב ככזו שנועדה להכשיר שפך דם יהודי. אין בכוונתי או בכוונתנו כעם להרוג אזרחים ערבים.

הכוונה שלי מתמקדת בצורך להרוג את אלו מבינכם הזוממים להרוג בנו ולגרש להרחק מכאן את תומכי החבלנים והמרצחים. דבריך ממקמים אותך בשורה אחת עם עם השהידים הפרימיטיבים שהקים עמך ומציבים אותך בנתיב בו צעדו סבותיך: צפונה, מזרחה ודרומה. באם הדבר מטריד אותך הרי שהרג מקדים של מחבלים הזוממים לפגע עולה בקנה אחד עם החוק ואני מניח שגם גרוש המוני של מורדים תומכי אויב ניתן להסדיר.

שועשעתי לראות כי טיול השורשים יקח אותך לתל אביב. החמדנות מעבירה יצור עצל ועלוב שכמוך על דעתך שכן 'תל אביב' קשורה לעברך בערך כמו שיצור בזוי כמוך קשור למוסר או לשלום. [אלא אם כן במונח תל אביב אתה מציין כי חשקה נפשך להשתעשע בירי צלפים ממנשיה לכיוון הכרמל כפי שעשו סבותיך העלובים בטרם נמלטו כשפנים].

אתה מוזמן להזדהות בשמך ולפנות לאפי איתם כנאצי. אני מניח כי תזכה להווכח מה דעת החוק שתה מכבד על כך. איתם אינו זקוק לסנגוריה שלי. אני משער כי כמוני - אחד מלקחיו מן השואה הוא לזהות את הכלבים מריחי הדם ולהכות בהם עוד בשלב הרחרוח ולבלום טיפוסים נאלחים עוד בשלב התעמולה.

הייתה לנו סיבה טובה כמובן לבכות בטרם קמה המדינה. סיבה זו נתנו לנו הנאצים ושותפיהם בינהם המופתי. אני מניח כי אם היית חי אז היית מצטרף לאדוניך. בכל אופן למדנו כי בכי אינו מסייע לנו להשיג את האדמה הזו ונאלצנו להפגין אומץ ולעמוד בפני נקלים שכמוכם ולחבוט בעכוזכם.

מדינתנו קמה בכח היצירה, בכח המעשה, התעשיה, החקלאות, המחשבה וכמובן החרב והאומץ לאחוז בה. אתה מלהג בעברית על מחשב ובו שבב של אינטל ונהנה מחרויות הדמוקרטיה היהודית - זכור זאת לכשתגיע לחושת פליטים בזרקא או לתא ממוזג בנפחא באם תתייצב באופן מעשי לצד אויבינו בשעת מבחן.

לאט לאט יצא המרצע מן השק: בכיין תאב אלימות המשתמש בטרמינולוגיית דר שטרימר והמצפה בכיליון עיניים לאחיו הגבורים שיבואו לבצע פה טבח כלשהו או לפחות להעניק לו שבוע של ביזה - ובו זמנית דורש זכויות 'אזרח'...
ישן 30-08-2007, 20:11
צלמית המשתמש של ducklock

כאשר זה כבר לא יהיה אופנתי לדבר על מה שקורה פה ולא יעניין אף אחד על סבל הפלסטינים וה"דיכוי" הנוראי של ערביי ישראל...מה אז הערבים יעשו? ימשיכו לעשות רעש וצלצולים וימשיכו להאשים אחרים בכישלונותיהם?או שרק חוסר התעניינות ימריץ ערבים סוףסוף להתאמץ למען המטרה הלאומית להגדרה עצמית.
שוב,אני רק מסתכל על העובדות ההיסטוריות שתמיד יש אשם בכישלונות הערבים בארץ והפלסטינים.
מצטער עלהטעות בשירשור

ישן 31-08-2007, 14:40

בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי דביר1 שמתחילה ב "תן לי להסביר לך משהו אחד שאתם..."

אז תן גם לי להסביר לך משהו אחד שאתם כנראה לא מבינים:

אתה טוען:
ציטוט:
אתם קוראים לזה כיבוש,ואני מסכים,אם כבשתי,זה שלי!

אז מה פתאום אתה מתפלא שדורות שלימים לא מכירים בכך (בשטחים הכבושים)
הרי, העליונות הצבאית (שלדעתי כבר לא קיימת יותר/לא מכרעת/ לא בסיסית) בהכרעת הסכסוך.
אתה לא יכול להסתמך על עיקרון (הכח) לאורך זמן - הרי נתון זה משתנה בכל שנה.. ולא לטובתנו (תרשה לי להזכיר לך שאני ישראלי) כישראלים.

ציטוט:
אין לכם טיעון בכלל,פתחתם במלחמות (הערבים בכללי) והפסדתם!

במלחמות עם ישראל הערבים ספגו נזק יותר רחב וקשה מהצד הישראלי... אך לא זה שקובע מי ניצח.. העיקר מי משיג את המטרות שלו מהמלחמה..

אז יוואלה נזכר בכמה מלחמות "שהפסדנו" (כהגדרתך לערבים):
כפי ש "הפסדנו" במלחמת יום כיפור..
כפי ש "הפסדנו" מהאינתיפאדה הראשונה..
כפי ש "הפסדנו" במלחמת לבנון הראשונה..
כפי ש "הפסדנו" במלחמת לבנון השנייה...
כפי שעוד "נפסיד" במלחמות הבאות...

ציטוט:
הארץ פה היא של יהודים,בגלל זה קוראים לה ישראל ולא פלסטין

את זה אתה אומר.. כך אתה קורא לה..

ציטוט:
המדינה הזאת שנותנת לכם יותר ממה שהיא חייבת

נכון, המדינה נותנת לנו מעל ומעבר... תודה.

ציטוט:
ואתה משמיץ את היהודים?

אתה מרגיש מושמץ לאור העובדות הללו ???

ציטוט:

השנאה בין העמים תכבה רק אחרי דבר אחד,אחרי מלחמה אחת נוראית שתשמיד את אחד העמים,ורק אז,אולי,ישקוט כאן שקט.

טוב, כאן תשמע ותבין טוב..
הנוסחה הזאת צריכה להדאיג אתכם כישראלים.. לא אנחנו כערבים..

העמים הערבים ידעו הרבה נכבות (אסונות) לאורך ההיסטוריה (המודרנית והעתיקה)..
והערבים (בגלל הרבה גורמים - מספרם, הפריסה הגיוגראפית.. המשאבים שנתונים בידיהם.. וכו)
הצליחו תמיד לשרוד ולהשתקם ולהוות איום עד פעם...
אך, איני מאמין שהישראילים (כעם וכמדינה) יכולים לשרוד אסון כזה..
לכן, אסור לכם לחתור לתהליך/למצב כזה..

ציטוט:
כל מילה שלך היא מיותרת.

לא בהכרח!

ציטוט:
אנחנו שולטים,

נכון

ציטוט:

ולכן עליך לקבל בשקט את מרותנו גם אם דבר זה אינו מוצא חן בעינך.

לאו דווקא זאת המסקנה שלי.

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 31-08-2007 בשעה 14:48.
ישן 03-09-2007, 19:17
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אתה ממשיך לשכנע אותנו בנועם עד כמה שכדאי לנו שלא "לנצח" שוב...
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "אז תן גם לי להסביר לך משהו..."

ובכן, מעבר לזה שאני שמח ש"אתם" זה כל הערבים ו"יש לכם עומק גאוגרפי עצום" (מה שאומר שאכן זה שבקרוב, ככל הנראה, עוד רבים ממכם לא ישכנו בארץ ישראל, זה לא אסון גדול), כדאי שתבין:

אין פנינו לפשרה אתכם, פנינו להכרעה. הערביזם הוא ניוון, הליכה אחורה, סבל ופיגור, ולכן כל לאום או דת שנופלים לפח הזה ממילא יחדלו להתקיים. מסיבה זו אין בנו פחד מפני ההכחדה (שאגב: עברנו כבר צוררים גדולים וחזקים מההמון האיסלאמי) אלא ידיעה ברורה כי נחייה לנצח בין עימותים מדודים שבהם הערבי יובס וחלקו גם יכחד כיישוב (וראה 48, 67 ואפילו 73 שבה כל הסורים במזרעת בית גאן עזבו בתיהם. הפ חזרו רק בחסותו של קיסינג'ר) ובין תקופות רגיעה שבהם האוייב הערבי ישתקם.

לשימחתי ההכרה בשטניות שבאיסלאם, ובמידה מסויימת הערביזם, אינה זרה היום לרבים בעולם שאין להם אהדה או קשר לישראל. בין אם כתהליך חברתי ובין אם בכוח, לא תהיה מניעה אלא להכרית את האיסלאם השטני.

ישן 03-09-2007, 20:19

'נכבה' זה מלשון 'נקבות'? כל הזמן בכי ונהי.. נראה לי שפורום 'מה שבלב' יתאים לך יותר.
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "אז תן גם לי להסביר לך משהו..."

הבנו את המוטו: "אנחנו ערבים מתוקים ורודפי שלום. תנו לכם להרוג אתכם קצת כי אחרת נהרוג אתכם הרבה". אתה מגיח כנאצריסט קטן לתוך שיחה של בני עם מוצלח משלך, מודיע על רצונך 'לחסל אותם תוך 10 שניות' ומנפח נוצות כמו המוכתרים של כמה מאות כפרים זניחים ונשכחים לפני 60 שנים, מבלבל את המח על אחיך הערבים שישמשו לכם עומק אסטרטגי [כפי שהם עושים באדיקות בכל פעם שאתם זקוקים להם מ48] ולבסוף מצפה כי נדון עימך על 'שלום'?

אני מניח כי כמקובל במגזר שלך העתקת בבחינות הבגרות [לא מאשים אותך, אחרת איך יכולת להתקבל לתואר ראשון בחינוך לגיל הרך בסמינר השקומי המעורב שליד אונ' חיפה?] - ולכן לא חידדת את יכולת הסקת המסקנות שלך.

אנו איננו משתוקקים לעימות גדול. אנו מקשיבים לך, מבינים כי העימות הזה בוא יבוא ומתכוננים. אם אתה מקיש מכך שישראל אינה מוחקת מזרעות עלובות בכדי לעצור ירי קטיושות [שכה משמח אותך] כי ישראל נחלשת - יבושם לך. אני מרשה לעצמי להעניק לך שי צנוע מאת חברי הפורום שילווה אותך בדרך בה בחרת:

[img]http://tbn0.google.com/images?q=tbnneQGd6a3bSuQM:http://www.artlook.co.il/DBimages/med.2218744_big.jpg[/img]
שימושי מאוד, מצטלם טוב. המילה האחרונה בעין אל חילווה.
ישן 31-08-2007, 18:02
צלמית המשתמש של ducklock

המממ

"אתה נשמע לי די אופטימי, אין לך את כל הזמן שבעולם כדי לטפל בסכסוך ובבעייה של האיזור...
לעניות דעתי - מקסימום עוד 10 שנים, אם לא יפתר הסכסוך בצורה הוגנת - הוא (הסכסוך) יפתור את עצמו (ימצא פתרון לעצמו)... אתה לא יכול להקפיא את התרחשויות ואת הזמן.
וההיסטוריה מעידה על מקרים - כעומק הזלזול בסוגיות אלו - כעומק ההפסד.
מה שעולה לך היום שקל, מחר יעלה לך בעשר.
"
האמת שגם תוך 10 שנים ההתעניינות תלך ותרד באזור...אבל הבעיה היא שזה יפעל רק לרעת הפלסטינים בן אדם...חייבים להכיר בעובדות,בלי שחצנות,בלי יהירות.. חוסר העניין בהם פשוט יפעל לרעת הפלסטינים.

תחשוב על זה...(תחשוב באמת בלי תגובה ישר רק בשביל לצאת הגבר שענה,כי זאת לא המטרה)

ישן 31-08-2007, 23:31
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אתה יכול לרחם כאהבת נפשך...

לא פעם אני שואל את עצמי כיצד זה יכול להיות שהערבים מתעקשים לחזור על אותן טעויות, ובמדויק... בכל "סיבוב" קמים המתסיסים ובלהג שחצני מספרים לנו היהודים עד כמה שכל מה שאנו, יש לנו, ירשנו, קיבלנו, לקחנו, נתנו, בנינו, גידלנו... עד כמה הכל "כלאם פאדי". בכל סיבוב זה נגמר יותר יותר רע מבחינתו של הערבי.

מעבר לכך שאני חייב לציין בסיפוק, שאני מרוצה מכך שאישים כמוך דוחפים את כולנו לעוד מלחמת כל בכל (לא זאת עם טנקים, אלא זאת עם רובים ורימונים: כזאת שבה המפסיד מתחפף ומאבד הכל): בסופו של יום לו היה לכם מספיק תבונה לחיות אתנו בשלום, בשלב הזה כבר הייתם יכולים לנווט את המערכת מבפנים.

במקום זאת אתם דבקים בערכים הישנים של "אבו עלי": העיקר השרירים. ובכן: אני מעריך שסיבוב הנקבה השלישי כבר מתבשל לו מתחת לפני השטח. הפעם, מה שכן ושלא כמו ב - 48, חובה יהיה לדאוג שמסעודת הנקבה לא יוותרו כל שאריות. את המלחמה הכוללת שאתם תכפו עלינו, תישאו בסופו של דבר אתם עצמכם. תפוס לך קשיש ערבי שאתה סומך על דבריו, שהוא צלול ואינו מפחד מן המציאות. שאל אותו על היאהוד של 47 לעומת היאהוד (שגילה) ב-48/9. אם אתה ישן טוב בלילה זה אכן סימן שהעיוות האיזלאמי יושב במערכת ההפעלה שלכם חזק מכדי לאפשר לכם לחשוב בהגיון.

אני מאוד מקווה שחו"ח לא תחבב אותנו אי פעם: נהפוך הוא! תבוז, תשנא ותדחה אותנו. ספר לי יום יום על הסבא רבא הפולני שבא לכן על כתפי פועל נמל ערבי! ספר, ספר... שחו"ח לא נרדם שוב בשמירה.

ואך תשכח: בעין אל חילווה הבריזה פחות טובה מאשר בראשידיה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 31-08-2007 בשעה 23:35.
ישן 02-09-2007, 19:59

בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אתה יכול לרחם כאהבת נפשך..."

g.l.s.h =

ציטוט:
g.l.s.h = .. שאנו, יש לנו, ירשנו, קיבלנו, לקחנו, נתנו, בנינו, גידלנו...

יש את זה.. (גבולות 1967), ועל זה איני עורך דיון.

ועכשיו תחשוב על זה:
ויש את האדמות שאתם קבשתם, גנבתם, סיפחתם, גזלתם...

ציטוט:
לו היה לכם מספיק תבונה לחיות אתנו בשלום

אולי, יבוא יום ונחליט לוותר על האדמה (בגבולות שאחרי 1967), אולי יום אחד תהיה לנו תבונה ונגיד: את האדמה שיקחו המתנחלים..

אין כמו שכל ישר... זה מה שיפה בישראלים.

ציטוט:

זה אכן סימן שהעיוות האיזלאמי יושב במערכת ההפעלה שלכם חזק מכדי לאפשר לכם לחשוב בהגיון.

עדיין יש לך אנשים שחושבים בהגיון (אבל לא ההגיון שאתה מתכוון אליו), ואפשר בסוף להגיע איתם לפשרה...

את האנשים ש"העיוות האיזלאמי יושב במערכת ההפעלה שלהם", אתה עדיין לא פגשת (לפחות לא כאן).

-

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 02-09-2007 בשעה 20:02.
ישן 02-09-2007, 23:19
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "vlad_k טוב, אחרי כל..."

המממ אני לא מבין מה הקטע של גבולות 67....

כבשנו? נכון! אין עוררין שכבשנו אותם בכוח החרב...אבל אין לנו ברירה...

אם לא היינו כובשים,הסורים היו חוגגים עכשיו בת"א.

כבשנו את זה וזהו! כפו עלינו מלחמות והערבים הפסידו מזה! שיפיקו מהמלחמות לקח.

ד"א אתה אוהב לדבר עלינו כיהירים וזייפנים נכון?

אבל אם הסורים היו כובשים את ישראל הם לא היו מחזירים אינץ' ליהודים!

ונחש מה,העולם היה שותק! רק בגלל שהערבים רוב!לא בגלל שזה צודק!

ועכשיו הערבים צועקים לא בגלל שהם צודקים! אלא בגלל שהם יכולים לצעוק!

אז ישראל תכבוש כי היא יכולה!ובלי היהירות אפשר להסכים על כך שמלחמה מול סוריה לדוגמא תהיה שונה בתכלית מהמלחמה בלבנון אשתקד.חיזבאללה זה אירגון כמו חמאס בערך-חסר כל ערכים והכי חשוב-בלי שום דבר להפסיד! לא נפתח את זה פה אבל בוא נגיד שלמדינות האחרות באזור יש הרבההה יותר מה להפסיד.

לישראל יש עוד הרבה כוח שלא תחשוש לרגע שמה שצה"ל עשה בלבנון זה כל מה שהוא יכול לעשות צבאית.יש עוד הרבה שחקני ספסל בעת ביקוש.

ערביי הארץ ובייחוד הפלסטינים...זה סתם מאבק נואש כי הרי אין לכם עם מה להתמקח במו"מ עם ישראל...אנחנו ניתן מדינה פלסטינית אנחנו ניהפך למדינת כל אזרחיה והערבים יעשו ...מה???

"לא יהרגו אותנו"?

שהערבים ישיגו משהו באזור הזה במקום לקטר ואז נראה על מה יש לקיים מו"מ.
בינתיים אני לא רואה שום סיבה "להחזיר" את שטחי הכיבוש שנכבשו ב1967

ישן 03-09-2007, 12:46

בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "המממ אני לא מבין מה הקטע של..."

ציטוט:

ducklock = המממ אני לא מבין מה הקטע של גבולות 67....

כבשנו? נכון! אין עוררין שכבשנו אותם בכוח החרב...אבל אין לנו ברירה...

אם לא היינו כובשים,הסורים היו חוגגים עכשיו בת"א.

למיטב ידעתי, הסורים מעוניינים בגולן (שטח סורי כבוש - 1967) תמורת שלום.

ציטוט:

אבל אם הסורים היו כובשים את ישראל הם לא היו מחזירים אינץ' ליהודים!

למיטב ידעתי, הסורים מעוניינים בגולן (שטח סורי כבוש - 1967) תמורת שלום.

ציטוט:

אז ישראל תכבוש כי היא יכולה!ובלי היהירות אפשר להסכים על כך שמלחמה מול סוריה לדוגמא תהיה שונה בתכלית מהמלחמה בלבנון אשתקד.חיזבאללה זה אירגון כמו חמאס בערך-חסר כל ערכים והכי חשוב-בלי שום דבר להפסיד! לא נפתח את זה פה אבל בוא נגיד שלמדינות האחרות באזור יש הרבההה יותר מה להפסיד.

אם ארה"ב תנצח בעירק, ישראל יכולה לנצח בסוריה - חוץ מזה שלסוריה יש ברית עם איראן, איני מאמין שהצלחתם עד כה למצוא את "הפתרון" של הסוגייה האיראנית באיזור.

ציטוט:

ערביי הארץ ובייחוד הפלסטינים...זה סתם מאבק נואש כי הרי אין לכם עם מה להתמקח במו"מ עם ישראל...אנחנו ניתן מדינה פלסטינית אנחנו ניהפך למדינת כל אזרחיה והערבים יעשו ...מה???

"לא יהרגו אותנו"?

עם מדינה פלסטינית (בשטחים), אתה פותר את הבעייה היותר קשה ומדממת.

ועם מדינת כל אזרחיה - אתה פותר את העוול שנגרם לערביי ישראל כבר 60 שנה..

איך יכול שמתן שוויון לערביי ישראל יאיים על חייך ?

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 03-09-2007 בשעה 12:51.
ישן 05-09-2007, 21:48

איך שאתה מלהטט בין 'הייתי מחסל את היהודים' לבין 'גם אני אזרח' :)
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=ducklock]הילדון דיבר..."

[1] מדינה פלשתינית הייתה קמה כבר לפני עשור ויכולה לקום בשניה זו ברצועת עזה. הדבר היחיד שמונע זאת הוא חוסר היכולת שלכם לעשות משהו חיובי במו ידיכם ולהשתלט על החמדנות ותאוות הרצח.

[2] יש לנו הסכם שלום עם ירדן ההאשמית בין היתר מאחר ויש לנו אוייב משותף - הטרור הפלשתיני בו אתה מאוהב. בבקורך הקרוב בעמאן - נסה לסגוד מכיוון המקלדת לחמאס ולשאהידים למיניהם ובשובך ספר לנו איך היה.

[3] קיבלתם סיוע שלא ניתן פר נפש לאף מדינה בעולם השלישי. הוזרמו אליכם סכומי עתק מארה"ב, אירופה ויפן. הוקמו מיזמים תעשיתיים למענכם. אתם מקבלים חשמל חינם מישראל, הושארו לכם חממות משגשגות. ניתן לכם סיוע סעד מהאו"ם ומזרח אירופה טיפחה במשך ארבע עשורים 'אקדמאים' מבינכם.
מה עשיתם עם זה? הקמתם מכון מחקר כלשהו? טיפחתם לימודים ראלים? המשכתם את ענף החממות? חקלאות מודרנית? בורסה? מסחר? היי-טק?

- קדחת! כי זה מה שהענקם לארץ הזו במשך כל השנים בהן שהיתם בה וזה מה שאתם קוצרים כעת. את כל משאביכם אתם משקיעים ביצירת צינורות מתכת עם שם של מלצר מתמוגגים מהאפשרות כי תפגעו במכוון באיזה גן.
במקום לבנות - אתם לוטשים עיניים לאשר יצר האחר. במקום להכות על חטא אי קבלת החלוקה ב47 ושכרון הנאצריזם ב67 אתם מתכננים את הסיבוב הבא.

[4] לגבי 'אזרחותך'. האם ניתן להסיק כי תצטרף אלינו בסיבוב הבא בו יתקפו אחיך את מדינתך האהובה ותאחז בנשק כנגדם? את העובדה כי אתם אזרחים עיכל ויזם בחקיקה הרוב היהודי שהובל דווקא ע"י הימין בביטול המשטר הצבאי. [עיקול זו מילה אחרת הקשורה למה שאמור מס הכנסה לעשות בבקורו בכפרך]. הבעיה היא כי 'אזרחות' בעיניך זהו מוצר גמיש בערך כמו המוסר. מחד אתה אזרח ומאידך מאיים ומלהג כקטן המחבלים. יש ערבים אזרחים המבינים את הבעיתיות של מיעוט בתוך מדינה מאויימת. הם עוסקים בחיי היום יום שלהם וזוכרים כי בכל המרחב הערבי אין עוד ערבים הנהנים מדמוקרטיה כמוהם. זו מדינתם והם ראויים ומעדיפים זאת על פני נתינות למנהיג אהוב כאסד או סדאם. יש ערבים אשר אינם מבינים את הגבולות שדמוקרטיות מציבות להגנתן - באם תנסה כפרט לממש את איומי החיסול או ההתחברות לעומק האסטרטגי הערבי תגלה גבולות אלו. אם תנסה זאת כחלק מקבוצה, תגלה כי גם לשמאלנים היהודים הכה רכרוכים בעיניך אין כל בעיה בשיגורך הרחק מכאן.

[5] לגבי איומיך - אתה מזכיר לי מאוד את האביר השחור מ'אבירי הגביע הקדוש' העומד על הגשר קטוע ידיים ורגליים, מברבר, מאיים ומגדף.

[6] היכולות שלך לענות בשני האשכולות הללו מדהימות ומאמתות ככל הנראה את אומדן שיעורי האבטלה במגזר הערבי. מעטים יכולים להופיע בקרקס כמוך ככאלה המסוגלים לשחק שח סימולטני עם מאה אנשים ולהפסיד לכולם...

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 05-09-2007 בשעה 21:56.
ישן 06-09-2007, 09:34

בתגובה להודעה מספר 126 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "איך שאתה מלהטט בין 'הייתי מחסל את היהודים' לבין 'גם אני אזרח' :)"

ציטוט:

ישראלה היפהפיה = [1] מדינה פלשתינית הייתה קמה כבר לפני עשור ויכולה לקום בשניה זו ברצועת עזה. הדבר היחיד שמונע זאת הוא חוסר היכולת שלכם לעשות משהו חיובי במו ידיכם ולהשתלט על החמדנות ותאוות הרצח.

מדינה פלשתינית הייתה קמה כבר לפני עשור ויכולה לקום בשניה זו ברצועת עזה. הדבר היחיד שמונע זאת הוא מתעקשים להפציץ את יסדותיה בכל פעם שהיא מתקרבת להיות הישג..
ואל תגידי לי עכשיו זה בגלל החמאס בעזה.. גם כשהיה ערפאת.. גם כשהיה אבו-מאזן.. גם כשיש חמאס.. וגם כשיבוא מישהו אחר... זה לא משנה את העיקרון שאתם מתנהליפ לפיו:
אסור שתהיה מדינה פלסטינית ליד ישראל.. את זה את לא יכולה/ולא מסוגלת להגיד בגלוי.

ציטוט:

[2] יש לנו הסכם שלום עם ירדן ההאשמית בין היתר מאחר ויש לנו אוייב משותף - הטרור הפלשתיני בו אתה מאוהב. בבקורך הקרוב בעמאן - נסה לסגוד מכיוון המקלדת לחמאס ולשאהידים למיניהם ובשובך ספר לנו איך היה.

אני מקליד למען זכותי.. ולמען קיומי..
ולגבי השהידים איני חושב שמי שמת כבר - משנה לו מה ייכתב בפורומים...

ציטוט:
- קדחת! כי זה מה שהענקם לארץ הזו במשך כל השנים בהן שהיתם בה וזה מה שאתם קוצרים כעת.

מחלות מין! - זה מה שהענקתם - את וחברותיך הזונות שלא פחות פטריוטיות ממך.

ציטוט:
[4] לגבי 'אזרחותך'. האם ניתן להסיק כי תצטרף אלינו בסיבוב הבא בו יתקפו אחיך את מדינתך האהובה ותאחז בנשק כנגדם?

לא חסר לכם מוחות ולבבות אמיצים... תסתדרו במלחמה לבד...
איני מוכן כרגע להקריב למען מישהו או משהו שלא מכיר בזכותי לחיות.

ציטוט:
את העובדה כי אתם אזרחים עיכל ויזם בחקיקה הרוב היהודי שהובל דווקא ע"י הימין בביטול המשטר הצבאי.

סבבה.. ד"ש לרבי בקברו...
עכשיו, מתי מתחילים ליישם ?

ציטוט:
היכולות שלך לענות בשני האשכולות הללו מדהימות ומאמתות ככל הנראה את אומדן שיעורי האבטלה במגזר הערבי.

בסדר, אז שלא תבקשו עוד הוכחות לגבי ההזנחה במגזר בערבי..
חוץ מזה גם אני צריך להכיר בעובדה שגם במגזר היהודי יש שיעורי אבטלה לא קטנים...
הרי, גם לך יש לא מעט זמן לכתוב כאן.

ציטוט:
מעטים יכולים להופיע בקרקס כמוך

קרקס זה מה שאת עושה מעצמך..

ציטוט:

ככאלה המסוגלים לשחק שח סימולטני עם מאה אנשים ולהפסיד לכולם...

אין לי מה להפסיד כאן..
שנית.. ואם בכלל... את לא תצאי מפה מנצחת... בשום פנים!
ישן 06-09-2007, 10:38

אז כל העניין של האשכול המסיבי הזה טמון בדחף של טרול חובב מחבלים לומר את המלה האחרונה
בתגובה להודעה מספר 127 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE] ישראלה היפהפיה = [1]..."

איזה יסודות ניסיתם להניח למדינתכם שהפציצו לכם? מחרטות קאסמים, משגרים? בתי יצור של חגורות נפץ? את איזורי התעשיה שנבנו למענכם אתם מפוצצים במו ידיכם, את הטרנספורמטורים הפציצו אחרי שחטפתם חייל משטח ישראל.

כשאתה אומר 'זונות' אתה מזיל ריר וזה נשמע בדיוק כמו שאבותיך הפרימיטיבים והרצחנים צעקו שוב ושוב אטבאח וחלמו לבצע ביהודים את מה שביצעו בחברון.

איזה צד לא יושם באזרחותך? ויתרת על תקבולי הבטוח הלאומי? אולי כוונתך לאי תשלום מיסים או לזלזול בכל חוקי הבניה המטרידים אותך? על מה אתה מתלונן - על קבלתכם במכסות מינימום ומקומות שמורים לאוניברסיטאות?
העובדה כי אתה בין 48% הערבים הסבורים שניתן להביס את ישראל בשדה הקרב אינה מחייבת את הדמוקרטיה הישראלית הישראלית להרכין ראשה לפני עדרי הקניבלים המתפוצצים בכדי לספק את רצונם. אתם כל כך צפויים שאיש אפילו לא עוסק בנתון המעניין ש48% מחברי המיעוט העויין רואים כמובן מאליו את הדחף 'להביס' את המדינה בה הם חיים. מעניין היה לפתח את השאלה ל'מה זה להביס' בעיני בני עמך אך סביר כי גם לכך תשובה ברורה: הרס, אונס, ביזה, שבעים ושתיים בתולות...

'מחלות מין' מופצות על ידי זונות יהודיות? כדאי שתבדוק ממה נפטר ראש המחבלים והאיש שהביא אתכם עד הלום ואת כספיכם עד לכיסו. מעניין מה דעתך לגבי הסוכריות המורעלות שהפצנו.

כמו שאתה מתאר לך גם אנו מתכננים להסתדר במלחמה בלעדיך. השאלה היא אם תשב על הגדר או תצטרף ברגע של מקח טעות פעם נוספת לתוקפים מבחוץ. לאן שייך לבך - זה ברור. אתה אוייב. תתנחם בכך שאם תעצר על פעילות עויינת אנו נאפשר למשפחתך לבקרך ואם תכנע מספיק מהר [אתם די טובים בזה למען האמת] יאופשר לך להצטרף לאחיך המורדים והבוגדים בפחוני ביירות.

אם עדיין לא הבנת - אתה מקליד נגד קיומך. אלה שסברו בטעות כי יש סכוי לדו קיום עם שכמותך הבינו בדיוק איזה מחבל ומחסל קטן טמון בך. לאלה שסברו כי אתה מה שהינך סיפקת הוכחות למכביר לתאוות החיסול שלך, להיותכם לא 'עם' כי אם חלק מעם גדול השולט על שטח רחב, להיותך נאמן לאויבי המדינה ממנה אתה דורש זכויות וכו'.

באם תהיה מעוניין בדגם אחר של מחזיק מפתחות - רק תבקש. החבר'ה כאן תמיד שמחים לסייע לחובבי מחבלים. סביר כי כטרול פשיסטו-איסלאמי תחוש צורך עז לענות וכולנו ממתינים לדבר המקופח

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 06-09-2007 בשעה 10:54.
ישן 06-09-2007, 10:47
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
למה אנחנו טורחים, בכלל, לענות לבכיין הזה?

כמו רוב הערבים שבכל פעם שהם מפסידים הם מתבכיינים. נכון. אנחנו כובשים אכזרים ולא מעוניינים שתקום מדינה פלסטינית. לכולנו ברור מה תהיה התוצאה של ארוע כזה. ולא - אין לי בעייה עם זה הואיל ולי יש מדינה. ולא - אני לא מכיר בזכותך לחיות פה ואתה מוזמן להתנפנף מכן אל אחיך האוהבים בכל המדינות נטולות כספי הביטוח הלאומי. תמשיך לבכות. אתה תגיע להרבה הישגים בצורה זו. לי זה לא מפריע. אני גזען, כובש, רוצח המונים ופושע מלחמה. תבכה, תבכה כמו כל ילד בן שנה וחצי שבוכה כי לא נתנו לו משהו. העם שלך לא יתבגר בחיים. ברגע שלא תהיה ישראל (ובזכות השמאל - לא תהיה) איך תצליחו להסיט את כעס ההמונים שחיים בעוני ובבערות מחפירים? איזה סיפור תמכרו להם כדי שלא ידעו כמה המעמד השולט דופק אותם? כמו ברוסיה הצארית, שם שירתו הפוגרומים את המטרה הזו, ברגע שכמות גדולה של יהודים עזבה ולא היה את מי להאשים פרצה המהפכה הקומוניסטית. אולי זה גם מה שמצפה לערבים.

ישן 06-09-2007, 21:46

בתגובה להודעה מספר 132 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אוקיי, מותר לך להביע את עמדותיך הנאורות - עד לשלה הקללות."

ציטוט:
ori= את הטענות המרגשות על הקיפוח והאפלייה

איני בא "לרגש"...
תפקיד העובדות בדרך-כלל לשפוך אור על הסוגייה הנדונה.

באמירתך "לרגש" מסתתר זלזול תוך כדי התכחשות ללגיטמיות של הדיון.

והיות ואתה מנהל הפורום, זה עדיין לא נותן לך את זכות הוטו על הנאמר (אם הוא במסגרת התקנות).

ציטוט:
אין מניעה שתטען, למרות שאין דבר הזוי יותר מאשר לזעוק
כנגד רשעותה של מדינה, ואח"כ להילחם באופן נואש כדי להישאר חלק ממנה...

אתה מתאר את דבריי כהזויים...
ומנסה לשלול את ההיגיון במאבק למען זכותי לחיות במולדתי...
למעה אתה מרמז לאחת משתים:
1- או שעליי לקבל את הקיפוח כנתון שלא נתון לוויכוח.
2- או הופציה השניה, שאת הקיפוח לא מוצא חן בעיניי.. אז עליי לוותר על זכותי במלואה.

אין דבר הזוי יותר מזה אדון אורי...

ציטוט:

בכל מקרה, אם לא תרצה שהאשכול יינעל - רצוי שתצנזר את התבטאויותיך כלפי הגולשים האחרים.

טוב... בעצם שני דברים:

1- איום בנעילת האשכול: אתה רוצה שאוריד פרופיל... בעצם, לספוג בלי להגיב...
בסוף זאת החלטתך..

2- בקשה לצינזור התבטאויות: הדרישה הזאת תהיה הוגנת רק אם תתבקש מכל המשתתפים.. וכל אחד בשמו (כפי שפנית אלי ישית)... הרי (שני האשכול) לפניך. ותוך דפדוף מהר את תיווכח לדעת באיזה מגוון התבטאויות שאר הכותבים משתמשים.
או שמה אתה מסתכל רק בעין אחת!

אך, אם דבר זה (צינזור ואיפוק) צריך להיות תקף רק לגביי... אז ראה במכתב זה כבקשת נעילה של הפוסט... וראה בזאת גם "כהתפטרות" שלי מהפורום.
ישן 06-09-2007, 23:07
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
יש לך כל הזכויות בעולם. בסה"כ ביקשתי שלא תקלל...
בתגובה להודעה מספר 133 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE]ori= את הטענות המרגשות..."

אכן בדבריי ניתן היה להבין שאני לא בדיוק חסיד של טענות הקיפוח והאפלייה, אבל בוודאי שאין לי בעייה
שתעלה אותן ותטען אותן. בעייתי היא שכאשר עונים לך באופן שאינך אוהב - אתה מקלל.

אין לי בעייה שתחייה בארץ מולדתך ככל שתחפוץ. יש לי בעייה עם זה שאתה לא שם לב לסתירה
המובלעת בין הקיפוח הנורא שאנשים טוענים שהם חשים במדינה הזו, לבין העובדה שהדבר שמחריד
אותם יותר מכל, הוא לחדול מלהיות אזרחיה...
אין לי מושג היכן אתה מתגורר, אבל באום אל-פאחם, למשל, חיים כמה רבבות בני אדם שמתעבים כל
דבר שקשור במדינת ישראל - למעט הביטוח הלאומי וחופש הביטוי. מסתבר ששני גורמים אלה לבדם,
מהווים עילה מספקת כדי להתנגד בחריפות לפתרון שאמור היה להיות אידיאלי עבור הפלסטיני הפטריוט,
שרוצה להשאר על אדמתו: העברת הריבונות בכפר לידי הרשות הפלסטינית.
מסתבר שכמעט כל תושבי הכפר, החל בתומכי חד"ש וכלה בפלג הצפוני של התנועה האסלאמית, מסרבים
בחריפות לפתרון של מסירת הכפר לידי הפלסטינים, והמרת האזרחות סוג ב' במדינה הגזענית, באזרחות
סוג א' של מדינת העם הפלסטיני.
הסיבה לכך ידועה גם לך, והיא פשוטה עד כדי שעמום: מדינת ישראל ביומה הגרוע ביותר, היא עדיין
המדינה הפחות גרועה לפלסטינים מכל מדינות המזה"ת (כולל הרש"ף). איפה נשמע דבר הזוי יותר
מאשר שאיפה של רבבות להגר למדינה שמקפחת בדיוק את המיעוט שלהם?...

העלית טענות נכונות על אפלייה בעבודה בחברת חשמל, בנמלים, במשרדי ממשלה ובעוד מקומות.
הכל נכון, אבל הסיבה לאפלייה זו ידועה גם לך. מה לעשות שכאשר יש מצב מלחמה בין שני עמים,
קשה לבן עם אחד לקבל עבודה במקומות רגישים במדינת הלאום של העם השני?
אני יכול לבשר לך שמדינות דמוקרטיות נהגו באזרחיהן שהשתייכו לעם שלחם בהן, הרבה יותר גרוע
מאיתנו (לך וברר מה עשו האמריקנים ליפאנים-אמריקנים במלה"ע השנייה - ושם לא היו מקרים של
יפאנים שתמכו במלחמה נגד ארה"ב. אדרבא, רובם גוייסו לצבא ושירתו בהתלהבות ובהצטיינות בחזית
אירופה). כאן יש לנו קבוצה לאומית שמתנגדת להכריז על עצמה כנאמנה באופן חד משמעי למדינה
שבה היא מאוזרחת, ומצפה לקבל עבודה גם במתקנים סופר-רגישים.
ובכן, למנוע עבודה בחברת חשמל מדרוזי יוצא גדוד חרב, זהו פשע. למנוע עבודה בחברת חשמל
מערבי שלא שירת בצבא ולא התנדב לשירות לאומי - זה סוג של הכרח (רק הסיווג הבטחוני יהפוך את
כל עניין ההעסקה לסיוט).
לפני 3 שנים נהרגו בפיגוע במצב JVT על גבול ישראל-רצועת עזה-מצרים, 5 לוחמים של גדוד הסיור
הבדוי. שניים מהם היו בדוים מכפרים שמשרתים שנים בצה"ל. הם הובאו לקבורה בטקס צבאי מלא
ומכובד. שלושת האחרים היו צעירים ערביים מכפרים מסלמים, שכשחזרו לביתם בחופשות, היו צריכים
להסתיר מדיהם כדי שלא יתנכלו להם. הלווייותיהם נערכו בסתר, והיה קשה למצוא אמאם שיישא הספד
על קברם. אותן משפחות מוטרדות עד היום, ונאלצות לשמור על קברי בניהןו, כדי שלא יחוללו. אני
מזכיר שוב, הבנים הללו נפלו בשירות צבאי למען מדינת ישראל - המדינה שאותם מאיימים, נושאים
תעודת זהות ודרכון שלה. מי שמתנהג כך לחיילים בצבא מדינתו, בוודאי שלא יכול להלין על קיפוח.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:47

הדף נוצר ב 0.33 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר