לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2007, 12:32
  HOH HOH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
עזרה בגרות בספורט ...

הסבירו לנו לפני מ'ס ימים על הבגרות בספורט .... ועל הקריטריונים שצריך על מנת לעבור ...
סיפרו לנו שהבגרות בספורט היא 2 יחידות ( WTF ?! ) וחייבים לעבור אותה על מנת לקבל תעודת בגרות ... כאשר הבחינה הראשונה שלנו תתרחש כבר בעוד חודשיים ומבחן נוסף קרוב לפסח .

הקריטריונים שנקבעו ... לא יודע אם הם בית ספריים אם לפי הוראות משרד החינוך הם בשמיים לפחות בשבילי ...

7 מתח , מתחת ל10 דקות בריצת 2000 ו45 בטן ....

חוץ מכפיפות בטן אני לא מגיע כאן לשום דבר ... עם כל הכבוד לקריטריונים יש לי בעיית ריאה ולרדת מ10 דקות בשבילי ב2000 זה כמעט בלתי אפשרי בשבילי ....

7 מתח ... זה גם סף גבוה מאד יחסית ... אני בקושי עושה אחד .... ואני רואה חברים שלי שהם בג'ודו למשל מצטיינים וסוסים חבל על הזמן ולא עולים יותר מ 3 או 4 ....
גם אם אני אתאמן הרבה ככל שאפשר אני יודע של7 מתח תוך חודשיים אין סיכוי שבעולם שאני אגיע ... זה אפשרי אבל בהתחשב בשנה העמוסה ובזה שאני קם כל יום ב6 וחצי ומסיים ב6 בערב אין לי זמן להשקיע כל כך הרבה בעליות מתח וריצות אינסופיות ועם כל הכבוד לשיעור ורבע בשבוע בספורט .... זה לא מה שישפר אותי ....

לכן אני מאד מודאג מהבגרות בספורט .... מקצוע שאמור להיות כיף הופך לסיוט בזכות מי שקבע את הקריטריונים .... אני לא מבין למה הקריטריונים כל כך גבוהים כשיודעים שלפחות רבע מהשכבה לא תוכל לעמוד בהם ...

אמרו לנו שמי שלא עובר בגרות בספורט לא יקבל תעודת בגרות .... זה באמת נכון ? אם אני אעשה 11 דקות באלפיים ויעשה רק שתיים מתח .... לא יתנו לי תעודת בגרות ( ששלי עם כל הצניעות היא מצוינת ) כי לא עשיתי 7 עליות מתח ?! זה מגוחך ....

נראה לכם שאולי בסוף יתחשבו בנו ? ומי שיראו שהוא משקיע ומנסה יתנו לו עובר גם בלי לעבור את הקריטריונים האלה ?!

נערך לאחרונה ע"י HOH בתאריך 07-09-2007 בשעה 12:36.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר