לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2007, 22:28
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "סיכויים לעבור יום סיירות"

ביום סיירות אתה חייב לתת את הראבק שלך אבל במידה כלשהי ברור שלהיות עצמך, כי במסלול שאחרי אתה לא תוכל להיות בנאדם שונה.
תתן את הכל, תראה שאתה דואג לאחרים, אל תתחצף, תעמוד בזמנים, תעשה בדיוק מה שאומרים לך ולא מעבר לא לטובה ולא לרעה.
תגדיל ראש, תחשוב ברגעים הקשים על מה אתה רוצה ולמה אתה רוצה, ותדע שזה הרגע שיתן לך את מה שאתה רוצה.

תקרא המון מאמרים לפני שתהיה מוכן להכל, תדבר עם אנשים שהיו שם ותחקור על כל פיסת מידע מהשניה שקמים בבוקר ועד השניה שלא הולכים לישון.

תעשה את המקסימום המינימלי כדי להסיים ואת המקסימום המקסימלי כדי להגיע ליחידה שאתה רוצה!

בהצלחה לך חבוב!!! שנה טובה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2007, 22:31
צלמית המשתמש של itsik86
  itsik86 itsik86 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "ביום סיירות אתה חייב לתת את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ~ים~ כחול עמוק
ביום סיירות אתה חייב לתת את הראבק שלך אבל במידה כלשהי ברור שלהיות עצמך, כי במסלול שאחרי אתה לא תוכל להיות בנאדם שונה.
תתן את הכל, תראה שאתה דואג לאחרים, אל תתחצף, תעמוד בזמנים, תעשה בדיוק מה שאומרים לך ולא מעבר לא לטובה ולא לרעה.
תגדיל ראש, תחשוב ברגעים הקשים על מה אתה רוצה ולמה אתה רוצה, ותדע שזה הרגע שיתן לך את מה שאתה רוצה.

תקרא המון מאמרים לפני שתהיה מוכן להכל, תדבר עם אנשים שהיו שם ותחקור על כל פיסת מידע מהשניה שקמים בבוקר ועד השניה שלא הולכים לישון.

תעשה את המקסימום המינימלי כדי להסיים ואת המקסימום המקסימלי כדי להגיע ליחידה שאתה רוצה!

בהצלחה לך חבוב!!! שנה טובה.

מה את מרעילה אותו על ריק!??!
את בכלל היית שם שאת יודעת?
צריך לתת הכל ולהיות עם כושר מצויין זה בטוח
אבל אני מכיר מלא אנשים שעשו הכל ביום הזה והצטיינו וחוץ מזין לא קיבלו כלום,ואני גם מכיר מלא פלצנים שהתבטלו וקיבלו מטכל ושייטת,אז אי אפשר לדעת במיוחד על מה מסתכלים...
ישן 09-09-2007, 01:26
  דניאל מ דניאל מ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07

שמע ביום סיירות אין יותר מדי משחקים. אין פה מספיק זמן לראות אם אתה מנהיג או לא. בתכל'ס הם רק רוצים לראות שקצת מאמץ פיזי לא שובר אותך, זה הכל.

אתה לא צריך לדאוג מריבים עם אנשים כי אין איפה לריב. כשאתה על הדיונות אתה דופק ספרינטים ולאף אחד אין מספיק אוויר לנשום, אז לריב? פשוט בקטעי מנוחה אל תדחף לפני כולם למים, ואם מישהו משחק אותה חברמן ומנסה למזוג לך, תן לו. המזיגת מים לא עושה רושם על אף אחד.

מה שכן, כשאתה רואה מישהו עומד עם הידיים על הברכיים בזמן שכולם עומדים בסדרי הגעה, תן לו טפיחה (תפיחה?) על השכם ותגיד לו לעמוד זקוף. וגם כשאתה עוקף מישהו בקטע עם השקים זרוק לו מילת עידוד. אני אישית שונא את כל ה'יאללה ראאאבקקק'.. מספיק 'יאללה אחי אתה נראה מצוין וזה עוד מעט נגמר' [לא בקטע של להתחיל איתו כן] שקט כדי להזרים לו אנרגיה. ואם מישהו מבקש עזרה במתיחות תעזור לו.

אצלי בקבוצה היו מלא שפיצים שכל הזמן נלחמו, ולא ראיתי אף אחד עוצר בשקים, ובסוף 7 קיבלו מטכ"ל, 2 שייטת ועוד 2 חובלים (מתוך 13 שסיימו.. השניים האחרים עצרו בצד בספרינטים ולא קיבלו כלום).
ישן 09-09-2007, 13:54
  Tom103 Tom103 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.07

דבר ראשון תהיה בן אדם. וזה חשוב בכל מקום ובכל מצב שתהיה.
תשתדל שלא יהיו לך טאקלים עם אנשים וגם זה לא סביר שיהיו כי תהיה איתם רק מספר מאוד מועט של שעות.
לגבי המנהיגות זה חשוב יותר בגיבוש כי אין לך יותר מידי מה להנהיג ביום סיירות אבל תמיד לעזור! שוב כי אתה בן אדם וגם כי אם אתה תהיה סוציומט ולא תעזור לאף אחד ידפקו אותך בסוציומטרי.

לגבי סטיסטיקות עוברים לכאן או לכאן אתה יכול לקרוא את המאמרים על הימי סיירות שיתנו לך מושג בערך מה הולך.

דא רוב האנשים שמגיעים ליום סיירות הם ממש אנשים סבבה ואין באמת סיבה שתפתח איתם מריבות אלא אם אתה ממש חמום מוח ואז באמת לא בטוח שאתה מתאים בכלל לאחת מהיחדות הנ"ל.
ישן 09-09-2007, 22:40
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי uriel-k שמתחילה ב "[indent]אנשים...אני לא מבין..."

רובם= אלו שעשיתי בהם שיעורי ניסיון... ויכול להיות שזאת הרמה בעיר שלי ובשאר הערים הרמה יותר גבוהה. לדוגמא התקשרתי לשאול את המדריך מתי היכן האימון יתבצע והוא ענה לי ב... "ניסיון יפה חמור" וניתק לי בפנים. אחרי שהתקשרתי אליו בשנית לשאול למה הוא ניתק הוא ענה לי "מה אתה רוצה אני באמצע ריצה..." זאת צורת דיבור של "יוצאי יחידות מובחרות" כפי שרשום בפלייר?
ואחרי האימון ניסיון עם אותו מאמן גיליתי שהוא נשר מגיבוש סיירת מטכ"ל, ולא עבר את גיבוש 669...

בכל זאת אני מאמין שאצטרף לאחת מהקבוצות חודש לפני יום הסיירות כשכולם כבר יישרו קו איתי מבחינת כושר כי כרגע הרמה שם נמוכה ביותר...

נערך לאחרונה ע"י iamshay בתאריך 09-09-2007 בשעה 22:44.
ישן 09-09-2007, 23:14
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי S!T שמתחילה ב "שלחתי לך הודעה בפרטי.."

קיבלתי את ההודעה ושלחתי לך הודעה

בעיקרון הקבוצות שלנו הם:

הרצליה - רמה"ש : הרצליה חוף השרון
כפ"ס - הוד השרון : פארק כפ"ס
רעננה : פארק רעננה
תל אביב : ספורטק ליד הקיר טיפוס
ר"ג - גבעתיים הרבה כבוד: פארק לאומי ר"ג
פ"ת - אורנית - ראש העין : הפארק החדש פ"ת
ראשל"צ - בת ים - חולון : חיי כיף ראשל"צ
יבנה וישובי הסביבה : מגדל המים
מכבים - רעות - מודיעין : רעות במסלול ריצה(יכול להיות שאני בא לעזור להדריך)
כרמי יוסף והסביבה : במגרש הכדורגל
נתניה והסביבה : בכניסה לשמורת האירוסים(נשמע שווה להתאמן שם, מטר מווינגיט)
יש גם קבוצת בוגרים בהרצליה, אבל זה למטורפים באמת בסידני עלי

זה לקח לי שעה לכתוב את זה
ישן 10-09-2007, 00:36
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "גבר .. אתה מיובל עילם"

לא הייתי בגיבוש שייטת(למרות שזה נשמע כיף)

אני לא מבין מה לא בסדר בלהשקיע כסף בלהשיג משהו שאתה רוצה.
תאמין לי אני השקעתי הרבה יותר מכסף, אתה יודע מה זה להגיע למצב שאתה בהנגהובר אחריי אימון, שיש לך סגול בכתפיים מהאלונקה, אדום עד דם משפשפות, שאתה רץ וכל מה שאתה חושב זה לעשות מתיחה לתאומים.

וואלה עובדתית להשקיע כסף זמן ומאמץ ביובל עילם מגביר את הסיכויים שלך לעבור גיבושיים.
קשה לי להאמין שהייתי עובר את הגיבושים שעברתי ללא יובל עילם.

ובוא אני יגלה לך סוד, אבל שאף אחד לא ישמע.
לא מעניין אותי שהוא יעבור גיבוש שייטת או שהוא יעבור טייס או מטכ"ל.
מה שמעניין אותי שיהיה להם חיים מאושרים מלאים סיפוק ביטחון עצמי ותעוזה. חיים מלאים בעוצמה.
אני באתי לחנך את בני נוער, אני עוסק בעזרה לבני נוער מעולים להגשים את חלומם ולהפוך אותם לאנשים טובים ומוצלחים!

תאמין לי שההודעה הזאת בפורום זה כולם לעומת מה שעשיתי השבוע כדי להביא חברה לאימונים, מנהל התיכון שלי צעק עליי ואמר לי שהוא מאוכזב ממני, והבאתי בנתיים מבית הספר הזה רק השנה באיזור 10 חברה, ויבוא עוד, אז לא אכפת לי, אני עשיתי את החיים שלהם טובים בכך שהם באו ועשיתי את בית הספר הזה יותר טוב, ואני מאמין בזה!
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:14

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר