לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2007, 15:52
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
מה אומר החוק לגבי נהג אגד שמרים יד על נוסע שמבקש את פרטיו

שלום.

אני באתי לנהג אגד היום בצהריים וביקשתי ממנו (בצעקות כי הייתי שיא העצבני עליו) את השם שלו (פרטי + משפחה כמובן).

אח"כ נזכרתי שאפשר לראות את השם של הנהג איפה שנמצא המקום של הכסף (איפה שמאוחסן הכסף...).
באתי להסתכל והוא חסם את השם שלו עם היד ולא נתן לי לראות, הוא גם שלף את הדבר הזה של הכסף ושם את זה לידו מאחוריו, בצורה כזו שגם לא אראה את השם.

באמצע הדברים האלה הוא גם דחף לי את היד (מספר פעמים) שלא אוכל להסתכל ולראות את השם שכתוב בדבר הזה של הכסף.

[שאלה 1] זה נכון לומר שהוא הרים עליי יד כשהוא דחף לי אותה כדי שלא אראה את השם?

אח"כ הוא התקומם מהכיסא וזה היה נראה כאילו הוא עומד להעיף אותי בכוח מהאוטובוס או לעשות מעשה אלים אחר.

כדי להתגונן ועל מנת שלא ייפגע בי, אני דחפתי לו את היד (כנראה קצת חזק מידי), מה שגרם לו, לכולו (כולל הגוף, לא רק היד), להידחף אחורה.

במעשה הזה הוא טען בפני שאר הנוסעים שאני הרמתי עליו יד ראשון.
[שאלה 2] זה נכון לומר את זה בכלל? דבר ראשון, הוא הרים עליי את היד קודם. דבר שני, אני לא רציתי שבכלל יצליח להרים עליי יד או לתת לי איזהשהי מכה\דחיפה, אז דחפתי לו את היד (וכתוצאה מכך הוא כולו נדחף) - מה שנקרא התגוננות.

לבסוף הוא חסם את דלת היציאה כדי שלא אצא ורצה לנסוע למשטרה (ולפני זה גם רצה להזמין משטרה), אבל הצלחתי לצאת החוצה בכוח, וכשיצאתי הוא גם יצא מהאוטובוס וצעק, אני מצטט, "בוא מכות בוא נראה אותך!", וגם אח"כ צעק: "אני אזיין אותך חכה תראה ב-X".
( X זה האזור שאני גר בו. )
כלומר שהוא איים עליי.

[שאלה 3] מה הדעה הכללית לגבי המקרה?
[שאלה 4] אני זה שעשיתי עבירה על החוק או הוא זה שעשה?

תודה מראש(!),
אשמח אם תפרטו ותרחיבו, זה יעזור מאוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2007, 18:36
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "בעדות שלך ישנן 2 נקודות..."

לגבי כל הנקודות:

1) 'בצעקות' - אתה לא היית בא אליו בצעקות אחרי שעשה דבר כזה? גם חוקרי המשטרה "הטהורים" ושאר האנשים היו באים אליו ככה ואפילו יותר מזה.
דרך אגב, יש הבדל בין לדבר בטון גבוה ובין לצעוק?
התחלתי ממש בצעקות כשהעניינים התחממו.

2) 'דחפתי לו את היד' - כן, עשיתי את זה, אחרי שראיתי שהוא רוצה להפעיל עליי אלימות, מה שנקרא התגוננות אם אני לא טועה. או שאני טועה ולא התגוננתי, אלא אשכרה דחפתי לו את היד בלי שום סיבה נורמלית\נכונה?
ועשיתי זאת אחרי שהוא בעצמו התחיל בדחיפות יד ובמגע.

3) הזירה - אוקיי, עשיתי את זה באזור "שלו". לא יכלתי לעשות את זה בשום מקום אחר אלא אם הייתי מעיף אותו מהכיסא של האוטובוס לרחוב.
חוץ מזה, זה לא עניין של אגד, זה עניין אחר (בין 2 אנשים פרטיים), ככה שהאזור לא אמור בכלל להיות נחשב. בין אם זה בקניון או בפיצוציה של יוסי.

ציטוט:
אבל, אין לי בעיה, שכנעת אותי, המסקנה שלי בלתי הגיונית, אתה בסדר גמור...

אני מניח שזה בציניות?
אם תוכל בבקשה תדייק ציניות עם גרשיים, אני מעדיף לא להתבלבל בנושא כזה שהוא רציני, תודה.

4) ושאלה אחרת, מה עם כל הדחיפות שלו? האיומים? הקללות? לא נותן לי לצאת מהאוטובוס? העניין שהוא מבוגר הרבה יותר ממני ואני קטין? לזה אין חשיבות? יענו הוא טהור ונקי מכל אשמה? ציצית שכולה תכלת?

תודה רבה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר