לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2007, 10:46
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BMTL שמתחילה ב "האם המסכים הדקים של HP טובים"

זה לא קשור בכלל למותג של החברה בה אתה רוצה לקנות מסך
סה"כ בLCD יש מספר מאוד מצומצם של יצרניות שחלק ניקר מהשוק שלהם תופסים LG/SAMSUN וגם גם חברת IIYAMA .
בכל מקרה כשאתה קונה מסך תנסה לא להתייחס למותג של המסך אלה לצכרים שאתה רוצה להפיק ממנו
ואם אתה גרפיקאי לא אומר שאתה צריך לקנות מסך שפורפרת יענו CRT
אין בעיה שתלך על LCD אבל עם פאנל איכותי יחסית
אני למשל גרפיקאי בעצמי(עולם גרפיקאי עדיין מתחיל בגדר סטודנט) הלכתי ורכשתי לעצמי מסך 19 אינטש של חברת סמסונג מדגם 971P זה דגם מעולה לגרפיקאים במיוחד כשאני יודע שהפאנל שלו הוא מסוג פאנל PVA כמו לכל יתר הפאנלים גם לו יש את החסרונות אבל בגלל שאני צריך לעבוד עם צבעים ואני צריך לדעת מספרים של צבעים ולראות פאנטונים מקוריים ישר על המסך זה מאוד עונה על הדרישות
יש גם דגם מסויים של חברת DELL בגודל 20.1 אינטש שאני יודע שהוא לא יקר מיוחד עולה ג2000 שקלים. ויש לו פאנל IPS שהוא גם אחד מהטובים.
שוב אל תשים לב לכל הנתונים שידעת אליהם עד עכשיו כגון : מהירות תגובה (ואם כבר אתה שם לב אז שים לב שזה לא GTG ותשאל כמה זה BTB)
ולקונרסט וניגודיות
זה לא יהיה משנה עם הפאנל של המסך שתרכוש הוא יהיה באמת פאנל פחות איכותי והוא יהיה הסוג שנקרא "TN"
.

מקווה שעזרתי
שנה טובה

אין מה לעשות אם אתה רוצה מסך טוב ודק כדאי שתשקיע קצת יותר ולא רק על הגודל של המסך
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2007, 15:40
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "מאוד פשוט - רק בבצלאל אנשים..."

תקשיב אני לומד בבצלאל לכל המשתמע מכך לטוב ולרע כמו שכבר אמרתי לא יודע איך גילית את זה
גם לא כזה אכפת לי
נכון שבמידה כלשהיא אתה באמת צודק ויכול להיות באמת ששעפתי יותר מדי דבק ספריי אתה גם אומר בעצמך שאולי זה לא נכון לפורום על זה ( אז למה לעזזל אתה מפרסם בכלל הכי אתה יודע שזה יגרור תגובה שלי )

אוקיי שתיים.
אתה נשמע מאוד ממורמר מבצלאל משום מה לא יודע מה יש לך נגד הרי אין מוסד יותר איכותי כרגע ואני מדבר על בארץ מאוד חבל לי שכך כי המטרה שלי זה ללמוד לא משנה איפה אני מקווה בעוד שנה לעשות חילופים עם ניו יורק ארט אנד דסיגן סקול

אבל יהיה בסדר
בנוגע לעצות שאני נותן אני נותן רק עצות שאני סגור אליהם ולא השערה שלי או מה אני חושב על זה
תאחלס תבוא תראה

יש לי את המסך 971P ואני בתכנון של לקנות מחשב חדש
בינתיים המסך נותן לי צבעים מאוד מאוד.לא טובים יותר ולא טובים פחות מהIIYAMA הDiamondtron זו שפורפרת של סוני מאוד מאוד איכותית בקיצור יש לי רק להיות מרוצה ולהמליץ.

שנה טובה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:55

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר