לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2007, 17:16
צלמית המשתמש של rl_21
  משתמש זכר rl_21 rl_21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
בעיה עם מקלדת חדשה Logitech Media Keyboard Elite

אהלן.
לפני כשבוע קיבלתי את המקלדת שהזמנתי (Logitech Media Keyboard Elite) ומהתחלה היו לי בעיות בחיבור שלה (ולא, אני לא טיפש, אני יודע איך לחבר מקלדת...) בהתחלה ניסיתי בUSB זה בכלל לא הגיב לא הייתה שום נורה דולקת על המקלדת... אחרי זה חיברתי לכניסת המקלדת הרגילה (PS2 נדמה לי קוראים לזה נכון?) ואז אחרי כמה ריסטים והתקנות מחדש של SET POINT זה התחיל לעבוד... יש לי גם עכבר LOGITECH MX 1000 אם זה משנה... בקיצור הבעיה היא שכל יומיים בערך המקלדת פשוט נתקעת באמצע העבודה שום מקש לא משנה עליה משהו ולא כותב כלום (גם מקש הF-LOCK) ועד שאני לא עושה 2 ריסטים אחד עד שהמקש F יגיב ואח"כ כל השאר מגיבים שום דבר לא עובד איתה... גם ניסיתי אחרי זה עוד פעם לחבר לUSB ושוב זה לא עבד בכלל (הUSB שלי לא פגום, דברים אחרים כן עובדים בו... באותה כניסה). אני לא יודע מה לעשות יכול להיות שזה מוצר פגום? ממש לא בא לי כל כך מהר להתעסק עם האחריות (5 שנים לפחות זה משהו...) והתיקונים בקושי שבוע אצלי חדשה לגמרי ולא קרה איתה כלום לא נפלה לא כלום.
מה אתם אומרים שכדאי לעשות? אני ממש מאוכזב :\

נערך לאחרונה ע"י rl_21 בתאריך 05-09-2007 בשעה 17:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2007, 17:42
צלמית המשתמש של rl_21
  משתמש זכר rl_21 rl_21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Online שמתחילה ב "ניסית את המקלדת במחשב אחר?"

כמה דברים:
1. התוכנה הייתה מותקנת כבר במחשב כמו שאמרתי יש לי עכבר MX 1000 עם הרבה אפשרויות...
2. גם בלי התוכנה היא לא עבדה
3. גם אם היא הייתה עובדת בלי התוכנה אני לא אמור להסתפק בזה... אם היא עובדת בלי התוכנה עם התוכנה היא אמורה לעבוד גם לא? בכל אופן היא לא עובדת...

אגב, דיברתי עכשיו עם החנות שממנה קניתי (ספיד מחשבים), הם אמרו שאני צריך לשלוח את המוצר בעצמי בדואר רשום (שאני משלם על המשלוח), ואז הם ישלחו את זה למעבדה... האדם שדיברתי איתו ונשמע כמו בעל החנות היה חסר סבלנות, דיבר כאילו הוא עושה לי טובה שהוא מדבר איתי בכלל ולא היה אכפת לו בכלל מהלקוח (אני) ומהבעיות של המוצר שלי.

באסה...

עריכה: שכחתי לציין שכשאני מחבר את המקלדת דרך הUSB היא לא עובדת וכתוב USB DEVICE NOT RECOGNIZED)... גם כשזה מחפש דרייברים באינטרנט זה לא מוצא כלום כביכול... ממש מוזר, אני חושב שאני אשלח אליהם את המקלדת, אבל בטח הם יחיזירו אותה סתם ככה ויגידו שהיא בסדר גמור, מה לעשות?

נערך לאחרונה ע"י rl_21 בתאריך 05-09-2007 בשעה 17:52.
ישן 03-10-2007, 15:04
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rl_21 שמתחילה ב "תודה רבה על המידע... שאלתי את..."

[font='Arial','sans-serif']שאלתי את החנות אם אני יכול לפנות ישירות ליבואן והם אמרו שלא שזה צריך להיות דרכם, אחרת האחריות לא תקפה...[/font]

אתה מכיר כבר את התהליך שאתה מקצר..
דבר ראשון במקום להביא(או לשלוח שיעלה לך גם כסף) לחנות ואז לחכות שמשהוא שם יזיז את ישבנו כדי לשלוח שוב את המקלדת ליבואן ששם יתקנו לך את המקלדת או יחליפו (החלטתם) ואז ישלחו את זה שוב לחנות ואז החנות צריכה לזמן אותך או לשלוח לך את זה חזרה(קצת נגרר ומבאס ועלול לקחת המון זמן)
אתה ישירות פונה ליבואן המורשה של המקלדת ושם אתה עושה את הכל..

טוב באמת קצת מוזר שהם אומרים לך את זה אני לא מכיר את החנות הזו אבל בד"כ חנויות מעדיפות שיפנו ישירות ליבואן ולא אליהם כי ככה זה חוסך להם את הכאב ראש של לשלוח את ליבואן ואיחסון את זה אצלם..

יש כמה סיבות שהם לא רוצים אולי שתעשה את זה.
1.כנראה שהם לא עובדים עם משווק מורשה(בטח הם מוכרים את המוצרים הנ"ל במחירים ממש זולים ולכן כנראה בחרת לרכוש את המקלדת אצלם-גם השירות בהתאם)
להזכירך אם לא ידעת אז אם אתה בוחר לקנות ממשווק מורשה למשל כמו חיון מחשבים לSNSUNG או איסטרוניקס עבור אינטל וCREATIVE (אני נותן כאן דוגמאות אני לא יודע מי המשווק של
Logitech בארץ) אז כנראה המקלדת תעלה במחיר קצת יותר גבוה ותקבל גם שירות ישירות מהיבואן.
2.קצת לא נעים לאמר לך את זה כך אבל יתכן שזה מוצר שהיה תקול ותיקנו אותו ושמו על המדף..(לא חוקי לעשות זאת מבלי לאמר לך) אז אתה חייב לדרוש תשובות מהחנות למה אתה לא יכול לפנות ישירות ליבואן.

אני מקווה מאוד שעזרתי לך

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר