לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2007, 11:17
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
חח זה היה מהיר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "יש לך אחריות עליהם, מה זאת אומרת "כושלים"?"

לא איזה המהרה שום דבר לא נגעתי בהם, הם אפילו אמורים להיות 2.2.2.6 והם מגיעים מהמפעל 2.2.2.8 ובכל זאת לא שיניתי כלום.
אבל פתאום אחרי 3 שנים המחשב התחיל לעשות לי בעיות מסכים כחולים כגון, IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ו- Dumping physical memory כל מיני כאלה, אז בדקתי כמה דברים והגעתי למסקנה שזה או הזכרונות שלי או ההארדיסק שלי.
הבעיות לרוב קראו באמצע צריבות, בפתיחת קבצי RAR ובפתיחת קבצי image למיניהם.
וגם לעיתים סתם ככה קריסות, בדקתי את ההארדיסק היו בו כמה סקטורים פגומים אבל ממה שהבנתי סקטורים פגומים לא גורמים לבעיות כאלו. אמרו לי שמה שלרוב גורם לזה זה כשל של זכרונות או כרטיס מסך.
אז הרצתי בדיקה על הזכרונות שלי עם Memtest והוא מצא 800 Errors, וכדי להיות בטוח ניסיתי גם את windows memory diagnostic tool, שפועל תחת דוס, ובדקתי כל מודול של זיכרון בנפרד, כל אחד על שני סלוטים, כדי לשלול בעיה בלוח אם עצמו. התוכנה עושה 6 מבחנים ראשוניים, המודול הראשון עבר מבחן אחד השני נכשל השלישי נכשל וברביעי נתקע המחשב, אותו הדבר קרה שהעברתי אותו סלוט.
למודול השני עשיתי בדיקה 3 פעמים, פעם אחת 2 המבחנים הראשונים עברו ובשלישי נתקע המחשב, בפעם השני עשיתי שוב על אותו סלוט, 2 המבחנים הראשונים עברו השלישי נכשל וברביעי נתקע המחשב. עשיתי את אותו הדבר בסלוט אחר והכל קרה אותו דבר.
את הזכרונות קניתי ביבוא אישי מ-Crucial ישירות, זה היה לפני 3 שנים כמעט ובארץ לא היו את הזכרונות האלו. יש אפילו את ההודעה על חווית הקניה שלי פה בארכיון של הפורום.
בקיצור אז מה שאני רוצה זה שבמקום שיחליפו לי אחד באחד אני רוצה שיזכו אותי על הסכום שהזכרונות שווים עכשיו שזה 99$, כמובן אני אשלח להם אותם, ושיתנו לי לרכוש זכרונות טובים יותר.
אז לפני שאני מתווכח איתם אני רוצה לבדוק אם זה שווה לי בכלל. הזכרונות עולים 275$, לפי התאוריה שלי אני אצטרך להוסיף 175$ + מע"מ... המשלוח בחזרה אלי אמור להיות על חשבונם לפי התקנון.
עכשיו אני מובן? :]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2007, 17:53
  iting5 iting5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אם לא עברו 3 שנים הם ישמחו להחליף, הם לא בהכרח"

נראה לי אני לא יודע, אני יודע שעד לפני שנה הם היו תקינים, פשוט לפני שנה בערך מצאתי את Memtest, הרצתי בדיקה שגרתית סתם בשביל לבדוק את התוכנה וחוץ מאיזה 2-3 errors הכל היה בסדר... ורק עכשיו בדקתי אותם שוב, מתי בדיוק הם נדפקו אני לא יודע.
אה ובקשר לעלות המשלוח, בדקתי את זה איתם כבר, אני משלם את המשלוח אליהם והם משלמים על המשלוח בחזרה אלי... אחרי הכל זה לא זול, בערך 30$ לכל כיוון.

וסליחה, אבל לא הבנתי את המשפט האחרון שלך... תקורות? מה הייתי אמור לכוון בביוס?

נערך לאחרונה ע"י iting5 בתאריך 31-08-2007 בשעה 17:56.
ישן 03-09-2007, 21:24
  iting5 iting5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "יכול להיות שהזכרונות שלך היו בסדר גמור, היית צריך להפעיל"

מה אתה יודע, מתברר שהזכרונות שלי בסדר גמור...
אחרי מה שאמרת לי נכנסתי לביוס בכוונה לשנות את המתח ואת התזמונים של הזכרונות, והפלא ופלא לא היתה לי אפשרות כזאת. אז עידכנתי את הביוס של הלוח אם שלי, ופתאום הופיעו לי כמה אפשרויות חדשות בביוס, שמתי את הDDR Voltage על +0.2 ואת התזמונים כיוונתי ל CL2 ו- 2-2-2-6, זה היה מכוון על 2-2-2-8.
הרצתי את הבדיקה של Windows memory diagnostic tool, וכל המבחנים עברו ללא הודעת תקלה, בלי לתקוע את המחשב, ובלי Error אחד אפילו...

ישן 06-09-2007, 23:30
  iting5 iting5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "א. מזעזע, פועלים עלפי הוראות היצרן והמוצר פועל באופן תקין"

בהוראות היצרן שקיבלתי עם הזכרונות לא היה מוזכר שום הגדרה כזאת או אחרת של הזכרונות בביוס..
האמת שגם באינטרנט מחיפוש קטן שעשיתי לא נתקלתי בהוראות כאלו.
ולא, לא שלחתי את הזכרונות, אחרי שאמרת לי שזכרונות לא רגילים אני זה שאמור להגדיר את התצורה שהם עובדים בה ידנית, עידכנתי את הביוס שלי ועשיתי את זה ואחרי זה הכל פעל כשורה, כך שאין לי צורך בהחלפה.
למרות שזה לא פתר לי לגמרי את הבעיה... ההודעה של הIRQL עדיין מופיעה לי, אולי זה בכרטיס מסך אני לא יודע.. אני מנסה למצוא על זה קצת יותר מידע באינטרנט.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:34

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר