לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2007, 20:36
  הקטור הקטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.07
אני יהודון עלוב? אתה תקרא לי ככה בארצי?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "גם מהעלייה ממרוקו הגיעו לכאן סרסורים וזונות, די לראות את"

אתה יודע כמה ראשים ניפצתי בחרגנטינה בשכונה בה גדלתי, רק מפני שהעיזו לומר מלה
נגד הכיפה שהיתה לי?
ואתה יודע מה? הטעות אצלנו מהתחלה היתה שהבאנו ערב רב ושכבות סוציאליות נמוכות
בשביל "למלא" את הארץ, במקום לקחת את המעולים.
היינו צריכים לבנות כאן הונג קונג, ריכוז קטן אבל סופר איכותי, עשיר וחזק, במקום הברדק
שיש עכשיו: כל הבורים הרעבים, הפושעים, הפושטקים, עובדי האלילים למיניהם (זה כולל
את החרדים) וכ', שלא תורמים כלום למדינה, ורק סוחטים אותה.
לי לא איכפת היה מאיפה להביא את המעולים ואיזה צבע יש להם, העיקר שיהיו איכות.
אני גזען איכות, לא צבע מין גיל או אמונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2007, 12:08
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקטור שמתחילה ב "יופי, רוסים יכולים לבוא בלי ויזה. כאילו שחסרים כאן מרגלים, פרובוקטורים וזונות."

אני גר בעיר שיש בה המון רוסים ואני יכול להעיד שההשפעה שלהם היא רק שלילית
וכל זה בעיקר בגלל התרבות המתבודדת שלהם,תבינו שהם מגיעים לאיזה מקום הם
רוצים להפוך אותו לרוסיה ולא להשתלב בסביבה,לדוגמא אמא שמדברת עם ילד קטן(גיל 3\4)
ברוסית,השלטים בחנויות שלהם ברוסית זה שבמקומות עבודה בעיר פה כבר כולם מדברים רוסית
וכבר הפכו את זה ל"יתרון" מה גם שרוב הרוסים לא דתיים בכלל אין להם שום קשר למדינה או
ליהדות וברור ביותר שהם עלו לפה ממניעים כלכליים ורצון לנצל את המדינה ולא מתוך אהבת ארץ
ישראל או בגלל שהם אוהבים את היהדות,אי אפשר לדוגמא בכלל להשוות עולים שבאים לפה מצפון
אמריקה או צרפת לעומת עולים שבאים מרוסיה,העולם שבאים מרוסיה באים לפה רק כדאי לנצל
את המדינה ולחזור בשלב מסויים לרוסיה,הם חושבים שמגיע להם הכל מעניין למה הם חוגגים את ה"סילבסטר" ושמים עץ אשוח בחג המולד ואוכלים חזיר ה"תרבות" שלהם היא תרבות של גברים אלכוהוליסטים ובנות זנותייות ונצלניות ומשפחות חד הוריות (בעיות רווחה למדינה)

לפי דעתי פתיחת השערים עם רוסיה תביא לפה מאות אלפי רוסים עניים שבאים לפה רק במטרה
לנצל אותנו
ישן 02-09-2007, 12:56
  yavgani yavgani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "אני אישית מעדיף לחיות בין..."

אתה אומר שכל העליה שהגיעה מברית המועצות לא יהודים? אתה לא מתבייש???

אני מודה שיש הרבה "זבל" שהגיעה לארץ מרוסיה בשנתיים-שלוש האחרונות שרובם לא יהודים אבל כל האנשים שהגיעו מרוסיה בשנות התשעים ותחילת שנות ה- 2000 (כמיליון וחצי אנשים) כולם יהודים ותאמין לי הרבה יותר מאמינים מהערסים האלה שאתה מדבר עליהם. (ונראה לי שאתה אחד מהערסים האלה...)
כל הערסים והברברים האלה שאתה מדבר עליהם, כל השנה גונבים, מקללים, מרביצים וחלקם רוצחים אבל העיקר שביום כיפור לובשים כיפה לבנה והולכים לבית כנסת להתפלל, משחקים אותה צדיקים. אלה בסדר? אלה יהודים יותר טובים מאשר אנשים תרבותיים שלא עושים רע לאף אחד ומאמינים באלוהים אבל לא הולכים לבית כנסת להתפלל? זה שהם לא מתפללים ביום כיפור עושה אותם פחות יהודים?
צריך להגיד תודה לעליה מברית המועצות כי אם לא היא, ישראל היתה עכשיו מדינת עולם שלישי.

איש איש באמונתו יחיה ואתה לא יכול להגיד שמי שאף פעם לא התפלל לא יהודי או יהודי פחות טוב מאשר זה שמתפלל. תאמין לי יש הרבה סיפורים על רבנים שהם נוכלים, גנבים, סטוטי מין ועוד.
ישן 02-09-2007, 14:49
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "ועוד דבר קטן ששכחתי. ביום..."

אני לא בן אדם דתי בכלל ולא מאמין באלוהים או ביום הכיפורים וכל השטויות האלו
אבל אני חושב שאנשים שבאו לפה ממניעים כלכליים בלבד הם אנשים שלא צריכים להיות פה

עליה מרוסיה הייתה כבר וזה היה לפני קום המדינה אז באו לפה הרוסים היהודים\ציונים אמתיים
כל מי שבא אחרי שהמדינה כבר התבססה והכל אחרי 60 שנה שהמדינה קיימת בא לפה רק ממניעים
של ניצול ובצע כסף,לא פלא שרוב היורדים מהארץ (אלו שלא חוזרים לפה) הם רוסים שפשוט חוזרים
לרוסיה אחרי שניצלו עד תום את מדינת ישראל

ועוד פעם אני מעדיף את הערס הברברי והטיפש מאשר את הרוסי הברברי שאצלו הבעיות הם יותר
קיצוניות (הרבה מהנוער הרוסי חבר בכת השטן + הרוסים הביאו לפה תופעה של נאציזם : ראה דוגמא
את החייל הרוסי שעשה קעקוע של צלב קרס + הרבה השחטות של בתי כנסת נעשו על ידי רוסים +
רוצחים סדרתיים רוסים : ניקולא בונר וההוא האחרון שתפסו שהרג 500 חתולים)

הרוסים לעומת עליות אחרות הגיעו לפה ממניעים של ניצול.
ישן 02-09-2007, 18:53
  ציבי ציבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
לא כל העליות לארץ היו מסיבות ציוניות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקטור שמתחילה ב "יופי, רוסים יכולים לבוא בלי ויזה. כאילו שחסרים כאן מרגלים, פרובוקטורים וזונות."

כבר בעליה השניה מרבית העולים היו לא ציונים. מתוך כחמשה עשר אלף העולים רק חמשת אלפים היו חלוצים, היתר השתלבו בערים ובאו משום שכרטיס מרוסיה לפלשתינה עלה 15 רובל בעוד כרטיס לאמריקה עלה מעל 60 רובל. גם בני העליה הרביעית לא עלו כולם מסיבות ציוניות. ראה את השם שנתנו להם: עליית גרבסקי. חלק נכבד מעולי העליה החמישית, בעיקר הייקים, עלו יותר מגורמי דחיפה של הנאצים מאשר גורמי משיכה של הציונות. גל העליה הגדול שהציף את הארץ במלחמת השחרור ובשנותיה הראשונות של המדינה הביא עמו כ-30% עולים שהצהירו שהם לא ציונים. (למי שמתעניין, יראה את מחקריה של פרופ' יהודית שובל מאונ' ירושלים).
ארץ ישראל משכה מאז ומעולם יהודים ואחרים מסיבות כלכליות כמו אמריקה. כיוון שכך, אפשר בהחלט לראות בנו חלק נכבד של קיבוץ של מהגרי כלכלה. העולים מברה"מ אינם שונים מיתר העליות. פושעים וגנבים עלו גם מאירופה, אפילו בעליה השניה (ראה מחקריו של ד"ר גור מאונ' חיפה). פושעים אשכנזים עלו מאירופה בתום מלחמת העולם ה2. (להזכירכם, העולם התחתון הפולני, בין שתי מלחמות העולם, נשלט ברובו ע"י יהודים). העליה מצפון אפריקה הפחידה מאוד את הישוב בא"י בגלל האלמנטים השליליים שבאו. כתב הארץ, גלברט (אם אני זוכר נכון) פרסם סדרת כתבות באפריל מאי 1949 אודות העולים, והצרה שהם מביאים על המדינה.
ועכשיו, יש שמקטרים גם על העולים מרוסיה. לעניין זה בדוק מה אחוז עולי ברה"מ בבתי החולים ומכוני המחקר המדעי.
למרות "הזבל" שעלה לארץ במרוצת הדורות הצלחנו בכלל לא רע מבחינה כלכלית וחברתית. אנו בקו אחד עם מדינות אירופה מבחינות רבות.
מסקנה, יחד עם הפושעים, הזונות, החולירות ויתר העלובים הגיעו גם חומר מעולה שהפך את ישראל לאחת המדינות המתקדמות בעולם.
אז בבקשה לראות דברים בפרספקטיבה
ישן 02-09-2007, 21:35
  הקטור הקטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.07
הדיון כאן סטה מהנושא.
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ציבי שמתחילה ב "לא כל העליות לארץ היו מסיבות ציוניות"

הנושא היה ביטול ויזת תייר לרוסים ואנשי חבר העמים. הגורמים שהעבירו את זה היו ליברמן הרוסי
וחבר מפלגתו יצחק אהרונוביץ. לבייב המיליארדר תמך אף הוא.
לא מדובר בעליה הרוסית, מדובר במה שיקרה עכשיו.
יש לנו קולוניה רוסית בארץ, ומי ששכח: יש דיקטטור בשם פוטין שחולם על "החזרת עטרה לישנה"
הדלת הפתוחה עכשיו תביא לנו כל מיני אלמנטים עם פוטנציאל סיוע להפיכת ישראל לגרורה של רוסיה.
אפילו היהודים היקרים שעלו משם, שבאמת תורמים לכלכלה ולחברה, שומרים על ציביון רוסי, מחנכים את ילדיהם ברוח זו, וכל הילדים מדברים רוסית ומעורים בתרבות הרוסית. למה? רק בגלל שהם חושבים שהתרבות הרוסית עליונה? נקודה למחשבה.
ישן 05-09-2007, 18:32
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "שמע, נמאס לי לענות לך כי טיפש..."

אנשים שטענו שהם יהודים וחוגגים את חג המולד וחג הסילבסטר
אנשים שבאו למדינה ואפילו לא טורחים ללמוד מילה אחת מהשפה המקומית אבל טורחים ללמוד
טוב מאוד איזה הטבות כלכליות מגיעות להם
אנשים שהם חלק גדול מאחוז היורדים ולא חוזרים ממדינת ישראל
אנשים ש10 שנים אחרי הגעתם למדינת ישראל עדיין נותנים לילדים שלהם שמות רוסיים במקום
שמות ישראלים...
אנשים ש10 שנים אחרי ההגעה שלהם לארץ ישראל עדיין מדברים עם הילדים שלהם ובין עצמם
רוסית
אנשים שבהשוואה לעליות אחרות לארץ (למשל העליות מאתיופיה \ צרפת \ ארצות הברית) יש בהם
אחוז אפסי של אנשים שמביאים את האמונה שלהם בדת היהודית לכדאי ביטוי (ברית מילה\בר מצווה
\מזוזות בבית\חבישת כיפה) ואחוז ענק של אנשים שמבטאים את האמונה שלהם בדת אחרת לדוגמא
הנצרות

הם אנשים שבאו לפה מתוך צורך כלכלי ולא משום אהבת ארץ ישראל \ ציונות
אם ממשלה של מדינה אחרת הייתה באה לרוסיה ומבקשת להביא רוסים למדינה שלהם לתת להם
אזרחות + הטבות כלכליות המדינה ההיא הייתה מקבלת גם מליון או אפילו יותר רוסים אליה

בכל מקרה לפי דעתי ממשלת ישראל עשתה טעות ענקית שהתירה כניסה בילתי מבוקרת של כל כך
הרבה אזרחי רוסיה בלי לבדוק מי הם ומה הם,נכון שיש חלק מהם שהוא באמת יהודי אבל חלק גדול
אחר הוא פשוט לא,זה אי צדק ועוול למדינה,לפי דעתי הפיתרון הכי טוב הוא שיעשו חוק שכל רוסי שעלה
לארץ בתחילת שנות ה90 כל רכוש שהוא השיג בעזרת הטבות של המדינה (לדוגמא רכישת דירה עם
ה100 אלף דולר מענק או מכונית בחצי מחיר) יהפוך לרשות המדינה במקרה והעולה ינסה לנטוש את
המדינה ולעבור למדינה אחרת למשך 50 שנה לפחות,מי שרוצה לבוא לפה ידע שכל מה שהוא מקבל
תקף כל עוד הוא גר במדינה,בנוסף הייתי ממליץ למנות פקחים שיפשטו על בתי עולים שהצהירו שהם
דתיים אחרי חגים כמו חג המולד ויראו אם אותם אנשים מחזיקים עץ אשוח בבית,אם הם מחזיקים עץ
אשוח והם הצהירו שהם יהודים בכניסה למדינה צריך להחזיר אותם לאיפה שהם באו,רק ככה יהיה צדק
מי שבאמת יהודי מוזמן להשאר מי שהצהיר שהוא יהודי כדאי לקבל הטבות כלכליות לא

זאת תגובה אחרונה שלי בדיון הזה וגם אני לא יענה לך כי גם אתה טיפש ועיוור ומתעלם מעובדות
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר