לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2007, 01:02
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זה שאתה לא יודע לא אומר שום דבר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "הכל בסדר? איזה ניסויים בחיילים עשו אצלינו?!?!?!?!"

היו בישראל, כמו במדינות אחרות, ניסויים רפואיים על חיילים. בין השאר, ביצעו ניסויים בהלומי קרב ממלחמת יום הכיפורים שטופלו בסמי הזיה והתוצאות היו הרסניות. ניסו אמצעי הגנה מלוחמה כימית על חיילים ורבים סבלו מתופעות לוואי קשות. אם לציין שתי דוגמאות.
שנית, הבריטים לא עשו ניסויים ב"תאי גזים". הם עשו כנראה ניסויים בהשפעה של הגז. באופן דומה האמריקאים עשו ניסויים בבני אדם על ההשפעה של הרדיואקטיביות. המטרה של הבריטים לא הייתה רצח עם של ההודים או סאדיזם לשמו, המטרה הייתה לשכלל את כלי הנשק שלהם והחיילים ההודים היו שפני ניסיון נוחים. זה חמור ביותר אבל עדיין לא בר השוואה למה שעשו הנאצים. הבנת? יופי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-09-2007, 20:20
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
לא לא הבנתי את המוח העקום שלך מצטער.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה שאתה לא יודע לא אומר שום דבר"

ניסויים בגזים עושים בתאי גזים אם כתוב בכתבה שזה היה בתאי גזים אז כנראה שזה היה בתאי גזים, אני לא חושב שהיית שם על מנת לקבוע אם זה בוצע בתאים או לא, אתה רוצה תתווכח עם האנשים שעשו תמחקר לא אני.
אני לא יודע אם היו ניסויים אצלינו אבל אתה שוב פעם לוקה באי יכולת להבדיל כראוי בין דברים בעל גודל ונפח שונים לגמרי, אם פה בוצע ניסוי בכמה חיילים בודדים או בטוח הרבה פחות מ20 אלף אין מקום להשוואה בינינו לבינם בכלל, האמריקאים ? לא מעניין לי תישבן שהם עשו ניסויים אצלם למה השמאלנים תמיד ישוו מעשה של עם אחד למעשה של עם אחר כדי להצדיק את דרך החשיבה המעוותת שלהם כמו שלך? לא משנה מה האמריקאים עשו למרות שאני יודע טוב מאוד שהם עשו ניסויים על עצמם, אבל תתמקד בנושא ואל תנשא להתחכם, הנושא הוא הבריטים, ואני לא אתפלא אם עוד פעם תשווה אותם אלינו כי זה אופייני לך..
ישן 07-09-2007, 21:52
מנהל

אם אתה לא יודע, למה אתה ממשיך להתווכח?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "לא לא הבנתי את המוח העקום שלך מצטער."

הנקודה שלמרבה הצער (אך לא ההפתעה) לא הבנת היא שיש ניסויים רפואיים בכל הצבאות ובוודאי שהיו לפני שישים שנה ויותר. אתה לא יודע על כמה חילים הבריטים עשו את הניסויים, ברור מדבריך שאין לך מושג כמה חיילים ישראלים היו שפני ניסיונות ועוד יתר ברור שאין לך מושג על הניסויים שבהם האמריקאים חשפו המוני אשם במכוון לקרינה ריואקטיבית ודנו אותם למוות בייסורים על מנת לבחון את ההשפעות של הקרינה.
אנשים כמוך הם בדיוק מה שמכחישי השואה אוהבים. הם אוהבים לעמעמם את האימה הייחודית של מעשי הנאצים על ידי השוואות למעשים שביצעו רבים אחרים. לא אתפלא אם אתה גם מאלה שמשווים את פעולות מדינת ישראל בנושא המתנחלים/ ההתנתקות לנאצים.
בפעם האחרונה: הנאצים נקטו במדיניות של רצח עם שיטתי במטרה למחות "גזעים" שלמים על פני האדמה ואף הצליחו לא רע במשימתם. אין לכך אח ורע בהיסטוריה והשוואות מפגרות רק מטשטשות את זה.
ישן 08-09-2007, 12:22
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם אתה לא יודע, למה אתה ממשיך להתווכח?"

אני מסכים עמך כמעט מילה במילה.
למעט הענין שלא ניסו השמדת עם במקומות אחרים.
ניסו עוד איך .השואה הארמנית קדמה שנים לשואה היהודית .בגלל מדיניות מטופשת של התחנפות לשלטונות טורקיה מסווים את היחס החמור למה שנעשה שם.
אני אישית שמעתי מאדם שהיה שם (הוא היה יהודי ששירת כחייל בצבא הטורקי ונפטר בשיבה מופלגת כאן בארץ בשנת 1972) שהם עמדו בדם עד גובה הברכיים ושחטו גברים נשים וטף במו ידיהם עם סכינים ענקיות כדוגמת מאצ'טות. נרצחו שם משך פחות משנה יותר ממיליון בני אדם.
מה שקרה בקמבודיה ע"י החמר רוז' היה סוג של רצח עם.(לא שואה כדוגמת שואת העם היהודי )
מה שקרה בין שבטי הטוצי וההוטו ברואנדה היה סוג של רצח עם.

היחוד של שואת העם היהודי היתה הפן התעשייתי שלה כלומר תעשיית המוות. אבל אם תשווה "תוצאות" הטורקים הרגו יותר ארמנים מאשר הגרמנים הרגו יהודים בטווח זמן גם ללא הפן התעשייתי המטורף.

ישן 08-09-2007, 17:52
מנהל

אני מסכים לגבי ההוט והטוטסי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "אני מסכים עמך כמעט מילה..."

אם כי ראוי לציין כי בניגוד ליהודים שנטבחו עד האחרון (זו לפחות היתה הכוונה) ללא כל פרובוקציה מצידם, בין ההוטו והטוטסי היה סיכסוך שליטה ארוך שנים.
לגבי הארמנים (ואני מקנא בך שיצא לך לשוחח עם "שריד היסטורי" כזה) הרי שאומנם היה טבח נורא (היו לי סטודנטים ממוצא ארמני וגם שמעתי סיפורים) אך המטרה היתה לא השמדת עם כי אם טיהור אתני. הטורקים רצו לגרש/להשמיד את הארמנים באיזורים שהיו מסוכנים עבורם במלחמה"ע הראשונה (הטורקים חששו משת"פ בין הארמנים לאויביהם הרוסים, ובמידה מסוימת של צדק). גם קמבודיה על הטבח הנורא בה אינה ממש מקרה דומה כי לא הי ניסין להשמיד על בסיס מוצא כי אם על בסיס כל מי קריטריונים שנחשבו מסוכנים למשטר. בין השאר הרגו כל מי שחבש משקפיים משום שזה הפך אותו ל"אינטלקטואל"....
רק הנאצים ניסו והצליחו להשמיד עמים שלמים ללא כל סיבה פרט לרצון לטהר את העולם מקיומם. אף עם אחר שרצה להיפטר מקבוצה מסוימת לא ניסה למנוע בריחה ורצה להבטיח המתה. זה הרוע בהתגלמותו.
ישן 08-09-2007, 22:29
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

על חיילים ישראלים אין לי מושג מה היה, על חיילים אמריקאים והניסויים שלהם
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם אתה לא יודע, למה אתה ממשיך להתווכח?"

אני יודע יותר ממך כי למדתי על זה במוסד מסוים.
אתה עוד פעם גולש לנושאים אחרים ולא מתמקד, ניסויים בבני אדם בדיוק כמו שעשתה בריטניה להודו שלא הייתה אויבת שלהם ולכן לא היתה צדקה לביצוע ניסויים אלה, היו פסולים, ואתה גולש להשוואות אחרות עם עמים אחרים, שוב אל תגלוש תתמקד בזה, ואיך הכנסת את המתנחלים לנושא? בא לך להיות חסום על שטויות לא קשורות?
נמשע שאתה בכח מנסה להצדיק אותם, אז גם אמריקה עשתה ניסויים, היפנים אני יודע גם, אתה יודע מה? כל העולם עשה ניסויים בכולם וגם סבסבסבתא שלי אז יאללה בוא לא נצא כנגד זה ולא נפתח אשכולות על זה ונמשיך כאילו זה דבר שאמור להיות כדבר בשגרה כפי שהמחשבה המעוותת שלך רוצה..
ישן 06-09-2007, 06:23
צלמית המשתמש של קול האמת
  קול האמת קול האמת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.07
מחקר שהסתיים לא מזמן: הבריטים רצחו 10 מיליון הודים !!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "נראה כי יש משו משותף בין הנאצים לבריטים"

חוקר הודי ערך מחקר רציני שנועד להעריך את מספר ההודים שנרצחו בזמן השלטון הבריטי.
המחקר ארך זמן רב והסתמך על זכרונות של חיילים בריטים, מסמכים רשמיים, ומידע דמוגרפי וגיאוגרפי.
ההערכה שהגיע אליה מדברת על 10 מיליון הודים נרצחים.
בתקופת המרד הגדול של ההודים, במאה ה-19, טבחו הבריטים אוכלוסיות שלמות והחריבו ישובים עד היסוד.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ישן 08-09-2007, 22:35
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

עוד פעם, תלמדו להבדיל, יש הבדל בין פעולות מוצדקות כמו גירוש ערבים משטחים יהודים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי bilam שמתחילה ב "צא ולמד"

לבין ביצוע ניסויים שלא למטרות פוליטיות אלא למטרות הרבה הרבה פחות חשובות כמו שעשו הנאצים והבריטים, יש הבדל גדול, עוד פעם אתה משווה טיהורים אתנים להריגת אנשים לכיף ולא בשביל מטרות יעלות יותר? אתה יודע להבדיל בין השניים? אתה עדיין בטוח שאני זה שצריך ללמוד?
כל סכסוך בכל מלחמה וכל הריגת אנשים כלשהם הם למטרות שונות לגמרי, הטבח שעשו היפנים ב300,000 אזרחים סינים בעיר מסוימת בשנות ה30 שלא זוכר מה היה שמה, קרה באופן רשמי משיעמום המפקדים היפנים ששלטו בעיר, מה ששונה שונה לחלוטין מהסכסוך שלנו שדווקא רוצים לטבוח בנו באותה צורה ואנחנו בלית ברירה מגוננים על עצמינו, ואם יש לפלסטינים אזרחים הרוגים, זה בהחלט מצדיק את ההתגוננות שלנו מפניהם, אנחנו לא עושים זאת בשביל הכיף אלא כי זה מחייב אותנו לחסל להם את האנשים הרעים גם עם אזרחים מדי פעם ואין להצטער על כך.
אבל עוד פעם תשווה אותנו לגזים שאין לי מושג מאיפה ההשוואות האלה קשורות בכלל.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 08-09-2007 בשעה 22:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר