לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2007, 21:48
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
מאוכזב מעצמי

היי. יש לי סוג של אכזבה מעצמי. אני חושב שיחסית לכיתה אני די חכם :\ אבל אני נמצא בכיתה שהמגמה שהיא עושה זה קולנוע. בזמנו, שהייתי לפני עלייה לכיתה י' אז לא ממש למדתי באותם השנים לכן החליטו להכניס אותי לכיתה החלשה בזמן שאני מתאים לכיתה חזקה וכך נשארתי. אני עושה את מקצועות החובה + 5 יח"ל אנגלית ו-5 יחידות קולנוע.
אבל כשאני רואה חברים או קרובי משפחה שעושים בגרויות בפיזיקה, מחשבים, כימיה ושאר המקצועות היותר נחשבים אני מרגיש שהתעודה שלי לא תהיה שוות ערך ביחס לשלהם, אני מרגיש שאני מצטער שלא עשיתי הכל כדאי להכנס לכיתות האחרות. למרות זאת, יש צדדים חיוביים הכיתה שלנו קטנה מאוד יחסית (20 תלמידים~) ומבחינת הדיונים שיש בשיעורים כמו ספרות, היסטוריה וכולי אז אני מרגיש שזה יתרון לעומת כיתה של 40 תלמידים (לפי הידוע לי בכיתות האלה "רק כותבים").
אבל עדיין, זה לא מכסה את האכזבה ששרויה בי, אני רוצה ללכת לאונ' אבל עדיין מרגיש את כמו שסיפרתי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

חזרה לפורום
ישן 05-09-2007, 11:42
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "מאוכזב מעצמי"

סלחו לי על כך שאני נדחף, אך לדעתי שים לב לנקודות הללו ותתייחס אליהן בצורה רצינית, כך תוכל לנווט ולשנות דברים במהרה:

1. מה אתה רוצה לעשות בתחום המחשוב? הוא תחום רחב מאוד (QA\פיתוח ב- HL\LL\תשתיות\תקשורת\וכו').

2. עד כמה אתה מוכן לתת מעצמך לתחום? (רכישת ספרים ולימוד עצמי בבית כתור התחלה\ללכת לקורסים ולאנשי מקצוע\וכו').

3. כמה אתה מסוגל ל"סבול"? (יש לעיתים המון נושאים משעממים שמיועדים להסביר לך כיצד דברים פועלים בסה"כ - המון תיאוריות).

עכשיו, אחרי שתענה על זה (אתה מוזמן גם בפורום כך שנוכל לנווט אותך יותר), תן מבט על מה שאני כותב למטה:
אני אישית לא מאמין באוניברסיטה כמקום ללימוד מדעי המחשב, עם כל הכבוד לאונ' רוב מה שלומדים שם זה תיאוריה ומינימום פיתוח, אם כבר ללמוד זה מערכות מידע. אני אדם שאין לו תואר רשמי מאוניברסיטה (למרות שפעם קיבלתי תואר של כבוד מאונ' על עזרתי באיזה תחום שם, אבל גם לה אני לא מייחס ממש חשיבות), בתחום המחשוב מהמקום שממנו אני בא (אני התחלתי כטכנאי PC שהפך לאיש System והתפתחתי לתחום התקשורת ואבטחת מערכות מידע). רוב התארים שיש לי הן הסמכות של חברות שעימם אני עובד מבחינת מוצרים. מה שברצוני לומר, שקודם כל תקנה ספר, או תפנה לאיש מקצוע בתחום הנחשק, תתחיל ללמוד ולראות אם זה מתאים לך, אם כן, דע לך שרוב החברות מעדיפות ניסיון על-פני תואר (לפחות מהצד בו אני מסתכל) וניסיון זה תוכל לרכוש גם במסגרת הצבאית (כשתעלה יום אחד על מדים), ואספר לך סיפור קצר (ארוך) לסיום: יש לי חבר שהוא מפתח (טוב, היה לי חבר. מאז שגיליתי שהוא מפתח אנחנו לא מדברים ), בלי תואר, בוגר מסלול פיתוח בצה"ל ששהה בקבע לא מעט זמן (4 שנות קבע) והוא ניגש למקום עבודה שוב בלי תואר, רק עם ניסיון. לעומתו ניגש לאותה משרה בחור בעל תואר במדעי המחשב, ובסוף קיבלו את החבר שלי לעבודה. אז קח מה שרשמתי כנקודה למחשבה.

באם תרצה להתעסק בתחום ה- System\רשתות תקשורת\אבטחת מידע וכו' - תתחיל מללמוד איך מרכיבים מחשב, ממה הוא בנוי, איך דברים פועלים בו, אח"כ תקנה ספרות (מומלץ באנגלית) ותתחיל ללמוד.

שיהיה בהצלחה .

חזרה לפורום
ישן 06-09-2007, 19:03
  oommer oommer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
לא הבנתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "מאוכזב מעצמי"

אתה אוהב קולנוע?
בכל אופן מה שהופך תעודת בגרות לטובה זה לא המקצועות שלמדתה(חוץ מפיסיקה יש לזה בונוס די גדול)אלא מספר היחידות שעשית!אם אתה באמת חכם כמו שאמרת(ואני לא אומר את זה בזלזול)אז אתה תסיים את יחידות החובה(9),5 יחידות אנגלית,5 יחידות קולנוע,ונגיד 4/5 יחידות במתמטיקה ויש לך תעודת בגרות מורחבת!(23/24 יחידות,בגרות מורחבת))ובאיזה כיתה אתה?כי עד כיתה יא אני מאמין שאתה יכול לעבור/להוסיף מגמה עם הרבה מאמץ.
"אוי המרגמות אוי המרגמות חברה על הכיפאק חבל שהם זונות"(רב אלוף גבי אשכנזי)
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש(סא"ל מיל' דודו הלוי)
גרוע מהמלחמה הוא הפחד מפניה(סנקה)

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:13

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר