לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2007, 11:42
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי haimhadashim שמתחילה ב "האם יש משהו שהייתם נוהגים בו אחרת אילו הייתה ניתנת לכם ההזדמנות?"

כן, כמה דברים.. הראשון וההכי חשוב - הייתי מנסה יותר למנוע את המוות של חברה שלי.

השני זה כנראה להתחיל את הקשר עם החבר לשעבר מחדש ובצורה קצת שונה או לא נכנסת לקשר הזה מלכת תחילה <זה עוד לא הוחלט וזה גם לא רלוונטי לכלום> .

והאחרון.. מחכה עם הלימודים, מטיילת קצת בחול או עובדת קצת ואז, לא הייתי הולכת ישר ללמוד ועוד מקצוע שאיני סובלת, עם כל הלחץ מסביב שאמרו לי להתחיל כדי לסיים עם זה מוקדם, לפעמים מאוחר יותר זה יותר טוב, חבל שהייתי צריכה להגיע למקום כזה שכבר הלך הכסף והלכה השנה כדי ש"גורמי הלחץ" יבינו שלחצו עלי וטעו בכך, חברות שלי <אלה שבגילי כי עכשיו כל מי שהכרתי בלימודים הם בני 24-28 > השתחררו <הבנים ממש לפני שיחרור>, הם מבלים כל ערב ביחד, עובדים ביחד בעבודות מזדמנות ובטח יטוסו לחול יחד.. בזמן הזה אני עושה את התואר כשאף אחד מהם לא מבין באמת מה עובר עלי, זה פשוט לא מדבר אליהם.. בעוד כמה שנים אחרי שהם יסיימו לבלות ויחליטו ללמוד.. זה בטח גם יהיה ביחד , והם יחוו את הכל באותו זמן, כשאני שוב אהיה נבדלת וארצה בטח לעבוד ולבלות קצת וכמובן, לטוס לחול.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 14-09-2007 בשעה 11:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2007, 12:22
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
הדיסוננס הקוגניטיבי חוגג שעות נוספות?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי haimhadashim שמתחילה ב "האם יש משהו שהייתם נוהגים בו אחרת אילו הייתה ניתנת לכם ההזדמנות?"

כמעט בכל ענין שאדם עושה (או שאינו עושה) יש לו תחושה שהוא פיספס משהו.
אם איאלץ להתעכב ולחשוב על כל מה שפספסתי או שהיה נדמה לי שפספתי -אזדקק ל60 שנות חיים נוספות רק כדי לחשוב ולהתמודד.
אי אפשר לומר שאיני מתחרט על מהלכים שעשיתי או על אנשים שאינם עמי כיום .אבל איני מקדיש לכך זמן מחשבה יותר מדי.
חוץ מ2 אנשים שהיו יקרים לי מאד ואינם אתנו עוד , אמי ואחי הצעיר ממני. אני מקדיש להם מחשבה אבל לא נותן למחשבות הללו להסיט אותי מדרכי.
לעתים אני מתעכב לחשוב עליהם ולנהל עמם סוג של שיחה כלומר, אני חושב לעצמי מה אני היתי אומר ומה הם היו עונים על ענינים שונים. זהו.

ישן 14-09-2007, 17:25
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A מנהל Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03

מי יודע? מי אמר שאם הייתי עושה משהו אחרת זה היה יוצא יותר טוב? אם יש לי קטעים שאני חושבת לי "מה היה אילו?" - בטח. אם הייתי מוותרת על ההחלטות שעשיתי ותמורתן לוקחת אחרות? לא בטוחה. אולי אם הייתי מחליטה אחרת היה יותר טוב. ואולי לא?

יש כל כך הרבה "מרע יצא טוב" ו - "מטוב יצא רע ואז שוב יצא טוב". בכל פעם שאני חושבת על החלטה שעשיתי ואולי הייתי יכולה לעשות אחרת, אני חושבת גם על כל הדברים שהתגלגלו מההחלטה הזו לכל מיני כיוונים, ועליהם בחיים לא הייתי מוותרת.

אז לא, נראה לי שלא. אני אשאר עם מה שיש. לטוב ולרע

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:55

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר