לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2007, 22:23
  romi83 romi83 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.07
פירוש לחלום.................

ברצוני לספר חלום שאולי תוכלו לעזור לי בפירוש של החלום...

מאז שחלמתי את החלום.. עברו כבר כמעט שלושה חודשיים.. אבל אספר בקצרה את מה שעבר עלי...

מלפני שלושה חודשיים הכרתי בחור חדש באזור שבו אני גרה, אותו בחור שהכרתי, באמת ובלב תמים אומרת לך שהכל היה צירוף מקרים בהיכרות שלנו... מפה לשם, הוא ואני התחלנו לדבר יותר ולהיות יותר בקשר, עוד בשבוע השני שהיינו בקשר, חלמתי עליו ועל ידיד שלי, שאיתו אני בקשר שנים, והחלום היה נראה מאוד מציאותי...

חלמתי שאני בדירה שלי, זה היה בזמן הלילה, ובמרכז הדירה היה את הבחור שהכרתי, חברים שלו וידיד שלי. החברים של הבחור שהכרתי היו צבועים בשחור... ומי שהיה ברור זה רק הבחור וידיד שלי.
הייתה תחושה בדירה מאוד מוזרה... והיה קול גברי שאמר לי שאני צריכה לבחור בין השנים (בין הידיד שלי לבין הבחור שהכרתי) כי אחד מהם הוא הטוב בשבילי והשני הוא הרע ומה שצריך לקרות יקרה בכל מחיר.
אני מהפחד שלי לא הסכמתי לבחור בין השניים ולא יכלתי לעמוד בזה... ובגלל הלחץ שמתי לב שיוצא מהפה שלי דם... כאשר הדם הזה הגיע גם מהידיים וככל שמשכתי את הזמן ולא בחרתי סופית אז למעשה אני סבלתי עוד ועוד... מהפחד שלי יצאתי החוצה... כדי לקבל עזרה, אבל אף אחד לא היה בחוץ, ובחוץ היה רוח... תחושה של סתיו, ראיתי שבבתים של השכנים יש אורות והמשפחות בפנים אבל אף אחד לא היה מוכן לעזור לי...
צריכה לציין שגם במציאות וגם בחלום, המקום שבו הדירה נמצאת היא נמצאת במקום של הר.. אז תחשבו על המזג האוויר הקרירי שיש בלילות...
ובגלל שלא מצאתי אף אחד שיעזור לי.. ופחדתי מהבחירה... חזרתי בחזרה לדירה וכולם נעלמו חוץ מהבחור שהכרתי... הוא נשאר שם.
אני זוכרת שנעמדתי שם מולו ומדי פעם הסתכלתי על עצמי בראי וראיתי שעדיין יש דם עלי... וברגע שהוא תפס לי את הידיים.. הרגשתי חנק... כאילו מישהו חונק אותי ורציתי כל כך לדבר איתו אבל לא יכלתי... זאת היתה תחושה של חנק - מוות... והוא היה מולי... והייתה תחושה של פחד...
מהפחד ומהחנק התעוררתי מהחלום בבהלה וכמובן שהדחף הראשון שלי זה היה להתקשר לבחור שהכרתי... (וכמובן שהתקשרתי באותו לילה של החלום).

עכשיו... מאז החלום ועד לימינו, המון דברים השתנו... באמת, במציאות הכל התפוצץ לי עם אותו בחור שהכרתי כאשר הידיד הזה היה מעורב באמצע וזה קרה מלפני שלושה שבועות... ועכשיו אותו בחור לא מוכן לדבר איתי (כבר שלושה שבועות אנחנו לא מדברים)...

האם יש משמעות לחלום הזה...?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר