לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2007, 08:06
צלמית המשתמש של donald2
  משתמשת נקבה donald2 donald2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
חוששת להכנס לחיים האמיתיים

סיימתי שירות לאומי לפני יומיים , וזהו אני פוחדת להכנס לחיים האמיתים שכבר נכנסתי בהם .
פתאום כל המושגים כמו ,ביטוח לאומי,מס הכנסה, מס בריאות , כוח אדם , משכורת ,תעודת יושר , לא יכווולללללללהההההה יותר!

לפני גיל 18 הכל היה טוב לא היה ממה לדאוג עכשיו שאני בת 18 וסיימתי שירות לאומי (עוד חודש אני הולכת ללמוד בעז") פתאום אומרים לי ביטוח לאומי ,את צריכה לשלם 150 שקל בערך כל חודש ,מה 150 ש"ח זה הסכום שהייתי מתקשה לתת להורים שלי לביטוח של הרכב , אז עכשיו שאני אולי לא אעבוד או אעבוד ממש קצת ואסע כל יום מחוץ לעיר, אצטרך לשלם את זה למדינה?? אני לא מבינה כלום מכל המושגים האילו , אף אחד לא יכול לעזור לי ,לא רוצה לגדול! רוצה לחזור ללימודים אין לי בעיה שיהיו לי 45435 בגרויות בחודש, רק לא לצאת לעולם ,הכל מלחיץ בחוץ ,אנשים מציקים שמנצלים אתצ העובדים שלהם . אני די מודאגת איך אוכל לממן את הבטיחו לאומי אם אני אעבוד קצת בלימודים ,לא אוכל יותר מידי אבל אעבוד ועוד מס הכנסה יקח לי חצי מהמשכורת המסכנה שתהיהי ליי.

תודה שהקשבתם לי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2007, 12:17
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "חוששת להכנס לחיים האמיתיים"

כמה דברים לידע כללי, ביטוח לאומי לאדם שאינו עובד הוא בערך 130 ש"ח, לסטודנטים זה בערך 103 ש"ח , ברגע שעובדים במקום מסודר <לא שחור> המקום מחוייב לשלם לך על אותו חודש ביטוח לאומי < גם אם עבדת רק יומיים באותו חודש..> , לכן , את צריכה לשים לב כשאת חותמת על הסכם העבודה ולשמור את התולושי משכורת בצורה מסודרת <כל תלוש כזה שווה 130 ש"ח !! > .

הבעיה היא לאן ללכת, ומה לעשות.. אל תתני לחשבונות להטריד אותך, את כבר מתחילה ללמוד בקרוב ושוב תהיי במסגרת מסודרת, תראי איך כבר בחודש הראשון את מסתגלת לעולם החדש הזה.. כולם עוברים את השלב הזה וזה הכי נורמאלי לחשוש מהחיים בחוץ, מצד שני יותר גרוע להשאר בבית בחוסר מעש ולתת להורים לטפל בזה

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר