לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2007, 19:45
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
מחפש לקנות אוטו עד 5000 שקל

שלום לכולם..אני מחפש לקנות אוטו בשבילי..התקציב קצת עגום אבל מה לעשות זה מה שיש לנער שמשתחרר לו המלווה בגיל 17 וחצי..
הדרישות מהאוטו זה שיהיה חסכוני מבחינת דלק,אוטו אמין שלא יכנס לי כל שבועיים למוסך ושהביטוח שלו לא יהיה יקר מדי(חובה+ג)
קיבלתי המלצות על כל מיני דגמים כמו פיאט אונו,סובארו ג'סטי,אולי סוזוקי סויפט,סקודה פליסיה ועוד כל מיני רכבים שקצת חרגו לי מהתקציב..
על איזה דגם הכי מומלץ מבחינת הדרישות שכתבתי?לא אכפת לי לשלם עוד קצת על ביטוח ולקנות רכב שנחשב ליותר אמין ורואה פחות את המוסך..
אשמח לתשובות
תודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-09-2007, 02:37

תודה..אבל אתה מתכוון רק לרכבים צרפתיים או לרכבים ישנים כאחד?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שחר אדום שמתחילה ב "עיצה"

שמעתי שבאמת רכב צרפתי ישן זה רכב בעייתי..בעיות חשמל וכל מיני כאלה..לקנות טוסטוס קצת יותר בעייתי בשבילי כי הביטוחים בשמים וגם אין לי רשיון..וגם לאופנוע יש הרבה חסרונות לעומת אוטו..באוטו הרבה יותר נוח ליסוע בתנאי מזג אוויר מרגיזים..באוטו אפשר לקחת עוד אנשים..
האם גם רכבים כמו פליסיה שנת 94-95 או פיבוריט(סקודה) או פיאט אונו הם גם רכבים שיש מהם רק צרות?
שמעתי שהם רכבים דיי אמינים..
תודה מראש ולילה טוב

ישן 07-09-2007, 22:01
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
תראה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "תודה..אבל אתה מתכוון רק לרכבים צרפתיים או לרכבים ישנים כאחד?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pinielbaz
שמעתי שבאמת רכב צרפתי ישן זה רכב בעייתי..בעיות חשמל וכל מיני כאלה..לקנות טוסטוס קצת יותר בעייתי בשבילי כי הביטוחים בשמים וגם אין לי רשיון..וגם לאופנוע יש הרבה חסרונות לעומת אוטו..באוטו הרבה יותר נוח ליסוע בתנאי מזג אוויר מרגיזים..באוטו אפשר לקחת עוד אנשים..
האם גם רכבים כמו פליסיה שנת 94-95 או פיבוריט(סקודה) או פיאט אונו הם גם רכבים שיש מהם רק צרות?
שמעתי שהם רכבים דיי אמינים..
תודה מראש ולילה טוב

תשמע. לדעתי , רכב במחיר כ"כ נמוך יעשה המון בעיות ויעלה לך בטווח הארוך (ובסבירות גבוהה גם בקצר...) הרבה מאד כסף,זמן מבוזבז ועצבים.

אני הייתי ממליץ להתרחק מפיאט אונו (או כל פיאט אחר) . היפניות אמינות מאד ובלבד שטופלן כהלכה. גם הסקודות אמינות מאד יחסית ( עדיף פליסיה מעל שנת 96-95 - בשנה זו הצטרפה סקודה לקונצרן פולקסוואגן . כשהייתי צעיר ושעיר , היתה לי פליסיה 1600 מודל 98 . תענוג של אוטו שכיום ניתן להשיג בגרושים (בסביבות 10000 ש"ח))
קח בחשבון שכשקונים רכב ישן (שלא לומר "מרוט") חייבים להשאיר בצד סכום של כמה אלפים לתיקוני פתע , יישור קו , וכ"ו.

בהצלחה וסע בזהירות!
ישן 08-09-2007, 23:52

חחח תודה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי GARFILD שמתחילה ב "האמת שאני מסכים איתך! (-:"

התקשר אלי חבר היום בצהריים והודיע לי שמישהו שמכיר את המשפחה שלו אצלו בבית והוא מוכר פיאט אונו..הלכתי לשם עם אבא שלי לראות את האוטו..פיאט אונו שנת92 מנוע 1100ועבר טסט במאי האחרון..יש באוטו מזגן ועשינו עליו סיבוב,אבא שלי אמר שהאוטו בגדול נראה לו בסדר אבל אם אני אחליט שאני רוצה אותו אז ניקח אותו למוסכניק שיבדוק אותו..הבחור רוצה על האוטו 2500 שקל..אז נשאר בתקציב שלי עוד כסף כך שלא אכפת לי נגיד לטפל בו בעוד 1000-1500 שקל לאחר הקנייה כדי שיסע יותר טוב ויהיה יותר אמין אם אפשר להגיד את זה..כדאי ללכת על זה או בכל זאת להתרחק מאונו?
תודה מראש ולילה טוב

נערך לאחרונה ע"י pinielbaz בתאריך 08-09-2007 בשעה 23:56.
ישן 13-09-2007, 20:42

אוקי חברים אני רוצה להתחיל להזיז עניינים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "מחפש לקנות אוטו עד 5000 שקל"

עוד קצת שיחות עם בני משפחה ומכרים נוספים המליצו לי ללכת בכיוון של סקודה או סובארו ופחות מומלץ פיאט..אז ככה..אני בסוכות רוצה להתחיל לראות מכוניות וכדאי לפני זה שאני יהיה סגור על דגם מסויים ולא לחפש כמה סוגים..
הדגמים שהמליצו לי עליהם הכי הרבה הם סקודה פליסיה,סקודה פיבוריט וסובארו ג'אסטי..
מי שהמליץ על סקודה אמר שעדיף פליסיה על פיבוריט,ומי שהמליץ על סובארו ג'סטי אמר לי לא לקנות שום דבר אחר חוץ מג'סטי...
איזה מבין שלושת הדגמים הללו הכי טוב בשבילי?
הקריטריונים הם צריכת דלק,אמינות,עלויות טיפולים ומחירי ביטוח...
הצרכים מהאוטו זה בעיקר נסיעה בתוך אזור מודיעין(למי שמכיר את האזור..לפיד,מודיעין,רעות וכל זה)
ואוטו שלא ימות לי אם אני יסע איתו מדי פעם מחוץ לעיר(ירושלים,מעלה אדומים,תלאביב)
אני לא מתכוון לשחוט את האוטו וליסוע איתו 120 בעליות לירושלים 80 בתוך בעיר ו140 לתלאביב..
תודה מראש לכולם
שנה טובה
חג שמח

ישן 13-09-2007, 20:55
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "אוקי חברים אני רוצה להתחיל להזיז עניינים.."

מה זה סקודה פליסיה ופבוריט?!!! לא הייתי עושה עם הרכב הזה סיבוב ליד הבית שאני לא יתקע איתו!.
הם לא אמינים ביכלל מכוערים טלים! ויש כזה לחבר שלי אני כל יום צוחק עליו חחחח..
סובארו ג'אסטי עוד בסדר אבל בטוח שהוא הרבה הרבה יותר אמין מהסקודה זאת!.
לך על סובארו ג'אסטי מצב טוב ואני בטוח שתהיה מרוצה. אם יש לך להוסיף עוד קצת לתקציב בשביל ג'אסטי כדי שהסיכוי שהוא במצב טוב יהיה גדול אז תוסיף עוד קצת לתקציב שלך וחפש לך ג'אסטי מצב טוב.
ועזוב אותך מהסקודה!.
בשביל DL במצב טוב תיצטרך כ7K ליקנות אותה כי אלה שמוכרים אותה בזול יותר המצב שלהם לא משהו
אם תיקנה DL תהיה עוד יותר מרוצה גם החלקים שלה מאוד זולים וזה מנוע בוקסר שזה אומר אין רצועת טיימינג והמנוע מאוד חזק!
בסובארו גאסטי יש 3 בוכנות אבל המנוע חזק .
בסובארו DL יש מנוע בוקסר 4בוכנות מנוע סוס שהוא מאוד עמיד ואתה יכול להגיע איתו ל160קמ"ש (לא חוקי) וזה בדוק!.(לא מבטיח כלום רק מציע לך)

צריכת דלק:
DL מנוע 1600 כ 1:12
מנוע 1.8 כ 1:11.5

סובארו ג'אסטי מנוע 1000 1:15
מנוע 1300 1:13.5
הצריכת דלק הזאת בהנחה שהמנוע והקרבורטור מכוונים ובמצב טוב.
יקיר

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 13-09-2007 בשעה 21:04.
ישן 15-09-2007, 21:29
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "מחפש לקנות אוטו עד 5000 שקל"

תשמע לי רד מהעניין.
אני מבין את הרצון שלך להחזיק רכב פרטי משלך ישר אחרי המלווה ולא תלוי בהורים.
אבל מניסיון אני אומר לך.
כל הכסף שלך יילך על האוטו.
כל מה שתעבוד ותרוויח יילך על האוטו.
יש לך רכישה ראשונה, תיקוני פתע, שמן מנוע, מי קירור, דלק (שרק מתייקר בשבוע הבא), ותוסיף לזה קצת בילויים פה ושם.

לא יישאר לך שום דבר מהמשכורות במידה ואתה עובד.
אם אתה לא עובד אז אל תכנס לזה אפילו.
בנוסף לזה אתה לפני גיוס. לא יודע לאן אתה מתגייס קרבי או ג'וב. אבל בשניהם המשכורת לא מספיקה כדי לשרוד חודש כמו בנאדם. למזלי היה לי קצת כסף בצד וזה מה שהחזיק אותי בתקופה שצה"ל שילם לי רק על משחת הנעליים שקניתי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

ישן 16-09-2007, 00:22

תראה אני מודע לעניין שזה לא פשוט להחזיק אוטו
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי spring2005 שמתחילה ב "תשמע לי רד מהעניין. אני מבין..."

אבל אני חושב שבמקרה שלי אני בכל זאת צריך כלי שינייד אותי בלי תלות באחרים,בהתחלה חשבתי על אופנוע אבל הביטוחים בשמים..
אני גר במקום תקוע וכל החברים שלי גרים רחוק ממני..כל יציאה מהבית וחזרה זה בטרמפים ובהליכות ברגל של 5-6 ק"מ לכיוון..לבצפר הרבה פעמים אני צריך ליסוע בטרמפים כי אין אוטובוס או ללכת ברגל ודיי נמאס לי מהסיפור הזה..הגיוס שלי בעוד שנה בערך ואני מתכנן לפני הגיוס למכור את הרכב או להשאיר אותו לאחותי..עבודה קבועה יש לי כבר למעלה משנה וחצי ואני מרוויח כ1400 שקל בחודש..בוא נגיד שעל ביטוח ילך לי בערך 200 שקל בחודש ודלק עוד כ300(יציאות עם חברים הם גם משתתפים בדלק)אז כך שנשאר לי 900 שקל אחרי ששלמתי דלק וביטוח,ואם צריך פעם בחודשיים להשקיע כמה מאות על תיקונים אז יש לי את זה..
אחרי ש3 שנים כמעט כל פעם שאני צריך לצאת מהבית לסידור כל שהוא אני צריך לעשות את זה בטרמפים או ללכת ברגל ולפעמים בשיא החום או שיא הקור נמאס מהסיפור הזה..גם אבא שלי בעד שיהיה לי כלי משל עצמי,והוא אפילו היה בעד שיהיה לי איזה טוסטוס בניגוד לרוב ההורים

ישן 17-09-2007, 17:33

קיבלתי 2 הצעות מפתות..מי מהן עדיפה?

סוג רכב:סוברו ג'סטי

שנה:90

נפח מנוע: 1000

תיבת הילוכים: ידני

יד: 3

טסט:סוף אוקטובר

מחיר:5500

מזגן: אין

רדיו: מערכת רדיו דיסק

שעבודים: אין

תאונות:אין

צריכת דלק: 1:14 בערך מחוץ לעיר

על שם מי האוטו רשום:בעלות פרטית

תקלות: לא ידוע על תקלות מיוחדות
האוטו עשה עד היון 97 אלף קילומטר

האוטו נמכר על ידי אחד השכנים שלי,בן אדם שאני ואבא שלי מכירים פחות או יותר..
הנתונים שרשמתי הם על סמך פרטים שניתנו לי מהמוכר בלבד..אם אני אחליט שאני רוצה את האוטו אני אקח אותו לבדיקה אצל המוסכניק של אבא שלי..

רכב שני:
סוג רכב:סוזוקי סויפט

שנה:90

נפח מנוע:1300

תיבת הילוכים:אוטומת

יד: 4

טסט:פברואר

מחיר: 8000 גמיש

מזגן:יש

רדיו:יש

שעבודים:כלום

תאונות:לא ידוע

צריכת דלק: 1:13-14

על שם מי האוטו רשום: פרטי

תקלות:אין

צמיגים חדשים,מצבר חדש

איזה מבין הרכבים האלו עדיף לי?
אני מוכן להשקיע בקנייה עוד 1500-2000 שקל בשביל רכבים כאלו שנאמרו לי שהם כדאיים..

בגלל שהטסט של הג'אסטי קרוב לדעתי אפשר להגיע להסדר עם בכל הרכב שימכור אותו ב4500-5000 ואת הסויפט אפשר להוריד לדעתי בעוד 1000-1500..המוכר אמר שהוא גמיש במחיר..
איזה מבין המכוניות עדיף בשבילי?
תודה מראש

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר