לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2007, 02:38
  energy88 energy88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
לכל הפייטרים פה כנסוו !!! לכולם כנסוווו ! משהו חשוב !

שלום לכולם אני הולך לספר לכם פה משהו שהבנתי לגבי אומנות לחימה הכי אפקטיבית שייש ! וסיפור שממש קרה לי אתמול שממנו הבנתי הרבה !
אתמול נסעתי עם האוטו עכשיו פירססתי וכמעט איזה אחד נכנס בי וכללי הוא היה רחוק אבל נסע כמו מטורף...
קיצר מפה לשם ההוא כמעט נכנס בי בגלל שפירססתי אז הוא היה ממולי,אז הוא התעצבן נסע עקף אותי וחסם אותי עם האוטו שלו ויצא אלי !
כשהוא יצא הוא בא אלי התחיל לקלל אותי ברוסית ועוד מלא קללות בעיברית ואני יצאתי כמו גדול וביקשתי ממנו סליחה !
קיצר הוא סיים לקלל בא לאוטו בא להיכנס אחרי שניה הוא שוב יוצא מהאוטו ואומר לי שאם אני יפול לו עוד פעם לידיים הוא יז**ן אותי וקילל את אימא שלי... אני שוב סתמתי את הפה כי הייתי באמצע עבודה ואמרתי לעצמי לא נעשה צרות עכשיו ולא נלך מכות ניתן לו לדבר עד מחר העיקר שילך קיצר הוא נכנס שוב לאוטו ונסע ואני נסעתי אחריו כי זה היה באותו כיוון שאני צריך ללכת , קיצר מאה מטר אחרי שנסעתי אחריו הוא עוצר ממולי גם עוצר אותי עם האוטו ויוצא אלי מקלל אותי ובא לתת לי מכות אני ישר קלטתי את ההתנהגות הפרועה שלו יצאתי אליו מהאוטו ופשוט טייחתי לו את הפנים מכל הכיוונים והחתמתי אותו בזה ששברתי לו את שתי הידיים עם בריחים ! עכשיו הבנאדם הזה לא היה קל ללכת נגדו מכות הוא ידע אומנות לחימה כלשהיא ! ומה שאני אומר לכם מניסיון תלכו ללמוד סגנונות של אומנויות לחימה שמלמדים אותך בסגנון של קרב רחוב ! תקשיבו לי ! אני מדבר איתכם כמו איגרוף תאילנדי וכאלו אל תלכו ללמוד במקום שמלמדים אותכם רוב השיעור קאטות כי מקומות כאלו בתאכלס לא יתנו הרבה ! אלא אם באותו מקום של הקאטת יש שם הרבה קרב מגע !
עכשיו לענייננו אני נותן ותורם לכם מהידע שלי בכמה דברים בסיסיים שאתם נלחמים מול בנאדם אתם צריכים כמה דברים : תתאמנו הרבה על כוח ! הרבה על זריזות הרבה מאוד על זריזות !!! תעשו הרבה מתיחות שתהיו גמישים ואתם לא יודעים כמה שזה חשוב ! תלמדו הרבה טכניקות ומאוד עדיף שתלמדו טכניקות גם בקרקע ולא רק בקרב בעמידה תלמדו את שתיהם תשלבו זה מומלץ ! ותעשו בינכם עם חברים או שאם אתם כבר במועדון כזה תתאמנו תעשו קרבות בינכם בקרב מגע זה עוזר מלא ! והכי חשוב מכולם תעשווו הרבההה חיזוקים !!! ותהיו בכושר טוב !!!

בשעת לחץ אל תפחדו מאף אחד ! ואל תהיו פראיירים של אף אחד יש הרבה אנשים חרא ואני מצטער על המילה אבל תקשיבו לי תלמדו דברים אפקטיבים ! ולמה אני רושם כתבה זו עכשיו ההסבר המפורט יותר
אני לפני דניס הישרדות למדתי קראטה שוטוקאן ושם מלמדים אני לא אומר שלא אבל לא בצורה אפקטיבית אין שם קרב מגע תאכלס שאתה מגיע לקרב רחוב קשה להתמודד מול היריב ולעומת זאת בדניס הישרדות מלמדים אותך בצורה יותר טובה נגד היריב ואני לא מדבר רק על דניס הישרדות יש הרבה אומנויות לחימה אפקטיביות כמו קוק סול וואן כמו איגרוף תאילנדי (מואו טאי ) כמו גיט קון דו וכמו קרב מגע ... תלכו למקומות שייש בהם קרב מגע ( שאתם בקרבות מול אנשים ושעושים שם חיזוקים )
אתם לא יודעים כמה שזה יעזור לכם ואל תסתכלו על אומנות לחימה רק מצורה רוחנית ויש הרבה כאלו ואתם יודעים את זה תוציאו את הרוחניות ! למה הרוחניות תחליש אותכם תסתכלו על אומנות לחימה תאכלס אפקטיבית תלמדו כמה שיותר ! אני כותב לכם את זה ב 3 בלילה עכשיו קמתי לעשות פיפי באמצע שאני ישן ואמרתי שכבר נכתוב את זה על הדרך !
כל מי שחכם תקשיבו למה שאני מספר לכם פה ! למה זה הדרך היחידה להתמודד במצבי לחץ !
עכשיו למה אני מספר את זה בתאכלס הבנאדם שנלחמתי מולו אתמול ידע אומנות לחימה כלשהיא
בהתחלה נתתי לו אגרופים לפנים ו low kike עכשיו הוא החזיר לי ברמה גבוהה מאוד עד שננתתי לו אגרוף לפנים והפלתי אותו משם בבאתי לעשות בריחיים ופשוט הבנאדם ידע להילחם בקרקע בצורה מעולה הוא ידע הרבה והיה לי קשה להתמודד מולו אבל בסוף הצלחתי לעשות לו בריח על היד ופירקתי לו את המרפק והוצאתי אותה החוצה ומפה היה לי קל לעשות לו את זה על היד השניה בגלל זה אני אומר לכם תלכו ללמוד אומנויות לחימה אקפטיביות ותשלבו mma ! כי אםם לא הייתי יודע הרבה טכניקוות גם בעמידה וגם בקרקע הייתי מפסיד ולכו תדעו איפה הייתי היום ... אני מקווה שאתם מבינים! ותחשבו על מה שאני אומר לכם ובסוף אתם תבינו שאני צודק!
אל תנעלו ! אני רוצה לעזור פה לאנשים ! ואני לא בא לקשקש על איזה אומנות לחימה יותר טובה !
אני רוצה לעזור לאנשים כדי שילמדו להגן על עצמם !

נערך לאחרונה ע"י energy88 בתאריך 05-09-2007 בשעה 02:44.
חזרה לפורום
ישן 05-09-2007, 13:29
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "לכל הפייטרים פה כנסוו !!! לכולם כנסוווו ! משהו חשוב !"

היית קצת מסטול מהעייפות כשכתבת את זה...
אבל טוב לפחות שאתה משתף אותנו בזה =)

דרך אגב הרוחניות באומנויות לחימה היא מה שמאחד את כל הלוחמים ותורם למסגרת... ובלי רוחניות זה היה רק לחימה ולא אומנויות לחימה.
אמרת עוד משהו בקשר לעבוד על כח, לא טוב לעבוד על כח, תעבדו חלש ועוד יותר חלש עם בני הזוג בשביל ששניכם תלמדו משהו... לעבוד משוחרר ולא להתעצבן כי ספארינגים ועבודה חופשית זה רק משחק. את הכח שומרים לשלבים הרבה יותר מתקדמים בשביל לחבר הכל ביחד... קח לדוגמא בנאדם עם 70% כח ו 30% טכניקה ועוד אחד עם ערכים הפוכים. ההוא עם הטכניקה ינצח בקלות.

חזרה לפורום
ישן 05-09-2007, 18:15
  kime kime אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.07
שלח הודעה דרך MSN אל kime
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "לכל הפייטרים פה כנסוו !!! לכולם כנסוווו ! משהו חשוב !"

ערב טוב .
נשמע מאוד אפקטיבי אבל מה לא מקבל את שלילת אומנות לחימה אחרת (קראטה).
חוץ מזה נראה לי שאתה די מתרברב על קרב רחוב אחד שהיה לך שיצא במקרה די מוצלח מבחינתך.
על זה אתה בונה תזה שקראטה או רוחניות באומנויות לחימה לא מתאימה?
צר לי אתה טועה ומטעה אישית אני מרגיש שקראטה מוסיף לי המון לא רק רוחניות (ספיריט) אלא גם להגנה עצמית אקטיבית אני גם מודע שבקראטה(שוטוקאן) לוקח זמן מה עד שאתה מגיע לרמה גבוהה של הגנה עצמית נאותה.
לכן אני מסכים איתך ששיטת "דניס השרדות" או "קרב מגע" או שיטת "גדי קמפוגי'טסו" היא יותר מהירה ללמידה ומהירה לישום בקרב רחוב .
נ.ב דע לך שיש לך מזל שלא נדרסת על ידי עוברי אורח שלא בדיוק צופים בקרב "האכותי" שלך.
המשך יום נפלא.
KIME
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר