לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2007, 02:00
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "צודק, הם היו עסוקים במבחני התאימות שרצים ברשת"

המבחן הראשון בהודעתך, נראה לי קצת בעייתי, אני לא חושד בהם שהתאימו אותו באופן מכוון לדפדפן מסויים, אבל יתכן מאד שאותם בוררים בקומבינציה שונה, יוציאו דווקא דפדפן אחר כתומך יותר.

במבחן השני:

השועל בן השנתיים שמותקן אצלי:
From the 43 selectors 26 have passed, 10 are buggy and 7 are unsupported (Passed 357 out of 578 tests)

אופרה Version 9.23 Build 8808:
From the 43 selectors 25 have passed, 3 are buggy and 15 are unsupported (Passed 346 out of 578 tests)

איכספלורר 6:
From the 43 selectors 10 have passed, 1 are buggy and 32 are unsupported (Passed 276 out of 578 tests)

ובעברית מדוברת: השועל תומך במגוון בוררים רחב יותר. האופרה חסר תמיכה ביותר מכפול מאשר השועל והאיכספלורר חסר תמיכה ביותר מכפול מחסרי תמיכה של האופרה.
כנראה שהשועל עדיין מקדים, אבל אני בהחלט מודה שאופרה עשו צעד ענק קדימה ותומכים כיום בתקנים

אגב, חובה לזכור שההשוואה נעשיתה באקספלורר גירסה 6 ולא העדכנית, ביחס לשועאפ בגירסאות העדכניות.

נערך לאחרונה ע"י ישראל K בתאריך 10-09-2007 בשעה 02:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2007, 12:47

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "בתחום מבחינת הזמן, אופרה כבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קוביבי
...
אני לא בטוח מה חיפשת, אבל אני חושב שהתכוונת למשהו כזה
http://widgets.opera.com/widget/4134

תעבור על הווידג'טים, אני די בטוח שתמצא שם כל מה שחסר לך...

לצורך ההקשר צירפתי כאן את תוכן הדברים של הודעתך קובי.

זה אכן מה שהתכוונתי, רק שבשועל יש בכלי המקביל גם כלי המאפשר דגימת צבע מהדפדפן, כך ניתן לדגום צבע מכל אתר.
אגב, אני שם לב שהמה שמו (אחת המשמעויות של widget) () הינו יישומון קטן ועצמאי, לא תוסף ישיר לדפדפן, כך שכנראה גם אין את האפשרות ליצור כלי לדגימת צבע מהדפדפן עצמו.
בכל אופן רפרפתי על היישומונים השונים והורדתי מספר יישומים. איני מצרף כאן את הרשימה וההמלצות, כי הן ארוכות. בין הרשימה ניתן למצוא כלי למציאת ה-hash של md4, md4, sha1. ועורכי html ו-css.
ישן 15-09-2007, 19:41

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "חיפוש זריז של firebug ו opera העלה 2 אתרים נחמדים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קוביבי
...גם FF ערום יהיה הרבה יותר כבד מאופרה (כאשר משווים מהירויות/יכולות דפדפנים זה בד"כ רק הדפדפן בלי תוספות ובלי שינויים בהגדרות)

בהחלט שכך, אך מה שאמרתי הוא, שלו כבדותו של השועל נובעת מעצם הצורך לתמוך בתוספים ולכן הוא כתוב בצרוה הגורם גם לכבדות, טוב היו הם עושים לו היו מוציאים גירסה שאינה תומכת בתוספים ושאר מרעין בישין (או תומכת בצורה חלקית. לדוגמה, בתוספים חיצוניים שאינם מתמשקים עם הדפדפן מלבד הוספת קישור מתוך הדפדפן וכדומה, בדיוק כמו שאופרה עושים עם הוויקיצ'קים שלהם) ובכך לגרום לדפדפן להיות קליל.

לי אישית מפריע מאד שכל תוסף באופרה נפתח בחלון עצמאי ולא משתלב היכן שהוא בתוך חלון הדפדפן, או שהוא יכול רק אני איני יודע כיצד להגדיר זאת.
כך לדוגמה חלון ניהול ההורדות, כלי הפיתוח, שאר הוויקיתוספים (widgets בלע"ז) וכדומה.

מה שכמובן אהבתי, זה המהירות הגבוהה בה הדפדפן נפתח, טוען חלון חדש, מגיב, נסגר ועוד. הצורה בה התוספים והמעטפות (מעטפת - ביחיד) נטענים ונפתחים בתוך שניות ספורות עוד לפני הוספתן בפועל לרשימה, כך ניתן בקלות ונוחות רבה יותר מכל תוכנה אחרת, להתרשם מהתוסף ולהחליט האם לבחור בו או להשאיר אותו כליל מחוץ לתוכנה.
ישן 18-09-2007, 23:41
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
אתה מתייחס ל widgets כתוספים... וזה ממש לא המצב
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "[QUOTE=קוביבי]...גם FF ערום..."

widgets אמור להיות תוכנות נפרדות, זה ההגדרה שלהם.
לגבי חלון הורדות (ובכלל תוספות לדפדפן), יש לך את ה panels בצד (שמאל כברירת מחדל, אם אני זוכר נכון) כאשר חלון ההורדות נמצא גם שם כברירת מחדל, לכן אני מבטל אותו באופרה (דרך תפריט view בחלון ההורדות) ואם אני רוצה לראות אותו אני פשוט פותח את הפאנל.

ומה שאהבת זה רק ההתחלה, אחת הבעיות של הדפדפן היא שהדברים החזקים באמת הם כל-כך לא אינטואיטיבים שאפשר פשוט להתפוצץ מהמעצב שלהם...
אבל אולי ככה זה בנורווגיה

נ.ב.
מצטער על ההצתה המאוחרת, זמן אין לי ממש... אבל אני לפחות מנסה

ישן 20-09-2007, 04:54

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "חיפוש זריז של firebug ו opera העלה 2 אתרים נחמדים"

רק אתה התפנתי לעבור על קישורים אלו שפתוחים אצלי בדפדפן מאז אותו יום בו כתבת את ההודעה...

1. firebug lite מול הגירסה המלאה הפועלת כתוסף בשועל, דומה לפנקס רשימות משנת 1980 מול מעבד תמלילים של שנת 2010. מה שבתחום המחשבים ובעיקר האינטרנט, נחשב למרחק שנות אור.
2. כפי שכבר ציינת, הנצחון הוא לטובת firebug. אבל לא רק זה, כשקוראים את רשימת היתרונות של זה האחרון מול כלי הפיתוח לאופרה, מבינים למה אני ממליץ לגלח את שיער הראש לפני הקריאה, פשוט עדיף שהשערות לא תסמרנה... (בעיקר אני מרחם על מי שיפול על ראש הקורא באותו רגע ).
לא לחינם הציון הסופי הוא: Firebug 10, Dev Tools 1.
אגב, הציון של Dev Tools הוא 1, כי אין נמוך יותר...

אני לאחרונה משתמש יותר ויותר באופרה, אבל לפיתוח אני עדיין לא יכול לעבור מהשועל לאופרה.
ובעיה נוספת, אנשים רבים שהשפעתי עליהם ואני יכול להשפיע אליהם (בעיקר לקוחות וחברים למקצוע) לעבור לדפדפן זה או אחר, עדיין לא שומעים ממני המלצה לעבור לאופרה, מכיון שהעיצוב של האופרה פחות נח לשימוש, בעיקר ללקוחות שלי שהם לרוב משתמשים פחות מנוסים ובשועל אני יודע שהם יסתדרו חלק יותר.
אם וכאשר ישיכלו הנורווגים להשאיר את הדפדפן עם מלוא האפשרויות והיתרונות שבו אבל מצד שני לגרום להם להיות נגישים מבלי להכביד על המינשק, להפוך את המינשק לדל ופשוט, אוכל להמליץ עליו גם לרבים אחרים. בינתיים, חסרון זה ואחרים מונעים ממני ומהרבה אחרים להשתמש בו או/ו להפוך אותו לדפדפן העיקרי (היחידי הוא אצלי לא יכול להיות, כי אף דפדפן לא יכול לתפוס אצלי מקום יחיד כשאני בזמנים טובים מחזיק עד 10 דפדפנים שונים מותקנים).

עד כאן בקצרה להיום (שעוד מעט הופך לאתמול...), בעז"ה תוך שנה אספיק לבדוק עוד כמה הצעות שנכתבו כאן
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר