לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2007, 23:17
  אלי6625 אלי6625 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
האם היא דלוקה עלי?

היי
יש לי ידידה שאנחנו לא מיתראים הרבה (פעמיים בשבוע בערב) וגם כשמיתראים לא שנינו לבד אלה עוד חברים.
היא התחילה לשלוח לי הרבה פעמים הודעות ולהיתקשר אלי בערב שאני יבוא לשבת איתה. אם היא רואה את חבר שלי שואלת איפה אני, כשלא התקשרתי ולא התרראינו איזה שבוע שאלה למה אני לא מיתקשר וזה. כשיושבים ביחד היא מתחילה לזרום איתי, אבל כשאני מתחיל להיתקשר ולנסות להיפגש איתה היא מיתנהגת אדיש כלפי כשאני מנסה לגעת בה או משהו ולא משהו מיוחד היא לא רוצה היא מפסיקה לשלוח לי הודעות מפסיקה להיתקשר. אחר כך כשאני מפסיק להיתקשר היא פיתאום ניזכרת אחרי שבוע וחצי ומתקשרת אלי.
איך אתם חושבים מה היא מרגישה כלפי? היא דלוקה עלי או שסתם היתקש/רה כי רצתה לשבת איתי כידידים?
בנות הייתי רוצה לשמוע גם אותכם כי אתם מבינים את הפסיכולוגיה של הבנות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2007, 13:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלי6625 שמתחילה ב "האם היא דלוקה עלי?"

גם בנות לא יבינו בנות כי זה הן יותר מידי מסובכות
וברצינות, אי אפשר לדעת איך השני חושב ללא קשר עם זה בן או בת כל אחד ודרך המחשבה שלו שלא תמיד תהיה ברורה לאחרים.
ממה שכתבת נשמע שהבחורה באמת אוהבת משחקים וביניהם גם טיזרים או בעברית להקניט אוהב להלהיב אותך לראות את התגובה ושאתה משתף פעולה אז היא שמה אותך קצת לייבוש (וזה ההנאה הכי גדולה שלהם)(זה כמובן השערה שלי בלבד ובעיקר מהיכרות של בנות שאוהבות לעשות את זה), לא בדיוק הבנתי למה התכוונת שאמרת שאתם יושבים והיא זורמת איתך מה הכוונה זורמת?
מבחינת הגיל זה גם מתאים כי זה הגיל (למרות שהיום זה מתחיל לצערנו מוקדם יותר) שמתעניינים עוד יותר במין השני ואף יותר מהתעניינות ומחפשים את הקשר וכו

לדעתי יש לך 2 אפשרויות או לתפוס אותה לשיחה ולברר מה קורה ואם הקטע מעצבן אותך אז לדבר איתה על זה
או להמשיך אם בא לך בקטעים איתה אבל לא לקחת את זה רציני אלא גם בתור משחק (ומקסימום יצא מזה משהו אבל הסיכוי נמוך) ולמצוא מישהי אחרת שכן מעונינת ולא רק במשחקים

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 11-09-2007, 23:25
  אלי6625 אלי6625 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלי6625 שמתחילה ב "האם היא דלוקה עלי?"

לדוגמא היום פגשתי אותה היינו ביחד איזה שעה וחצי טיילנו ישבנו דיברנו אבל כידידים, אני רציתי לדבר איתה עלינו על מה שאני מרגיש, לשאול אותה מה היא מרגישה אבל לא עשיתי את זה כי לא ידעתי איך להתחיל את השיחה. בטח תחשבו שאני דפוק אבל זה ככה אני לא יודע איך להתחיל שיחה כזאתי כשאני מדבר עם בחורה כידידים, לא יודע איך לעבור משיחת ידידות לשיחה אישית יותר.

אחרכך הלכנו הביתה והיא שאלה אותי מה אני עושה היום אמרתי שאני לא יודע ואני אתקשר אליה.
בערב שיצאתי התקשרתי אליה היא ישבה עם חברות וידידים ואמרה שאני יבוא, כשבאתי היא חיבקה אותי וזהו אחר כך הלכה ישבה עם בן אחר עשתה לו מסאג' כשאני ביקשתי היא לא רצתה לעשות לי, כמישהו אחר חיבק אותה וזה לא מישהו ספיציפי או סתם נגע לה בשיער היא לא אמרה כלום אלה ההפך וכשאני ניסיתי לגעת בה אז היא ישר המציאה תירוצים ולא רצתה.

אז מה הקטע שלה אני לא מבין למה היא לא רוצה שאני אגע בה אולי היא מבינה שאני דלוק עליה ורוצה לתת לי להבין שהיא רוצה רק ידידות או שהיא רוצה לתת לי לקנות כדי שאני יתחיל איתה ויחסוץ את הקלפים?
ואיך אני אתחיל איתה את השיחה, באיזה מילים.
תעזרו לי בבקשה אני לא רוצה שיהיה מאוחר.
ישן 12-09-2007, 02:01
  MosheAinouz MosheAinouz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל MosheAinouz שלח הודעה דרך MSN אל MosheAinouz
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי אלי6625 שמתחילה ב "לדוגמא היום פגשתי אותה היינו..."

תשמע
אתה כבד רצח אתה...
אני אומר תכלס בפנים ככה אני גם בחיים האמיתיים.
הבחורה לא רוצה אותך אחי. אתה? חייב להשלים עם זה.. ידידים וזהו.
חוץ מזה היא נשמעת כמו ילדה קטנה אחי שאין לך מה לחפש איתה
תחפש בחורה שהיא בראש שלך.. בדרך כלל לא אמורים לפתוח שיחה כזאת. זה אמור לזרום לבד ותאמין לי שאתה תמצא בחורה שמתאימה לך גם אם השיחה הזאת תבוא היא תזרום טוב ואתה תרגיש איתה טוב
חוץ מזה אחי כמעט ואין מעבר מידידים לחברים. יש מקרים לא אמרתי שלא. יש גם מקרים מוצלחים. אבל בדרך כלל? שידידים הופכים לחברים זה לא מגיע לאף מקום. בדרך כלל משתנה הזרימה והיא רואה אותך בתור בן אדם אחר... עכשיו אתה חבר שלה.. היא חוקרת אותך יותר מן הסתם אתם כל יום ביחד וזה משהו אחר לגמרי..
בכל מקרה אחי היא קטנה בגיל ... ההפרש גילאים לא כזה גדול אבל כשמדובר בילדה בת חמש עשרה אחי זה ענק.
חכה איתה על אש קטנה תהיו ידידים עוד כמה חודשים.. תראה שעדיין אתה רוצה אותה? פתח איתה את השיחה בעדינות ותראה מה יקרה... ילדות קטנות לא החלטיות.. גם אם היא רוצה אותך וגם אם היא לא רוצה אותך היא לא יודעת את זה. היא קטנה ואין לך התנסות בכלל. כמו שנראה עכשיו כמו שאמרתי היא לא רוצה אותך לפי התגובות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר