לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2007, 08:02
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
אח, ההלקאה העצמית.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי adamr שמתחילה ב "הם יכולים להגיד אותו הדבר..."

מפלטו של היהודי הגלותי הפחדן והטיפש.
"הם יכולים להגיד את אותו הדבר עלינו"

ובטח לדעתך הכל בגללינו. אנחנו התחלנו. גרמנו להם להיות מסכנים כמו שהם היום ובגלל שהם הגיעו לחוסר תקווה הם הורגים בנו.

מפגר קטן וטיפש מי שחושב כך.

באמת הכל בגללינו- בגלל שאנחנו יהודים.
באמת גרמנו להם להיות מסכנים- כי עד 48' ו67' גם בא"י הם עשו בנו פוגרומים. ועד שלא גידרנו אותם
הם טבחו בנו.
ומי שמגיע לחוסר תקווה פשוט יושב ולא עושה כלום (כמו הרעבים המסכנים במרכז אפריקה)
מכיוון שיש להם תקווה הם טובחים בנו. הם אומרים לעצמם שנתחיל לפחד. הג'יהאד, שכל ילד פלסטינאי\ מוסלמי יונק מתחילת הגיל שבו מתחילים לדבר- לרצוח יהודים.

זה או אנחנו- או הם.
ותמיד יהיו את החלאות מהצד שלנו שחושב שהצד שלהם מנצח ויחליף צד. דאבל קרוס

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2007, 22:48
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "על חשבוני, על חשבון האנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צעיר מורעל
על חשבוני, על חשבון האנשים הימנים הטובים שמתגייסים לצה"ל ומתכוננים פיזית ומנטלית ליחידות קרביות כדי להגן על התחת שלך ולעשות במקומך את העבודה השחורה!
מי צריך אזרחים כמוך שלא רוצים להגן על המדינה? טוס לקנדה או לארצות הברית הכי משצלם, הרחק מהבעיות (מסכים אם כל מילה של orreut)

נכון. כי אני לא מתגייס לצה"ל ואתה יודע את זה אה?? וגם לא לקרבי בכלל אה??

ושוב כמו בדיון אחר פה.

אבא שלי שהיה בקרבות בירושליים ב67 הוא שמאלני.

אז אתה חי על חשבון שמאלני "זבל" שלא אוהב את המדינה אה?

לעבור לקנדה? חחחחח.
ד"א..אני לא יהודי??

יהודי הוא אחד שמתנהג כמו בנאדם..מצטער להגיד אבל החיות שחובשות כיפות(נכון הרוב לא אבל יש חלק כזה בהתנחלויות)..מרביצות לחיילים ולערבים(וכן עם כמה שאתם עיוורי שנאה,הם בני אדם,לא כלכך טובים ותורמים אבל בני אדם בכל זאת).הכי חשוב בלהיות יהודי זה לא לנשק תמזוזה ואז ללכת לרצוח אנשים ולשדוד.המצוות שתופסות בלוחות הברית הן 5 המוסריות!ה5 האחרות בנוגע לעבודת אלוהים זה רק לבחירה אבל אני מדגיש רק מן בונוס ללהיות יהודי טוב.

ישן 20-09-2007, 12:54
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

דקלוק היקר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=צעיר מורעל]על חשבוני,..."

לצערי הרב, אין אנו משתייכים לאותו עם ולא לאותו לאום. וזאת אני אומר בערב יום הכיפורים.

הדת החדשה והלאום החדש שהשמאל הביא איתו למדינת ישראל הרחיק אותנו כרחוק מזרח ממערב.
הדת הפונדמנטליסטית הרדיקלית הקיצונית ששמה "שלום-מוסר-דמוקרטיה" (שמ"ד =כמו הגזירות{המצאה שלי)) מוכנה להקריב בשמה את כל שארי בשרה הקרובים לה. מוכנה לרמוס חיי אלפי בני אדם (ההתנתקות) להשמיץ חברות שלמות, בין אם בצורה אתנית או בצורה דתית ("המזרחיים", "הדתיים").
שמ"ד,החליטה לקחת לידיה את דגל המוסר, ולהחליט מה מוסרי ומה לא! (כמו כל עם מפגר פונדמנטליסטי שמחליט מה מוסרי ומה לא= גרמניה, שהיה מוסרי להשמיד יהודים...האירנים, האיסלם הפונדמנטליסטי ולאורך כל הדורות) למשל: מוסרי לתת למחבלים ערבים רוצחים ומשפחותיהם להתסתובב חופשי במדינת ישראל, כמו שמוסרי לא לתת ליהודים להסתובב בא"י וע"כ מוסרי לגרשו מביתו עם אלות וסוסים.

כמו כן החליטו שמ"ד שחייבים לנסות בכל הכח להביא שלום למחוזותינו, ללא שום ראיה לעומק, לרוחב, לעתיד, להווה המתפוצץ. העיקר להציל את בני בריתם הכבושים המסכנים.

בנוסף לכל אלה, ניכסו לעצמם אנשי שמ"ד את הדמוקרטיה, והפכוה מ"שלטון העם" (דמוס-קרטוס) לזכויות האדם, פרטיותו והגנתו (לא ארחיב כאן).
אנשי שמ"ד שנמצאים בבג"צ ("מי שירים יד על ביתי- אגדע את ידו") הם פונדמנטליסטים קנאים לדתם החדשה ומגינים עליה בחירוף נפש.

שמ"ד שונאים את כל מי שהוא לא הם. יש כאלה ששונאים יותר (מתנחלים) יש כאלה שפחות (אורי אורבך)
אבל שונאים ומתעבים אותם כי הם עומדים להם בדרך להשיג את הג'יהאד המוסרי שלהם.

לרשותם אמצעי התקשורת, כסף מאירגונים עד אין סוף(גם האירגונים וגם הכסף) ובכוחם להעלות (פרס, שרון, אולמרט) ולהוריד (ביבי, ערוץ שבע ).
שמ"ד מנסים בכל כוחם לעקר את התנ"ך (יופי של ספר ספרות והסטוריה...) החגים מיהדותם (מה זה חנוכה?- סביבון וסופגניה. איפה היהדות? איפה אלוקים?)

עצוב עצוב עצוב לראות את אחינו הולכים בדרכי השיטנה והשנאה העצמית ושנאת המתנחלים התהומית.
ואסיים בברכה:

ולמלשינים אל תהי תקווה וכל המינים כרגע יאבדו, וכל אוייבי עמך יכרתו, והזדים מהרה תעקר ותשבר תמגר ותכילם ותשפילם במהרה בימינו.

ישן 20-09-2007, 18:22
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "דקלוק היקר"

יש לציין קודם כול והכי חשוב מכול-

אני הייתי בעד מתנחלים וטענתי שיש טעם ששישבו באדמות הסיכסוך.

עד שראיתי איך החיות האלה(ושוב,לא כולם וגם לא הרוב אבל חלקם) מתנהגות,את השנאה לשמאלנים ולערבים הם נושאים עימם,אני איני שונא יהודי באשר הוא יהודי.

ובאשר לעם ולדת-אתה! לא שייך לעם היהודי בכלל. לך לאומן תתפלל כול היום או שתירשם לישיבה גזלנית בארץ ותפסיק לפרסם דעות של אידיוט שאינו יהודי.

אני כבר אמרתי את שלי-אתה חובש כיפה אדון נכבד? לא שווה כלום!

"ואהבת לרעך כמוך".
לא נפל בית המקדש השני בגלל הערבים(וגם לא בגלל הרומאים לשם עניין זה),אלא בגלל שנאת חינם בין יהודים!

תפסיק לשנוא ולבכיין ותתחיל להיות פרודוקטיבי

ישן 20-09-2007, 18:41
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "יש לציין קודם כול והכי חשוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
יש לציין קודם כול והכי חשוב מכול-

אני הייתי בעד מתנחלים וטענתי שיש טעם ששישבו באדמות הסיכסוך.

עד שראיתי איך החיות האלה(ושוב,לא כולם וגם לא הרוב אבל חלקם) מתנהגות,את השנאה לשמאלנים ולערבים הם נושאים עימם,אני איני שונא יהודי באשר הוא יהודי.

ובאשר לעם ולדת-אתה! לא שייך לעם היהודי בכלל. לך לאומן תתפלל כול היום או שתירשם לישיבה גזלנית בארץ ותפסיק לפרסם דעות של אידיוט שאינו יהודי.

אני כבר אמרתי את שלי-אתה חובש כיפה אדון נכבד? לא שווה כלום!

"ואהבת לרעך כמוך".
לא נפל בית המקדש השני בגלל הערבים(וגם לא בגלל הרומאים לשם עניין זה),אלא בגלל שנאת חינם בין יהודים!

תפסיק לשנוא ולבכיין ותתחיל להיות פרודוקטיבי

צר לי שאתה שבוי בתעמולה ה"גבלסית" הזאת. החתימה שלך לא ראויה לך.
אתה כותב מתוך בורות תהומית, חוסר הבנה משווע ואנטישמיות מובהקת. כמו הכפריים האוקריינים
שמסתובבים עם לפידים לשרוף את היהודי.
לצערי אני, שלא כמו הציבור שלי שמנסה בכוח לאהוב, לא מצליח להגיע לרמה הזאת ונשאר רדוד, ריאליסטי וכואב.

היית בעד מתנחלים לצורך אג'נדה פוליטית שמאלנית. אתה לא באמת אוהב אותם, נם מחליאים אותך עם הפאות הארוכות שלהם, אלף הילדים שהם משריצים והקוץ בתחת השלום שלך.

"החיות" (פחות מחולדות- צריך להשמיד את כולם) האלה חיים אדיולוגיה יהודית דתית ציונית שמפריעה לך.
לישיבה שלי שילמתי 12,000 ש"ח לשנה בשלושת השנים האחרונות, עשיתי שלוש שנים צבא למרות שלא תרמתי מי יודע מה ואני נגד- הלכתית- אדיולוגית לנסיעות לאומן.

אני יודע שאני לא שווה מי יודע מה, אבל אני לעולם לא ימכור את אח שלי.

ישן 20-09-2007, 18:54
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "[QUOTE=ducklock]יש לציין קודם..."

"צר לי שאתה שבוי בתעמולה ה"גבלסית" הזאת. החתימה שלך לא ראויה לך.
אתה כותב מתוך בורות תהומית, חוסר הבנה משווע ואנטישמיות מובהקת. כמו הכפריים האוקריינים
שמסתובבים עם לפידים לשרוף את היהודי.
לצערי אני, שלא כמו הציבור שלי שמנסה בכוח לאהוב, לא מצליח להגיע לרמה הזאת ונשאר רדוד, ריאליסטי וכואב.-המטרה בפתגם "ואהבת לרעך כמוך" אינה לאהוב את האדם באשר הוא אדם מתי שקל לאהוב אותו,אלא בדיוק מתי שיש קונפליקט וקשה לאהוב אותו!

היית בעד מתנחלים לצורך אג'נדה פוליטית שמאלנית. אתה לא באמת אוהב אותם, נם מחליאים אותך עם הפאות הארוכות שלהם, אלף הילדים שהם משריצים והקוץ בתחת השלום שלך.-עיין בדיון שמתחיל במילים "אתם פיקציה מוסלמית" וראה שאני איני שמאלני כלל בדעותיי. אכן אני נרתע ממתנחלים בגלל הנזק שהם גורמים לעניינים הפנימיים של המדינה,בדיוק כמו אלו שהתפנו בתנתקות.אין לי שום חיבה לערבים כ"מסכנים" ו"תחת כיבוש".התייחסותיי אל הערבים היא רק בגלל שאני מבין שהם בני אדם.

"החיות" (פחות מחולדות- צריך להשמיד את כולם) האלה חיים אדיולוגיה יהודית דתית ציונית שמפריעה לך.-"החיות" אכן הוא ניסוח חריף מדי כי גם המתנחלים הם בני אדם ואיני שונא אותם.
לישיבה שלי שילמתי 12,000 ש"ח לשנה בשלושת השנים האחרונות, עשיתי שלוש שנים צבא למרות שלא תרמתי מי יודע מה ואני נגד- הלכתית- אדיולוגית לנסיעות לאומן.-לא חשוב כמה תרמת בכמויות מדודות.העיקר הוא רק בניסיון שלך לתרום.
הבעיה היא שיש אנשים במדינה שאינם תורמים שום כלום כדוגמא-האנשים שאינם משרתים כלל בצבא בגלל "תורתם אומנותם"-נראה לך הגיוני?
אני יודע שאני לא שווה מי יודע מה, אבל אני לעולם לא ימכור את אח שלי.-זה אתה אמרת אבל עדיין אתה ראוי ליחס מצדי באשר אתה אדם!"

ולסיום-גמר חתימה טובה לפורום וגם לך orreut.

ישן 20-09-2007, 17:41
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "כל עוד בספרי הלימוד פה יש..."

האמת, לשיטתך אתה צודק.
אין לנו שום זכות מוסרית להיות פה. מכוח מה יש לנו את הזכות לכבוש את חלקי חבל הארץ הים תיכונית הזאת?
מכוח ועידת פיל? תוכנית החלוקה? אישור האומות המאוחדות ב29 ל11 1947?
מי הם האנשים שהתקבצו באיזור החם הזה? היהודים? שיחזרו לארצות שמהם הגיעו.
המוסלמים שחיו בפלשתין לפני 48' שגורשו בכוח והפלשתינאים שגורשו למחנות פליטים ב67' לאחר המלחמה ההיא.

באמת ובתמים אין שום צידוק לקבוצה האתנית שקוראת לעצמה "יהודים" להיות פה. הם כובשים אכזריים.

כל מי שאינו שואב את כוחו הרוחני והמוסרי מהיהדות ומן התורה, אין לו שום עינין להיות פה. זה שהאבא של ההוא או הזה נלחם ומת במלחמה על הארץ למען המדינה, לא אומר כלום. אנגלים מתו למען אנגליה באלפי מלחמות, אבל ברגע שהיגרו למדינה אחרת, למרות ההסטוריה הצבאית המפוארת של המשפחה, הםם נהיו בעלי הלאום של אותה המדינה שאליה עברו (גרמניה, צרפת וכד'). הילדים של הילדים שלהם לא יודעים שסבא של סבא שלהם נלחם למען בריטניה נגד גרמניה. הם עכשיו גרמנים.
אז יש לי שתי הצעות בשבילך:
1. הגר למדינה אחרת (נגיד שוויץ) ותתחתן עם איזה שוויצרית חטובה, הנכדים שלך לא ישמעו לעולם על הסיכסוך המזרח תיכוני.
2. הכר בעובדה כי הבעלות שלנו על הארץ היא מכורח התורה, עצם זה שיהודים מכל העולם מתקבצים בישראל היא מפני שזו היא ארצנו, גם אם נחיה בפולין עוד 2000 שנים . הפלשתינאים הם קבוצה של שבטים שהתיישבו באיזור הזה לפני כך וכך שנים.

ישן 20-09-2007, 23:29
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי adamr שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי adamr
צודק
אני חוזר בי.. בוא נרצח כמה שבא לנו.. יש לנו את כל הלגיטימציה בעולם לכבוש, לרצוח, לאנוס ולהתנהג בגזענות.

אני בכל אופן ימשיך לעבוד עם ערבים..
אתה בטח לא החלפת מילה עם ערבי בחיים שלך.. אולי רק ראית אותו בטלוויזיה, או מאחורי מחסום כשהתגייסת.. אם בכלל הספקת להגיע לצבא ואתה לא ילד..

נכון. כי זה מה שאנחנו עושים. רוצחים ואונסים.

"ובבוא היום הגדול, יקראו האבנים והעצים: הו לוחם ג'יהאד אדיר, יהודי מסתתר מאחורי, בוא וערוף את ראשו".

זה לגיטימציה, יא מיץ של זבל

ישן 20-09-2007, 21:01
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "תגובה של דביל שההתנתקות לא..."

ציטוט:
תגובה של דביל שההתנתקות לא הוכיחה שהערבים הנאצים ימך שמם וזכרם (לגביך אותו הדבר) הגדילו את טווח הירי שלהם, בגלל שהם התחילו לירות מהשטחים שנתנו להם, הרסו בתי כנסת אשר היו בשטחים שניתנו להם.
לגביי אבא שלך - אני מכבד אותו רק בגלל שהוא נלחם למען הארץ הזאתי אבל לא בגלל דעותיו, אבל אתה זבל משתמט שאין לך בכלל זכות לדבר, אתה המיץ של הזבל שכמותו עוד לא ראיתי.

ואגב: אני לא לובש כיפה, אז אם חשבת שרק דתיים הם ימניים אז טעית בגדול.
תחזור לרחוב שנקין שאליו אתה שייך ותפסיק לבלבל כאן לכולם את הבייצים עם* "השלום" שלך.

אין לי מושג אל מי אתה כותב פה כי אתה לא יודע לשרשר(ולאיית בשביל העניין) למרות שיש לי ניחוש....אבל לפי התגובה שלך אתה מלא שנאת חינם...

תפסיק עם השנאה כבר.אתה עיוור ממנה.

ד"א אתה יודע טוב מאוד לקרוא לי משתמט מבלי ביסוס.אם אתה מרגל אחריי אתה עושה עבודה לא טובה כי אני מתגייס לקרבי בדיוק כמוך.אתה חושב שכולם בקרבי ימניים שהורגים ערבים אה?)

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 20-09-2007 בשעה 21:04.
ישן 20-09-2007, 21:20
  צעיר מורעל צעיר מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=צעיר מורעל]אני מקווה..."

אני לא שונא אותך! אני רותח מכעס בגלל שאתה אוהב ערבים שהורגים יהודים! אתה חיי בעולם ורוד של אשליות שלום אם אנשים שרוצים להרוג אותך!
מתי תבין כבר!? אני לא אומר לרצוח ערבים באלפים ולטבוח בהם, אני אומר לא לתת להם שטחים, מים, חשמל, אוכל, תרופות ודלק בחינם כשמה שהם מחזירים לך זה קאסמים, רצח וחטיפת יהודים חפים מפשע!
מתי תבין שזה לא פרטנר? למה אתה כל כך רוצה לעשות שלום אם אנשים ששונאים אותך? תתן שטחים? יטוסו קאסמים לאשדוד ותל-אביב.
אתה זה הילד משנינו! אם חשיבה מטומטמת כזאתי, כן תביא להם שטחים ותגיד להם: אתם יכולים להמשיך לפגוע בנו.
מה אנחנו היהודים בכלל עושים כאן? חחח בואו נחזור לארצות שעלינו מהם, נשאיר לערבים המסכנים את הארץ הרי זה שייך להם, אנחנו מתעללים ורוצחים את המסכנים האלה.

תתחיל לחשוב אם הראש infant
ישן 20-09-2007, 21:28
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "אני לא שונא אותך! אני רותח..."

ציטוט:
אני לא שונא אותך! אני רותח מכעס בגלל שאתה אוהב ערבים שהורגים יהודים! אתה חיי בעולם ורוד של אשליות שלום עם* אנשים שרוצים להרוג אותך!
מתי תבין כבר!? אני לא אומר לרצוח ערבים באלפים ולטבוח בהם, אני אומר לא לתת להם שטחים, מים, חשמל, אוכל, תרופות ודלק בחינם כשמה שהם מחזירים לך זה קאסמים, רצח וחטיפת יהודים חפים מפשע!
מתי תבין שזה לא פרטנר? למה אתה כל כך רוצה לעשות שלום עם* אנשים ששונאים אותך? תתן שטחים? יטוסו קאסמים לאשדוד ותל-אביב.
אתה זה הילד משנינו! אם חשיבה מטומטמת כזאתי, כן תביא להם שטחים ותגיד להם: אתם יכולים להמשיך לפגוע בנו.
מה אנחנו היהודים בכלל עושים כאן? חחח בואו נחזור לארצות שעלינו מהם, נשאיר לערבים המסכנים את הארץ הרי זה שייך להם, אנחנו מתעללים ורוצחים את המסכנים האלה.

תתחיל לחשוב אם הראש infant

השנאה היא לא כלפיי.כלפיי יהודי קל ליהודי להביע רגשי אהבה.

הקושי הוא לקיים את הביטוי "ואהבת לרעך כמוך" כאשר קשה לקיים אותו! זאת החוכמה.

שוב-תקרא טוב וברור את כל תגובותיי בדיון זה ותראה שאני איני "אוהב ערבים" או "יפה נפש"-אתה אומר את זה!
אני בדעותיי סמוך ובטוח ואיני שמאלני כלל.

מה שמציק פה זאת השנאה שלך כלפיי עם(או אתה יודע מה,אפילו לא עם-קבוצה) של בני אדם אחרים.
חוק חשוב במלחמה הוא לא לערב את הרגש! צריך ללחום ולעשות מה שצריך באיפוק רגשי.

אני מעולם,אבל מעולם! לא טענתי שיש להחזיר את שטחי 67 לערבים...מעולם לא!
אם תמצא בדיון זה או בדיונים אחרים FOR THAT MATTER,שטענתי שיש להחזיר שטחים לערבים אז אני לא מראה את הכינוי שלי בפורום זה יותר-נכון הייתי בעד ההתנתקות אבל זאת רק בגלל הסיבה המפורטת שורה למטה,ולא בגלל ש"לערבים המסכנים" מגיעה האדמה.
אני חושב שיש לשמור על האדמה,אך בגדר שלטון החוק ולא בגדר של אנרכיה של מתנחלים וכן! אין שם סדר,יש שם אנרכיה!

ישן 21-09-2007, 15:05
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "בישראל יש הסתה ? (תלמד לכתוב)"

הנה לך כמה עובדות :
1)בבית הספר מלמדים שירושליים היא בירת ישראל למרות שהעיר הזאת הוכרזה כאיזור
בינלאומי ואף מדינה בעולם לא מכירה בירושליים כבירת ישראל או כעיר בירה בכלל
2)במפות שמופיעות בספרי הלימוד בארץ לא חותכים את השטחים הכבושים ואת רמת
הגולן כמו בכל מפה אחרת בעולם

לפי דעתי זה סוג של עיוות המציאות העולמית בפני תלמידים בבית ספר ולכן לפי דעתי זה הסתה
מהמציאות,בגלל שהסתה כזאת קיימת אז אני לא רואה מקום להתלונן על הסתה במקומות אחרים
בעולם,לפי דעתי המדינה פה רוצה להחביא חלק מההיסטוריה (אפילו את משכן הכנסת הישן בתל-אביב
הרסו או רוצים להרוס) כדאי לקבוע עובדות

נכון שזה לא הסתה לרצח או לשנאה אבל זה הסתה למחיקת היסטוריה \ זכויות של עם אחר
זה כמו שאני יחליט שמדינה מסויימת לא קיימת בעולם ואני יתחיל למכור לתלמידים ספרי אטלס
עם סימן מחיקה על איזור מסויים בעולם התלמידים ילמדו מזה יגדלו ולא יכירו במציאות

נערך לאחרונה ע"י xyzzz בתאריך 21-09-2007 בשעה 15:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:20

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר