לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2007, 14:57
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UR5076 שמתחילה ב ""השבחת גדודים""

מעלה תחושת באסה, למה זה עיקרון צודק וחשוב. בסופו של דבר הגדודים הם אלה שמנצחים או מפסידים מלחמה, שדואגים לביטחון השותף של המדינה ובעצם לקיומה. ברור שהגדודים צריכים אנשים איכותיים.

מצד שני אבל, עם כל הפטריוטיות ורצון לתרום שיש, קיימת תחושה של מין נחיתות שכזאת בשירות בגדודים. בן-אדם גם מן הסתם ירצה להגיע הכי רחוק שהוא יכול, לעבור אימון הכי מתקדם והכי מאתגר שהוא יכול, וככה למצות את עצמו וכישוריו עד הסוף. מכאן הרצון ללכת ישר לסיירות.

גם כמובן פוזה ורצון לתהילה (אישית ופומבית יחדיו) משחקים תפקיד לא קטן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2007, 15:16
  oplo oplo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.04
יש תופעה כזאת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UR5076 שמתחילה ב ""השבחת גדודים""

והיא חשובה על מנת שלא יווצר מצב שבמקום אחד יהיו כל האנשים האיכותיים, לעומת זאת במקום אחר יהיו אנשים פחות טובים (לפחות מבחינת נתונים, וזה גם לא מדויק).

בסופו של דבר מלש"בים חמודים, גם אני הייתי כמוכם ורציתי להגיע לסיירת, אבל אחרי תקופה מסויימת בצבא זה פשוט לא יעניין אתכם. 3 שנים ולא משנה איםפה העיקר שבקרבי יתנו לכם חוויות סיפורים והתנסויות שלא תשיגו בשום מקום אחר בעולם. והתרומה בסיירת או בגדוד היא בדיוק אותו הדבר.
ותחושבת מיצוי עצמי? תאמין לי שגם בתקופת ההכשרה בגדוד יש את זה. ואחרי שלוש שנים אני לא רואה את עצמי לא מרוצה ממש שעשיתי. תאמין לי שאחרי שאני אשתחרר אני אדע שנתתי את הנשמה שלי במשך שלוש שנים. כמו שאף אחד אחר לא נותן ביחידה שהיא לא קרבית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר