לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2005, 11:04
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
הקלות הבלתי נסבלת

הצעיר שבילה עם ארוסתו בקניון בבת-ים נדקר לאחר שהפנה את תשומת לבו של נער לכך שנפל לו שטר כסף. מצבו אנוש. הדוקר היה אמור להיות במעצר בית בגלל דקירה אחרת

כבר ארבעה ימים שבני משפחתו וחבריו של צחי יעקב בן ה-28 יושבים בחדר ההמתנה של מחלקת ניתוחי הלב בבית החולים "וולפסון" בחולון. בכיסא אחד יושבת האם, כרמלה, שאינה סוגרת לרגע את ספר התהילים, מתפללת לשלום בנה; לצדה יושב בעלה, נח, מתאפק לעצור את דמעותיו. ממול עומד אחיו של יעקב, איציק, חבריו מהאוניברסיטה וחברתו, מיטל אביבי.

רק ביום שישי בערב בישרו בני הזוג למשפחותיהם על כוונתם להינשא. למחרת, בשבת בערב, נדקר יעקב בלבו, בעת שהיה בקניות עם חברתו. מצבו אנוש, והרופאים מעריכים כי סיכוייו לשרוד קלושים. לפני שיצא לקניון, עוד הספיק לראות עם אביו משחק כדורגל בבית ההורים בבת ים: "גם דיברנו על כמה כסף אנחנו ניתן להם למימון החתונה. היתה שמחה בבית", סיפר האב.

יעקב, סטודנט לניהול ושיווק באוניברסיטת תל אביב, יצא עם אביבי לקניון הסמוך לבית הוריו כדי לרכוש נעליים. "אחרי שסיימו את הקנייה, הם יצאו מהחנות וצחי הבחין בשטר של 100 שקל זרוק על ספסל במקום. הוא פנה לנער שישב על הספסל ושאל אותו: 'הכסף שלך? אני חושב שנפל לך", סיפר אתמול האח איציק, "הנער ענה לו בתגובה: 'מה אכפת לך', וצחי השיב לו 'מה אתה רב איתי על שטויות? בסך הכל אני אומר לך שנפל לך הכסף, תשים לב". בעדות שמסרה מאוחר יותר אביבי לחוקרי צוות החקירה המיוחד שהוקם במשטרה, סיפרה כי מיד לאחר שענה יעקב לנער, התרומם מספסל סמוך נער אחר, התקרב אליו ודקר אותו דקירה אחת בלב.

"בעשר וחצי בערב אני מקבל פתאום טלפון, ומיטל צועקת לי 'לא יודעת מה קרה לצחי, הוא קיבל אגרוף, קרה משהו", מספר האב. "רצתי כמו משוגע לקניון, בדרך, עוד שמתי לב איך אני מצליח להיכנס לבניין בלי שמישהו בכלל בודק אותי. כשהגעתי ראיתי את הבן שלי שוכב על אלונקה עם חור ענק בלב, והוא בלי הכרה. לבית החולים הוא הגיע בלי דם בלב, 18 מנות הזרימו לו", הוא ממשיך לספר בבכי.

מאז יום שבת בערב מאושפז יעקב במצב אנוש. "מי היה מאמין בכלל שנגיע למצב הזה. צחי, שהעדיף תמיד לצאת פראייר ולוותר רק כדי לא להסתבך עם אחרים, נדקר בכזאת אכזריות", אומר בעצב האח.

הנערים הדוקרים נמלטו, אך עדי הראיה הרבים ובראשם אביבי, וכן מצלמות המוצבות בקניון הביאו לזיהויים הוודאי על ידי חוקרי המשטרה. שלשום נעצרו השניים, בן 15 ובן 17. אתמול בצהריים הוארך מעצרם של הנערים בבית המשפט לנוער בראשון לציון בעשרה ימים.

"זה יכול לקרות לכל אחד"

החוקרים גילו כי בן ה-17, החשוד בביצוע הדקירה, לא חדש בעסקי הדקירות.

למעשה, בזמן שבו לפי החשד ביצע את הדקירה, הוא היה אמור לשהות במעצר בית מוחלט שהוטל עליו בשל דקירה קשה אחרת שביצע לפני חמישה חודשים. בנוסף לתיק זה, נפתחו לנער החשוד בשנים האחרונות עוד שלושה תיקי אלימות נוספים.

במשטרה תיארו אתמול את הנער כ"פצצה שכבר התפוצצה כמה פעמים", והפנו אצבע מאשימה לבית המשפט שהחליט כי על הנער לשהות במעצר בית: "נער שדקר באופן כזה לא צריך לשבת בבית, כי הוא סכנה מהלכת על שניים ולנו אין אפשרות לפקח כל היום אם הוא מקיים את המעצר", אמר אתמול קצין משטרה. בתיקו של הנער השני מצאו החוקרים ציור שצייר הנער ובו לב שבתוכו סכין ולצידו הכיתוב: "הדוקר ייענש". שני הנערים מכחישים את המיוחס להם.

"אנחנו נהרגים מזה, לא מבינים: כל כך קל היום לשלוף סכין? הרי אפילו לא היה ויכוח לפני שצחי נדקר. כלום. מה יש להסתובב בכלל עם סכינים? מה, אנשים יוצאים למלחמה בחוץ?", שאל אתמול אחיו של יעקב, "פעם פחדנו להסתובב בחוץ בגלל הפיגועים היום אתה פוחד להגיד מילה למישהו, מחשש שתפגע. מישהו צריך להתעורר פה. אנחנו נלחם בשביל צחי כדי שהנער הדוקר לא ישלח פעם נוספת מבית המשפט הביתה".

כמעט מדי יום מטפלת המשטרה לפחות במקרה דקירה אחד. לפעמים זה נגמר ברצח, פעמים רבות יותר הפצוע שורד, מחלים וממשיך בחייו. המקרה של יעקב הוא רק סיפור אחד ממקרים רבים של דקירות שבוצעו על רקע של מה בכך, עניין פעוט. אביו של יעקב שמע וקרא גם הוא על מקרי האלימות הרבים, אבל מעולם לא האמין שזה יקרה לבנו: "היום זה קרה לצחי, אבל מחר זה יכול לקרות לכל אחד אחר. אנשים צריכים להבין. גידלתי ילדים לתפארת, כולם עשו צבא, למדו. אף אחד מהם מעולם לא היה קשור לעולם הפשע, והנה הבן שלי עכשיו שוכב בבית החולים ואני מתפלל לנס, שיחיה".

הכתבה מוואלה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2005, 13:41
  קוסקו קוסקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.02
בתי המשפט בישראל- ביזיון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הקלות הבלתי נסבלת"

הענישה בישראל היא פשוט בדיחה.
ההתיחסות לעבירות כל כך קלה, שיש תחומים שממש לא אכפת לאנשים להיענש.
הקלות הבילתי ניסבלת ביותר היא בנוגע לתאונות דרכים, אונס ואלימות.
רק שהשופטים בארץ יתעוררו- אולי נוכל לקיים מערכת תקינה בארץ.

איך שחרורו רוצח כמוהו? את מי אפשר לתבוע עכשיו? את השופט ששיחרר את אותה פצצה מתקתקת???
נהרסה עוד משפחה בישראל בגלל מערכת המשפט.

אני רק מקווה שהבחור יחלים מפצעיו.

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף זה מכעיס!!!!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.goodluck.co.il/dolars.gif]

http:www.goodluck.co.il
האתר של המהמרים הישראלים!!

ישן 17-02-2005, 11:01
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
ועכשיו סיפור אישי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הקלות הבלתי נסבלת"

מישהו זוכר את החייל המנוח יאן שפשוביץ' ז"ל?
החייל הזה שירת איתי בצה"ל באותה יחידה והיה על סף שחרור.
ב6.11.1998 שזה היה יום שישי- הוא יצא עם אחיו התאום ועוד חברים לפאב באשקלון כדי לחגוג סיום "רגילה"
קבוצה של אנשים שישבה לידם לא אהבה את זה שהחברים מדברים רוסית והתפתחה תגרה.
במהלכה נשלפה סכין שרצחה את יאן ז"ל רק בגלל שהוא וחבריו דיברו רוסית.
יאן ז"ל היה אצלנו נהג ויצא לי לנסוע איתו כמה פעמים ולמדתי להכיר את הבן אדם.
הוא חלם על היום שישתחרר מהצבא ויתחיל ללמוד ולגבש לעצמו חיים עצמאיים (שאגב היו לו כאלה כי הוא היה חייל בודד)
יאן לא היה מסוגל לפגוע בזבוב ותמיד ביחידה שלנו שהיו ויכוחים הוא הרגיש נבוך כי זאת לא התרבות שהוא היה רגיל אליה.
בסופו של דבר- 4 הנאשמים ברצח זוכו מחמת הספק והיום הם אזרחים חופשיים לכל דבר.
ואי אפשר לדעת היכן הם יבצעו את הרצח הבא (וסביר להניח שיבצעו כי הם ראו כמה קל זה לרצוח ולא לשלם על זה ביוקר)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר