לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2007, 11:57
  elioramar elioramar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tal17 שמתחילה ב "סתם מעניין אותי לדעת היכן התנאים טובים יותר?"

כאחד שהתגייס לפני חודשיים לגבעתי, ונמצא כרגע באמצע הטירונות בבא"ח בקציעות אני יכול להגיד לך את הדברים הבאים- אם אתה בא לגבעתי, אל תצפה לתנאים טובים. להפך, תבוא מוכן לתנאים גרועים ולפעמים מעצבנים. חוסר התקציב לא מאפשר לשפר את "איכות החיים" בבא"ח. אבל- אין מה להשוות בין גבעתי לגולני. גבעתי הרבה יותר טובים ואיכותיים. אמנם לגולני יש את המסורת וההיסטוריה המפוארת, אבל גבעתי הם אלו שעושים את העבודה האמיתית. הם אלו שנלחמים בתדירות הכי גבוהה בצה"ל (מכיוון שהם בגזרת עזה, הגזרה הכי חמה). אם בקרוב תהיה מלחמה, גבעתי בטוח ישתתפו באופן הרבה יותר מסיבי מהפעם הקודמת (שבה גולני וחבריהם עשו שכונה). להיות בגבעתי, בבא"ח, זה ללמוד להיות חייל אמיתי, ולא "חייל של בית" עם תנאים של מלכים. נכון, בגולני תישן בחדרים עם מיטות נוחות ומזגן בחדר, אבל בגבעתי תלמד ותרגיש מה זה להיות חייל אמיתי, שמסתדר עם מה שיש, ולא מתלונן ומתבכיין. להיות חייל אמיתי זה לדעת לחיות בתנאים גרועים, עם אוכל לא משהו, מיטות לא נוחות ושועלים שמסתובבים לך בין הרגליים בשמירות בלילות. זה להיות חייל. התנאים הגרועים בבא"ח גבעתי יכינו אותך לדבר האמיתי בשטח. לא בטוח שחיילי גולני או צנחנים יהיו מוכנים כמותנו ללינה באוהלים תחת מעטה זבובים ויתושים שלא נותן לך מנוח. אנחנו כבר נהיה רגילים לזה ונלמד להסתדר עם זה.

בהצלחה!

רק גבעתי!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2007, 14:09
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
על סמך מה אתה קובע שגבעתי הכי טובה?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי elioramar שמתחילה ב "כאחד שהתגייס לפני חודשיים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elioramar
כאחד שהתגייס לפני חודשיים לגבעתי, ונמצא כרגע באמצע הטירונות בבא"ח בקציעות אני יכול להגיד לך את הדברים הבאים- אם אתה בא לגבעתי, אל תצפה לתנאים טובים. להפך, תבוא מוכן לתנאים גרועים ולפעמים מעצבנים. חוסר התקציב לא מאפשר לשפר את "איכות החיים" בבא"ח. אבל- אין מה להשוות בין גבעתי לגולני. גבעתי הרבה יותר טובים ואיכותיים. אמנם לגולני יש את המסורת וההיסטוריה המפוארת, אבל גבעתי הם אלו שעושים את העבודה האמיתית. הם אלו שנלחמים בתדירות הכי גבוהה בצה"ל (מכיוון שהם בגזרת עזה, הגזרה הכי חמה). אם בקרוב תהיה מלחמה, גבעתי בטוח ישתתפו באופן הרבה יותר מסיבי מהפעם הקודמת (שבה גולני וחבריהם עשו שכונה). להיות בגבעתי, בבא"ח, זה ללמוד להיות חייל אמיתי, ולא "חייל של בית" עם תנאים של מלכים. נכון, בגולני תישן בחדרים עם מיטות נוחות ומזגן בחדר, אבל בגבעתי תלמד ותרגיש מה זה להיות חייל אמיתי, שמסתדר עם מה שיש, ולא מתלונן ומתבכיין. להיות חייל אמיתי זה לדעת לחיות בתנאים גרועים, עם אוכל לא משהו, מיטות לא נוחות ושועלים שמסתובבים לך בין הרגליים בשמירות בלילות. זה להיות חייל. התנאים הגרועים בבא"ח גבעתי יכינו אותך לדבר האמיתי בשטח. לא בטוח שחיילי גולני או צנחנים יהיו מוכנים כמותנו ללינה באוהלים תחת מעטה זבובים ויתושים שלא נותן לך מנוח. אנחנו כבר נהיה רגילים לזה ונלמד להסתדר עם זה.

בהצלחה!

רק גבעתי!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בקשר לחוסר תקציב,גם לחטיבה שלי אין הרבה כסף,התנאים שאתה מקבל הם סבירים והם במסגרת מה שמגיע לך בבחינת חוקי המטכ"ל כמו ארוחה חמה ובשרית אחת ביום,6 שינות שינה,אוהל נורמלי ומתוח במידה ואתה מסדר אותו,וחיות בסביבה זה כבר משהו אחר. יש תכשירים שהצבא מספק לך כנגדם ומטפל ככל יכולתו במפגעים כמו זבובים ויתושים.גבעתי לא יותר טובים ולא יותר איכותיים משום חטיבת חי"ר אחרת בצה"ל הכל תלוי במחזורי גיוס.לא רק גבעתי נלחמים בתדירות הכי גבוהה כי לא קיים דבר כזה,צה"ל נמצא בעיצומה של לחימה מתמשכת בשטחים ,כאשר כל חטיבות החי"ר לוחמות ומסכלות פח"ע בגזרתן,זה שיש יותר פעילות לחרוב בשכם או לגבעתי בעזה זה בגלל נוכחות עויינת של ארגוני טרור פלסטינאים,ולא בגלל שום דבר אחר.וואלה אדון רמטכ"ל,נח"ל וגולני עשו שכונה במלחמה האחרונה,זה אתה שהיית במרון א ראס או ברנדוריה וחטפת קורנטים על ימין ועל שמאל?,יפה השתיקה לחכמים.חייל אמיתי לא נמדד אם הוא ישן בחדר ממוזג או באוהל מלא יתושים אלא במקצועיות שלו הכוללת שלושה מרכיבים והם קליעה שדאות וכש"ג.

ישן 14-09-2007, 16:51
  erangiladi erangiladi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי elioramar שמתחילה ב "כאחד שהתגייס לפני חודשיים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elioramar
גבעתי הרבה יותר טובים ואיכותיים. אמנם לגולני יש את המסורת וההיסטוריה המפוארת, אבל גבעתי הם אלו שעושים את העבודה האמיתית. הם אלו שנלחמים בתדירות הכי גבוהה בצה"ל (מכיוון שהם בגזרת עזה, הגזרה הכי חמה). אם בקרוב תהיה מלחמה, גבעתי בטוח ישתתפו באופן הרבה יותר מסיבי מהפעם הקודמת (שבה גולני וחבריהם עשו שכונה). להיות בגבעתי, בבא"ח, זה ללמוד להיות חייל אמיתי, ולא "חייל של בית" עם תנאים של מלכים. נכון, בגולני תישן בחדרים עם מיטות נוחות ומזגן בחדר, אבל בגבעתי תלמד ותרגיש מה זה להיות חייל אמיתי, שמסתדר עם מה שיש, ולא מתלונן ומתבכיין. להיות חייל אמיתי זה לדעת לחיות בתנאים גרועים, עם אוכל לא משהו, מיטות לא נוחות ושועלים שמסתובבים לך בין הרגליים בשמירות בלילות. זה להיות חייל. התנאים הגרועים בבא"ח גבעתי יכינו אותך לדבר האמיתי בשטח. לא בטוח שחיילי גולני או צנחנים יהיו מוכנים כמותנו ללינה באוהלים תחת מעטה זבובים ויתושים שלא נותן לך מנוח. אנחנו כבר נהיה רגילים לזה ונלמד להסתדר עם זה.

אני אפילו לא רוצה לענות לך על זה בושה שחייל בצה"ל מדבר ככה..
ישן 14-09-2007, 16:40
  miller12 miller12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tal17 שמתחילה ב "סתם מעניין אותי לדעת היכן התנאים טובים יותר?"

הדיבורים האלו פה ממש לא לעניין וממש מעצבנים אותי, גבעתי עושים את העבודה האמיתי כי הם בעזה? תן לי להזכיר לך מי בעזה עכשיו גולני. נכון אנחנו אולי יושנים בחדרים כשאנחנו בבא"ח אבל אנחנו הרבה שבועות מעבירים בשטח, באוהלי סיירים ושק"שים על הריצפה. אני אישית בבוקר מצאתי עקרב שחור גדול ליד האוהל שלי, הוא היה כבר מת אבל בכל זאת, ושועלים ותנים גם מסתובבים לנו בין הרגליים. אבל תאמין לי לא מתלוננים וחיים עם מה שיש וחלאס לדבר שטויות בלי לדעת, דיי כולנו באותו צבא, אין לי בעיה שתאמר שלדעתך גבעתי יותר טובים גם אני אומר שגולני הכי טובים זה בסדר גאוות יחידה זה טוב. אבל לא להסחף ולהמציא שטויות כדי לחזק את דברייך ועוד לזלזל במי שלחם במלחמה, מי אתה שבכלל תאמר עליהם דברים כאלו, בושה האנשים האלו סכנו את חייהם ונלחמו ועשו הכל כדי להצליח,בזמן שישבתה בבית החם. אז לפני שאתה מדבר תעצור שניה ותחשוב לא יזיק לאף אחד.
ישן 14-09-2007, 17:49
  nir933 nir933 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.07
החיילות שלך היא בזיון.

שכונה? בזיון? הא?
הכל חרא מה שכתבת עכשיו. גדוד 12 פחדו וכמעט שסרבו להכנס - בזיון? עם חיזבאלונים היו גמרים עליך היית אומר ביי ביי לשהות שלך בעולם! יש להם כח אש, שקשה למגר אותו ועובדה שלקח 33 ימים לנסות למגר אותו וללא הצלחה. גדוד 51 נכנסו לתוך בינת ג'בל בין הראשונים אם לא הראשונים והם נקלעו למארב (יכול להיווצר עקב מעקב טלפוני, דליפות או תצפיות או דברים אחרים.). רק תאר לך שאתה הולך ופתאום נפתחת עלייך אש תופת ואין לך מה לעשות - מה תעשה אז? תחזיר אש? הרי מרוב יריות קשה לך לזהות את מקור האש.
את מדבר מתוך גאוות יחידה, אך אתה אולי לא שמעת על המקרים בהם החיילים שם הקריבו אחד את השני. וכשחיילי גבעתי עלו ללבנון, הם נקלעו לשדה מוקשים וחייל נהרג וחיילים נפצעו ואין להם רגל.
מלחמה לא יכולה להיות מסודרת, תמיד יהיו הפתעות, פשלות וצריך להקפיד כמה שפחות אבל אני לא חושב שאם גבעתי היו במלחמה היה יותר טוב.
ישן 15-09-2007, 12:28
  Chels Chels אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07

עכשיו זה סתם משחקי כבוד בין חטיבות.. כל החטיבות עושות עבודה טובה ולכל החטיבות יש פאשלות.. אין חטיבה מושלמת (גם לא הצנחנים שבוחרים בפינצטה את החיילים שלהם..).

גבעתי אומנם לא השתתפה במלחמה, אבל בזמן הזה היא נשארה בגזרה שהייתה הכי חמה.. וכבר 7 שנים שהחטיבה שם.. אז כדי לרענן קצת את החיילים וכדי שגם גבעתי תכיר את גזרת הצפון העלו לשם את החטיבה לאימונים.

דבר אחד יש לצנחנים וגולני יתרון על גבעתי וזה יח"צנות שמבוססת בעיקר על היסטוריה ומור"קים שלגבעתי אין בכמויות (בכל זאת גולני קיימת 30 שנה יותר).. היחצנות הזאת עוזרת לגולני לשמור על ביקוש עצום ולקבל בא"ח חדש.
אבל יש משפט שאומר - "יש אנשים שחיים על גלי ההיסטוריה, ויש אנשים שעושים אותה".. תבחר באיזה צד של המשפט אתה רוצה להיות..

עכשיו, אחרי כל החפירה, לעניין התנאים- כמובן שאין מה להשוות חדרים לאוהל, אבל תאמין לי שאוהל זה בכלל בכלל לא נורא וגם יש לזה יתרונות ע"פ חדר.. אחרי ההכשרה התנאים נהיים אותו דבר, הכל הופך להיות תלוי בקו שבו תהיה.. ואני יכול להבטיח לך שגולני לא מקבלים את הקווים שבהם יש את המוצבים הכי נוחים...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר