לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2005, 15:10
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
דקירה... (ואני צריך עזרה :))

התחלתי ציור בפוטושופ, (רק פוטושופ), אני די תקוע עם הצביעה.
אני משתדל יותר לצייר אותו מלצבוע עם דלי הצבע ומילוי שטחים.
אז קודם כל, כמה שלבים:
סקיצה ראשונה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תיקונים על הסקיצה: (תאמינו או לא, חיפשתי בגוגל תמונה של גוגלגולת ותיקנתי לפיה. אכן פריצת דרך מרגשת )

תחילת צביעה: (רק תחילה, עכשיו אני תקוע, העבודה מאד לא מדוייקת. אודה ואומר שהמטרה היא להגיע למשהו ריאליסטי.)

עוד שלב שהוספתי בעת המחשבה על דרך העבודה, ולאחר שהצצתי קצת בארכיון:

אגב, אני מתעתד לעבוד בשכבות, כל אובייקט נוסף, כמו ביגוד, שריון וכו' יתווסף לשכבה חדשה.
עזרה בבקשה
כל מי שיכול להפנות אותי לטוטוריאלים, להעיר הערות משלו, לתת ביקורת, לקחת את הציור כפרוייקט ולצבוע אותו עבורי , או כל דבר אחר, תבוא עליו הברכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2005, 22:22
  iDaNv iDaNv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל iDaNv
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "דקירה... (ואני צריך עזרה :))"

טכנית אני לא יכול לעזור,סורי.....
אבל כמובן שיש לי מה להגיד
אז ככה,אסף יקר,העבודות שלך בהחלט טובות ומרשימות. ותמיד היה נראה (לי לפחות) שיש איזושהי בעיה שמונעת מעבודותייך להפוך מטובות לטובות מאוד.
ישבתי לי והתבוננתי בשלב האחרון של העבודה הנ"ל,ולדעתי מעבר להבנה התיאורטית טובה שלך בציורים (אנטומיה,צבעוניות,הבנה של אור וצל וכד') חסר משהו רוחני,נקרא לזה ככה,בדמויות.
בגדול-חסרה לי האנושיות של הדמויות,יש מן ניכור בין שתי הדמויות,חסרה דינמיות שאמורה להיות המרכזית בקומפוזיציה ובקונספט בעבודה ספציפית זו.
נכון שהעבודה בכלל לא גמורה,אבל עדיין,לדעתי זה קיים בעוד עבודות שלך.....אולי אני סתם ממציא שטויות,אבל ככה נראה לי,
בכל אופן,שיהיה בהצלחה,אשמח לראות את התוצר הסופי

עריכה:התגובה נכתבה לפני שראיתי את השיפור(:

נערך לאחרונה ע"י iDaNv בתאריך 17-02-2005 בשעה 22:25.
ישן 19-02-2005, 13:52
  iDaNv iDaNv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל iDaNv
מצטער שעד עכשיו לא הגבתי....(:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "דקירה... (ואני צריך עזרה :))"

אוקיי,אז בקשר לתגובה הקודמת-לדעתי עדיין יש את חוסר האנשויות הזה בדמויות,לא יודע איך להסביר,אבל ככה אני מרגיש בציורים שלך...משהו בהבעות,בהחצנות,בהתנהגות,בתגובה הנפשית של הדמויות לא אנושי...איך זה ייראה אנושי? אין לי תשובה ולמה זה כל כך מפריע לך? כי העבודות שלך ממש טובות ואתה ממש משתפר מפעם לפעם,אבל הקטע הזה תמיד הציק לי....

בקשר לציור עצמו-הוא בהחלט טוב מאוד כפי שנאמר כאן.
יש לי קצת בעיה בטקסטורות,ואני חושב שאלי העיר על כך,בעיקר בחרב ובקרניים שעשויות מתכת,אתה באמת צריך לתת קצת יותר ברק,וכמו כן תתן חשיבות להשתקפות של אובייקטים סמוכים על המתכת,כלומר המתכת והחרב צריכות קצת השתקפויות של העצמים הסובבים:
א.כדי לתת את הרגשת המתכתיות
ב.כדי לתת להן חיבור טוב יותר ומציאותי יותר לשריון.

גם השריון עצמו צריך לקבל עבודה על הטקסטורות,דווקא במגן של הכתף (ככה קוראים לזה???) השמאלי יש פחות או יותר את התחושה,אני כצופה צריך להרגיש בבירור את ההבדל בין מרקם השריון לבין מרקם גוף האדם.

עוד משהו שהציק לי הוא התיאור המרחבי של העצמים-הרגל,למשל,עשויה צורה גלילית,כאן זה לא ממש מורגש,תנסה רגע להסתיר את כל הציור ולהשאיר רק את הרגל של הבחור עם השריון והיא תראה לך שטוחה לגמרי. אמנם נתת לעיטורים על הרגל הצללות מצויינות שמעידות על הבליטה שלהם מהמישור של הרגל,אך זה לא מספיק. אתה צריך לתת התייחסות לכל חלק,בצורה המרחבית שלו ובתיאור התלת ממדי שלו. תעבוד עם מקור אור קבוע,ותתן הצללות יותר משמעותיות.

כמו כן,הייתי עובד על האור והצל בפנים במובן של תיאור נפחים,מישורים וכד'. האף,השריון והפנים נראים לי כמישור אחד,כשהם לא אמורים להיות כך.

לסיום,משהו חסר בדינמיקה של הבחור עם השריון,שהרי הוא מכה את החור הנחמד משמאל,אבל זה נראה כאילו הוא רק מלטף אותו.

זהו,אני מניח.......מקווה שלא נרדמת מהתגובה הכי ארוכה שכתבתי אי פעם
התגובה כמובן מייצגת את דעתי בלבד ואת ההצעות שלי לשיפור,אתה כמובן יכול לא להסכים עם כל המגילה הנ"ל......
שיהיה בהצלחה
ישן 19-02-2005, 15:40
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
טוב, אחרי המגילה של עידן...

לא יכולתי שלא להגיב.

תראה, בקשר לאנושיות של הדמויות, אתה צודק, יש לי מעט מאד ציורים שאני מרוצה מהדמויות, הבעיה העיקרית שלי היא בהבעות הפנים ובהעברת התחושות דרכן.
אודה לך מאד, ולכל אחד אחר, אם תוכל לשים אצבע על הבעיה והמקור שלה, כי אני מודע לה, רוצה לשפר את הנידון, אבל לא יודע איך.

בקשר לטקסטורה והכל, השקעתי עוד כמה שעות היום, לא ייאמן כמה זמן הציור הזה גוזל ממני, אז הנה עדכון, יבואו עוד כמה בעתיד, אני מתכוון לסיים אותו לשם שינוי.

בקשה מיוחדת, אם יש למישהו הערות קונקרטיות על פגמים בציור, בעיות אנטומיה, הצללה, כל דבר, תכתבו בפירוט בבקשה, לאור ההשקעה בציור, אני מעוניין לעשות משהו כמו שצריך הפעם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר