לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2007, 18:38
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
Salem - Necessary Evil
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "עוגן מומלצים והמלצות"

סיילם היא להקה ישראלית (למי שלא יודע), סיילם עושים דום/דת' מאטל, חביב למדי.
הדיסק האחרון שלהם (strings attached ) הם עשו שינוי ועבדו עם הICSQ STRING QUARTET הדיסק עצמו , מאוד יפה, יש המון אלמנטים של סיילם הכבדים והטובים, אבל הם יותר עשו מן עירבוב גות'י שונה לתוך השירים הכבדים שלהם, יש אנשים שלא אוהבים את זה, אני אישית מאוד נהנתי ונהנה מהדיסק ההוא.
ששמעתי על הדיסק החדש, ועיניין אותי לאיזה כיוון הם ילכו.
השיר הראשון , blood , מתחיל עם סולו גיטרות ומתאים לסצינת הדת' המסורתית, אחלה שיר, אחלה קצב , שיר טוב להתחיל את האלבום איתו. שיר הדבנג טוב, נהנתי ממש ממנו.
השיר השני idol worship, "נותן בראש" אחלה שיר לפוגוים , קצב טוב , סולוים נחמדים,
השיר השלישי amona , שיר שמתחיל יחסית שקט אחרי שמגיעים לאמצע השיר בערך , מתחיל הקצב של תופים מטורפים וגיטרות להיכנס, בשיר יש גם קול אישה שמידי פעם שומעים אותה.גם שיר נחמד.
השיר הרביעי mindless , גם שיר שמתחיל שקט, עם כמה אקורדים פשוטים של גיטרה , גם שיר נחמד . קצת הקצב חוזר על עצמו מידי פעם, אבל זה לא נורא.
השיר החמישי hypatia מתחיל עם קצב של גיטרות ולאט מצטרפים תופים, קצת מזכיר לי שיר של מרילין מנסון וtool רק עם קצב יותר מהר, בשיר הזה הוא שר , במקום לעשות גראולינג , שיר הזוי.
השיר השישי strife - שוב, סיילם מתחילים את השיר קטע קצר של גיטרות ותופים, גם שיר נחמד.
השיר השביעי resentment , מזכיר לי יותר שירים מאלבומים ישנים שלהם , שיר נחמד מזכיר את הסגנון של kaddish
השיר השמיני making a difference - גם שיר שמזכיר לי את הסגנון הישן של סיילם, שיר נחמד, להעביר בסבבה . השיר הזה מתאפיין בזה שיש הרבה תופים, , לפעמים יש 6 מכות לתופים ו 6 פריטות, אבל הקצב של התופים יותר איטי., שוב שיר נחמד.
השיר התשיעי more blood - קטע מוסיקה, נשמעת שהקליטו משהו ואז פשוט משמעימים את זה בreverse , שוב קטע הזוי גם.
השיר העשירי once upon a lifetime (part 1) - חלק ראשון מתוך 5 חלקים שהם שירים האחרונים של האלבום , שכאילו סוגרים אותו. יש קצת גראולינג והרבה מויסקה, ומויסקה ממש נחמדה.
השיר האחת-עשר once upon a lifetime (part 2) - שיר שמזכיר ממש שיר מstrigs attached , יש מעורבות של קול נשי, שיר בסך הכל נחמד.
השיר השנים-עשר once upon a lifetime(part 3) - שיר שממש מזכיר אורפנלד, מן טראנס איטי, עם דיבוב נשי, גם שיר קצת הזוי
השיר השלושה-עשר once upon a lifetime (part 4) - שיר גרוע, אני לא יכול לשמוע אותו , לא מסתדר לי השיר הזה וסיילם , שמעתי אותו כמה פעמיים, לא אוהב אותו. שומדבר בשיר הזה לא מושך אותי.
השיר הארבע-עשר (once upon a lifetime part 5( - קטע מוסיקלי מזכיר קצת שיר של אגדות, שיר נחמד.

סך הכל אני מביא לאלבום 8/10 , לחובבי דת', לא לבעלי לב חלש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2007, 08:17
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04

אתם טרו ? טוב. כדאי שתתרחקו מהלהקה הזאת כמה שיותר רחוק למה אם אתם טרו באמת ואתם חושבים שלערבב במטאל שלכם היפהופ, דיסקו, מוזיקת קרקס וכו' זה פשוט חילול הקודש אז אתם לא הולכים לאהוב את Dog Fashion Disco.
כמו שאמרתי בתכלס אפשר להגדיר אותם ולשים אותם תחת כל מיני ז'אנרים אבל הז'אנר האמיתי יהיה מטאל היות והמוזיקה שהם עושים היא מוזיקה כבדה ואגרסיבית אבל עם הרבה מאוד תבלינים שמתבטאים בהרבה מאוד משחקי ווקאליים מוזרים שבינהם הרבה מאוד צרחות הארדקור, קלין מחוספס עם מקצב של איזה ראפ נחמד ולפעמים ווקאלס שיזכירו אפילו קצת אופרה. מלבד זאת ניתן למצוא הרבה מאוד כדאי קלידים מוזרים ואף לא מעט קטעים עם קסילופון שמפר את האגרסיביות של הגיטרות במן רגע של שקט שנעצר לפתע והאגרסיביות ממשיכה.
אני חייב להודות שהדבר הזה לא מתאים להרבה מאוד אנשים כי בתכלס זו מוזיקה שקשה מאוד לא לקבל ממנה כאב ראש, מוזיקה מאוד אוונגרדית ומפתיע.
איפשהו כששמעתי אותם בפעם הראשונה הייתי בטוח שמדובר במייק פאטון המהולל והסטייל של הווקאלס די הזכיר אותו אבל אחרי שחפרתי קצת יותר לעומק גיליתי שמייק דווקא לא בדיוק קשור לעסק הזה אבל "מר באנגול" הפרוייקט המפורסם של פאטון בהחלט השפיע לא מעט על הצליל של המוזיקה של Dog Fashion Disco.
הייתי רוצה להמליץ לכם על האלבום שהוא לדעתי הכי טוב שלהם - Anarchists Of Good Taste.
האלבום גם מכיל שיר מגניב הנקרא "אחוות הפטריה" שסרג' הנודע מסיסטם השתתף בו ותרם ווקאלס.

ניתן לצפות פה בקליפ של שיר מהאלבום:

http://youtube.com/watch?v=wTizZKSfEpY

~O.G~

ישן 23-09-2007, 10:56
צלמית המשתמש של MSR

וואס בורלנד אמר לפרד "יודע מה ? אני לא סובל ראפ!" ועזב את לימפ ביזקיט שהמשיכו בלי הגיטריסט הצעיר והמתוחכם שהיה איתם במשך 7 שנים.
סאונד הגיטרה של וואס תמיד היה מגניב ומיוחד. לוואס היתה אהבה כמעט זהה לאפקטים לגיטרה לזו של טום מוראלו הגדול שהיה אלילו של וואס.
לאחר שעזב הוא נדד הרבה בין כל הפרוייקטים השונים שהיו לו בזמן לימפ וכמה כאלה שהיו לו לפני. אף אחד מהם לא ממש התפתח לכיוון כלשהו עד שוואס לא אסף לעצמו כמה נגנים מוכשרים במיוחד שבינהם חברי להקות מפורסמות כמו 8 אינצ' מסמרים ועיגול מושלם והקים את Black Light Burns.
בשנת 2007, 6 שנים לאחר שעזב את לימפ וואס הוציא יחד עם ההרכב החדש שלו את האלבום הראשון שלהם תחת השם Cruel Melody.
באלבום זה וואס גם לקח את תפקיד הסולן בנוסף לגיטרות ואני חייב להודות שאומנם הקול שלו לא מי יודע מה מיוחד אבל הווקאלס שלו מעניינים מאוד ומושכים את תשומת הלב כמו גם עבודת הגיטרות באלבום שניתן בהחלט להרגיש בה את השפעתו של טום מוראלו.
אלבום מטאל אלטרנטיבי מעולה לטעמי, בהחלט מומלץ.
ניתן לצפות בקליפ פה:

http://youtube.com/watch?v=OGiAGzzCkgI

~O.G~

ישן 04-10-2007, 15:21
  flasker flasker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06

Sinergy
לא, לא התכוונתי ללהקה הישראלית, התכוונתי ללהקת הפאואר מטאל הפינית.
להקה מומלצת ביותר, בעלת סולנית עם יכולות ווקאליות מעולות (קימברלי גוס)
שני הגיטריסטים בלהקה הם אלכסי לייהו ורופ לטוולה (שניהם מCoB), ורוב חברי הלהקה שהיו ונמצאים, מקורם בלהקות גדולות כמו In Flames, Arch Enemy ועוד...
בקיצור להקה מומלצת
משווים אותם ללהקות כמו נייטוויש, למרות שסגנון הנגינה לא בדיוק דומה. למרות שהלהקה מוגדרת כפאואר / ספיד, אפשר לשמוע מאפיינים של סגנונים שונים, כמו הנגינה המהירה, הריפים והסולואים.
עשו קאברים ל-Gimme Gimme Gimme של ABBA ול-Rock You Like A Hurricane של סקורפיונס.
הציון שלי ללהקה הוא 9 וחצי.
אלבום חדש יוצא בקרוב.
מחכה בקוצר רוח
(הידעתם? קימברלי גוס הייתה נשואה לאלכסיי חח)

שירים לדוגמא:

(זה לא הקליפ האמיתי של השיר)

ישן 13-10-2007, 02:27
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
אני יתחיל

ב 2 המלצות לאלבומים שאני שומע הרבה.
אז ככה. הלהקות לא ממש מוכרות אבל זה עדיין להקות שמכירים.

Elvenking - Heathenreel
אלבום שהתאהבתי בו מהר מאוד. משלב פולק ופאוור. מלודיה מושלמת, צלילים מדהימים. כל דבר שנוציא רק יגרע. Pagan Purity שיר קצבי חזק ביותר.
Oakenshield אחד האהובים עלי שמה, יוצר אווירה ממש טובה.
Conjuring the 13th - טיפה יותר גוטי אפלילי, גם שיר מעולה.
Skywards - השיר הרגוע באלבום, ממכר וסוף מפתיע.
וככה הלאה לכל שיר משהו מייחד משלו.
הליריקה של האלבום מזכירה לנו את היערות והיצורים החמודים שלהם.
אלבום מעולה 5\5.

Stormlord - At the Gates of Utopia
אלבום זה הוא אפיק בלאק. זה בעצם סוג של בלאק מלודי. לכל אלה שאוהבים מלודת' אבל לא בלאק (ויש כאלה) אז האלבום הזה גם בשבילהם. ולאלה שאוהבים בלאק מן הסתם.
מלודיה וקצב מטורפים שילוב באמת חזק שמגיע למקסימום. איך מהירות כזאתי מצליחה לשמור על המלודיה האיטית של הפסנתר ברקע רק אלוהים יודע, אבל הם עשו עבודה נפלא בשביל זה.
השירים שיותר אהבתי הם At the Gates of Utopia נטול ליריקה ושירה אבל מבצע את עבודת הנגינה על הצד הטוב ביותר. Xanadu שיר מעולה.
The Curse of the Medusa ההתחלה הטובה ביותר 50 שניות ראשונות שנותנות בראש.
הרבה שירים שמה מגיעים לרגע של קסם.
עוד יצירת מופת 5\5.
מפחיד!

ישן 16-10-2007, 16:28
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
מחפש ז'אנר/להקה

קצת על עצמי: אני בא מהכיוון של נו מטאל (כן...לינקין פארק) והחלטתי להתקדם.
שמעתי קצת מלודי דת', פולק, פאוור, גותי' ופורגרסיב, והנה תובנותי:
אהבתי מאוד את הסולואים והקצב של מלודת' (למשל בצ'ילדרן אוף בודום, wintersun,אמון אמרת') ולא סבלתי את הגראולינג הכבד. אהבתי את המוזיקה והמלודיה של הפולק- אבל זה היה קליל מידי ועם גראולינג לפעמים. גות'י לא התאים לי, ופאוור היה הרבה יותר מידי קליל.
הלהקות שאהבתי:
amorphis- השירים בלי הגרואלים היו ממש מעולים (HOUSE OF SLEEP היה אחד השירים הכי טובים שיצא לי לשמוע בחיים)
WINTERSUN- הקצב והגיטרות כל כך טובים שסלחתי להם על הגרואלינג.
Ensiferum - נחמדים, מוזיקה מצוינת, אבל עם גראולים.

אז מה אני מחפש?
אני מחפש סגנון/להקה שיהיה לה את הגיטרות של המלודת' אבל גם את הצד הקליל והמוזיקלי יותר של הפולק. והעיקר- עם כמה שפחות גראולים...
יש הצעות?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-10-2007, 22:36

אז ככה
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מחפש ז'אנר/להקה"

Borknagar - אם אתה מתחבר לסולן של Vintersorg תמצא שיש לו הרבה להקות ורובם טובות בעיקר בורקנגר ווינטרסורג. זה פולק בלי גראולינג (אולי טיפה) חמוד אבל טיפה משעמם.

Cruachan - פולק קיצבי וקליל.
Die Apokalyptischen Reiter - תצטרך לשמוע כמה דברים כדי להחליט מה אתה אוהב אצלם ומה לא. גם יש שירים שהם יכולים להיות בלי גראולינג ואפילו יזכירו לך שירים פשוטים (לפי הסגנון שהם בנויים).
Einherjer - כנ"ל תסנן מה שאתה לא אוהבים עם גראולינג כל השאר תענוג לאוהבי הפולק.
Elvenking - הלהקה שאתה מחפש. סולן דומה לסוג של Amorphis עם מוסיקה דומה לאנסיפרום. האלבום Heathenreel הוא "ה"אלבום. השאר כבר ממוסחרים יותר, אבל עדיין יכולים להיות לטעמך.
Empylver - אלבום אחד ויחיד מסין, רגוע ויפה של פולק וטבע. תשמע ותתאהב.
Equilibrium - סולן כבד מוזיקה יוצאת מהכלל. לשיקולך (אם תחליט שאתה אוהב גראולינג בשלב מסוים).
Finntroll - סוג של מומחי פולק, אבל גם גראולינג.
Hollenthon - יש להם 2 אלבומים תוריד את שניהם ותשמע יש שמה שירים בלי גראולינג אבל כל השירים יפים מבחינת מנגינה (כולם!)
In Extermo - יפה אבל בגרמנית לשיקולך.
Korpiklaani - פולק הבירה הידועה, נטול גראולינג (אבל לא ממש קלין). סוף הדרך לריקודי פולק.
Moonsorrow - שירי פולק (ארוכים) רובים נגינה ככה שלא יהיה לך הרבה גראולינג. מעייף טיפה.
Nomans Land - תחפש כאלה בלי שירה תואהב אותם.
Turisas - זה באטל מטאל (יותר כבד מפולק) תוריד כמה שירים ותראה אם אתה אוהב, מומלצים. Rasputin, Battle Metal, Those were the Days
Tyr - פאוור פולק. בלי גראולינג אבל נגינה לא המצאת המאה, טיפה חוזרת על עצמה ואיטית.
Vintersorg - סגנון דומה לשל בורקנגר, אבל יותר מעודן.
Waylander - גם עם גראולינג אבל מנגינה יפה.
מפחיד!

ישן 17-10-2007, 08:19
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
טוב
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "טוב מה אתה מצפה"

קודם כל, תודה רבה על ההמלצות.
דווקא לא השתגעתי על אלבנקינג. לא יודע בדיוק למה, אבל נראה (יותר נכון נשמע) שאין להם את הטאצ' של הלהקות הצפון ארופאיות. לסולן שלהם אין את העוצמה שיש לסולן של אמורפיס.
וקורפיקלני היא קצת יותר מידי פולק בשבילי. אני לא חיפשתי פולק בלי גראולים, חיפשתי מלודת' בלי גראולים, עם נגיעות מוזיקליות כמו בפולק (ולאו דווקא הנגיעות המוזיקליות שיש בפולק. למעשה, הפולק הסקנדינבי מתחיל להימאס אחרי כמה שמיעות).

יש המלצות נוספות?
נראה לי שאני אצטרך להתרגל לגראולים וזהו...

ושוב, תודה רבה לכל הממליצים!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-10-2007, 15:17

אני רוצה לדעת

מי הבן זונה שמכיר את Powerglove ולא שיתף אותנו.

בפוקס עליתי עכשיו על הלהקה הזאתי.
ואני אומר OMG! גנבו לי ת'רעיון. היה לי רעיון ללהקה שמוחפשת לדמויות מורטל קומבט, מופרך למדי. טוב אז הם לא התחפשו למורטל קומבט אלא לדמויות אחרות (כגון סופר מריו). והשירים שלהם על משחקי מחשב Video Game. הלהקה מנגנת ספיד ופאוור כאחד. את המנגינות כולנו מכירים, ליריקה אין וגם סולן אין, אבל גם לא צריך. קאברים לטטריס, מורטל קומבט, מגה מן, סוניק, סופר מריו, פוואר רנג'רס, פיינל פנטסי ועוד טובים אחרים. אניודע זה נשמע כאילו אני ילד קטן שמתלהב ממשחקי מחשב ופוואר רנג'רס. אבל זה לא כזה כפות כמו שזה נשמע. תשמעו אותם יש להם כשרון וזה ממש יפה.
מפחיד!

ישן 21-11-2007, 07:24
צלמית המשתמש של MSR

אני חייב לציין שאני אוהב מטאלקור כשזה מגיע עם טעם טוב... את Underoath אני פשוט לא סובל.
לכן כשנתקלתי באלבום של ההרכב Maylene and the Sons of Disaster - II להקתו הישנה של סולן Underoath לשעבר, דלאס טיילור שנקראה ככה של שמה של מה-ברקר וכנופייתה שהיתה מורכבת מבניה שזרעו טרור אשר בשפתם נקרא "צדק אלוהי," חשבתי "WTF?!"
הייתי ספקן היות ונאמר לי בבירור כי הלהקה מנגנת את אחד הסגנונות הכי אהובים עלי במטאל והוא מטאל דרומי (אגב יש הבדל בין זה לבין סטונר). אחרי זה כמה זמן ישבתי וצפיתי בטיילור בשתי תמונות, באחת מהן הוא היה כולו אימו קטן וחמוד ובתמונה השנייה הוא כולו רדנק. משו בערך כמו העובדה שלסולן של דימו בורגיר יש הרכב בסגנון מוטורהד.
אבל עזבתי את כל הספקות לגבי האלבום מיד לאחר ששמעתי אותו.
ללא ספק אחד האלבומים היותר כייפיים שיצא לי לשמוע, אין שם כמעט שום השפעות אימו וטיילור שינה שם לגמרי את צורת שירתו, אשכרה חשבתי בקטעם מסויימים שאני שומע את DOWN ולא שום להקה אחרת עם סולן אימו. צרחותיו של טיילור בהחלט יכולות להתחרות באלה של פיל (עזבו את האחרון של DOWN, אני מדבר על נולה!).
אני אישית ממליץ לכולם לנסות ולהאזין לאלבום הזה.

ניתן לשמוע פה שיר מהאלבום:

http://youtube.com/watch?v=qD6-O_N-uDY

~O.G~

ישן 24-11-2007, 03:55

המלצה מיוחדת

לרב ההמלצות פה הם אלבומים טובים.
בחרתי דווקא אלבום שאני לא יכול להגדיר אותו אלבום טוב מאוד. אבל הרעיון שלו היה מה שמשך אותי.
מדובר בלהקה Fantômas להקת avantgrade, מהסגנון הלא קשור עם השירים של החצי דקה.
בקיצר יש להם כל מיני רעיון, היה להם אלבום שהם כתבו בחודש, כל יום שיר אחר, והשמות של השירים זה בעצם התאריכים של כתיבת השיר. משהו גאוני. האלבום שאני הולך להמליץ עליו הוא לא אחר מאשר The Directors Cut. כמו השם אפשר להבין שהאלבום עוסק בסרטים. ובגלל אהבתי הרבה לסרטים נאלצתי לשמוע אותו. לא תשמעו שמה קאבר, אלה avantgrade כאשר בחלק מהשירים יש נושא שקשור לסרט, ובכל השאר ג'יבריש.
הסרטים הם בעיקר אימה, אבל גם סוגים אחרים, מה שטוב שהם סרטים טובים.
01 - The Godfather
סרט אולי הכי קלאסי, מתחיל עם קאבר ואיך שהוא השתבש להם.
02 - Der Golem
סרט ישן בטירוף מהסוג של האימה של פרנקשטיין.
03 - Experiment In Terror
מותחן קולנועי של שנות ה60.
04 - One Step Beyond
סדרה מדע בדיוני משנות ה60
05 - Night Of The Hunter (Remix)
סרט נהדר על מטיף דת שרודף אחרי ילדים. אימה משובח.
06 - Cape Fear
סרט אימה נוסף משנות ה60 עם השחקן מלילו של הצייד וגרגורי פק למי שמכיר. יצא לו גם חידוש.
07 - Rosemary's Baby
אחד מסרטי האימה הטובים ביותר, ובין האהובים עלי, של רומן פולנסקי.
08 - The Devil Rides Out (Remix)
סרט אימה נוסף שמתקרב יותר משנות ה60.
09 - Spider Baby
סרט אימה משנות השישים עם אווירה של סרטי האימה של שנות ה30 כמו פרקנשטיין דרקולה וכאלה.
יצא לו חידוש בקרוב
10 - The Omen (Ave Satani)
גם סרט אימה שיצא לו חידוש לאחרונה.
11 - Henry Portrait Of A Serial Killer
נחשב לסרט אימה מפחיד ביותר.
12 - Vendetta
זה לא וי פור ונדטה אני בספק באיזה סרט מדובר
13 - Untitled
שיר מעבר.
14 - Investigation Of A Citizen Above Suspicion
סרט סטירי העוסק ברצח בעיר הגדולה.
15 - Twin Peaks Fire Walk With Me
סרטו של דוויד לינץ מבוסס על סדרת טלויזיה
16 - Charade
סרט עם גדולי הקולנוע קארי גרנט ואודרי הפבורן. מותחן כמובן.

לגבי השירים זה סיפור אחר לגמרי
מפחיד!

ישן 10-12-2007, 21:45
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
משינה

אני בטוח שחלק פה מכירים אותם. ואם לא אז בקצרה-להקת רוק ישראלית שקיימת משנות ה80.
התפרקה ב1995 והתאחדה שוב ב 2003 עד עכשיו.
רציתי להמליץ על אלבום שלהם מ92 . מפלצות התהילה. האלבום שונה מהסגנון הרגיל שלהם ויותר כבד. חלק הגדירו אותו כאלבום מטאל. האלבום לדעתי מעולה והכי טוב שלהם.
לדוגמה לאלה שלא מכירים שיר מתוך האלבום:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

רשימת השירים
  1. סוף הזמנים (00:45)
  2. שלומית בונה סוכה (01:21)
  3. את באה לבקר (03:14)
  4. אין מקום אחר (03:48)
  5. בנות הים (03:51)
  6. מי שם (00:07)
  7. איזה איש (02:49)
  8. אהבת אותי (04:08)
  9. אשה (03:23)
  10. לילה בעיר (03:33)
  11. תתעורר (02:50)
  12. זה לא יכול להיות ישן (04:24)
  13. הארי קריש דם (01:39)
  14. מפלצות התהילה (03:14)
  15. הכול התחיל בנאצר (04:15)

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר