לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2007, 21:43
  ghostdog47 ghostdog47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
חבר יקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TomerK שמתחילה ב "חולצות של דיזל"

ציטוט:
13-09-2007 02:04TomerKשלום לכולם..
אני בד"כ לא קונה חולצות של מותגים כי הן תמיד היו נראות לי כבזבוז כסף. אתה קונה חולצה ורודה\עם פסים ובגלל זה משלם פי 3 על החולצה.. אך משום מה, לבשתי לא ממזמן חולצה של דיזל וקשה להאמין שההבדל הוא בבגד.. הרגשה הרבה יותר טובה, הפך אותי ליפה יותר.. מדהים פשוט.

העניין הוא שהחולצה לא נקנתה בארץ.
יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג חולצות של דיזל?
אני גר ברעננה, אבל כול מקום באיזור המרכז יהיה טוב.

ואם יש להם אתר אשמח אם תביאו אותו, אני מת לדעת מחירים

חבר יקר שלום,
תשמע אני אישית אומר לך ואומר לך את זה בכנות
יש לי שני חולצות של דיזל שאימא קנתה לי (כי אני לא יכול להרשות לעצמי)
דבר ראשון - החולצות מאוד יקרות, החולצה הראשונה ואני נשבע לך עלתה בסביבות ה-400 שקל !!! חולצה אחי !! אם הייתי יכול להראות לך איך היא נראית אחרי 3-4 כביסות, כמוס סחבה שלא שווה גרוש. ממש ככה.
ויש עוד חולצה שברגע שאני רושם את ההודעה הזאת היא עליי חח עלתה בסביבות ה-200 שקל והיא ממש סבבה היא נוחה והכל, אבל אני יכול לומר לך שאחרי כמה כביסות, צבע רגיל, נהיו הבדלי פגמנטציה כלומר, יש סימנים לשים כאילו הצבע של החולצה דהה קצת.
בכל אופן הלכתי לחנות גולף, קניתי חולצה ב-100 שקל +- משהו CAMEL וואללה אחי מחזיקה ואני מבסוט ממנה, לא דהתה ולא כלום 100% כותנה כמו דיזל והכל.
זה לפי דעתי המותג שאני הכי מוכזב ממנו, ואם כבר גם ג'ינסים של ENERGY בלי שום קשר שעולים גם בסביבות ה700+ על הפנים אחי..
אז שיקולים תעשה לפי מה שנראה לך יפה, ולא מה שיפה למוכר לכיס, או יפה בגלל שזה מותג.!! זה לא כמו מכנויות, זה בסה"כ בד, זה לא כמו מעבדים של מחשב או נעלי ספורט, העיבוד של הבגדים זהה כמעט בכולם, מותג זה מה שעושה את ההבדל במחירים לפי דעתי, למעט בגדי ספורט כמו נייק וAND 1 ששוים כל אגורה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר