לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2007, 22:18
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
"ניבחרת להשתתף בקבוצת דגימה מובחרת של בנק הפועלים"-מה הפסדתי?

היום ב 21:00 מצלצל אלי מוקדן נחמד ומזדהה כ-X מאיזו חברה Y שעובדת עבור בנק הפועלים. מציע לי להשתתף בקבוצת מיקוד איכותית של לקוחות הבנק. מכיוון שברור לי ששום פרט חשוב לא אתן, משום מה זרמתי עם השיחה (במקום ה"תודה ולא תודה"+ניתוק הרגיל...). הבחור אמר לי שקודם צריך לבדוק האם אני מתאים להשתתף, ואם כן אז עבור שעה וחצי אקבל 200 ש"ח בתווי קניה (לא מעניין אבל בכ"ז זרמתי). שאל אותי 3-4 שאלות מטופשות הקשורות בניהול כלכלי של הבית ("אתה או אישתך או שניכם יחד") וקיבל תשובות הכי פרווה שיש. מכיוון שזה הספיק לו כדי "לקבל אותי", היה ברור שזה עוד בלוף. הבחור שאל אם אהיה מוכן להגיע מחר לאיזה מגדל בר"ג (למה לכל הרוחות דווקא בר"ג לכל בניין עם מעל 4 קומות קוראים, מימים ימימה, "מגדל"?) ב 20:30 לשעה וחצי...

כמובן שעניתי שלא ממש והייתי נחמד ואמרתי שאישתי לא כאן ולא ברור לי אם היא פנוייה להיות עם הילדים...

הבחור (שעד עכשיו הראה כבוד מינימלי לאינטיליגנציה הצרכנית שלי) ענה לי "יש לי בדיוק עוד תקן אחד למשתתף גבר". תודה, אבל לא תודה...

עד כאן סיפור לא מעניין להשקיע כתיבה בו. מה שכן מעניין אותי זה האם מישהו יודע מה טיבו של הטריק החדש הזה? (אחרי שכנראה ליועצי המס נכנס לראש שמי שלא מחפש אותם אין לו שום החזרים במסה"כ). סתם מתוך סקרנות מעניין אותי לדעת מאיזה עוקצון חמקתי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2007, 14:50
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב ""ניבחרת להשתתף בקבוצת דגימה מובחרת של בנק הפועלים"-מה הפסדתי?"

[1] 'למה דווקא ברמת גן קוראים לכל בנין מגדל' - כי ברמת גן סובלים הקבלנים מרגשי נחיתות כלפי ת"א השכנה ומאז שנצחו בתחרות 'למי יש יותר ארוך' הם אחוזי אובססיה להדגיש את הנקודה.

[2] 'מה הפסדת' - ובכן, אם לא שמעת, בנק הפועלים מחפש מחליף ליאיר לפיד. העיסקה כוללת אומנם את חשבון הבנק שלו אך גם את טומי כאבא וליהי כאשת חיק. תשקול היטב את הענין אם כי נראה לי שאחרת.

[3] נקטת בגישה לא נכונה. הם גוזלים את זמנך. - גזול את זמנם.
לפני מספר חודשים התקשרה לביתנו גברת שיצגה חנות בה קנינו לפני כעשור. היא הסבירה כי מאחר ואנו לקחות ותיקים, יקרים ומועדפים - מעניקה לנו החנות שי של 500 ש"ח בקניה של 1000 ש"ח. לא התבלבלתי ובקשתי את המתנה כעת. זאת בנימוק כי המתנה ניתנת לי על היותי לקוח כה נפלא בעבר וללא קשר לעתיד. 'רגע, אבל אמרת 500 ש"ח מתנה. אז מה זה משנה לכם אם אני קונה?" "וואו, איזה יופי. אז איך אתם מעבירים לי את הכסף?"
נראה לי שקלקלתי לילדה את החשק לעבוד בקיץ הבא.

עד כאן, מן הקומה השניה של 'מגדלי ישראלה' אי שם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר