לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2007, 17:31
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
למה יש לי את ההרגשה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lama Ma Kara שמתחילה ב "האם אתם רואים או ראיתם hentai ? ומה אתם חושבים על זה?"

שזה דווקא כן מושך אותך... בוא ננתח אותך מבחינה פסיכולוגית:
נגיד שאינך רואה הנטאי, אך יש בך סקרנות מסויימת לדמויות המצויירות, מעין פנטזיה חולנית, אתה מעוניין לצפות אך מפחד לראות את עצמך כאיזה פריק של טבע שרוצה לעשות דמויות מנייר, אתה מחפש בפורום את ההסכמה והמקובלות לכך בשביל להתחיל.
עכשיו נצא מנקודת הנחה שאתה צופה בהנטאי, קיימת בך את אותה המנטליות שרשמתי למעלה, אתה מתבייש בעצמך על המעשה הנלוז והחולני אך מקבל שככה אתה אבל לפחות לא יחידי, ולכן אתה מחפש שותפים לדבר עבירה...
כל מה שרשמתי כרגע יכול להיות בולשיט מוחלט ואם ככה אני מקבל על עצמי את התואר מניאק אידיוט, אבל רק אם זה לא נכון
מגעיל אותי שהנטאי נחשב אצלכם לדבר חולני ומעוות אך פורנוגרפיה "רגילה" זה דבר טוב ונחמד (ככה הבנתי מתגובותיכם, ואם אני טועה אני שוב אידיוט). לא פורנו זה דבר רע שאין על המשתמשים להתגאות בשימושה...
וSEO ברור שתמונות הנטאי לא יעניינו אותך, אבל מה הכוונה "לא ממש עניין אותי"?! את מושלמת מדי שזה יעניין אותך בכלל...
חזרה לפורום
ישן 01-09-2007, 16:07
צלמית המשתמש של Jessica Honey
  Jessica Honey Jessica Honey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
נו באמת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lama Ma Kara שמתחילה ב "האם אתם רואים או ראיתם hentai ? ומה אתם חושבים על זה?"

נכון שהרבה זמן לא הגבתי ואולי זה לא הנושא שאני הכי מבינה בו, אבל בתור אחת שלמדה על פרויד שנתיים וקצת (סוף י"ב לא נחשב כי אף אחד לא מגיע לשום שיעור) אני מוחה בתוקף!
סקרנות מינית בכל צורה (פטישים, הומוסקסואליות, פנטזיות וכו) היא היבט פסיכולוגי נורמאלי ואף מבורך.
אני אומנם לא צופה בהנטאי (אולי קצת אצ'י אם יוצא) אבל בעיני סצנות עם מצבים מיניים זה קורע.
אין שום דבר רע בלאהוב פורנו! אין שום דבר רע במעשים מיניים כל עוד הם נעשים בהסכמת שני הצדדים (או יותר...).
צופי ההנטאי, אל תתבישו להסתכל במראה, תאהבו את עצמכם (כי אנשים אחרים לא...) וזכרו שפרויד האמין שכולנו חיות טורפות ורעות עם יצרים מיניים וחיבה לאלימות.
ואחרי שזה נאמר, עדיף לחפש סיפוקים בחיים האמיתיים מאשר לראות אותם על המסך (לאו דווקא במשמעות מינית).
אז לכו ותהנו עם מקלחת קרה כי אחרי הכל, חובבי ההנטאי לא שונים מחובבות (וחובבי) היאוי.
תעשיית הטישו מברכת אתכם.
חזרה לפורום
ישן 01-09-2007, 19:40
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
מה?
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Jessica Honey שמתחילה ב "נו באמת..."

היבט מבורך??? על מה את מדברת?
העובדה שפרויד אמר את זה לא הופכת את זה לאמת מוחלטת, הוא אמר עוד הרבה דברים שהיום במקרה הטוב חולקים עליהם ובמקרה הרע שוללים לחלוטין (אל תגידי לי שקנית את העסק של קנאת הפין).
העובדה שהדחף המיני הוא דחף טבעי לא הופכת אדם שנותן לו פורקן מוחלט לנורמאלי. גם הדחף לאלימות הוא דחף טבעי, ובכל זאת מי שרואה סרטים בהם אנשים הורגים אנשים נחשב לחולה נפש. למה? מה ההבדל בין זה לבין פורנו?
יש הרבה מאוד רע בפורנו, גם אם זה נעשה בהסכמת שני הצדדים. מה עם היחס לנשים? מה עם העמדת הגוף במקומו? מה עם הקסם והאינטימיות שבקשר מיני? את כל אלה הורסת תעשיית הפורנו בקלות ובנחישות.
אני לא חושב שבריא לספק את הדחף המיני בעזרת פורנו כמו שלא בריא לספק את הדחף האלים בעזרת קטעים אלימים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 01-09-2007, 20:07
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "גם ההורים שלי תמיד היו אומרים..."

אני לא בטוח... תעשיית הפורנו הפכה יחסי מין ממשהו מיוחד למשהו סוטה, מגעיל ושטחי לחלוטין, וסתם
שתדע, יש לזה השלכה על חיי המין של זוגות - ותסלחו לי על שאני לא נכנס לפרטים.
בקשר לתמימות, הסיבה היחידה לכך שבימינו היא נעלמת בגיל צעיר כל-כך היא תעשיית הפורנו (וסרטים
אלימים, אבל זה כבר טופיק אחר...).

שלא תבין לא נכון, זה לא שלפני הפורנו לא היה שום דבר וכולם לא ידעו מה זה סקס... אבל הפורנו הפך
את זה למשהו נגיש כל-כך שכל ילד בן 5 כבר יכול להקליד XXX בגוגל ולמצוא תמונות מזוויעות בצורה
נוראית. אני אישית זוכר מקרה או שתיים כשהייתי בין 12-13 שנכנסתי בטעות לגמרי לאתרי פורנו תוך חיפוש
של דברים שונים לחלוטין

יש פורקן מיני ויש סטייה נטו, פורנו הוא השני מבין שני אלה.

חזרה לפורום
ישן 02-09-2007, 05:34

טעות
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי doobel שמתחילה ב "אני לא בטוח... תעשיית הפורנו..."

הפורנו לא גזל את התמימות, המדיה גזלה את התמימות.
מה שהפך את הפורנו לנגיש כל כך הוא האינטרנט, תאשים אותו.
סרטים אלימים ידועים כנותנים פורקן לאלימות מה שמקטין את רמת האלימות (הנושא של עבודת הגמר שלי!!!)
סרטי פורנו אומנם לא ריאליסטים אבל הם דרך להגיע לפורקן מיני, בדיוק כמו כל סרט פנטזיה, למה שתמנע את זה ממישהו?
מה מפריע לך מה הוא עושה בפרטיות בבית שלו?
תעשית הפורנו היא מונח גדול, ישנם סרטי ארוטיקה וישנם סרטי פטיש (ואני בטוחה שיש הרבה שאני לא יודעת כי מה לי ולתעשית הפורנו?) אבל בתור בת אני יכולה להבטיח לך שגם בנות נהנות מסקס.
שחקנית שחתמה על חוזה, ולא חשוב מה התנאים, אחריותה לבצע! לא מתאים לה שלא תחתום!
סרטים בהם אין הסכמה בין כל הצדדים הם לא חוקיים והם בהחלט זבל על המסך.
צאו מהבואה הצדיקה שלכם.
ופרויד אומנם דיבר הרבה מים בזמנו, אבל גם מבחינה ביולוגית, ההורמון המשתחרר בזמן פרקן מיני (או ספורט ואכילת שוקולד לכל הקטינים והצדיקים שביננו שחושבים שבנות זה פויה) עושה טוב לגוף. למידע נוסף תשאלו את רופא המשפחה שלכם.
וקנאת פין היא אחד הנושאים הקורעים ביותר, שכל כך כיף ללמוד. אמת או בדיה, זה היה מבחן קל.
עוד מישהו לא אוהב סקס בפורום? (לכל אלה מבינכם שלא יודעים על מה אני מדברת, תישארו בבית הספר).
מה הצעד הבא? אוננות זה רע ומגעיל ואף אחד מכם, בנים חביבים בגיל העשרה ומעלה, מעולם לא חלם חלום מיני?
צביעות גרועה יותר מכל סרט פורנו שצולם (אפילו בבוליווד!)
חזרה לפורום
ישן 02-09-2007, 15:36

ובכן
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "ואני הייתי בטוח שזה..."

לא אמרתי שצריך לרוץ בחוצות ולצעוק "אני מכיר יותר מ50 כותרות של סרטי פורנו בעברית, אנגלית ולטינית מדוברת" אבל למה צריך להכחיש?
יש אנשים שאוהבים פורנו
יש אנשים שאוהבים הנטאי
יש אנשים שאוהבים יאוי ויורי
יש אנשים שאוהבים תוכניות ריאליטי
ודי לדבר על פורנו, כי זה באמת לא קשור,הנטאי זה ז'אנר בתחום האנימה (אה הזכרתי אנימה, זה מתקשר לפורום סוף סוף) ולא צריך לגנות אותו או להחשיב אותו כנחות רק משום שהוא עוסק בתכנים מיניים.
המצב דומה לאנשים שמגנים סרטי אימה כי יש בהם דם, רצח או אימה! זהו מהות הז'אנר, לא טוב לכם, אל תראו אותו, אבל לגנות אותו כי הוא עוסק בנושאים שלדעתכם (המוסרית) הם נחותים? תתבגרו כבר.
אגב, מוסריות היא מונח יחסי ואני לא חושבת שנשים שעוסקות בתעשית הפורנו משפילות את עצמן. הן שחקניות לכל דבר, בלי כשרון למשחק (כמו הרבה שחקנים גדולים בהוליווד וישראל) שבחרו בדרך מהירה להרוויח כסף, מי אנחנו שנשפוט? אם גבר מופיע בסרט פורנו אז הוא תותח ואם אשה מופיעה בסרט פורנו אז היא צריכה להתבייש? שכל אחד יעשה מה טוב בעיניו ונקווה שהחומר המדובר בנושא זה לא יגיע לעיניים קטינות, אם הבנתם את כוונתי.
אוקי, סיימתי לדבר על פורנו.

הנטאי... האמת היא שלמען סרט הגמר שלי חקרתי סוגי אנימה שונים ולא מצאתי משיכה ספציפית להנטאי, אבל זה משום שאני יותר נמשכת לקומדיה ואלימות מרומנטיקה או חוסר עלילה.
אצ'י יכול להיות מצחיק לפעמים כשהוא נעשה בטוב טעם, אבל אני בספק אם אני אצפה באנימה בשביל האצ'י.
חזרה לפורום
ישן 03-09-2007, 18:42
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אני לא בעד פורנו או מה לא...
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "ואני הייתי בטוח שזה..."

אבל אל תהפוך את הדעות שלך למשהו מוחלט וברור.
זה שלדעתך כולם צריכים להיות מוסריים ולשמור את הסקס בינם לבין עצמם, זאת דעתך... אבל זה לא אומר שכולם חושבים ככה או שכולם לא יכולים לעשות סוויץ' בין זה לפורנו.
דבר שני... מה הקשר ליצרים שמשתלטים? זאת לאו דווקא שאלה של יצרים משתלטים, יש אנשים שנהנים מזה וסבבה להם... גם אם הם לא חייבים את זה.
ובקשר להשפלה.... זה שאתה חושב שזה משפיל אותם, לא אומר שהם מרגישים מושפלים, מה שעשית פה נקרא לשפוט אנשים ומעשייהם, וזה מיותר לדעתי. חוץ מזה אלה הם בסה"כ ערכי החברה שקבעו שזה משפיל, ולא חסר אנשים חכמים שלא עושים כל מה שהחברה קובעת.

חזרה לפורום
ישן 09-09-2007, 19:26
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02

טוב בהתחלה באמת באמת לא רציתי להגיב...

אבל האשכול הזה התפתח לא טוב אז אינ חייב:

הנטאי זה לא רק הפורנו!!!!!!!

(זהו זה מה שרציתי להגיד)

.
.
.
סתם... בגדול הנטאי זה כל הדברים הבוטים (אם אני יצטרף לפלצנים - כל הדחפים הפיזיולוגים) AKA דם סקס ואלימות:!

משמע - גם בזרק הוא סוג של הנטאי ממש ממש ממש לא מוגזם אבל כן.

האנטי הוא אל רק פורנו מצוייר, אלה המון דם אלימות וכן סקס.

ככה שאני אישית רואה.. שיוצא לי... מעטות הסדרות הטובות של זה (אם בכלל).

+הקטע של הפורונו כל מי שרשם יש את הדבר האמיתי - בתאכלס המצוייר תמיד יותר טוב מהאמיתי כי עקב היותו מצוייר הבחורות שם תמיד מושלמות, והכל ניראה כמו שצריך....
(כאליו זה תירוץ עלוב חחחח)

ממממממממממממממממ כן .

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:31

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר