לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2007, 13:50
  jesh jesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.05
חשוב להגיד, עצות אחיתופל היו טובות !!!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "את העצות אחיתופל שלך תשאיר מחוץ לפורום"

אבל זה כבר בנושא אחר.

עצתי, אמור את האמת תמיד.
בגופים בטחוניים, בסוף האמת יוצאת לאור, ואם שיקרת, דינך אחד.
כשגוף בטחוני רואה שלמרות "הסיכון", אתה בוחר להגיד את האמת, הוא מכבד את זה, ומכיר בזה שעומד מולו אדם אמין.
אדם אמין שווה לפעמים יותר מהכל.
היום, ידוע שלא מעט צעירים התנסו בסמים. זה כבר לא כמו פעם ש"אם שתית חשיש" אתה עף מכל המדרגות, זה לא אומר שיש סלחנות לכך, אבל כבר יש הכרה בכך.
התנסות חד פעמית לא תעצור אותך משום דבר.

ורק לסיום וסיכום. אני עישנתי יותר מפעם אחת, ולצורך כניסה לגוף מסויים דיווחתי על כל עישוניי, נשלחתי לפוליגרף, יצאתי אמין. והמשכתי הלאה בהצלחה.

בהצלחה גם לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2007, 20:15
  erez212 erez212 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי BELTZUSH שמתחילה ב "מניסיון, לא יגלו אבל אולי..."

קובי אתה חיי בסרט מה ניראה לך הם המוסד
למה שהוא יגיד
מה שהוא עשה זה עבירה על החוק הוא עישן סמים!! משהו שכניראה עשה מרוב טיפשות או שעמום או שניהם יחד
מה שאני אומר זה מה שהיה היה
ישאלו אותו הוא יגיד לא נקודה תפסיקו להיות אשכנזים ולהגיד תודה וזה
הוא לא צריך להגיד כלום !! בקיצור אחי אם אתה רואה תהודעה הזאת אני ממליץ מהרבה דברים וניסיון שרכשתי במשך השנים שלא תגיד כי מאחר ואני מאמין שאתה לא תעשן.. או לפחות בתקופת השירות
אז אני אומר לך ישאלו תגיד לא ותעבור הלאה אל תכנס לסרטים שעוקבים אחריך או שהם יודעים אנשים פה חיים בסרט ואני לא מעודד לשקר אני מעודד שכול אחד ידאג לתחת של עצמו למה במדינה שלנו זה אדם לאדם זאב..
ישן 14-09-2007, 20:41
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי erez212 שמתחילה ב "קובי אתה חיי בסרט מה ניראה לך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי erez212
קובי אתה חיי בסרט מה ניראה לך הם המוסד
למה שהוא יגיד
מה שהוא עשה זה עבירה על החוק הוא עישן סמים!! משהו שכניראה עשה מרוב טיפשות או שעמום או שניהם יחד
מה שאני אומר זה מה שהיה היה
ישאלו אותו הוא יגיד לא נקודה תפסיקו להיות אשכנזים ולהגיד תודה וזה
אני מנסה... אבל לא יוצא לי. איך בדיוק אני מפסיק להיות אשכנזי?
הוא לא צריך להגיד כלום !! בקיצור אחי אם אתה רואה תהודעה הזאת אני ממליץ מהרבה דברים וניסיון שרכשתי במשך השנים שלא תגיד כי מאחר ואני מאמין שאתה לא תעשן.. או לפחות בתקופת השירות
אז אני אומר לך ישאלו תגיד לא ותעבור הלאה אל תכנס לסרטים שעוקבים אחריך או שהם יודעים אנשים פה חיים בסרט ואני לא מעודד לשקר אני מעודד שכול אחד ידאג לתחת של עצמו למה במדינה שלנו זה אדם לאדם זאב..

ישן 15-09-2007, 00:07
צלמית המשתמש של kobi_301
  kobi_301 kobi_301 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל kobi_301
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי erez212 שמתחילה ב "קובי אתה חיי בסרט מה ניראה לך..."

טוב כנראה שמי שחי בסרט זה אתה...
אני מנסה להסביר בפשטות מקרה שקרה מישו במחזור שלי שזה אפילו לא חובלים ואתה אומר לי שאני חי בסרט ומתחיל לדבר פה על אשכנזים וכל מיני בולשיט שאני לא יודע מאיפה אתה מביא אז רק להגיד לך שאם אני אומר משו שקשור לחיל שלי אז אני כנראה יודע ותפסיק להגיד מילים גזעניות.
ומה זה קשור שכל אחד ידאג לתחת שלו??? מה אני אומר משו לרעתו או כדי לפגוע בו?? ממש לא אני רק רוצה לעזור לו ובגלל זה הגבתי מלכתחילה.

ישן 15-09-2007, 16:02
  erez212 erez212 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "[QUOTE=Army_Boy]אז הוא יהיה..."

אחד פה אמר שמישהו שהוא מכיר או מישהי אמרה שהיא לא עישנה ואז היא נשברה ואמרה תאמת
מה ניראה לכם? ששבורים אותכם
בטח סתם נכנס לתסביכים אבל זה לא ככה שואלים אותך אם עישנת אז אתה אומר לא ואתה עובר ממשיך הלאה זה לא ביג דיל ואני כן מבין בדברים האלה וסיווג ביטחוני אני מבין קצת יותר מהרבה מכם אז חלאס לדבר אם אתם לא יודעים אל תגרמו לו לטעות ולהרוס לעצמו את ההתחלה של הקרירה הצבאית אתם לא מבינים בזה אז שטיותתת
אתם הולכים על הקטע תגיד תאמת אסור לשקר אתה לא בן אדם טוב וזה ואתם סתם חופרייםם!!!1 אתם חופרים לו מסכן הבן אדם קיצור אחי אני אומר לך תעשה מה שאתה רוצה אל תקשיב לאף אחד פה זה בטוח גם לא לי
אבל אל תחשוב שמה שהם אומרים לך הם צודיקם תעשה מה שאתה חושב לנכון וזהו חלאס תנעלו תאשכול החופר הזה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר