לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2007, 18:00
צלמית המשתמש של Daniel310RO
  Daniel310RO Daniel310RO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.03
צילום רכב הרובר החדש, לשלושה חיילים+כלי נשק (מעביר את ההאמר אחר כבוד למדפי ההיסטוריה)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הMWMIK או Mobility Weapon Mounted Installation Kit בשמו המלא, יכול להצטייד במגוון כלים כולל מק"כים ומקל"רים, ומסוגל לנוע במהירות של עד 130 קמ"ש - מהירות גבוהה מאוד ביחס למשקלו(4 טון). עבירותו\מהירותו מרשימים עד כדי כך שקצין שהתנסה בו, כינה אותו 'לאנד רובר על סטרואידים'.
130 הראשונים מיוצרים כרגע באנגליה(בעלות של 30 מיליון פאונד) ויוקצו ללחימה הקרקעית באפגניסטן.

הלנד רובר הקודם, שהושבת עקב בעיות מהירות ואי עמידה בתנאי השטח והלחימה הקשים:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אגב, הרכב הוזכר בשורה לפני כמה שבועות בתמונות היום.

http://www.dailymail.co.uk/pages/li...in_page_id=1965
Samsung 840 Pro 256GB, Dell 2408WFP
Seasonic G650, Fractal Design Define R5

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2007, 00:08
  Rumata Rumata אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.07
שטח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Daniel310RO שמתחילה ב "רכב הרובר החדש, לשלושה חיילים+כלי נשק (מעביר את ההאמר אחר כבוד למדפי ההיסטוריה)"

אני לא בטוח שכבודו הוא נהג שטח או שיש לו קשר לנהיגה זו . ההאמר הינו כלי רד תכליתי ובין היתר מסוגל לצלוח שטחים אשר אינם עבירים על ידי כלי רכב אחרים . אם נשפוט לפי התמונה ( לפי עניות דעתי ) מרכז הכובד של הרכב נמצא גבוה יחסית ומיקום המושבים מראה על יעוד אחר . האבירים הפתוחים אשר היו רכבי בט"ש ( זוכרים אני מניח ) אולי ניתן להחליף אותם אבל להספיד את ההאמר זה מוקדם מדי . ההערה שלי באה בנוסף לכל ההערות האחרות הנוגעות לרכב . לסיכום אגיד שלעניות דעתי אין רכב זה יכול להחליף את ההאמר לפחות בנושא עבירות בשטח , לגבי תחומים אחרים אני חושב שההערות של החברים הרחיבו מספיק . שוב פעם אחזור ואמר כי דעתי נגזרת מן התמונות שהועלו לאתר ולא על סמך הנתונים של היצרן וניסוי כלים .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר