לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2007, 01:45
צלמית המשתמש של NMW
  NMW NMW אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.07
שלום לכולם הייתי רוצה לחלוק עמכם מספר פרקים נורא מענינים אז שמתי הכל במקום אחד !

אלו הן פרקים של חקר של אומניות לחימה במקום לידתם ממש נחמד !
אגב אם במקרא לא עובד לכם תעתיקו את זה ותדביקו את הקישור איפה שכותבים את האתרים שכחתי את השם של זה חח ....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
samurai hidden weapons
הנשקים המוחבאים של הסמוראי

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.=
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
עוד דבר שמראה שכל ההוקוס פוקוס בעיניני הלשבור דברים על הראש וכולי ואיך הבשר לא נחתך וכולי זה כאן... אגב אני האמת הייתי מופתע שיש מלפפונים בגדלים כאלה בכלל חח בבקשה :

Ninjitsu
נינג'יטסו :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pekiti Tirsia
פקיטי תרסיה: אני כבר מת לדעת איך לשלוט כך בהגנה נגד סכין זה פשוט יפה !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kiai
קיאי : לצערי אני האמת לא מאמין באומנות הזאת בכלל כי היו כבר תוצאות של אנשיים שניסו את זה במציאות והיו המון נזקים !

לדוגמא : תראו את הסירטון הזה של המאסטר קיאי הזה נראה משכנע והכל ...

וזה אחרי שאחד מלוחמי ה MMA שילם מיליון יאן כדי שיסכים איתו לקרב התוצאה :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dodgy Kalarippayattu
קאלאריפיאטו : ידוע באשר האומנות הראשונה שנוסדה בהודו והגיע למנזר שאולין הקלארי הזה הוא קצת יותר מודרני מהידוע אבל לדעתי האישית זה רעיון טוב מאוד שקידמו אותה :

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Taekkyon
טקיון : אומנות תנועתית דיי דומה לאיסאי אך ורק בעינין התנועה אין התקפות דומות כמו בעיטות או אגרופים או הגנות דומות הם משתמשים בתנועה הראשונה הנלמדת באיסאי והיא המשולש..
ובעיטות ממש מרשימות מקווה שבעתיד אוכל ללמוד קצת מהם :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okinawan Karate & Self-Defence
קאראטה אוקינאוי והגנה עצמית : נראה ממש נחמד:

למען האמת בסירטון הזה יש בקאטה הראשונה שהוא עושה קטע ממש דומה לקאטה של פאנגינון שראיתי שימו לב :

ממש מגניב למען האמת אינה עוד... אגב רמת חישול מדהימה לא זזים בכלל מהקרשים :

ממש ממש סירטון ישן :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Warrior Rituals
טקסי הלוחמים : כנראה נמצאים בפיליפין .. לצערי אני לא יגיד לכם מה יקרה כאן אבל אממ... אינה לכם עוד תשובה בנוגע לצ'י גונג וההוקוס פוקוס :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אוקי חברים אני יעלה עוד אני ישמח להראות לכם יש עוד המון דברים מדהימים שראיתי ואם לכם יש עוד דברים מענינים לא מנוסח הוליוד אני ישמח לראות אותם !
שלום לכם

נערך לאחרונה ע"י NMW בתאריך 06-09-2007 בשעה 01:49.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר