לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2007, 23:22
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בעיה עם כלב שוטה בעיר... צריך את עצתכם.

שלום! לא מזמן עברתי דירה (אם זה משנה, מראש העין- לעומר).
מול הבית החדש שלי יש כלב אסקי סיבירי גדול שכנראה נכנסתי לשטח שלו. הוא כל ערב משוטט וכל בוקר מוקדם. בשעות החום לא רואים אותו, משעה 17:00 בערך אפשר לראות אותו מבצבץ ברחובות.

לי יש גם כלב, זכר (כמו האסקי), ואני מפחד להוציא את הכלב שלי בזמן שהאסקי מסתובב לי מול הבית. אתמול הוצאתי אותו בערב באיזה שטח שעוד לא בנו בו ליד הבית שלי, ופתאום האסקי צץ בסוף השטח (בזמן שאני הייתי בקצה השני). לפני שהכלב שלי ישים לב ויתחיל מהומה מהר ברחתי עם הכלב שלי, גם פחדתי שהכלב השני יתחיל את הבלאגן.
קורה גם לפעמים שהוא מתיישב על גבעה קטנה מול הבית ופשוט מתבונן על "הממלכה" שלו.
גם אם אני הולך בשדרה עם הכלב שלי והוא נמצא בקצה השני של הכביש אז הוא מתיישב ומתבונן עלינו ב-7 עיניים, ואני הולך מהר כדי להיכנס לבית שלי מהר וכדי שהכלב שלי לא יעשה משהו טיפשי.

זה עניין תמידי, כל ערב וכל בוקר הוא נמצא, ואני לא יודע מה לעשות עכשיו, אני לא יודע אם להסגיר אותו למוקד ולהוריד אותו מהחששות שלי או לתת לו להמשיך להסתובב ולהסתמך על המזל שלי שישמור עליי מפני ההתקפות שלו.

מה לעשות?

*הוא כלב בית, הוא נראה מאוד מטופח, אין לו לכלוך על הפרווה והיא תמיד חלקה והוא נראה נקי. כנראה פשוט זו עצלנות של אנשים להוציא אותו לסיבוב בן 15 דקות.
יש סיכוי גם שלאנשים האלה לא משנה והם ישלמו את הקנס, יקבלו את הכלב בחזרה ואז שוב ישחררו אותו, ויש סיכוי שהוא יותר פחדן ואגרסיבי אחרי מקרה כזה והוא יהיה עוד יותר מסוכן אם אני אלך עם הכלב שלי לידו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2007, 11:43
צלמית המשתמש של *Reut*
  *Reut* *Reut* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אני לא יכול לשים עליו רצועה או לקחת אותו."

שלום אלון,

קודם כל אתה צריך להפסיק לפחד מהכלב אם אתה רוצה למצוא פיתרון קל ומהיר. הפחד ימנע ממך לחשוב בצורה הגיונית. לדעתי מה שכדאי לעשות זה קודם לטייל בשכונה ולשאול אנשים אם הם יודעים למי שייך הכלב ואולי תוכל להגע לבעלים ולהסביר להם כמה מפריע לך שהכלב מסתובב חופשי ואולי גם לספר להם על הקנס שמגיע לבעלים שנותנים לכלב להסתובב חופשי לבד. אם אתה לא מוצא את הבעלים או אם אין לך כוח לחפש אותם אז כפי שהגריי אמרה אתה יכול לנסות להתקרב לכלב אבל לא יותר מדי אפשר עם אוכל, יש לך כלב בבית, אתה בוודאי מכיר את סימני התקשורת של כלבים כך שתוכל לזהות כשתתקרב אליו מעט מהו המזג של הכלב, אם הוא תוקפני או ידידותי או אדיש. נסה לפתות אותו עם האוכל ולקרוא לו אליך עם שריקות ועם דיבור רגוע בקול רך. אם הכלב יראה סימני תוקפנות: ירים שפה ויחשוף שיניים, ינהם בקול או ינבח בתוקפנות שולטנית - כאשר אוזניו זקופות וזנבו מורם או יביא תוקפנות מתוך פחד אז לא כדאי להתקרב אליו אלא להתקשר ישר למוקד העירוני שהם כבר ידאגו לתפוס אותו לברר לו שבב ולהעניש את הבעלים (אם יש לו) בהתאם.
אם הכלב חברותי אין סיבה לפחד אז באמת תוכל אולי לקשור אותו ולקחת אותו לוטרינר קרוב (אם תגיד שמצאת את הכלב בוודאי לא יקחו לך כסף על לבדוק שבב זו פעולה מאוד מאוד פשוטה). אם אינך מכיר וטרינר איזורי אז אולי תוכל למצוא מישהו ברחוב שיודע ומכיר... בהצלחה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img528.imageshack.us/my.php?image=dscn1237cu1.jpg]
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר