לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2007, 22:41
  סימיסי סימיסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.07
שאלה תביעה נגד חברת אורנג'

שלום לכולם!
לפני כשנה וחצי עברנו מאורנג' לסלקום. כשרצינו לבטל את מכשירי האורנג' 'יעצו' לנו בחברה שלא לבטל אלא פשוט לא להשתמש ואז לא מחייבים על כלום, ואם נרצה לחזור פעם לאורנג' (בלי נדר בחיים לא) זה יהיה יותר בקלות. אתמול גילינו לתדהמתנו חיוב על סך 3400 שח לחברה. בירור קצר העלה שהמכשיר הישן נגנב והגנב דיבר חופשי שישים שעות שיחה על חשבוננו. טענתי כלפי החברה שיזכו אותי בסכום שכן הם היו צריכים לשים לב שמכשיר שהיה רדום במשך שנה וחצי פתאום חויב בסכומים כאלה וליידע אותי. הם טוענים שהם ניסו להשיג אותי ולא הצליחו. זה בכלל לא בעיה להשיג אותנו, אנו רשומים גם בבזק ויש להם את מספרי הזהות שלנו והכל, עובדה שאת הכסף מהבנק הם כן ידעו למשוך. הם מוכנים להחזיר לנו עשרה אחוז מהסכום (בדיחה!). האם כדאי לתבוע את החברה? ואם כן אז לאיזה עורך דין כדאי לפנות? (אנחנו גרים ברמת גן) בתודה סימיסי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2007, 08:20
  סימיסי סימיסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "האם גבו ממך את הסכום? איך..."

הם כבר גבו את הסכום (כי יש לנו הוראת קבע שלא ביטלנו בתמימותנו). אני לא היגשתי תלונה במשטרה (האם יש טעם לעשות זאת?) ופירוט השיחות הראה שהגנב התקשר לשני יעדים עיקריים שאחד מהם הוא לסלקום והשני לרשות הפלשטינית. מכאן אני מסיקה שהגנב הוא ערבי ויכול להיות מאד שהוא גר ברשות הפלשטינאית ולכן אולי המשטרה לא תרצה להתעסק עם זה. בתודה על העזרה סימיסי

אני מתכוונת להגיד לאורנג' שאני מוכנה לשלם רק עשר אחוז מהסכום ואם לא אז אני פונה לעורך דין, וזאת מכיוון שאורנג' גם אשמים בסיפור, ולהם אין הפסד על השיחות הללו פשוט הם לא ירויחו. מה גם שזה די שקוף שהם כן שיערו שיש פה גניבה והם לא התאמצו למצוא אותנו בכוונה כדי להרויח את השיחות. כי בקלות היה אפשר למצוא אותנו.
ישן 04-09-2007, 10:19
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סימיסי שמתחילה ב "הם כבר גבו את הסכום (כי יש..."

אני מעדיף קרבות התשה על תביעות. עכשיו, שאמרת לי שהשיחות היו לרשות הפלשתינית נפתרה בעיית ההוכחה שהשיחות גנובות ולכן תזכירי זאת תמיד והתלונה למשטרה כבר מיותרת.
תעזבי את ההצעה שלך לתשלום חלקי ותשלחי מכתב דרישה להחזר כל הסכום בטענה של רשלנות מצידם, תוך סיפור מתומצת של העובדות.תצלצלי, תידרשי, תתלוני תכתבי - ולבסוף, תחת מחאה, תהיי מוכנה גם לפשרה מההחזר. עשי הכל תוך שמירת ההתכתבויות ובמיוחד תרשומת של השיחות שאת מנהלת איתם, שמות,תשובות גם בע"פ ותאריכי השיחות.
בואי נקוה שההתשה תצליח. אם לא אז כאדם פרטי ובמקרה הזה עדיפה הדרך של תביעות קטנות. ונדבר אחרי ובמיוחד שהשופו ישתכנע שעשית כל מאמץ לגבות המגיע לך קודם לכן. בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר