לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2007, 22:25
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
האם זה חוקי לבקש משוכר פוטנציאלי "תעודת יושר"?

לפני כשבוע קראתי בעיתון שאסור לדרוש מאדם מסמך רישום פלילי מהמשטרה. בכתבה נאמר כי הסיבות היחידות שאדם אמור להוציא רישום פלילי בגינן, הינן:

א) חלק מתהליך הגשת בקשה לחנינה מנשיא המדינה
ב) בדיקת הרישום ודרישת תיקון במידה והמידע אינו נכון

בכתבה נאמר כי אדם הדורש מאחר "תעודת יושר" מסתכן בקבלת שנת מאסר בפועל. מצד שני הציגו פסק דין לפיו (אם הבנתי נכון) אדם שבוחר להסכים לתת למבקש "תעודת יושר" פותר את המבקש מאחריות.

אני צריך שמישהו יעשה לי סדר בעניין כי אני שוקל להתחיל לבקש מאנשים שרוצים לשכור דירות להציג "תעודת יושר" (כמובן שאני מוכן לממן את ההוצאה במסגרת החתימה על החוזה).

אני פשוט מעדיף שלא להשכיר נכס לאדם עם רישום פלילי מכיוון שזה מספיק קשה להתמודד עם שוכר "נקי" שמחליט לעשות בעיות ולהשכיר לאדם עם רקע בעייתי זה כמו שמן למדורה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2007, 18:26

לבן שאול
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "לא. אני עניתי לך שלדעתי זה לא..."

אתה לא חושב שלבקש ר. פ. מאדם שמעוניין להיכנס לתוך דירה זה בתחום הסביר? לא כתחליף לבטוחות אלא כעוד חוליה בשרשרת שאמורה "להבטיח" לך שלא תמצה את עצמך מחר בסיבוך.

השאיפה של המשכיר היא שיהיה לו שיריון כמה שיותר עבה: ר. פ , לדבר עם משכירים קודמים, תלושי שכר אחרונים, ערבים, לבדוק מול בנק ישראל שהוא לא בעל חשבון מוגבל, שקים פתוחים (לחברת חשמל, ארנונה..), ערבות בנקאית או שטר ביטחון, חוזה שמאפשר לו גישה לנכס וסנקציות קשות במקרים של הפרות וכו'.

נשמע נורא? אני לא משכיר רע. להפך. כשיש לי שוכר טוב, שדואג לדירה, שלא מפריע לשכנים ושמשלם כמו שצריך, אני הולך לקראתו בגדול. אני וויתרתי לאנשים על הפרשים, על ריביות בגין איחורים במועדי התשלום, ספגתי שקים שחזרו, מתקן מייד כשצריך, נתתי לשבת בדירה כמה ימים מעבר לכתוב בחוזה מבלי לחייב בסכומים גדולים (או בכלל), לא הקפצתי מחירים כשהדולר שיחק (ועדיין משחק) ואני לא נכנס להם לורידים.

כשאני מרגיש בטוח ויש מולי בן אדם טוב אז אין יותר טוב ממני. כשיש מולי חמור כל הסיטואציה טעונה במתח.

ישן 03-09-2007, 19:20

אני מסכים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "כיון שאנו כבר משוחחים כאן..."

ויחד עם זאת, אני בטוח שאם היו יכולים לעשות בדיקה מהו מספר שוכרי הדירות והחנויות הקטנות - בינוניות בישראל שמספקים ערבות בנקאית איכותית למשכירים התשובה הייתה מאוד נמוכה. מאוד נמוכה.

שאלה:
מוכר לך סעיף שמוכנס לחוזה שכירות בו מוצהר כי מוסכם על הצדדים שהמשכיר ימנה כונס נכסים אשר ינקוט פעולות לגיטימיות אם השוכר מפר את החוזה ואינו מתפנה מהנכס במועד הנקוב?

ככל הידוע לי היעד הסופי של כונס נכסים הוא מכירה. זה נכון? אפשר למנות כונס על מנת לשרת מטרה שהיעד הסופי שלה הוא פינוי נכס?

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 03-09-2007 בשעה 19:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר