לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2007, 02:24
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
האם יצא לכם לעבוד מול אדם שמעולם לא פגשתם?

אני עובד מול הרבה מאוד גופים ואנשים בשלט רחוק.
כיום בעידן התקשורת הסלולרית והאינטרנט, באופן תאורטי יכול להיוצר מצב
שבו תעבוד מול אדם שתהיה עימו בקשר כמעט יומיומי- ובפועל יש סיכוי שלעולם לא תפגוש אותו...

אולי אצלי זה הגיל, ואולי משהו בתפיסת העולם,
אבל, אני ת-מ-י-ד אקפיד לפגוש פנים אל פנים את הדמויות שאיתם אני נמצא בקשר, לפחות פעם אחת (ובפועל הרבה יותר),
כי אני מאוד מאמין שתמיד בבסיס מדובר בבני אדם ושלקשר האישי יש משמעות רבה.

אגב, זו הסיבה שאני לא עובד מול חברות הביטוח הישיר. אני מעדיף לשלם קצת יותר לסוכן ביטוח,
ושבשעת צורך (לא עלינו) הקשר הישיר יביא שרות אחר ולא "ע"פ הנייר". ועד עתה זה הצליח לי.

מה איתכם?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2007, 09:11
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אם מדובר בתמיכה מזדמנת, זה באמת מיותר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "במסגרת תפקידי אני גם עושה תמיכה"

אבל אם מדובר בקשר רציף, תופתעי עד כמה הכרות עם הפרצופים משנה את כל התמונה.
קשר אישי יוצר "דבר מה נוסף" שקשה להגדיר אותו.
קודם כל זה יוצר בהרבה מאוד מיקרים הרבה פחות עקשות והקפדה על קוצו של יוד,
משני הצדדים, מה שמקל על ההתנהלות השוטפת.
ובכלל לנהל שיחה עם גוון אישי והתעניינות כנה באדם שמולך, יוצרת סביבת עבודה הרבה יותר נעימה,
וכפועל יוצא מכך- הרבה יותר פרודוקטיבית.

ובמקרה שלך, זה תרוץ נפלא לבקש מהבוס שישלח אותך לחו"ל למה שתכני- "הרחבת היקף הפעילות עם לקוחות חו"ל" , זה גם נשמע טוב וגם תקבלי טיול קטן לחו"ל...

ישן 14-09-2007, 14:27
צלמית המשתמש של xnir
  xnir xnir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.02
Facebook profile
נושא חשוב בעולם הטכנולוגי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "האם יצא לכם לעבוד מול אדם שמעולם לא פגשתם?"

יש לי איש צוות שנמצא באתר החברה ב US

אנחנו בקשר יומיומי טלפוני ודואר אלקטרוני.

יש לא מעט דברים שהוא עושה או לא עושה או שאנחנו לא יורדיםאחד לסוף דעתו של השני שהצטברו לי לגביו ומפריעים לי מאד ולא מעט פעמים פוגעים בסדרהתקין של העבודה.

עד היום שתקתי והבלגתי לו כיוון שלקחתי בחשבון את המרחקוהמנטאליות השונה (הבחור המדובר אמריקאי).
שבוע הבא אני פוגש אותו, בתקווה ששבוע עבודה משותף פנים אלפנים יעזרו להכיר אותו אישית ולהבהיר את העניינים לטוב או לרע.

ללא ספק, נושא לא פשוט.

מעבר לכך כל ספק, שותף עסקי וכ"ד בארץ שמעוניין לעבוד איתי, תמיד יוזמן לפגישת היכרות.

גופים מחו"ל, כל עוד היקף העבודה וחשיבות העבודה קטנים אפשרלהימנע או להיעזר בקולגות לקישור, במקרים שאופי העבודה אינטנסיבי ובעל חשיבות נעלה - אורזים מזוודה .

ישן 16-09-2007, 09:29
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "האם יצא לכם לעבוד מול אדם שמעולם לא פגשתם?"

עבדתי פעם בחברה גדולה, ובאחד המופעים של המסבה השנתית הביאו בדרן ידוע שעשה הרבה שיעורי בית וסיפר בדיחות פרטיות.
אחת הבדיחות שנשארו אצלי היא על מישהו שדופק אוטו אחר בחניה של החברה, שני הנהגים יוצאים ומתחילים לצעוק אחד על השני. כשהם מחליפים פרטים מתברר שהם עובדים כבר שנתיים יום יום בטלפון והם חברים ממש טובים.

היום בעידן הכפר הגלובלי, כאשר אתה עובד בחברה בינלואמית יוצא לא מעט לעבוד הרבה מול גורמים אותם לא תפגוש בחיים.

באותה חברה היו לי 2 אנשים בצוות שלקח לי כמעט שנה לפגוש אותם. זה לא שינה את היחסים.

ישן 16-09-2007, 11:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני עובד בעיקר עם אנשים שאני מעולם לא פוגש

כמעט כולם אמריקאים, כמעט כולם מאוד עניניים - כמעט "בוקים". אין לי שום משיכה להפגש אתם, כשהם פה ושם מגיעים לארץ: שום סיבה "גדולה", סתם מין תחושה שאין צורך להרחיב את שעות העבודה שלי אפילו בעשר שניות. בחלק מהמקרים עמיתים מארה"ב הם מאוד אמידים או שיש להם חשבון הוצאות שישראלי יכול לחלום עליו: במקרים כאלה הזמנה לפגישה כזאת מפתה מאוד, אבל בכל זאת אני שמח אם לא יוצאת לפועל (ואם אני מוותר על על סטייק ב-200 ש"ח, אני ככל הנראה מאוד לא מעוניין להפגש...). לנסוע לארה"ב מטעמי עבודה זה פשוט סיוט שאני חושש ממנו כמו מטלפון מרופא כליות... למזלי אין שום בעיה למצוא אחרים שיסעו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר