לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2007, 08:31
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כל עוד שנמשיך לתת במה וכוח לחנפני השמאל הקיצוני שום דבר לא יזוז

פה מתחילה וםה נגמרת כל הבעייה.

האם השרים והפוליטיקאים הדגולים היו כה עוורים שלא ראו שזה מה שיהיה? ואם הם לא ראו, יש להם מספיק אמצעים לשאול את היועצים הנכונים. כשמדובר על הפנסיות שלהם, הם מאוד מאוד מסודרים. שם הם לא עושים כאלו "טעויות".

רבותי, המתנתקים והמבליגים לא עשו טעות. הם ידעו וגםן ידעו שזה מה שהולך להיות.

הסיבה היחידה היא שמשתלם להם מסיבה זו או אחרת להתחנף לשמאל הקיצוני ולשנוא את המתנחלים.

אם לא נשים סוף לכל החנפנים האלו. אם לא נפגע בכיס שלהם, במשרות שלהם, בכיס ובכבוד של המשפחות שלהם, שום דבר לא יזוז.

החנפנים והמלקקים מבינים רק כוח. הכוח זו הסיבה של החנפנות שלהם, ורק כוח יזיז אותם מהחנפנות.

ובמדינה דמוקרטית כוח אינו פירושו אלימות פיזית, אלא אמצעים אחרים. כולל טרור משפטי. ויש על מה לשים אותם למשפט: כולל גם על שחיתויות.

רבותי, כל מי שמכיר מתחנף של השמאל הקיצוני שגנב או שיקר פה ושם, מתבקש להגיש תלונה למשטרה.

אין היום שמאל אמיתי שבאמת ובתמים משוכנע בדרכו (חוץ מאחוז קטן של ערבים שגם הם יודעים בדיוק לאן זה יוביל, וזה מה שהם רוצים).

כיום יש רק את החנפנים שממשיכים להתחנף. והפעולה נגדם היא רק בדרך הזו.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 11-09-2007 בשעה 08:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2007, 06:25
צלמית המשתמש של קול האמת
  קול האמת קול האמת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.07
שכחת נקודה חשובה, הבמה לא ברשותך !!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "כל עוד שנמשיך לתת במה וכוח לחנפני השמאל הקיצוני שום דבר לא יזוז"

אתה לא קובע מי יעלה לבמה, את מי ישמעו ויראו.
הבמה נמצאת בידי השמאל הקיצוני, והוא קובע.

לכן הפעולה הראשונה הנחוצה היא סילוקם מהבמה, מהתקשורת.
התקשורת היא בסיס כוחו של השמאל הקיצוני הזעום,
ברגע שנחסל את בסיס הכוח הזה, יפלו אחריו בסיסי הכוח השמאלניים האחרים,
במשטרה, בפרקליטות, ובבית המשפט.

התעמולה השמאלנית מנסה "להסתיר" את בסיס הכוח האמיתי שלה,
ע"י תיאור השפעתה הקטנה כביכול, "נתניהו ניצח", "הסקרים בעד הימין"...וכדומה.
ברור שזוהי הונאה מוחלטת בסגנון בולשביקי,
הצבעה על פרטים קטנים וחסרי חשיבות תוך העלמת השפעות ענקיות ומשמעותיות.

ריכוז ציטוטים בהם מודים אנשי תקשורת בשמאלניותה הבוטה של התקשורת:
http://www.2all.co.il/web/Sites/KolHaemet/PAGE12.asp

======================================
ישן 20-09-2007, 07:03
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אבל איך מסלקים אותם מהבמה?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קול האמת שמתחילה ב "שכחת נקודה חשובה, הבמה לא ברשותך !!"

ופה נכנסת הבעייה של החנפנים.

ציטוט:
לכן הפעולה הראשונה הנחוצה היא סילוקם מהבמה, מהתקשורת.
התקשורת היא בסיס כוחו של השמאל הקיצוני הזעום,

ברגע שנחסל את בסיס הכוח הזה, יפלו אחריו בסיסי הכוח השמאלניים האחרים,
במשטרה, בפרקליטות, ובבית המשפט.

כולם מבינים שהם הורסים את המדינה, אבל יש את החנפנים שלמען נזיד עדשים מוכנים למכור את האמא של האמא שלהם.

דרך אגב, חלק גדול של התקשרות הם לא ממש שמאל אלא חנפני השמאל.

היות וחנפן הסיבה לחנופה שלו זה בגלל פחד מדומה וכדומה, צריכים לעשות עליו לחץ הפוך, שיפחד ויתבייש להיות חנפן השמאל הקיצוני.

ישן 20-09-2007, 07:56
צלמית המשתמש של קול האמת
  קול האמת קול האמת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.07
מסלקים ע"י התקפה רציפה בכל החזיתות.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אבל איך מסלקים אותם מהבמה?"

תקיפה ישירה של התקשורת, כתבים, שדרנים, עורכים, עיתונים, תחנות רדיו וטלויזיה,
מעל כל במה אפשרית ובכל פורום בו נמצאים,
בכנסת, בבית, ברחוב, באוניברסיטה, סטיקרים בכל מקום, עצרות, הפגנות, וכו'.

ההתקפה צריכה להיות בוטה וברורה, ללא עיגולי פינות, ללא רחמים, וללא הפסקה.
התקפה רציפה זו תגרום לתקשורת לעבור למיגננה, תהפוך אותה מרודפת לנירדפת.

2 דוגמאות מהעבר:
א. הסטיקר "העם נגד תקשורת עוינת" שזכה לתפוצה עצומה והודבק על מכוניות רבות,
גרם לתהודה רבה ולהתגוננות מסיבית של התקשורת ה"מופתעת" מההאשמה.
ב. כתבת טלויזיה מבקרת בבית אבלים שבנם נרצח ע"י מחבלים.
האם השכולה אומרת לכתבת: "אתם רצחתם את הבן שלי".
הכתבת החלה לגמגם ואיבדה את יכולת הדיבור כמעט, באולפן עצמו מהומה....
משפט אחד של אם שכולה, היכול להיאמר כלפי התקשורת אלפי פעמים, הכניס אותם להלם ולאלם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 23-09-2007, 10:51
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי קול האמת שמתחילה ב "השנאה השמאלנית הרצחנית היא השנאה היחידה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קול האמת
השמאלנים שרצחו יהודים בדם קר ואלו התומכים בהם ומצדיקים את מעשיהם,
הם השונאים האנטישמים היחידים בסביבה.
מי שמביא את רשימת הפשעים של השמאל, רק מראה את האמת כפי שהיא.

מעניין מתי תקרא שונא למי שיביא דוגמאות למעשי הרצח של הערבים.........

כדאי גם שתכנה "שונאת" את הזקנה שצעירים התעללו בה ושדדו אותה,
היא ברוב חוצפתה העזה לספר על ההתעללות בה,
"איזו שנאה יש לגברת הזו", אמר השמאלני מבלי למצמץ.

-----------

אני אני שמאלני.כבר הדגשתי זאת.

הסיבה היחידה שאני לא כל הזמן רק זועק-"הערבים הרוצחים האלו" זה מפני שצריך להתמודד עם הבעיה עם קבוצה של אנשים שונים מאיתנו(קצת מטומטמים,ותלותיים,אבל סה"כ אנשים),בדרך הגיונית!
מה שמבעית אותי בתגובות של המלש"ב המורעל זו השנאה כלפי יהודי אחר.בגדול אסור לשנוא אפילו את אויבייך אבל לשנוא אחד מהעם שלך?לקרוא לו נאצי? מאוד מדאיג הקטע הזה לא?
כי אם זה כך,גם בגין "נאצי" כי הוא החזיר אדמת קודש ב79.לא כך?

יש בעיה וצריך להבין שהדרך היחידה להתמודד איתה היא באיפוק!לא הימנעות מתקיפה,אלא תגובה שתהיה לה מטרה מסויימת ואינה רק בשביל ליצור סיפוק מיידי שבשביל זה בדיוק מנסים לדחוף להיכנס לעזה אבל פשוט לא נקלט אצל חלק מהאנשים,שלפלסטינים אין מה להפסיד ולא איכפת להם יותר מדי מחוקים וחוק הוא שהם ימצאו דרך לשגר את הקסאמים ואז מה?ואז אותם אנשים יבכו על כך שראש הממשלה העז לתת פקודה לתקוף ללא מטרה(כמו לבנון ה2) והוא אחראי למות 20 חיילי צה"ל(טפו טפו טפו כן?).מה אז????מחכה לתגובה(נורמלית) על זה.

ישן 23-09-2007, 13:49
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=קול האמת]השמאלנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
אני אני שמאלני.כבר הדגשתי זאת.

הסיבה היחידה שאני לא כל הזמן רק זועק-"הערבים הרוצחים האלו" זה מפני שצריך להתמודד עם הבעיה עם קבוצה של אנשים שונים מאיתנו(קצת מטומטמים,ותלותיים,אבל סה"כ אנשים),בדרך הגיונית!
מה שמבעית אותי בתגובות של המלש"ב המורעל זו השנאה כלפי יהודי אחר.בגדול אסור לשנוא אפילו את אויבייך אבל לשנוא אחד מהעם שלך?לקרוא לו נאצי? מאוד מדאיג הקטע הזה לא?
כי אם זה כך,גם בגין "נאצי" כי הוא החזיר אדמת קודש ב79.לא כך?

יש בעיה וצריך להבין שהדרך היחידה להתמודד איתה היא באיפוק!לא הימנעות מתקיפה,אלא תגובה שתהיה לה מטרה מסויימת ואינה רק בשביל ליצור סיפוק מיידי שבשביל זה בדיוק מנסים לדחוף להיכנס לעזה אבל פשוט לא נקלט אצל חלק מהאנשים,שלפלסטינים אין מה להפסיד ולא איכפת להם יותר מדי מחוקים וחוק הוא שהם ימצאו דרך לשגר את הקסאמים ואז מה?ואז אותם אנשים יבכו על כך שראש הממשלה העז לתת פקודה לתקוף ללא מטרה(כמו לבנון ה2) והוא אחראי למות 20 חיילי צה"ל(טפו טפו טפו כן?).מה אז????מחכה לתגובה(נורמלית) על זה.

נכון שליקרוא למי שאינו מסכים עם דיעתך נאצי זה חולני אבל בתור שמאלני לשעבר, הצורה בה המתנחלים סוקרו בתיקשורת לא הייתה מביישת את גאבלס. כמוך, גם אני הייתי שטוף מוח וחשבתי שהם הסיבה לכול הבעיות, כולם קיצונים סרבני שלום וחיים על חשבוני. במקרא יצא לבקר התנחלות ואז הבנתי כמה שטעיתי, וכל מה שחשבתי עליהם היה מוטעה. אני מציע לך לא לישנוא חינם ולגלות את האמת בעצמך.
ישן 23-09-2007, 22:20
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "זה לא משנה את העובדה שאת האיש..."

אנשי הימין לעולם לא נקראים "אנשי הימין", אלא "אנשי הימין הקיצוני". כאילו כל הימין- קיצוני.
מכיוון שהשמאל מטווה את דרך החשיבה, ויש לזה אפילו שם מקצועי- "מעצבי דעת קהל", הם מחליטים איך קוראים למי ולמה.

עצם השם "מעצבי דעת קהל" מעליב. כאילו לקהל אין דעת, וצריך לעצב לו אותה ע"י אנשי השמאל הנאורים.

מכבסת המילים עובדת שעות נוספות, והשטאזי- שמאל, מחפש בנרות לגדוע כל איש ימין שמרים ראשו אל מול הצונאמי תקשורתי רווי הדת החדשה (שלום-מוסר-דמוקרטיה).

למרות שאני מתנגד לחריפות ביטוייו של הצעיר המורעל ואין כל סיבה להרים נס מלחמה רק לשם מלחמה,
כשמקלפים את השיטנה (שיכול באמת להיות שבאה רק על מנת לעשות דה לגיטימציה לימין, אבל זו השערה בלבד, וכמו שהוא קורא לעצמו- "צעיר מורעל" אענה לו- שששששששששששש צצצצצצצצצצצצצצצצ)
ואת הטיפשות (הרבה אנשים בעם מטומטמים?) יש משהו בדבריו, ואנסה להסביר:

הצביעו לרבין, ומאז 92' החלו פיגועים במאסות מטורפות, אלפי נרצחים ע"י המחבלים הרוצחים הפלשתינאים.
והכל בשם השלום (שבא- עובדה, קיבלו נובל)
ובאמת לא ברור מדוע הצביעו לקדימה. הרי ההתנתקות היא כישלון חסר תקנה, ומודים בו הרבה מהאנשים בפה מלא.

וכן, ניתן לראות בגירוש עמונה, שהופעל כוח רב משני הצדדים (באמת הכוחות היו שווים- שוטרים רכובים על סוסים אל מול בנות עשרה עם סרטים כתומים, יופי) אבל הופעל כוח. והמשטרה לא מעוניינת להכנס לעימות שכזה.

אני לא חס וחלילה בעד הפעלת כוח, אלא ברור לי שיש בהפעלת שרירים יכולת.

ישן 23-09-2007, 22:44
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "לאומתך המשפחה שלי איבדה 10..."

אני לא יודע מה עצוב יותר, איך אתה כותב, מה אתה כותב או איך אתה כותב את זה.
זה "לעומתך" וזו פעם עשירית שאתה טועה בזה.

סבא שלי ז"ל מילא 700 דפי עד ביד ושם. מה הקשר לרבין יא קבוצה של מטומטם?

רבין (למעט אלטלנה, אבל אני לא שופט) לא רצח יהודים!
לדעתי, רבין נגרר וכשהתעורר, אנשיו רצחוהו. מי אתה , יבחוש בן שלולית , שתמחה את שמו?
רבין ז"ל הוא אחד מאלה שבזכותו אתה יושב בחדר הקטן והמצחין שלך וכותב באינטרנט דברי בלע.

הצעה שלי, במידה ואתה באמת לא בא ע"מ להיות הדה-לגטיזטור הימני, תפסיק עם צורת ההתבטאות הזאת
היא לא מכבדת לא אותך ולא את מה שאתה חושב שאתה מייצג.
במידה ותמשיך כך, אני רואה בך, וקורא לכולם לראות בך כאבישי רביב של פורום פרש ("...אמא, אמא, תראי מה הוא כתב עליי! תגידי לו...").

ישן 23-09-2007, 23:02
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "אני לא יודע מה עצוב יותר, איך..."

כוח? יש להפעיל.לעולם לא כתבתי שלא-בדיוק כמו שבשום מקום לעולם לא צידדתי בהחזרת שטחים.

כוונתי היא להפסיק להקשיב לסטיות הימין הקיצוני והשמאל הקיצוני.אין לצדד ברצח ערבים זקנים שלא עשו כלום ואין לצדד בהפגנות של יהודים עם ערבים ליד גדר ההפרדה....

אני רק חוזר ומתרה שאין להיות פזיזים בפעולות כוחניות כי הרצון להשתמש בהן נובע מרגש ושאיפה לסיפוק עצמי מהיר(מה לעשות,אחרי 67 נראה שהתרגלנו לניצחונות זריזים),אלא יש להפעיל כוח איפה שצריך ואיפה שכוח יביא להשגת מטרה חשובה באיזור.
לדוגמא,ההתקפה(שכביכול לא הייתה) בסוריה היא מודל של התקפה כלומר שימוש בכוח ע"מ להשיג מטרות 1)המשלוח מצפון קוריאה היה של טילים מלוכלכים(חבר קצין בסיירת מטכ"ל אז לא נרחיב מעבר לכך).
2)השבת ההרתעה של ישראל.העובדה ששום טיל לא פגע במטוס שלנו והעובדה שהסורים היו ממש אימפוטנטים בתגובה,מעלה את ההרתעה של ישראל.

לא תקפנו בסוריה כי "אנחנו שונאים אותם" או כי רצינו "לכסח להם תצורה"

כנ"ל דרכי ההתנהגות עם האוכלוסייה הערבית העיקשת בשטחי איו"ש.

לצערי,כניסה לעזה היא בדיוק פעולה בשביל לקבל סיפוק עצמי ובשביל לתת הרגשה לתושבי שדרות של "אנחנו מכסחים אותם"..אין שום מטרה שניתנת להשגה בכניסה לעזה.הפסקת ירי הקסאמים צריכה לבוא משינוי בגישה הערבית-מסקנה זו שלי נובעת מההגיון ומניסיון היסטורי במהלך 4 השנים האחרונות.עזה היא אותו דבר שהייתה(גאוגרפית) לפני 4 שנים ואם עד עכשיו צה"ל הגדול לא הפסיק את ירי הקסאמים,כנראה שיש סיבה לכך.

ישן 24-09-2007, 04:29
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "כוח? יש להפעיל.לעולם לא כתבתי..."

ציטוט:

לצערי,כניסה לעזה היא בדיוק פעולה בשביל לקבל סיפוק עצמי ובשביל לתת הרגשה לתושבי שדרות של "אנחנו מכסחים אותם"..אין שום מטרה שניתנת להשגה בכניסה לעזה.הפסקת ירי הקסאמים צריכה לבוא משינוי בגישה הערבית-מסקנה זו שלי נובעת מההגיון ומניסיון היסטורי במהלך 4 השנים האחרונות.עזה היא אותו דבר שהייתה(גאוגרפית) לפני 4 שנים ואם עד עכשיו צה"ל הגדול לא הפסיק את ירי הקסאמים,כנראה שיש סיבה לכך.

סיפוק עצמי זה שאתה לבד ומשעמם לך. עיר שילדיה הם מטרות נעות של רוצחים, רוצה שזה יפסק בידיוק כמו שצה''ל שם קץ להפגזת הצפון על ידי הפתח במלחמת שלום הגליל. תפקידו של כל צבא הוא קודם להגן על העם (גם על העניים ולא אשכנזים). חוץ מלהפגיז דיונות צה''ל לא עשה שום דבר רציני שיגרום למחבלים להפסיק. כנרא שהם גם לא קיבלו אישור מאולמרץ לישם תוכניות פעולה.
אני לא מצליח להבין אך השמאל הציוני והלוחם נהפך לגיס חמישי שמנסה להשריש כניעה ותבוסתנות בכל הזדמנות. איך?
ישן 25-09-2007, 00:02
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "זה מעניין שעדיין לא הצלחת..."

זה שהוא לא הצליח לשכנע אותך לא אומר שהוא לא צודק (ולא אומר שהוא צריך או לא צריך טיפול).

דווקא צריך מידי פעם לעצור בשער ולשמוע מה אומר משוגע הכפר (ולמה הוא נהיה משוגע? רצח עמו? ילדיו? שנאת אחיו אליו?) כל פראנויה באה מבסיס של אמת.

תקרא את ספרו של ברי חמיש על רצח רבין. אתה לא חייב להשתכנע. אבל תקרא, תבין כיצד כוחות חזקים מאיתנו פועלים במדינה הזאת. להיות שלושת הקופים (עיוור חרש אילם) זה הכי קל.
אלו שרואים דברים ומבינים, באמת מפחדים. להגיד: "אני לא מאמין" ו"לא יכול להיות" זוהי שיטת טיטוא תחת לשטיח.

ישן 25-09-2007, 14:58
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Alex33 שמתחילה ב "[QUOTE=ducklock] אתה כלכך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alex33
אתה כתבתה את זה לפני שמזוז החליט להעמיד לדין פלילי את הירשזון וגם חקירה פלילית נגד אולמרט עומדת על הפרק?
מה צבע העננים בעולם שלך?

חובת ההוכחה-עלייך!
לעולם לא כתבתי את זה בהקשר הנוכחי,כי ידוע שבשלטון הנוכחי שלנו כיום,רק קונספירציות קיימות אבל ראה את הדוגמא שמסמלת את חוסר האוריינטציה של מידנאי.
אני מדבר על מדינאי אישית פה.
הוא כלכך למד וחונך לראות תאוריות קשר מה שמלמד שהביטחון העצמי שלו בשפל המדרגה מה גם שהוא כנראה מתחמן וקושר קשרים כדרך חיים.אחרת אין איך להסביר את ה"כישרון" שלו לזהות קונספירציות שלא קיימות במציאות אלא רק בראש שלו.

(מדינאי המתייחס למי שקילל את רבין נאצי :"כנראה שמאלני שנשלח בשביל להראות שהימין הוא כמו שהשמאל אוהב לחשוב עליו"-נו באמת כבר אמרתי פה,במקום לדבוק בתרבות ה"עשו לי,פגעו לי",שאנשים יתחילו להיות פרודקטיביים).

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 25-09-2007 בשעה 15:01.
ישן 30-09-2007, 18:34
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אבישי רביב כבר עשה את זה. מה אתה מתפלא
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=Alex33]אתה כתבתה את זה..."

ציטוט:

מדינאי המתייחס למי שקילל את רבין נאצי :"כנראה שמאלני שנשלח בשביל להראות שהימין הוא כמו שהשמאל אוהב לחשוב עליו"-.

אם זה היה בידיים שלך, כנראה שגם מי שגילה שאבישי רביב הוא בעצם סוכן שב"כ, גם אותו היית מנסה לשלוח להסתכלות פסיכיאטרית. אבל עובדה שהוא צדק, ואבישי רביב כן היה סוכן שב"כ. הבית משפט אישר את זה.

כל מה שרצית לדעת על אבישי רביב, ועלילות שווא ולא העזת לשאול. (מתוך וויקיפידיה)
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90...1%D7%99% D7%91

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 30-09-2007 בשעה 18:45.
ישן 30-09-2007, 21:39
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אבישי רביב כבר עשה את זה. מה אתה מתפלא"

שמע אם בקונספירציות עסקינן,חפש קצת בגוגל על שנת 63 ורצח קנדי ותראה איזה ראיות מדהימות כביכול יש על כך שאחת הסוכנויות הממשלתיות רצחו אותו וכו',אבל זה פשוט קישקוש.

אותך אישית,הייתי שולח לאיבחון פסיכיאטרי. כמובן שאין אני משווה חס וחלילה אבל לאחרונה קראתי ספר על היטלר.הוא היה כלכך עיוור שהוא היה עושה הכול כדי להוכיח שעשו לו רע ושהיהודים או הפולנים ב39 זוממים נגדו...דברים שהיסטורית היו פשוט לא נכונים.אין להשוות שוב,אך ההערה הזאת שלך על מי שקילל את רבין "נאצי" כבר גובלת בפראנויה של מטורפים שכבר כלכך עיוורים למה שנעשה מצדדיהם ונעולים על המטרה הקיצונית שלהם,כך שהם ישנו את התנאים ככל שירצו ע"מ לצאת צודקים וSELF JUSTIFIED FOR THEIR ACTIONS באנגלית.

בקיצור תתחיל להסתכל קצת לצדדים....ד"א ,בעולם יש יותר צדדים מ"שמאל" ו"ימין" אבל מסתמן שלכל פעילות בעולם אתה מייחס ומתייג ממש באופן אבסולוטי-"הם שמאלנים" וה"מעשה ההוא הוא נכון בעיניי כי הוא מעשה ימני".

ישן 01-10-2007, 09:08
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "שמע אם בקונספירציות..."

1. איזה יופי, ב"ה, פתרת את תעלומת רצח קנדי ("זה פשוט קישקוש") ולא נצטרך להתמודד עם זה עוד.
2. ואיזה מזל שכתבת "...כמובן שאין אני משווה" כי זה בעצם נתן לך את הלגיטימציה, אבל אתה משווה את מדינאי להיטלר, פשוטו כמשמעו.
3. "מטורף עיוור שנעול על המטרה הקיצונית שלו" זו הגדרה די טובה למי שמשווה רוצח מילונים מבני עמנו, לפורומיסט יהודי (ימני-דתי?) מ"פרש".
4. וצר לי להודיע לך: הג'יהאד האיסלאמי, שטבוע עמוק בנבכי נפשם של מיליארד וארבע מאות מיליון (!!!) מוסלמים, שפירושו לרצוח ולטבוח כל מי שאינו מתאסלם או כופר- זוהי ראיה אבסלוטית. אנחנו פשוט מיישרים קו עם הידיעה הזו.
ח"ו אני לא רמזתי לשניה שצריך להרוג אנשים חפים מפשע. אלא פשוט העצם ההבנה שבצד השני יש מי שרוצה שאני אמות, אני לא יכול לשלוח לו פרחים. מי שמאמין שבאמת ניתן לעשות שלום עם אומה שאבן היסוד שלה הוא לרצוח אותנו, הוא הוא בבעיה.

ישן 01-10-2007, 12:35
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "1. איזה יופי, ב"ה, פתרת את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
1. איזה יופי, ב"ה, פתרת את תעלומת רצח קנדי ("זה פשוט קישקוש") ולא נצטרך להתמודד עם זה עוד.
2. ואיזה מזל שכתבת "...כמובן שאין אני משווה" כי זה בעצם נתן לך את הלגיטימציה, אבל אתה משווה את מדינאי להיטלר, פשוטו כמשמעו.
3. "מטורף עיוור שנעול על המטרה הקיצונית שלו" זו הגדרה די טובה למי שמשווה רוצח מילונים מבני עמנו, לפורומיסט יהודי (ימני-דתי?) מ"פרש".
4. וצר לי להודיע לך: הג'יהאד האיסלאמי, שטבוע עמוק בנבכי נפשם של מיליארד וארבע מאות מיליון (!!!) מוסלמים, שפירושו לרצוח ולטבוח כל מי שאינו מתאסלם או כופר- זוהי ראיה אבסלוטית. אנחנו פשוט מיישרים קו עם הידיעה הזו.
ח"ו אני לא רמזתי לשניה שצריך להרוג אנשים חפים מפשע. אלא פשוט העצם ההבנה שבצד השני יש מי שרוצה שאני אמות, אני לא יכול לשלוח לו פרחים. מי שמאמין שבאמת ניתן לעשות שלום עם אומה שאבן היסוד שלה הוא לרצוח אותנו, הוא הוא בבעיה.

בנוגע ל-האם היה הייתי צריך להזכיר את היטלר:על זה אפשר לערער..אין ספק כי אין פה שום השוואה במעשים אלא רק באופן ראיית חלק קטן מהדברים.

אבקש כי תביא סימוכין ש250 מיליון אינדונזים הם "מוסלמים שדוגלים בג'יהאד" כדברך.
קיימת הפרדה...כי לא כל המוסלמים הם ערבים לא מתקדמים שרוצים מלחמות כל הזמן.למעשה,רוב המוסלמים הם לא ערבים.

ישן 01-10-2007, 15:15
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=orreut]1. איזה יופי,..."

טוב. מדינאי והיטלר חולקים חלק מראיית עולם אחת. תגיד, מהאתה? פסיכופט סוציופט סכיזופרן עם תסמונת היד הזרה? היטלר רצח יהודים בגלל שהם היויהודים, וגרם לכלל עמו המפגר ללכת אחריו. מי שהבין מהר לא היה צריך את שטיפת המוחהמאסיבית של גבלס. כולם רצחו יהודים בשל היותם יהודים. לא בגלל שהם התנגדו\ הפריעו\ עשו משהו. איפה ההשוואה? האם מדינאי רוצה לרצוח ערבים בגלל שהם ערבים? איזה שטותמפגרת! אנחנו מגינים על עצמינו. אין שום עניין ח"ו לרצוח ערבים סתם.

מי שחושב שכן, תגיד לי, ואאשפז אותו.

הנה, עירערתי. אל תהיה מטומטם.

ולבקשתך:

http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-...ml?tag=14-58-10

http://he.danielpipes.org/article/1633

ישן 01-10-2007, 23:59
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "[right][color=black]טוב...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
טוב. מדינאי והיטלר חולקים חלק מראיית עולם אחת. תגיד, מהאתה? פסיכופט סוציופט סכיזופרן עם תסמונת היד הזרה? היטלר רצח יהודים בגלל שהם היויהודים, וגרם לכלל עמו המפגר ללכת אחריו. מי שהבין מהר לא היה צריך את שטיפת המוחהמאסיבית של גבלס. כולם רצחו יהודים בשל היותם יהודים. לא בגלל שהם התנגדו\ הפריעו\ עשו משהו. איפה ההשוואה? האם מדינאי רוצה לרצוח ערבים בגלל שהם ערבים? איזה שטותמפגרת! אנחנו מגינים על עצמינו. אין שום עניין ח"ו לרצוח ערבים סתם.

מי שחושב שכן, תגיד לי, ואאשפז אותו.

הנה, עירערתי. אל תהיה מטומטם.

ולבקשתך:

http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-...ml?tag=14-58-10

http://he.danielpipes.org/article/1633

לא הבנת את מהות ההשוואה:
ההשוואה מובהקת בדוגמא של דביל שקרא לרבין "נאצי חלאה"-מדינאי:"שמאלני שמסית נגד ימניים בכוונה".
נשמע פרנואידי קיצוני בדיוק כמו שהיטלר החל במחשבות פראנואידיות על כל מי שרוצה לחולל לו רע("הרוסים והאמריקאים רוצים להילחם בי בהשפעת היהודים האלו!").מושא הפראנויה אינו חשוב לעניין.העיקר הוא עצם הפראנויות השטותיות האלו.

וד"א.בקשת הסימוכין הייתה בקשה "צינית" משהו מפני שלא משנה כמה הוכחות תביא,אתה לא תצליח להכניס 250 מיליון איש שתומכים בג'יהאד וצועקים מוות לישראל לתוך תמונת מצלמה.
אני הייתי באינדונזיה לפני שנים לא רבות והדבר היחידי שההמונים שם צועקים זה-תנו לי אוכל! או משהו בסגנון הזה.אינדונזים יכולים להביא תמונות מהפגנות של כמה אלפים גם כן פה בארץ שוקראים "מוות לערבים".אבל אפילו בפורום זה ניחן שלא כל עם ישראל מאוחד באמרת "מוות לערבים".

המחשבה שלך היא יותר מדי אישית ורגשית בנוגע למחשבות הערבים והמוסלמים בכלל.
הכול אינטרסים ומה שנוח!אם לא,הרי שכל אירופה שונאת אותנו!ואלו הן גם שטויות.אירופה היא פרו פלשתינית בגלל שתי סיבות עיקריות
1)מיליוני מוסלמים שמתחילים להשפיע בכבדות על מדינות אירופה
2)עם כמה שזה עצוב ומרגיז,האירופים נגד ישראל בגלל שזה "אין"(IN),זה אופנתי,וזה גורם ליישור קו כללי בין מדינות אירופה ומדינות ערב.

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 02-10-2007 בשעה 00:02.
ישן 02-10-2007, 08:21
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "..."

אח, ידידי ורעי, דקלוק, עמיתי לשולחן הויכוחים:
1. ישנן מאות ואלפי דוגמאות לאנשים\ דמויות\יצורים\ מנהיגים פראנואידים, ועדיין החלטת להשתמש בהיטלר.
2. אתה מתעלם מהעובדה שהאיסלם מטיף באופן המוני לג'יהאד. אני לא צריך מצלמה.
3. איפה הייתה אותה ההפגנה (אני מדבר לא על זאת המפוברקת עם ביבי או זאת עם רבין) שאלפים צעקו מוות לערבים? אנא הבא סימוכין לדברייך.
4. פה לא מאוחדים בקריאה הזאת (ב"). אבל שם כן מאוחדים ב "איטבח אל יאהוד".
5. אתה טועה טעות חמורה וקשה, מעצם היותך אינטילגנט. אתה בטוח שהכל אינטרסים- כי בראיה כוללת זה הגיוני, ניתן להשיג דברים לרצות וכו', עם בסיס אינטרסנטי.
טעות חמורה.
קודם כל, מכיוון שאצל המוסלמים הכל בא מצד דתי- מדובר על רגש נטו.
ניוז-פלאש: אירופה שונאים אותנו, וזה לא מאתמול. זה התחיל לפני בערך 1500 שנה, ערש אירופה הנוצרית המתעוררת- מאז שונאים אותנו באירופה. היו תקופות שיותר, היו תקופות שפחות (הפוגרומים באנגליה, צרפת, ספרד, פורטוגל, גרמניה, פולין ורוסיה. גירוש ספרד, עלילות הדם, קייב, קישינב, השואה)
שנאו אותנו עוד הרבה לפני שרוחו של צאלח א דין נחה על פאתי אירופה.

1. עדיין הם לא משפיעים, הארופאים שונאים אותנו ככה, בלי תוספות בצד.
2. זה לא יצא מהאופנה כבר 1700 שנה, כשקונסטנטין החליט להפוך את ישו לאל. הנוצרים האירופאים ובכלל שונאים את ישראל והיהודים. הם מיישרים קו כי הם חושבים את אותו הדבר עלינו.

תתעורר.

ישן 02-10-2007, 10:18
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "אח, ידידי ורעי, דקלוק, עמיתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
אח, ידידי ורעי, דקלוק, עמיתי לשולחן הויכוחים:
1. ישנן מאות ואלפי דוגמאות לאנשים\ דמויות\יצורים\ מנהיגים פראנואידים, ועדיין החלטת להשתמש בהיטלר.
2. אתה מתעלם מהעובדה שהאיסלם מטיף באופן המוני לג'יהאד. אני לא צריך מצלמה.
3. איפה הייתה אותה ההפגנה (אני מדבר לא על זאת המפוברקת עם ביבי או זאת עם רבין) שאלפים צעקו מוות לערבים? אנא הבא סימוכין לדברייך.
4. פה לא מאוחדים בקריאה הזאת (ב"). אבל שם כן מאוחדים ב "איטבח אל יאהוד".
5. אתה טועה טעות חמורה וקשה, מעצם היותך אינטילגנט. אתה בטוח שהכל אינטרסים- כי בראיה כוללת זה הגיוני, ניתן להשיג דברים לרצות וכו', עם בסיס אינטרסנטי.
טעות חמורה.
קודם כל, מכיוון שאצל המוסלמים הכל בא מצד דתי- מדובר על רגש נטו.
ניוז-פלאש: אירופה שונאים אותנו, וזה לא מאתמול. זה התחיל לפני בערך 1500 שנה, ערש אירופה הנוצרית המתעוררת- מאז שונאים אותנו באירופה. היו תקופות שיותר, היו תקופות שפחות (הפוגרומים באנגליה, צרפת, ספרד, פורטוגל, גרמניה, פולין ורוסיה. גירוש ספרד, עלילות הדם, קייב, קישינב, השואה)
שנאו אותנו עוד הרבה לפני שרוחו של צאלח א דין נחה על פאתי אירופה.

1. עדיין הם לא משפיעים, הארופאים שונאים אותנו ככה, בלי תוספות בצד.
2. זה לא יצא מהאופנה כבר 1700 שנה, כשקונסטנטין החליט להפוך את ישו לאל. הנוצרים האירופאים ובכלל שונאים את ישראל והיהודים. הם מיישרים קו כי הם חושבים את אותו הדבר עלינו.

תתעורר.

1)השכנוע העצמי של מדינאי פשוט הקפיץ אצלי את הקישור הראשון שחושבים עליו שזהו,אם כן,היטלר("מה שאומרים עליי זאת בטח תעמולה יהודית",לעומת "השמאלנים אומרים אימרה כזאת כדי להסית נגד הימניים הקדושים").
2)מסית כן.כלומר המנהיגים הרוחניים והדתיים כן.השאלה היא כמה אנשים שומעים וכמה באמת מקשיבים(יחי ההבדל).שוב-הכול מניסיון אינדונזי מה שנקרא,יש שם אנשים ש"מהות האיסלאם" ו"ג'יהאד" בכלל לא קשור אליהם אישית,והם כמובן שהם אינם מאמינים לזה-אני תייר שמביא להם כסף,אז אז מה אם אני יהודי.הכול אינטרסים.
3)אין לי סימוכין ישירים באינטרנט חוששני אך מספיק פעמים ראו בטלוויזיה קבוצת אנשים צועקת מוות לערבים.
4)שמנסים לאחד את הערבים צועקים "אללה וואכבר".לא איטבח אל יהוד.
5)הניסיון המר מלמד שהכול אינטרסים.אם בהיטלר עסקינן:הוא העריץ את האנגלים ואת העם האנגלו סקסי-אז למה הוא נלחם בהם אה?ולמה הוא כבש את נורווגיה הנאורה בעל הגזע הנורדי שיושב בגבולותייה?
לסיכום ראשון-לא אמרתי שלא קיימת שנאה.השנאה ליהודים היא דבר אחד אבל עובדה ששתי מדינות שבהן יושבים עמים אשר שנואים זה על זה משתפות פעולה יפה מאוד-סוריה ואירן.שכן האיראנים לא סובלים את הערבים שושונים מהם בתכלית!

1)האירופאים שונאים אותנו בגלל קנאה.בדיוק כמו הערבים.שנאה ב90% מהמקרים נגרמת מקנאה.
האירופאים אוהבים כסף בדיוק כמו היהודים אך היהודים תמיד היו טובים יותר בלעשות אותו.קנאה ותו לא.
2)תסדר את העובדות.באמריקה קיימים האוונגליסטים-נוצרים "ימניים" הם נקראים שם והם כוח עצום בארה"ב.הם מאוד פרו ישראלים ופרו יהודים.והם נוצרים אדוקים מאוד-BETTER GET YOUR FACTS STRAIGHT .

אה ואל תשכח.הנוצרים רואים עצמם בסופו של יום כיהודים שהלכו בדרך הנכונה.יותר מכך,ישו לא רצה ליצור דת חדשה,אלא רצה לתקן את השחיתות שהתהוותה אצל הכוהנים הגדולים בבית המקדש.השחיתות חוזרת ובגדול וזה יביא לחורבן-לא הערבים.

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 02-10-2007 בשעה 10:20.
ישן 02-10-2007, 11:17
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=orreut]אח, ידידי ורעי,..."

1. נכון שאנחנו יהודים,ואוטומטית לגבי קישוריות להסתה קופץ היטלר והנאצים, אבל צריך להזהר מאוד. אני סולד משני צידי המפה הפוליטית שמנכסים לעצמם את השואה ומרכיביה לתיאור עוולות הווה. אף פעם, בשום מקום בשום צורה, לא התקיימה צורת השמדה מכוונת כזו נגד שום עם\לאום\דת באשר היא. וזו עוצמתה של השואה.
האם דארפורי- אפריקני שהמיר דתו לאיסלם והוליד ילדים ונכדים, נרצחו נכדיו מפאת זרימת דם דארפורי אפריקני בעורקיהם? לא היה דבר כזה בשום מקום. ואי אפשר להשוות.
2. אין באיסלם חילונים. יש מאמינים ומאמינים פחות. אם רדפו עד חורמה את הרבנים שנחשדו בהסתה בתקופת רצח רבין (למרות שהכל התבדה- עובדה אף אחד לא נכנס לכלא), אתה אמור להבין לבד שיש כוח עצום למטיפים. לא כל אחד יכול להוציא מחבל מתאבד, ממליון סיבות. אבל רובם פוטנציאלים.
כשאתה תייר- כן , כסף ותו לא. אבל אולי תנסה לצעוד עם דגל ישראל ושירת המנון התקווה באינדונזה. מעניין מה יקרה (אגב ברמאללה גם לא צריך התגרות, מספיק להכנס).
אינדונזי שיכנס לפה ויעשה ההפך, לא יאונה לו כל רע.
3. כתבתי בסוגריים- זה היה מפוברק, בכיכר ציון ,עורכת הכתבה מערוץ שתיים הכניסה את הצעקות הנ"ל בעריכה, וחטפה על הראש.
4. נכון. אבל זה בא אחר כך.
5. הוא נלחם בהם כי הוא היה מטורף עם שיגעון גדלות לכבוש את העולם.
האירנים והסורים מאוחדים בדעתם (כמו שאר ארבעים המדינות האיסלמיות) למחוק את ישראל.

1. האירופאים שונאים אותנו בגלל שנאה. ניסו להסביר את זה בצורת אמנציפציה, אבל זה לא הסתדר כאשר באה השואה. פשוט רצו למחוק אותנו. אתה שוב הולך לקטע ההגיוני-רציונלי. עמוק בכל האירופאים הנוצרים טמוע רצח ישו על ידי היהודים, טמוע "שיילוק" של שייקספיר, היהודי המלוכלך מחשבתית-כספית, מוצץ הדם ורוצח התינוקות. בוראט צוחק על זה יופי.
2. נפלת לפח שטמנתי לך. האוונגליסטים מאמינים שרק כאשר היהודים יחיו ישו יוכל לחזור לתחייה ואז להרוג את כל היהודים\ להמיר דתם. כמה שהם תורמים ואוהבי ישראל, זה נובע מאינטרסים אחרים לגמרי.

ישן 02-10-2007, 12:08
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "1. נכון שאנחנו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
1. נכון שאנחנו יהודים,ואוטומטית לגבי קישוריות להסתה קופץ היטלר והנאצים, אבל צריך להזהר מאוד. אני סולד משני צידי המפה הפוליטית שמנכסים לעצמם את השואה ומרכיביה לתיאור עוולות הווה. אף פעם, בשום מקום בשום צורה, לא התקיימה צורת השמדה מכוונת כזו נגד שום עם\לאום\דת באשר היא. וזו עוצמתה של השואה.
האם דארפורי- אפריקני שהמיר דתו לאיסלם והוליד ילדים ונכדים, נרצחו נכדיו מפאת זרימת דם דארפורי אפריקני בעורקיהם? לא היה דבר כזה בשום מקום. ואי אפשר להשוות.
2. אין באיסלם חילונים. יש מאמינים ומאמינים פחות. אם רדפו עד חורמה את הרבנים שנחשדו בהסתה בתקופת רצח רבין (למרות שהכל התבדה- עובדה אף אחד לא נכנס לכלא), אתה אמור להבין לבד שיש כוח עצום למטיפים. לא כל אחד יכול להוציא מחבל מתאבד, ממליון סיבות. אבל רובם פוטנציאלים.
כשאתה תייר- כן , כסף ותו לא. אבל אולי תנסה לצעוד עם דגל ישראל ושירת המנון התקווה באינדונזה. מעניין מה יקרה (אגב ברמאללה גם לא צריך התגרות, מספיק להכנס).
אינדונזי שיכנס לפה ויעשה ההפך, לא יאונה לו כל רע.
3. כתבתי בסוגריים- זה היה מפוברק, בכיכר ציון ,עורכת הכתבה מערוץ שתיים הכניסה את הצעקות הנ"ל בעריכה, וחטפה על הראש.
4. נכון. אבל זה בא אחר כך.
5. הוא נלחם בהם כי הוא היה מטורף עם שיגעון גדלות לכבוש את העולם.
האירנים והסורים מאוחדים בדעתם (כמו שאר ארבעים המדינות האיסלמיות) למחוק את ישראל.

1. האירופאים שונאים אותנו בגלל שנאה. ניסו להסביר את זה בצורת אמנציפציה, אבל זה לא הסתדר כאשר באה השואה. פשוט רצו למחוק אותנו. אתה שוב הולך לקטע ההגיוני-רציונלי. עמוק בכל האירופאים הנוצרים טמוע רצח ישו על ידי היהודים, טמוע "שיילוק" של שייקספיר, היהודי המלוכלך מחשבתית-כספית, מוצץ הדם ורוצח התינוקות. בוראט צוחק על זה יופי.
2. נפלת לפח שטמנתי לך. האוונגליסטים מאמינים שרק כאשר היהודים יחיו ישו יוכל לחזור לתחייה ואז להרוג את כל היהודים\ להמיר דתם. כמה שהם תורמים ואוהבי ישראל, זה נובע מאינטרסים אחרים לגמרי.

1)פה אין מה להרחיב כי זה יהווה חפירה סתמית.
2)אני אחלוק עלייך.הייתי ביותר מכמה מדינות מוסלמיות ששם הכפריים הדלים ממש אבל ממש לא קשורים לאיסלאם למרות שע"פ מורשת,הם מוסלמים.יש חילונים!ועוד איך!בפרטי אספר לך קצת על כמה מדינות מוסלמיות בהן הייתי.
3)אני סמוך ובטוח שהיו הפגנות נוספות ולא מפוברקות בהן נצעקו קריאות מעין אלו.
4).....
5)נשוב להיטלר!(בנימת גיחוך).היטלר הורה על השמדת היהודים כי...הוא שנא יהודים...אבל עדיין לא ענית לי בנוגע לזה-הוא העריץ את האנגלים ואת העמים האנגלוסקסיים....ונלחם בהם.מדוע אם כך הוא נלחם במי שהוא מעריץ כי הרי מדובר על יחסי שנאה ואהבה על פיך ולא על אינטרסים.

1) אל תייחס לעמים הפשוטים האירופיים תבונה כה גדולה.מניסיון אישי עם משפחה מבלגיה וצרפת,הם אינם יודעים אפילו למה הם חוגגים את הפסחא.רובם נסחף אחרי מביני עניין בנושא היהודים ומוסיפים לכך את קנאתם להצלחת היהודים בכל מקום אשר בו הם נמצאים-כך נוצרת שנאה!לא סתם בין שנאה לקנאה מבדילה רק אות אחת.
2)שוב.מי שמבין עניין בנצרות(שאלו נוצרים אדוקים כמו האוונגליסטים מן הסתם),יודע שישו לא רצה ליצור דת חדשה.הוא רצה לתקן את היהדות ונוצרים מביני עניין רואים עצמם כיהודים האמיתיים,שהלכו בדרך הנכונה.

וסליחה- .

ישן 02-10-2007, 12:31
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=orreut]1. נכון שאנחנו..."

2. זה לא סותר את מה שאמרתי.
3. על בסיס מה אתה אומר את זה?("אני סמוך ובטוח" זה לא עילה לדיון עובדתי)
5. עניתי, הוא לא "העריץ" הוא רצה לכבוש את העולם ולהשאיר את העולם נטול יהודים\צוענים\ חיגרים\פסחים\מפגרים וכאלה שלא תומכים בחברה.

מתוך ויקיפדיה:

מדיניות החוץ של גרמניה נבעה במישרין מן האידאולוגיה הנאצית. אידאולוגיה זו קבעה, בין היתר, כי מטרתה של גרמניה לכבוש שטחים באירופה ולהחיל בהם את "הסדר החדש". על פי החזון הנאצי, המדינה הגרמנית עצמה תתרחב מזרחה לכיוון פולין וברית המועצות כדי לאפשר מרחב מחיה (לבנסראום) לעם הגרמני. גרמניה תהפוך לאימפריה (הרייך השלישי) השולטת על מדינות נוספות. במסגרת הרייך תונהג היררכיה גזעית. בראש ההיררכיה יעמדו הארים ומתחתיהם יהיו הסלאבים, שישמשו כעבדים. גזעים נחותים כמו יהודים, צוענים ושחורים – יושמדו.

תוכל להרחיב ידיעותיך ב:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E...%99%D7%99%D7%94

ובכל מקרה מכיוון שגרמניה פלשה לפולין, בריטניה הגיבה וכו'.
לא היה איכפת להיטלר להשאיר את הבריטים תחת חסותו.

1.קנאה\שנאה, זה לא משנה.
2. תיקון- הנוצרים רואים בעצמם את האח הקטן של היהודים. היהודי מת ואיננו עוד (מה שהפוך ומפריך ומפריע לנצרות) והאח הקטן ממשיך דרכו.

ישן 02-10-2007, 13:13
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "2. זה לא סותר את מה שאמרתי...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
2. זה לא סותר את מה שאמרתי.
3. על בסיס מה אתה אומר את זה?("אני סמוך ובטוח" זה לא עילה לדיון עובדתי)
5. עניתי, הוא לא "העריץ" הוא רצה לכבוש את העולם ולהשאיר את העולם נטול יהודים\צוענים\ חיגרים\פסחים\מפגרים וכאלה שלא תומכים בחברה.

מתוך ויקיפדיה:

מדיניות החוץ של גרמניה נבעה במישרין מן האידאולוגיה הנאצית. אידאולוגיה זו קבעה, בין היתר, כי מטרתה של גרמניה לכבוש שטחים באירופה ולהחיל בהם את "הסדר החדש". על פי החזון הנאצי, המדינה הגרמנית עצמה תתרחב מזרחה לכיוון פולין וברית המועצות כדי לאפשר מרחב מחיה (לבנסראום) לעם הגרמני. גרמניה תהפוך לאימפריה (הרייך השלישי) השולטת על מדינות נוספות. במסגרת הרייך תונהג היררכיה גזעית. בראש ההיררכיה יעמדו הארים ומתחתיהם יהיו הסלאבים, שישמשו כעבדים. גזעים נחותים כמו יהודים, צוענים ושחורים – יושמדו.

תוכל להרחיב ידיעותיך ב:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E...%99%D7%99%D7%94

ובכל מקרה מכיוון שגרמניה פלשה לפולין, בריטניה הגיבה וכו'.
לא היה איכפת להיטלר להשאיר את הבריטים תחת חסותו.

1.קנאה\שנאה, זה לא משנה.
2. תיקון- הנוצרים רואים בעצמם את האח הקטן של היהודים. היהודי מת ואיננו עוד (מה שהפוך ומפריך ומפריע לנצרות) והאח הקטן ממשיך דרכו.

5)נישאר פה.

את ה"סדר החדש" אני מכיר.על-פיו,האריים יחיו בשוויון!מדוע אם כך הוא התייחס לנורווגיה באכזריות כי הרי הם גם גזע נורדי ארי.

ושוב.להגיד שזה חלק מהאידיאולוגיה זו לא תשובה,חברי היקר.
האידיאולוגיה נוצרה לא בגלל רעיון אמיתי אצל היטלר,אלא רצון קר בשליטה על הכול.כולל על משאבים.בבריה"מ למשל הוא התעקש לכבוש את הקווקז לפני מוסקווה ובחשיבות עליונה בגלל הנפט שהיה שם.הוא רצה שליטה ותו לא.מה שכל המנהיגים הפרסים והערבים באזור כיום רוצים.
לא להיות טהורים מוסרית ולא להיות חברה צודקת,אלא שליטה!

ישן 02-10-2007, 19:31
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "אז מה הקשר ליהודים? מיעוט קטן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
אז מה הקשר ליהודים?
מיעוט קטן מאוד היה בעל הון, וכל השאר חיו בכפרים בליטא, לטביא, אוקראינה, כל פולין, וכו'.

אתה סותר את כל משמעות השואה.
כל מה שאתה אומר (השליטה) היה מסווה על מנת לטהר כללית את העולם מיהודים.
השליטה היא רק אמצעי להשיג את המטרה.

איבדת את הכיוון קצת ידידי.
ממש לא.היטלר רצה לשלוט! היהודים הם השעיר לעזאזל שהפריע לו "לטהר את העולם" או בדוגרי כמו שאומרים להשתלט על אירופה,צפון אפריקה,ומזה"ת.כדי לצבור תאוצה הוא היה חייב להאשים מישהו.(מה שמביא אותנו לנקודה הספציפית בפורום,שאנשים מאשימים את השמאל הקיצוני בכל בעיותיהם אבל זהו חוסר ראייה מוחלט).היטלר רצה לשלוט ולהשתלט על העולם.שום אידיאולוגיה.זה נקרא גרידי.

ישן 02-10-2007, 20:06
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=orreut]אז מה הקשר..."

ציטוט:
איבדת את הכיוון קצת ידידי.
ממש לא.היטלר רצה לשלוט! היהודים הם השעיר לעזאזל שהפריע לו "לטהר את העולם" או בדוגרי כמו שאומרים להשתלט על אירופה,צפון אפריקה,ומזה"ת.כדי לצבור תאוצה הוא היה חייב להאשים מישהו.(מה שמביא אותנו לנקודה הספציפית בפורום,שאנשים מאשימים את השמאל הקיצוני בכל בעיותיהם אבל זהו חוסר ראייה מוחלט).היטלר רצה לשלוט ולהשתלט על העולם.שום אידיאולוגיה.זה נקרא גרידי.

עזוב אותי, תקרא:
(מתוך ויקיפדיה)

מיין קאמפף

תוכנו של הספר
נדיר הוא המקרה שבו פורש אדם את מלוא משנתו הפוליטית, ומעצב אותה בשלב כה מוקדם בקריירה שלו, כפי שעשה זאת היטלר בספר "מיין קאמפף". נדיר עוד יותר הוא המקרה בו פועל אותו אדם ליישום הרעיונות, באופן החלטי ונחוש, במשך שנים, אך כל הסובבים אותו מתעלמים לחלוטין מתמרור האזהרה שהוצב להם. ויליאם שיירר, מחבר "עלייתו ונפילתו של הרייך השלישי", כתב: "מדוע היה איפוא העולם מופתע כל-כך כשיצא הקאנצלר היטלר, שנים מעטות בלבד לאחר מכן, להגשים מטרות אלו?"

היטלר שכתב את מיין קאמפף בשנת 1923, והיטלר שכתב את "הצוואה הפוליטית" בבונקר העולה בלהבות בשנת 1945, היו אותו אדם, בעל אותן אמונות ודעות ואותה השקפת עולם מעוותת שהתאבנה בשלב כלשהו בנעוריו של האיש. "הצוואה הפוליטית" שנכתבה על סף מותו יכלה להילקח מעמודי ספרו שנכתב עשרים ושתים שנה לפני כן. הספר היווה מפת דרכים לכוונותיו, שממנה לא סטה.

והרעיונות עצמם - ערב רב של רעיונות גזעניים שנלקחו ממקורות שונים. היטלר היה קורא אובססיבי, אך ללא יד מכוונת. השפעתם של אנשים כאלפרד רוזנברג "האידאולוג" של המפלגה הנאצית, (שספרו "המיתוס של המאה העשרים" הוא אחד היחידים היכול להשתוות ל"מיין קאמפף" בטירופו ובאי קריאותו) סימנה לו אך נתיב בתוך בליל של רעיונות אותם קלט ממקורות שונים, החל מקארל מרקס ופרידריך וילהלם ניטשה וכלה ב

ישן 05-10-2007, 09:20
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חסמו אותי בפורום הזה כשכתבתי שהשמאלנים אינם דומים ליודנראט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "כל עוד שנמשיך לתת במה וכוח לחנפני השמאל הקיצוני שום דבר לא יזוז"

בפירוש אמרת שהם אינם דומים להם.

ולמרות זה חסמו אותי בגלל שאסור להשוות בפורום הזה שום יהודי לנאצי.

והנה, מגיע ducklock ומשווה אותי להיטלר ימח שמו וזכרו, וממשיך את זה בשרשור שלם, ולא עושים לא כלום.

האם זה לא אומר שגם הפורום הזה - באיזושהי מידה מסויימת - גם הוא נתון להשפעת המלקקים והחנפנים של השמאל הקיצוני?

ציטוט:
1]השכנוע העצמי של מדינאי פשוט הקפיץ אצלי את הקישור הראשון שחושבים עליו שזהו,אם כן,היטלר

תנו לי לכל הפחות להסביר למה השמאל אינו דומה ליודנראט, לא לנאצים עצמם.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 05-10-2007 בשעה 09:41.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:19

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר